Jun 29 2011

درد بیضه ناب محمدی و پوست دستان ساب رفته امت همیشه در صحنه!

نوشته:     :::       4 پیام

اشرار در حکومت آخوندی هم بیشتر شباهت به انسانهای مفلوک و درمانده دارند تا اشرار واقعی. نه واقعا می‌گویم! چشمانتان را ببندید و تصویر یک فرد شرور را آنگونه که واژه القا می‌کند در فکر خود به تصویر بکشید، بعد چشمانتان را باز کنید. حالا بگویید کدام آدم‌ها شباهت بیشتری به اشرار تصویر کشیده شده در ذهن شما دارند! آنکه در جمهوری اسلامی به عنوان شرور دستگیر می‌شود یا آن نیروی انتظامی که دارد با شرارت ملت بیچاره را سرکوب می‌کند!؟

ashrar.jpg

اشرار! آه که واژه‌ها هم در جمهوری اسلامی مثل خود واژه “جمهور رژیم” معنا باخته‌اند و از معنی افتاده‌اند!
دارم خبر را می‌خوانم تا اینجای خبر را که می‌خوانم یک مرتبه فکرم می‌رود به جمله‌ای دیگر که جایی دیگر خواندم که یقینا جای نوشتنش اینجا نیست، آخوند ذوالنور فرموده “ذوالنور:مادر احمدی نژاد …

ماشا الله ماشا الله دستگاه‌های خبررسانی حکومت ولایت وقیح هم مثل دیگر چیزهای‌شان است. روزی ده تا خبرگزاری راه اندازی می‌شود. کار به جایی کشیده که دیگر اسم کم آورده‌اند و این اواخر نام دستگاه‌های خبررسانی حکومت شده کاج نیوز، مجمل نیوز، بنانیوز، فتنه نیوز! این ها نام‌هایی است که تا امروز بکار برده شده، یقین بدانید فردا که باز هم در ثبت نام بیشتر کم آوردند، حتما نام‌هایی مثل دست بُز نیوز، فلان خر نیوز و فلان عظما نیوز! راه اندازی خواهند کرد.
باور بفرمایید بوی تعفن حکومت ولایت چنان بلند شده که خودشان هم فهمیده‌اند، ولی ملت ایران هنوز در خواب است و نفهمیده! وگرنه رژیم را تا امروز سرنگون کرده بود.
اگر می‌پرسید چرا تیتر مطلب را چنین که خواندید انتخاب کردم؟ باید به عرض مبارک برسانم که دلیل‌اش این است که همین سایت‌های خبری که مثل علف هرز روزی ده تا از زمین سر بر می‌آورند، اکثرا هم دستمال یزدی به دست بیضه‌های عظما را می‌مالند بلکه پولی برسد تا آقایان بتوانند از قبل این سفره گسترده گدا پروری عظما امور بگذرانند!

نوشته: در ساعت: 10:24 pm در بخش: سیاسی

4 پیام  |           

4 پیام به “درد بیضه ناب محمدی و پوست دستان ساب رفته امت همیشه در صحنه!”

 1. کافر کیفور says:

  این سایت ها که نام انها را درج کرده اید تنها بخش بسیار کوچکی ازفعالیت حکومت و مزدورانش در وب است با خالی شدن میدان مبارزات خیابانی و مستهلک شدن ان چماقداران و مزدوران هم به وب نویسی رو اورده اند

  این سرنوشت دهشتناک نسل بدبخت بعد از انقلاب است که در اثر تولید مثل گله ای نسل احمق انقلابی ایجاد شده .همه یا باید ساندیسخور و مزدور باشند یا محارب و اوباش و…

 2. hamidreza says:

  salam
  kheyli mamnonam az in shiveye jaleb va zibaton age shomaha nabodid ma naneye kiyo mikardim nanato malome bad gaeeedim in tor minevisiya?????????????????????????????

 3. hamidreza says:

  age matlabam nayad malome nanato ghayidam

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی