Aug 26 2011

عوامفریبی به سبک آخوندی

نوشته:     :::       14 پیام

حکومتی که پایه هایش بر عوامفریبی استوار شده باشد، آرمان‌ها، علایق و سلایق‌اش هم بر همین پایه استوار است.
عوامفریبی و شارلاتانیزم از مشخصات اصلی و اولیه حکومت آخوندی در ایران بوده و روز به روز که می‌گذرد و چهره آخوندیسم بیشتر برملا می‌شود، شارلاتانیزم آن هم عریان‌تر می‌شود.
سایت الف که متعلق به یکی از همین شارلاتان‌ها است، ضمیمه مطلبی عوام‌فریبانه تصویری منتشر کرده که در زیر می بینید. در این تصویر مثل همیشه شعارهای بی سر و تهی منعکس شده به این مضمون:
“به امید روزی که کودکان فلسطینی بتوانند در صحن مسجدالاقصی بازی کنند”!
masjed_alaghsa.jpg

جاکشی و عوامفریبی از سر و روی شعارهایشان می‌بارد! شاید حضرات عوامفریب بتوانند با اینگونه شعارها مسلمان‌های عقب افتاده را بفریبند، ولی این اراجیف دیگر ملت آگاه ایران را نمی‌فریبد.
یکی نیست به اینها بگوید، آخه جاکش ها چرا برای بچه‌های فلسطینی زمین ورزشی نمی‌سازید تا مجبور نباشند در صحن مسجد بازی کنند. فقط مسلمانها هستند که تا این درجه خر هستند که برای بازی به مسجد می‌روند! وگرنه در دیگر ادیان مسجد، کلیسا و کنسه برای دعا و نیایش است، نه برای بازی!
در این سالها که جنگ خانمان سوز خاورمیانه ادامه داشته، میلیاردها دلار هزینه این جنگ شده، با پولش شما عوامفریبان می‌توانستید هزاران زمین فوتبال و محیط تفریحی بسازید تا فرزندانتان مجبور نباشند در صحن مسجد بازی کنند.

نوشته: در ساعت: 11:21 am در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی,ملای حیله‌گر,نقد اسلام

14 پیام  |           

14 پیام به “عوامفریبی به سبک آخوندی”

 1. بابک says:

  خسن آقای عزیز،

  کودکان فلسطینی همین امروز هم می توانند در صحن مسجد الاقصی (که حضرت پیامبر با الاغش از آن جا به معراج رفت) و نه قبه الصخره (که بر روی معبد یهودیان بنا شده) تا دلشان بخواهند فوتبال بازی کنند.
  پیرمردهای فلسطینی هم هر روز برای نماز و هر جمعه برای نماز جمعه می توانند در همان قبه الصخره جمع شوند. کاری که نمی توانند بکنند رفتن به کنار دیوار ندبه است.

  مشکلات اسراییل و فلسطینی ها به دلیل خریت دو طرف به این سادگی قابل حل نیست ولی حق با شماست: این آخوندها با دروغ مشکل را هم جور دیگری نشان می دهندتا از این دکان هم اموراتشان را بگذرانند.

 2. khoramdin says:

  ba dorod bache,bazi,dar masjed , por biraham nagoftan.

 3. ببعی پیرو ولایت says:

  حضور با شکوه گله های عظیم گوسفند را به امت همیشه در صحنه در گوز جهانی قدس تبریک میگوییم

  بععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع

 4. رسوا says:

  حسن اقا جان
  اینها حقیقت اشکار را پنهان میکنند . بچه های فلسطینی امروز هم میتوانند ازاد در مسچد اقصی بازی کنند و کسی (بچز بنیاد وقف اسلامی خودشان) چلوی انها را برای بازی در مسچد نمیگیرد!

 5. nima says:

  ba dorood be hasanagha

 6. kia says:

  خسن اقا حرف حق جوابی ندارد این مسلمانان انگار مغز توی سرشان تیست باور کن مغز ندارند کله شان فقط برای سلمونی رفتن روی تن شان هست مسجد شان هم که واردش میشی بوی گه و شاش همان اول پشمانت میکند که امدی مسجد اخر یکی نیست به این ها بگه توالت را یک جا دیگه درست بکنید ایا واقعن تمام مسجد ها توالت دا همان کنار دره ورودی درست کردند یا مسجد با مسجد قرق داره کسی میدونه اینو

 7. پریسا says:

  🙂 از دست شما حسن اقا جون.من این نکته بچه تو مسجد بازی نمی کنه رو عمرن نمی گرفتم اگر اشاره نمی کردید

 8. khoramdin says:

  khosonaghaye azizam ,pozeshe mano pishapish bepazirid chon shayad soalike daram inja nemibayast miporsidam vali sepasgozar misham agar begid che balai sare bazi az seita umade az jomle ,BILI VA MAN ?

  • خُسن آقا says:

   متوجه سوال شما نمی‌شوم بیلی و من اگر منظورتان همان وبلاگ آقای علیمحمدی است، که هنوز روی نت است و فعال. اگر هم منظور کس دیگری است متوجه نشدم چه کسی منظور شما ست!

 9. khoramdin says:

  ba dorod khedmate khoson aghaye azizam,manzoramo dorost motevajeh shodid vali dishab nemishod varede seiteshon shod ama emshab dorost shode ba sepase mojadad.

 10. خسن جوون پیش بینیت واسه مانور رژیم حول انتخابات چیه؟به نظرت دوباره میتونن این
  ملت بیشعور حمال طماع رو بکشن پای صندوق؟

  • دروغ چرا بعید هم نیست! مگر نمی بینی رژیم دارد دوباره مانور می دهد تا تعدای اسهال طلب را بپای صندوقهای رای بکشاند. شاید اجازه ملاقات دادن با کروبی هم به همین منظور باشه وگرنه چرا باید اجازه دهند کروبی با خانواده ملاقات داشته باشه!؟

 11. dr.john says:

  کلاس فوتبال در ایران؛ سوءاستفاده جنسی از بچه‌ها
  …. متاسفانه باید بگویم در برخی مدارس فوتبال افرادی هستند که به فکر منافع و جیبشان هستند. اینها از خانواده‌ها و بچه‌ها سوءاستفاده‌های جنسی می‌کنند. این اتفاق هر سال شکل بد‌تری هم به خود می‌گیرد.
  ****

  سایت قانون: ناهنجاری‌های اخلاقی در مدارس فوتبال،‌ حرف دیروز و امروز فضای فوتبال ما نیست؛ چندی است که بسیاری از دلسوزان این ورزش از آنچه که در برخی مدارس فوتبال می‌گذرد، گلایه دارند و مسئولان فوتبال را به دلیل بی‌توجهی به این مسئله مورد انتقاد قرار می‌دهند. عدم رعایت استاندارد‌ها و عدم صلاحیت‌ گردانندگان اگرچه از مسائل و معضلات اصلی خیلی از مدارس فوتبال در کشور هستند اما اصلی‌ترین مشکل این نیست؛ مشکل اصلی در برخی ناهنجاری‌های اخلاقی‌ است که در برخی از این مدارس فوتبال به وقوع می‌پیوند. آری اذیت و آزار جنسی اتفاقی است که خیلی‌ها معتقند در برخی مدارس فوتبال می‌افتد و در عین حال مسئولان آکادمی فوتبال نمی‌خواهند درباره‌اش صحبت کنند. آنها می‌گویند صحبت کردن درباره آزار جنسی در مدارس فوتبال امری غیراخلاقی است. اما ناصر فریادشیران که یکی از مربیان باسابقه فوتبال ایران محسوب می‌شود چنین اعتقادی ندارد. او در گفت‌وگو با قانون حرف‌های تکان‌دهنده‌ای به زبان می‌آورد.

 12. Sanaz says:

  این رژیم اگر هم انعطافی نشون بده به این خاطره که مخالفهاشون رو بیاره به سطح (مثل زمان خاتمی) و در مرحله بعد همشون رو قلع و قمع کنه، بنابراین اتفاقا به انعطافشون بیشتر باید شک کرد. ولایت مطلقه هیچ کس رو به غیر خودش قبول نمیکنه. و اطلاح طلبان این خدمتگذاری به ولی فقیه را خیلی متبحرانه انجام میدهند.
  چقدر مردم ما ساده باید باشند که برای “خاتمی عزیز” دردنامه بنویسند. و از درگاه نکبت وجودش طلب اصلاح حکومت را کنند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی