Jun 09 2011

بازی‌های نخ‌نمای امنیتی رژیم

نوشته:     :::       9 پیام

باز رژیم آخوندی به … شعر گویی از این دست روی آورد! باور کنید همه این شامورتی بازی‌ها برای این است که در سالگرد 22 خرداد افکار عمومی را مشغول چیزی بکنند وگرنه کسی داستان های مسخره محمد رضا مدحی را باور نکرد و بطور کلی مدحی یک مهره سوخته بود و کسی بجز آیت الله نوری زاده فریب او را نخورد!

آخه کدام احمقی، شخصی مثل مدحی را به عنوان رهبر دولت در تبعید قبول می‌کند!؟ هنوز آن مردک انگشتر عقیق بدست، امیرارجمند با اینکه زبان فرانسه بلغور می‌کند و پز درس خواندن در دانشگاه های فرانسه را می‌دهد کسی قبولش نکرده، حالا توقع دارید این مدحی شپشو را کسی قبول کرده باشد. این پروژه‌های شما دیگر نخ نما شده و هیچ ننه قمری بجز آیت الله نوری زاده و چهار تا جوان نابالغ فریب آنرا نمی‌خورند. باور کنید یک بچه مدرسه کلاس چهارم ابتدایی هم می‌توانست به گماشته بودن این مدحی پی ببرد. اگر به این خیال هستید که سازمانهای امنیتی غرب به این سادگی فریب شما را خوردند، باید به ریش شما خندید! سازمان امنیت شما بقایای ساواک است، که یک سازمان تربیت شده غرب بود، حالا چهار تا آخوند مافنگی خیال می‌کنند به این راحتی می‌توانند غرب را فریب بدهند! بدبخت‌ها بروید نماز شب تان را بخوانید و مثل رئیس جمهورتان از جن‌گیر و رمال و فالگیر کمک بگیرید شاید از پشت پرده با خبر شدید!!!
وای بر حال ما اگر باز هم به همین سادگی وارد بازی‌های قدیمی رژیم شویم! این بازی‌ها چنان نخ نما شده که دیگر هیچکس را فریب نمی‌دهد! آیا واقعا شما فریب این بازی را خوردید!؟

نوشته: در ساعت: 1:36 am در بخش: سیاسی,ملای حیله‌گر

9 پیام  |           

9 پیام به “بازی‌های نخ‌نمای امنیتی رژیم”

 1. والد بمانعلی says:

  این مدحی بد جوری انقلابیون استودیی مثل نوری زاده قلم به مزد سابق (چاپ زن دروغ پرداز)، مهرداد خوانساری ولد پرویز«خوشگله» رئیس ساواک در اروپ (محبوب پیشین قوام السلطنه) و مخملباف فیلم کن اسلامی ( تائب و نا مسلمانای کنونی) رو سر کار گذاشته بود. بیچاره ها حالا حالاها باید انگشت ندامت به دهان بگزند که چرا گذاشتند اینجور فیلم بشوند. بیچاره رژیم هم که فکر کرده با زدن پنبه این پهلوان پنبه ها از خشم مردم جان سالم به در خواهد برد.

 2. samadagha says:

  بله، روزنامه نگارها هم گاهی گول می خورند/اما شرم بر رژیمی که برای نفوذ بین مخالفین، به چنین رذالتی تن می دهد و به آن نیز افتخار می کند!

  شرم باد بر رژیمی که نفت کشور را مجانی دارد صادر می کند، مردم در گرسنگی هستند و کارگر شهرداری از گرسنگی می میرد، آنگاه تمام افتخارش شده جاسوسی یکی از مزودرانش بین مخالفین سیاسی رژیم!

  داستان شخصی به نام مدحی را شنیده ایم، گویا یکی از مزدوران وزارت اطلاعات ، خود را نادم از همکاری با رژیم جا زده است و بعد به خارج از ایران رفته و بعد از تقاضای پناهندگی ، با چند نفری از فعالین سیاسی و یا روزنامه نگاران مخالف رژیم، ملاقات هایی داشته است. گویا در این میان دکتر نوری زاده، روزنامه نگار ساکن لندن، بیش از همه به او بها داده است و اخبار او را منتشر کرده است. حال این مزدور رژیم به ایران بازگشته است و تلوزیون ایران ، با افتخار فراوان از او یاد می کنند و او را در بوق و کرنا کرده اند.

  در رژیم اسلامی و نزد سفله گان حاکم بر آن رژیم، کلمه شرم معنا ندارد، آنها به هر رذالتی تن می دهند و بعد بی هیچ ابایی آنرا در تلوزیون رسمی خود ، به نمایش می گذارند.

  اینکه یک حکومت، برای نفوذ بین مخالفین سیاسی خود به چنین روش های رذیلانه ای تن دهد، صرفا نشان از عدم مشروعیت آن است و ثابت می کند که آن رژیم از رای و پشتوانه مردمی کمترین بهره ای نبرده و چون بر آرا مردم متکی نیست، می داند که در شرف سقوط است و برای جمع آوری اطلاعات به هر کاری دست می یازد. اما زمانی که یک رژیم ، دست به چنین اعمالی می زند، و بعد با پر رویی تمام آنرا به نمایش می گذارد، صرفا ثابت می کند که سران آن رژیم به آخر خط رسیده اند و دیگر به هیچ چارچوب اخلاقی نه تنها پایبند نیستند، بلکه با وقاحت تمام آنرا منتشر نیز می کنند.

 3. کافر کیفور says:

  این شخص را با افتخار به عنوان عامل نفوذی در تلوزیون حکومتی نشان دادند اما دقت کنید که این تنها خوراک عوام الناس سنتی است حکومت در هر دوره به نوعی از این بازی ها دارد یادمان نرفته چند سال قبل یک سماور فرستادند هوا تا پوز ناسا را بزنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا تانک ذولفقار موشک شهاب 3 و ….

  اما نکته اصلی: البته ما که نفهمیدیم فریب دادن چند تا مفسر که بر حسب شغل و امرار معاش هر از چندی در bbc &voa ظاهر میشوند چه افتخاری دارد!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

 4. samadagha says:

  آفرين بر تو با اين تحليل بسيار زيبا ودلجسبت كافر كيفور عزيز

 5. samadagha says:

  نوبل یا اسکار برای فساد مالی درایران
  من فکرمی کنم اگر نوبل و یا اسکار فساد داشتیم باید این را می دادیم به کشورعزیزمان ایران و به خصوص به جمهوری اسلامی. روز و هفته ای نیست که آدم غافلگیر نشود . تقریبا هیچ اداره ووزارت خانه ای هم نیست که از این بواسیر فساد درامان مانده باشد. البته از آن چه که دراین هفته ها درپیوند با مشائی و بقائی و دیگران افشا شده است می گذرم- چون بوی گند آنها هنوز تازه است – ولی دراینجا می خوانیم که مدیرعامل پیشین ایران خودروو جمعی از مدیران آن به اتهام « جعل و خیانت درامانت» دستگیرشده و زندانی شده اند (1). دراینجا می خوانیم که مدیر عامل سابق شرکت دخانیات و یکی از معاونان اوبه « اتهام تصرف غیر قانونی دراموال و وجوه دولتی» محاکمه و محکوم شده اند(2) . دراین جاهم باخبر می شویم که
  رئیس بانک بین المللی توسعه در کاراکاس – شعبه خارجی بانک توسعه صادرات ایران- که یک نفر ونزوئلائی است لابد دیده درایران رئوسا و مسئولان هروقت هوس بکنند اموال دولتی را بالا می کشند و اتفاق عجیبی هم نمی افتد، او هم تشویق شد ولی فعلا « به علت نادرست بودن برخی ارقام پرداختی با موجودی بانک » بازداشت شده است(4)
  بعید نمی دانم که این حکایت فساد مالی درایران هم توطئه استکبار جهانی باشد!

 6. nima says:

  ba dorood be hasanagha

 7. با ریشما ز مغا نلی says:

  این محمد رضا مدحی پسر یکی ازپاسبانهای زمان قبل از رژیم اسلامی است اصالت درستی ندارد در لباس مامور
  اطلاعات قاچاق مواد مخدر میکند واز طریق پسر عمویش در شهر گرمی توزیع میکند.

  با کاپشن سیاه چرمی وکیف دیپلومات پر از مواد وماشین گرانقیمت خارجی وارد محله فقیرشهر زاذگاهش می شود با
  کیف پر از اسکناس درشت بر می گردد.

  موضوع تهدیدواجبار پرستا ر یکی از بیمارستانهای تبریز و ثصاحب اوعلیرغم میلش از طریق جعل پرینت تلفن
  وی و متهم کردنش به ارتباط با اسرائیل و جعل احکام وعناوین و مهر و همدستی با خانم شایق نماینده مجلس از
  تبریز وآیت الله ارومیان نماینده خبرگان از ارومیه ومصادره وتصاحب ده ها قطعه ملک وزمین و… از یا د مان
  نرود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر