Jun 23 2011

خشک تیپ ترین رئیس جمهور دنیا!

نوشته:     :::       2 پیام

khoshktyp.pngدر خبرها خواندیم که نخست وزیر ما خوش تیپ ترین دولتمردان شده! درست خواندید “نخست وزیر” ما! نه خیر اشتباه نخوندید آقا نخست وزیر ما هستن! اونی که شما فکر می‌کنید رئیس جمهور شما ست، اون هم از آخر اول شده!
البته به گفته رهبر معظم حقش رو خوردند وگرنه رهبری معظم با بصیرتی که دارند در انتخابات قبلی (ببخشید انتصابات منظورم بود) با استفاده از بصیرت شان بهترین گزینه رو برای ریاست بر مملکت گل و بلبل اسلامی برگزیدند (ببخشید منظورم برگوزیدند بود!)
یک خانم نروژی که کمی فارسی می‌داند یک روز از من پرسید واژه “kjekk” “خوش تیپ” به فارسی چی میشه! براش گفتم، اون هم هنگام تکرار بجای “خوش تیپ” تکرار کرد “خشک تیپ” این واژه از آن روز هرگاه یک آدم درب و داغان را می‌بینم برایم تداعی پیدا می‌کند. خلاصه اینکه نخست وزیر ما شد خوش تیپ ترین سیاستمدار دنیا و رئیس جمهور شما هم خشک تیپ ترین!

نوشته: در ساعت: 1:14 pm در بخش: سیاسی,طنز

2 پیام  |           

2 پیام به “خشک تیپ ترین رئیس جمهور دنیا!”

 1. dr.john says:

  علی‌ اصغر پرهیزکار (عضو بازداشتی باند مشايی) کیست؟
  ایمیل یکی از خوانندگان: علی‌ اصغر پرهیزکار مدیر عامل منطقه آزاد اروند که هفته پیش بازداشت شد ، راننده سرویس کارکنان سازمان میراث فرهنگی‌ و گردشگری بود که پس از مدتی‌ به خاطر خدمات شایانی نظیر آدم فروشی، با توصیه نزدیکان مورد عنایت حمید بقایی قرار گرفت و راننده شخصی‌ وی شد. پست بعدی وی مدیریت عامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی بود .

  تصمیم به انتصاب وی به سمت مدیریت عامل منطقه آزاد اروند با مشکل مدارک تحصیلی‌ وی مواجه شدند و برای ایشان سفارش فوری یک فقره دیپلم فنی‌ دادند که نیازی به شرکت در کلاس و برگزاری امتحانی نداشت. پس از وصول دیپلم با پست سریع، حکم مدیریت عاملی ایشان صادر و یکی‌ دیگر از گلوگاه‌های پر درامد مرزی کشور به تیول باند احمدی‌نژاد در آمد.

 2. MN says:

  تهدید احمدی نژاد به شكستن سكوت در صورت تداوم دستگیری ها !!!

  مموتی جان، دقیقا چی‌ رو می‌خوای در مورد باند خامنه‌ای با مردم در میون بذاری که خودت درش شریک جرم نباشی ‌؟ تقلب در انتخابات به نفع تو؟ صدور دستور سرکوب مردم معترض به این تقلب با تایید شورای امنیت ملی‌ که رئیسش خودت باشی‌؟ دزدی‌های میلیاردی بادمجون دورقاب چین‌های خامنه ای همزمان با دزدی‌های میلیاردی بادمجون دور قاب چین‌های خودت؟ قرار داد‌های خفّت بار اقتصادی با چینی‌ها و روس‌ها و حراج منافع و منابع ملی‌ با دلالی خودت و وزیران دزد و متقلبت؟ فقط فراموش نکن که خودت به عنوان رئیس شورای امنیت ملی‌، رئیس دولت منصوب خامنه‌ای و کسی‌ که از همه “افکارش به خامنه ای نزدیکتره” در تک تک این فجایع شریک جرم هستی‌ و همراه با خامنه‌ای و دیگر شرکأ در آینده‌ای نه چندان دور باید در دادگاه ملت پاسخگوی تمام این خیانت‌ها و جنایت ها باشین..

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی