Jul 20 2011

انتقال حکومت جادو و جنبل به دوران مدرن!

نوشته:     :::       8 پیام

در عجبم این مهران مدیری با اجازه چه کسی چنین بی محابا حکومت سید علی آقا را به ریشخند گرفته است!
تو گویی همه آن طعنه‌ها و نمایش خریت‌های حکومتی در ایران کم بود که در آخرین بخش قهوه تلخ، کل حکومت جهانگیر شاه را با همه عمله اکره‌اش به دوران جدید انتقال دهد!
حالا با این طنز، تازه درک می‌کنیم که چگونه امکان دارد حکومت قرون وسطایی آخوندی را از دوران جادو و جنبل به دوران امروز انتقال داد.

نوشته: در ساعت: 1:17 am در بخش: سیاسی,طنز

8 پیام  |           

8 پیام به “انتقال حکومت جادو و جنبل به دوران مدرن!”

 1. یه بیننده says:

  میگم بدجور سوژه کم آوردیا حسن آقا !!!

  دیگه کارت رسیده به اینکه از یه مزدوری مثل مهران مدیری خایه مال ستایش کنی ؟!!

  اون خودش سگ پا بوس همین آقایونه … با اجازه خودشون داره این اراجیف رو میسازه و میده به خرد ملت . تا یه کم به خیال خامشون از فشاری که روشونه کاهش پیدا کنه . یعنی هنوز اینم نمیفهمی مبارز سیاسی ؟؟ باز یکی یه کار به ظاهر متفاوت کرد تو بینوا باز جوگیر شدی ؟؟؟!!!

  آخه کی بعد از این همه ادعا میخوای آدم بشی حسن آقا ؟؟

  • خُسن آقا says:

   پابوس یا نه پابوس این کاری که داره می کنه چه با رضایت خودشون چه بدون رضایت خودشون نتیجه اش یکی است نقد سیستم. شاید او به دستور خود رژیم جهت ایجاد یک سوپاپ اطمینان این سریال را ساخته ولی در اصل تاثیرش همان خواهد بود که گفتم مردم بیشتر به ریش این رژیم بخندند

 2. hamed says:

  vaghean ke shoma ahmaghid
  jedan hich melati ne andaze iranian inhame ahmagh ke dar siyasat dekhakat konand nadarad
  mehran modiri =mozdoor looooooooooooooool vaghean ke!!!!!

 3. جواد says:

  واقعا که خیلی احمق و عقب افتاده هستی که فکر میکنی مدیری همچین منظوری داشته
  خاک بر سرت
  ———–
  پاسخ: جوات آقو شما که این همه احمق نیستید و خیلی هم جلو افتاده هستید بفرمایید منظور او چی است

 4. روشنگر says:

  این نتیجه گیری مغالطه آمیز و مسخره تو از کار مدیری واقعا جای تاسف داره! البته تقصیر خودت نیست خیلیها در این مملکت فاشیستی که آسمون و زمین بر روشون بسته شده دچار توهم هستند زمان شاه هم خیلیها از یک شعر یا ترانه ساده نتیجه میگرفتند که فلان شاعر مبارزه در صورتی که طرف برای دل خودش یک چیزی گفته نه برای انتقاد از شاه مملکت.

  ———
  پاسخ:
  شما که ماشاالله ماشاالله روشنگر هستید و یقینا خودتان را روشن فکر هم می انگارید چرا برای ما توضیح نمی دهید منظور او چی است

 5. m.n says:

  حالا مدیری یک غلطی کرد و یک چیزی ساخت یک شخصی یک برداشتی داشت و توی وبلاگش نوشت ولی من متحیرم که چگونه مطلب در بالاترین به رای گذاشته میشه و میاد صفحه اول!؟
  واقعا دیگه باورم شد که بالاترین یک باغ وحشی بیش نیست البته با کمال احترام

 6. dictator says:

  باید خیلی بچه باشی که همچین فکر خامی کردی مگه چند نفر این سریال احمقانه را تماشا میکنند و مثل تو فکر میکنند که اینطوری جو گیر شدی بچه کوچولو
  نفهمیدی که چند قسمت قبلتر که پسر شاه قرار بود بیاد تو سریال اجازه پخش بهش ندادن حالا باز هم بگو نه منظور مدیری این بود که من میگم
  همان کامنت اولی خوب جوابت را داده پس من دیگه بیش از این خرابت نمیکنم بچه جون
  انشاالله بزرگ میشی میفهمی دنیا دست کیه
  در ضمن اصلا نیاز نیست جواب بدی

  ——–
  پاسخ:
  خوشبختانه که شما قهوه تلخ رو نمی بینید!!!
  loooool

 7. danial says:

  بدبخت بیچاره در غربت نشستی و با دیدن یک سریال تخمی خیالاتی میشی و بیخودی شلوغ میکنی در حالیکه مهران مدیری جاکش فقط و فقط برای پول ملت کیسه دوخته و ارادتش به حکومت جمهوری اسهالی خیلی بیشتر از حدیست که تو فکر کنی آخه این حرامزاده سالها نون صدا و سیمای حکومتی را خورده و لقمه حرام خوب پروارش کرده حالا فکر کرد اورسن ولز شده.
  بهتره مثل بعضیها ارتباطات را با هر سیگنالی که از ایران میاد قطع کنی و مثل یک غربی زندگی کنی و هیچ اهمیتی به این خراب شده عقب افتاده ندی چون اینجا نفرین شدست از ما گفتن بود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی