Aug 06 2011

با درود فراوان خدمت دوستان و لعنت به دشمنان گرام!

نوشته:     :::       6 پیام

با پوزش از اینکه در دوران تعطیلات کم کاری می‌کنم و مسافرت باعث کم نوشتن می‌شود، خلاصه اینکه شرمنده!
گزارش سفر را اگر بخواهم بنویسم خلاصه می‌شود به اینکه روزها به استراحت، بعد از ظهرها به بازی و تفریح، شنا و شراب خواری می‌گذشت، شب‌ها تا نیمه‌های شب به شرابخواری و رقص و اگر وقتی دست می‌داد چند ساعتی هم می‌خوابیدم! دوستان دوران جوانی را دیدم و با آنها خوشگذرانی کردم و یادی از دوران دانشگاه!

خوشبختانه وقتی تعطیلات می‌رسد از حجم گه کاری‌های رژیم هم کمی کم می‌شود، تو گویی به علت تعطیلات جلادان و گزمه‌های رژیم هم می‌روند تعطیلات و از این نظر ملت ایران کمی نفس می‌کشند. امسال تعطیلات گویا خبری مهم تر از شوشول فرنود خان وجود نداشته به همین دلیل امت همیشه در صحنه هم اکثرا وقت خود را گذاشته‌اند روی این مساله! و بحث‌های داغ گروه های سیاسی هم متمرکز شده روی شوشول مربوطه!

نوشته: در ساعت: 9:48 pm در بخش: اجتماعی,اسلام و مسلمین,سیاسی,طنز

6 پیام  |           

6 پیام به “با درود فراوان خدمت دوستان و لعنت به دشمنان گرام!”

 1. dr.john says:

  چند نفر از مدیران پتروپارس با یک شرکت ایرانی- کره ای و با ظاهر تامین برخی کالاها با کمک شرکای کره ای تاسیس کردند. اینها از تمام امتیازات پتروپارس استفاده کرده و کره ای های مفتخورهم در کنار آنان. این نفرات کره ای نه تنها توان تامین حتی یک نرم افزار ساده را ندارند، بلکه در زمین های کاری و تخصصی هم در حد فورمن (سرکارگر فنی) هم نیستند ولی در این شرکت مدیریت های فنی را بدست گرفته اند. بخش باورنکردنی این است که آن مدیران پتروپارس خودشان حقوق های هفت هشت میلیونی می گیرند و برای این کره ای ها که اکثرشان توان نقشه خوانی هم ندارند ارقامی باور نکردنی زده اند…. شصت هزار یورو! یعنی این رقم را ناسا به برجسته ترین مدیرانش هم شاید ندهد.

  نام این شرکت مدیریت بهره برداری پتروپارس است که بنام “آریاکیش” در کیش ثبت شده و سهامداران آن تعدادی از مدیران پتروپارس و یک شرکتی است که در مالزی به ثبت رسیده و در آنجا در حد یک میز و صندلی در یک اتاق است نه بیشتر.

 2. dr.john says:

  سلام ما مردم محروم به شما- لطفا این نامه برخی از مردم محروم اهواز را منتشر کنید. آب و فاضلاب اهواز را باندی اداره می کند که استان خوزستان را شدیدا نا امن کرده است. بودجه آب شهر اهواز را این باند معلوم نیست چه کرده است.

  ما این درد را طی نامه ای برای نمایندگان اهواز در مجلس شرح داده ایم اما فریاد رسی نیست. حتی نه تنها اسم اعضای این باند را به آنها داده ایم، بلکه آدرس و شماره تلفن خود را هم دراختیار آنها گذاشته ایم که برای تحقیق بیشتر ما را احضار کنند و یا خودشان به اهواز و خوزستان آمده و از ما مستقیم سئوال کنند. اما گوش هیچکس بدهکار نیست. حتی از فساد اخلاقی و ناموسی این باند هم در نامه خود نوشته ایم. کو فریاد رس؟

 3. dr.john says:

  روزشنبه 26جولای 2011 درفرودگاه شهر”انکوریج آلاسکا” ماموران امنیتی فرودگاه یک ایرانی بی دفاع را درمقابل چشم های مسافرین درسالن فرودگاه مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از توهین های زیاد با خودشان بردند.

  بهانه این حمله آن بود که این مسافر ایرانی اسلحه دارد. اما پس از تفتیش های بدنی معلوم شد هیچ اسلحه ای ندارد. این نتیجه آن تبلیغی است که در باره ایرانی ها می شود. یعنی از نظر پلیس همه کشورهای جهان، ایرانی یعنی تروریست. من موفق شدم شماره تلفن تماس با پلیس فرودگاه انکوریج را پیدا کنم و نسبت به عمل پلیس فرودگاه اعتراض کنم، اما گفتند؟ ما دستور داریم! منظورشان این بود که از طرف استانداری و مرکزایالتی دستوردارند.

  دلم می خواهد این شماره تلفن را اعلام کنم تا ایرانیانی که زبان انگلیسی را بهتر از من میدانند تماس گرفته و نسبت به این رفتار اعتراض کنند و علت این رفتار را جویا شوند.

  شماره تلفن پلیس فرودگاه انکوریج آلاسکا 907-266-2411

 4. Irani says:

  يک خانمی که باردار نميشده قبل از شروع روضه خوانی با مداح در مورد مشکلشون صحبتی می کنند . پس از شروع مراسم اين آقای مداح در روضه هاشون اينجوری می فرمايند : برای همه دعا کنيد…. گرفتارها ….. اونائی که مريض دارند …..اون خانمی که قبل از شروع مراسم ازم خواستی که اعلام کنم برات دعا کنند، اينو بدون ما امشب تا شما رو حامله نکنيم از اينجا بيرون نميريم !!!

 5. dr.john says:

  مهاجم و بسیجی
  پیوندتان مبارک!

  سلام- لطفاً ماجرای خمینی شهر را بررسی کنید. در ماجرای خمینی شهر، هنوز معلوم نیست قربانیان تجاوز چه کسانی اند. بنا بر اعتراف یک سایت محافظه کار که لینک آن را برایتان فرستاده ام، یکی از متهمین خمینی شهر که از وی به نام ج.ر نام برده می شود، مدعی است: «کسی تلفن زد و خبر از یک پارتی خلاف شرع داد» و ما هم بخاطر «حس مذهبی» به باغ حمله ور شدیم و زنان و مردان را از هم جدا کرده و به کسی هم تجاوز نکردیم. البته ناگفته نماند که یکی از افراد بین ما که تحت تاثیر جو فاسد موجود بعد از انتقال زنان قرار گرفته بود و قصد انجام فعل حرام را داشت، با برخورد قهرآمیز ما روبرو شد.

  بازجو از متهم نپرسیده که اگر شماها آدمهایی با حس مذهبی بوده اید که به باغ حمله ور شده اید، با آدم شرور و متجاوز چه دوستی و همکاری داشته اید؟ اگر هم همه افراد متجاوز و سابقه دار بوده اند، تو آدم مدعی مذهبی بودن آنجا چه می کردی؟

  لینک آن سایت اینجا ست.

  بنظر من، هدف از انتشار این نوع بازجوئی هاکه بسیج و سپاه دستشان در آن بند است آنست که:

  اول: اگر افرادی با حس مذهبی به جشن های مردم حمله ور شوند، مقصر خود مردم مورد هجوم قرار گرفته اند، که اصطلاحاً «شئونات اسلامی» را رعایت نکرده اند.

  دوم: اگر افراد شرور و سابقه دار حمله ور شوند، باز هم مقصر خودتان هستید که «شئونات اسلامی» را رعایت نمی کنید و آنان را تحریک می کنید!

  واقعه خمینی شهر واقعیت دارد و مهاجمان ترکیبی از نیروهای بسیج و افراد سابقه دار بوده اند و دم خروس در خبر سایت محافظه کاری که در بالا لینکش را دادم بیرون زده است.

 6. dr.john says:

  پول نفت سر سفره‌های ملت ایران!!
  اشغالگران اسلامی درایران سالانه 217 میلیارد دلار از فروش نفت و گاز (بدون معادن ، پتروشیمی ، مالیات و …) پول می گیرد
  217 میلیارد دلار می شود 238700 هزار میلیارد تومان، یعنی روزانه حدودا 650 میلیارد تومان (دلاری 1100 تومان)
  با درآمد یكروز نفت و گاز كشور می توان بدون وام، 35000 واحد مسکونی 75 متر مربعی را از ابتدا با قیمت هر متر مربع 300000 تومان ساخت و تمام كرد و به رایگان در اختیار نیازمندان گذاشت.
  با درآمد دو روزنفت و گاز كشور می توان ورزشگاهی ساخت كه به مراتب زیباتر از همه استادیوم های ورزشی دنیا باشد.
  با در آمد یك روز نفت می توان دو نیروگاه 450 تا 500 مگا واتی ساخت که برابر باشد بانیروگاه اتمی بوشهر كه قرار است در آینده و اگر امام زمان بگذارد، 1100 مگا وات نیرو تولید كند
  با در آمد یك هفته نفت و گاز کشور می توان 104 هواپیمای ایرباس A320 نو خرید.
  با در آمد بیست روز نفت و گاز كشور می توان 800000 اتوموبیل کم مصرف مانند تویوتا كرولا 2011 خرید و هرچه اتوموبیل کهنه را از سطح كشور جمع كرد وسرانه مصرف بنزین را از 12 لیتر به 5-6 لیتر در 100 كیلومتر رساند
  با یكماه درآمد نفت و گاز نصف مشكلات سی ساله‌ی کشوربه این راحتی حل شد.
  حالا شما حساب کنید بادر آمد یکسال کشور چه کارها که نمی شود کرد.
  یکی نیست ازاین نمک به حرام‌های اشغالگر بپرسد با درآمد 33 سال کشور چه کرده اند !
  این پول ها كجاست؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر