Jun 04 2011

عقبه عناصر برانداز و فنته‌گر نمایان شد!

نوشته:     :::       24 پیام

بنا به گزارش شخصی که خواست نامش فاش نشود، این فیلم از عقبه جریان فتنه گرفته شده و گفته می‌شود فیلم جریان یک جلسه جن‌گیری را نمایش می‌دهد! الله و اعلم!

نوشته: در ساعت: 10:42 am در بخش: سیاسی,طنز

24 پیام  |           

24 پیام به “عقبه عناصر برانداز و فنته‌گر نمایان شد!”

 1. hooshng says:

  نوادگان پیامبر عظیم الشان در کون جنبانی سرآمد دیگر ملل عالمند !

 2. مريم says:

  علی آبادی: با صنعت نفت بيگانه نيستم، بچگی هام پيت نفت ميفروختم

  رجانيوز: محمدعلی آبادی در واكنش به انتقادات برخي افراد كه وی را فاقد صلاحيت لازم جهت تصدی پست سرپرستی وزارت نفت مي دانند اظهار كرد: «بنده به هيچ روی با صنعت نفت بيگانه نيستم و از بچگی با نفت بزرگ شده ام چنانچه بين اقوام و آشنايان به ممدپيتی معروفم و اين لقب هم بدين سبب به من داده شده چون تمام دوران كودكی تا نوجواني ام رو پيت نفت ميفروختم. از اين ها كه بگذريم، چراغ والور و آبگرمكن منزل را هم من نفت ميكردم و هنوز كه هنوز است اين امر خطير را بنده در خانواده انجام ميدهم پس مي بينيد كه از هر لحاظ شايستگي و شرايط سرپرستی وزارت نفت را دارم.»

 3. مريم says:

  احکام نماز در قطب ‌

  مسلمي هستم از اهالي قطب كه به تازگي طوق عبوديت را به گردن انداخته ام . با توجه به اينكه اينجا خشكي ندارد و همه چيز روي آب بنا شده ، حكم نماز من چيست ؟ آيا نماز بروي آب اشكالي ندارد ؟
  – با توجه به اينكه اينجا آب فورا يخ ميزند احكام طهارت و غسل و وضو ي ما چگونه است ؟توجه داشته باشيد كه فرصت ما براي خيس ماندن 15 ثانيه است !!!!
  – چون اينجا شش ماه شب است شش ماه روز ، ما اين نمازهاي يوميه را چگونه بخوانيم و اوقات شرعي را چگونه كشف نماييم ؟آسمان اينجا هم مدام خراب است و ستارگان معلوم نيستند !!!

  هو المنجمد
  – روایت است که رسول الله زمانی که به قصد راهزنی،… استفرغ الله جهاد در راه خدا در جنگ بودند گاهی محبور می شدند که نماز را روی اسب بخوانند.

  از اینجا می فهمیم که خواندن نماز بر روی چیز هایی که می جنبند، چه زنده باشند و چه بیجان، اگر اضطرار ایجاب کند بلا اشکال است.
  – در باب وضو و غسل خوب اگر آب نباشد یا به دلیل سردی نتوانید با آب وضو بگیرید، به جایش تیمم کنید.
  حالا اگر در قطب خاک هم پیدا نمی شود می توانید پهن خرس و گوزن قطبی را بگذارید خشک شود و آن را بکوبید تا خاک شود و با آن تیمم کنید.
  فقط توجه داشته باشید که آقایان به حیوان نر و خانم ها به حیوان ماده می توانند اقتدا نمایند.

 4. مريم says:

  6- چهار نمونه از دستاوردهای علمی در دوره آخوندیان را نام ببرید.
  ج- ایجاد هاله نور دور کله احمدی نژاد در نیویورک -ارسال آفتابه به فضا با استفاده از گازهاي متصاعده از مستراح مساجد – تبدیل ارزش “ریال” به پشگل بدون استفاده از هیچ ماده شیمایی دیگر- تغییر واحد سنجش مساحت کشور ایران از کیلومتر مربع به کیلومتر مکعب!

  7- آیا بنظر شما حمله مغول ها بیشترین لطمه را به ایران زد یا زمامداری آخوندها؟
  ج- مغول ها آمدند و کشتند و بردند و آتش زدند اما به فرهنگ ایرانی کاری نداشتند.
  آخوندها آمدند و خوردند و بردند و کردند (البته صیغه کردند) و کشتند و حسابی گند زدند به فرهنگ ایران و ایرانی که تا قرنها آثار باستانی آن پابرجا خواهد ماند.

  8- بزرگترین خدمتی که سلسله آخوندیان به ایران و ایرانی ها کردند چه بود؟
  ج- آنها کاری کردند که اساس دین و دینداری برای همیشه در این سرزمین خشکیده شود و بعد از آنها هرکس اسمی از ولایت و فقاهت و از اینجور چرت و پرت ها به زبان بیاورد مردم بدون اینکه حاضر باشند به یک کلمه از حرفهای او گوش بدهند فورا از ماتحت خود محافظت کرده و پا به فرار میگذارند.

 5. حسن آقا
  تو که عقبه ولایت را نشان دادی لطفا خط مقدم آن را هم نشان بده!

  • خُسن آقا says:

   ببین ملاجان قرار نشد شما هم حرف توی دهان ما بگذاریدها! این که دیدید عقبه فتنه بود نه عقبه ولایت!
   آخه برادر شما چه جور ملایی هستی که فرق بین عقبه فتنه و عقبه ولایت را نمی‌دانی!

 6. من نمیدانم عقبه ولایت بود یا ماتحت فتنه ولی هرچی بود خوب بود و شعف آور

 7. kia says:

  مریم این خبر رجانیوز در باره علی ابادی واقعیت داره یا برای خنده نوشتی و مسلمي هستم از اهالي قطب هم خیلی با حال بود مردم از خنده خسن اقا گرامی این ویدو رو از کجا پیدا کردی بین این مسلمانان را که وقتی به خلوط میروند چکارها که نمیکنند واقعن کثیفترین فرهنگی که روی زمین وجود دارد فرهنگ اسلامی است امیدوارم نسل جدید ایران حداقل اکثریتشان فرهنگ کثیف اسلامی را بکل کنار بگذارند وگرنه ایران هیچ وقت عوض نخواهد شد که نخواهد شد حتی اگر این حکومت کثیف اسلامی هم نابود شود

  • بنفشه says:

   واقعا که کثیف تریم ملت روی زمین همین عربهای مسلمان هستند. ننگ بر کسانی که عاشق این مرام و مسلک اند

 8. مريم says:

  سلام و درودهميشگي و خالصانه خدمت حسن آقاو ملا حسني عزيز بخاطرردو بدل كردن يك مناظره نوشتاري با حال و با سلام به كياي عزيز.بخش عمده اخبارمربوط به ايران به جوك نزديكتر است تا واقعيت . خبر مربوط به علي آبادي هم در همين زمره است .

 9. samadagha says:

  مشایی: حالا چرا علی‌آبادی رو گذاشتی واسه نفت؟ اون که مال ورزش بود! چه ربطی به نفت داره؟
  ا.ن: من تعجب می‌کنم از این حرفت! اون زمان که آقای علی‌آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی بود تیم نفت آبادان و نفت تهران خیلی پیشرفت کردن!

 10. saman says:

  می‌گویند ظهور امام زمان (عج) همراه با سه نشانه‌ است. جنگ و خونریزی در دنیا فراوان است، دخترها سبیل دارند، و جنتی زنده است.

  و چون حضرت مهدی (عج) ظهور کرد، سوار بر اسب تیزپایش صحرای عربستان را در نوردید. شمشیر دوشاخه‏‎اش آماده‌ی فرود بر فرق سران دشمن بود که ناگهان… نگاهی به اطراف خود کرد و دید تانک‌هایی با لوله‌های عظیم، ناوگان هوایی پهناور، ناوگان دریایی شناور، نیروی زیردریایی غوطه‌ور و هزاران میلیون تکاور در مقابلش صف کشیده اند. درحالی که حضرت ولی عصر تنها سیصد و سیزده نفر بسیجی ریقو داشت که سید خراسانی برایش انتخاب کرده بود.
  ذوالفقار از خجالت خم شد.
  عیسی (ع) پشت سر او گفت: چیکاره ایم؟!
  حضرت فرمود: سروته کن بریم!
  – این همه راه… هیچی!
  پس امام زمان (عج) دوباره (سه باره) غیبت نمود و دیگر هرگز ظهور نکرد.

 11. saman says:

  به بسیجیه میگن شما از چند سالگی دولتون رشد می کنه که اینقدر بزرگ می شه ؟ می گه ما از اول فقط دولیم بعد دست و پا در میاریم !!!

  ————————————

 12. saman says:

  به بسیجیه ميگن خود ارضائي چيست؟

  ميگه: تركيبي از صنايع دستي وهنرهاي تجسمی

 13. saman says:

  بسیجیه ميره جبهه كمر به پايين قطع ميشه بهش ميگن الان چه احساسي داري؟ ميگه احساس ميكنم تا خايه رفتم تو بهشت

 14. saman says:

  بسیجیه داشت با بروسلی میجنگید ..یهو بروسلی دستشو میاره جلو میگه : پنجه عقاب . بسیجیه هم شلوارشو میکشه پایین میگه : کیر خر

 15. saman says:

  بسیجیه شب عروسی نمیدونسته چی به زنش بگه که شروع کنه میگه : شنیدم میدی؟

 16. saman says:

  فكر كن اگر به جاي بيضه
  بسيجيها زنگوله بود، شبهاي جمعه چه غوغايي برپا ميشد

 17. saman says:

  بسیجیه به مهماندارهواپيما ميگه : يه ليوان شير بمن بده . مهماندارهم سينه اش رو در مياره ميگه بفرما. بسیجیه ميگه : کاش يه ليوان شاش مي خواستم .

 18. saman says:

  از يه بسیجیه ميپرسن اخرين باري كه آرزو كردي چي شد؟؟؟ ميگه: بدبخت شدم…فرداش باباي آرزو اومد منو كرد…..

 19. samadagha says:

  با سلام !!!!
  حاج آقا می خواستم اگر امکان آن هست این حدیث شریفه را از پیامبر اسلام برایمان تفسیر بفرمایید:
  ” اى على ! نه چيز است كه باعث فراموشى مى شود: خوردن سيب ترش و خوردن خيار بزرگ و خوردن پنير و خوردن نيم خورده موش و خواندن نوشته روى سنگ قبرها و راه رفتن بين دو زن و انداختن و پرت كردن شپش و حجامت كردن در گودى بالاى پشت گردن و بول كردن در آب راكد.”

  هوالشنگول
  الحمد دولّا و الصلاة و الملاة و اللواط علی سیدنا و میتنا ابالفاسد محمد و آله و ماله المعصومین المشکوکین المتعفنین و نعوظ جمیع المسلمین علی فرجهن الجاذبین

  همانطور که عموم مسلمین و بالاخص شیعیان می دانند احادیث معصومین در کنار قرآن کریم از منابع و مراجع دین مبین اسلام بوده و احکام و دستورات زندگی انسان از تولد تا مرگ را در بر می گیرد.
  این حدیث شریف نمونه ای از این دستورات است که جهت پرهیز انسان ازعواملی است که موجب تضعیف حافظه آدمی می شوند.

  – خوردن سیب ترش و خیار بزرگ: استعمال این دو موجود را به طور جدا جدا کراهت دارد و حافظه تان را زایل می کند. اما اگر دو سیب ترش را در انتهای یک خیار بزرگ گذاشته و استعمال کنید، این موجب تقویت ذهن و مستحب است.

  – خوردن پنیر نیز مکروه است اما علامه مجلسی در کتاب وزین حلیة المتقین آورده است که (نقل به مضمون) یکی از اصحاب از امام جعفر کاذب از پنیر پرسید و حضرت جواب فرمود: “دردی است بی درمان!”
  عصر همان روز همان فرد وارد منزل امام شد و دید پنیر در سفره امام است. تعجب کرد و پرسید: “ای امام، مگر نه صبح فرمودید پنیر درد بی درمان است؟!” امام در جواب فرمودند: “آن که گفتی مال روز است و پنیر خوردن در شب آب کمر را زیاد می کند.”

 20. samadagha says:

  السلام علیکم حضرت آیت الله العظمی؛
  این بنده معصیت کار از آنجا که از کودکی عادت کرده ام همواره با پای چپ وارد مستراح شوم، این عادت را در ورود به مکانهای دیگر هم انجام میدهم و حتی به مسجد، حسینیه و امامزاده هم با پای چپ وارد میشوم!
  سوالاتی در همین باب برایم بوجود آمده است:
  – آیا در دین مسهل اسلام این کار گناه است؟ یا مکروه است؟ یا مستحب است؟ یا اشکال ندارد؟

  هو المبال
  البته ورود به بیت الخلا با پای چپ از مستحبات است که در احادیث و روایات بدان تاکید شده است.
  از امام سارق (عر) نقل شده است که هر کس با پای چپ قدم به مستراح گذارد فرشتگان ثوابی به اندازه یک حج به حسابش منظور می نمایند و اگر در حین ورود گوزی هم بدهد ثواب یک ختم قرآن نیز بدان افزوده می گردد.

  اما ورود به اماکن مقدّسه با پای چپ برای مردان مستحب و برای زنان مباح است. چرا که هنگام ورود یک مرد به این اماکن با پای چپ، خودبخود بیضه چپش هم پیش از بیضه راست وارد می شود و از آنجایی که بیضه چپ یک مرد مسلمان نزد الله به اندازه یک زن مسلمان ارج و قرب دارد (دیه بیضه چپ برابر با دیه یک زن است)، مثل آن است ایشان با عیالش به زیارت رفته است. پس ثواب یک و نیم زیارت به حسابش منظور می گردد.

  – آیا میتوان وقتی با پای چپ وارد اماکن مذهبی شد عمل ادرار یا دفع را همانجا وسط مسجد یا امامزاده انجام داد؟
  از توجه شما بسیار متشکرم.

  اگر مقتضی باشد و مسلمان بترسد که اگر آنجا نکند نمازش قضا می شود، بلا اشکال است.
  ممنون الله

 21. آخ‌خ‌خ!
  عقبه گفتی و، کردی کبابُم!
  ×××
  به قول مرحوم زنده‌ياد قدّس‌سرّه:
  من عاشق فتنه نيستم، امّا عقبه‌اش را خيلی دوست دارم!
  (نه که عاشق فتنه نباشم؛ فقط می‌ترسم فتّانه‌جون عصبانی بشه… وگرنه، عقبه‌ی هر جفت‌شون معرکه‌س!!)
  ×××
  با اجازه، اشتراک فرموديم به فيس‌الپوک‌مان…

 22. بنفشه says:

  خسن آقای عزیز این چیه گذاشتی؟ اه حالم بد شد. یه چیز خنده دار بذار دلمون باز شه.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی