May 17 2011

فروپاشی در سه سوت

نوشته:     :::       17 پیام

سالهای پیش از 1991 اگر کسی مدعی می‌شد که روسیه شوری فرو خواهد پاشید و بدون هیچ مبارزه‌ای خود به خود مثل حباب توخالی خواهد ترکید، به ریش او می‌خندیدیم و مطمئن بودیم که چنین اتفاقی هیچ زمان با سیستمی به این مخوفی و عظیم که استالین برپا کرده رخ نخواهد داد!
چنین اتفاقی در برابر چشمان ما یک بار اتفاق افتاد! پس این بار هم شاید که ما باور نکنیم، ولی این اتفاق روز به روز بیشتر مسجل و هویدا می‌شود.
فروپاشی حکومت خمینی که در مخوفی شباهت زیادی به حکومت کلیسا داشت و هنوز هم در مخوفی دست کمی از حکومت استالین ندارد، روزی نه چندان دور فرو خواهد پاشید.
حکومت اگر قبل از آمدن احمدی نژاد نشانی از یک حکومت در حال فروپاشی نداشت، حالا بعد از آمدن احمدی نژاد و خصوصا اتفاقات دو سال پیش و جنگ قدرت بین احمدی نژاد و خامنه ای دیگر بر کسی پوشیده نیست که روند فروپاشی جمهوری اسلامی شروع شده و با هیچ ابزاری هم نمی‌توان از فروپاشی آن جلوگیری کرد.
احمدی نژاد افسار گسیخته چنان به پیشروی در حریم آسید علی آقا پیش می‌رود که دیگر از آن حریم هیچ باقی نخواهد ماند. اگر آسید علی آقا بخواهد افسار محمود را بکشد باید با او سرشاخ شود و سرشاخ شدن با کسی که پیش‌تر صد در صد حمایت‌اش کرده، خود تناقضی است بزرگ و به چاقوی دولبه‌ای می‌ماند که هم سر محمود را خواهد برید و هم سر رهبر را. روزی که رهبر همه سرمایه سیاسی‌اش را بر روی اسب چموشی مثل احمدی نژاد شرط بندی کرد، باید می‌دانست که این ابزار روزی بر ضد خود او عمل خواهد کرد.
حکومت های دیکتاتوری بر این پایه استوار هستند که یک نفر فرمان ماشین قدرت را در دست دارد. وقتی چنین ماشینی فرمان برید دیگر قابل کنترل نیست. در حکومت آسید علی آقا هم حالا چنین اتفاقی افتاده و کسی که پشت فرمان بوده، به مرور زمان دارد کنترل را از دست می‌دهد. همین روزها ست که فرمان ببرد، تنها به این دلیل که دو نفر زبان نفهم با هم و همزمان سعی دارند این فرمان را به سلیقه خود بچرخانند. وقتی آسید علی آقا به راهی و محمود احمدی نژاد به سویی دیگر فرمان را می‌چرخانند، راهی بجز بریدن فرمان باقی نمی‌مانده و ماشین قراضه جمهوری اسلامی بدون فرمان راهی بجز سرنگونی به ته دره فروپاشی ندارد.
“فروپاشی در سه سوت” آغاز شده، حالا باید دید طول عمر این سه سوت چه مدت خواهد بود!
شاید در این اوضاع آخوند در آخوند تنها راه نجات آخودنیسم حکومت جن گیران و رمالان باشد تا بلکه با رمالی و جن گیری حکومت فروپاشیده آسید علی را نجات دهند.

نوشته: در ساعت: 10:39 am در بخش: سیاسی

17 پیام  |           

17 پیام به “فروپاشی در سه سوت”

 1. پریسا says:

  ای بابا شما هم که داری از آخوند در آخوند می گی خسن آقا جون ؟ 🙁 چه بدبختی بودن این اختاپوسا به خدا !

 2. David says:

  من فکر نمیکنم برای مقام عظما/سید گدا کنار کذاشتن محمود کاری داشته باشه. مردم ایران هنوز به جن و انس اعتقاد دارن و به ولایت وقیخ احتیاج.

  • خُسن آقا says:

   کنار گذاشتن احمدی نژاد کاری ندارد فقط هزینه‌ای دارد که نه سید علی قادر به پرداخت‌اش است و نه کل رژیم، به همین خاطر هم مجبوراند کج دار مریز با محمود بسر کنند. البته اگر قبل از پایان دوره مموتی کل رژیم به فاک فنا نره!

 3. kia says:

  خسن اقا امیدوارم اینطور باشه که شما میگید و روزی نه چندان دور شاهد فروپاشی این حکومت جهل و جنایت اسلامی باشیم اسلام گرایان گوره شان را از این مملکت گم بکنند ولی من زیاد خوش بین نیستم این مردم را که میبینم که خود را چنان گرفتار خرافات اسلامی کردند که این حکومت حالا حالا خیالش راحت باشد دیروز خواندم که رفتند 200 هزار عشایر را مسلح کردند که به سپاه کمک کنند در امنیت کشور عشایر یعنی ادمهای خر مذهب و بیسواد که رحم نداره تو یک مقدار چول بهش بده دیگه اون خودش میدونه چه کار کنه

 4. nima says:

  down with islamic regime of iran

 5. nasi says:

  جناب حسن آقا !

  این که شما نوشتید کج دار و مریز میباشد یعنی کج نگه دار و مریز. با احترام

 6. samadagha says:

  درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد(گاندی)

 7. Aasi says:

  حسن آقا ميشه چند تا فيلتر شكن ِ ناب تو سايت بذارين كه من خيلى بهش احتياج دارم،،،يا ميشه سايتى چيزى رو واسه گرفتن رايگان ِ فيلتر شكن برام معرفى كنيد.سپاس

 8. پیرو خط رهبر says:

  بسم الله غاصم الجبارین
  لازم است به اطلاع امت شهید پرور برسانیم طبق اطلاعات واصله از سازمان اطلاعات و امنیت سپاه عده ای از دانشمندان معلوم الحال سازمان هواشناسی اروپا به محاربه با خدا برخواسته از نزول باران در بلاد اسلامی ممانعت به عمل آورده اند.
  طبق اظهارت فرمانده عملیات تجسس سپاه مدت مدیدی بود که علما ، روحانیون و مداحان خاندان عصمت و طهارت به خواندن نماز ودعای نزول باران و تضرع به درگاه حضرت حق مشغول بودند ولی از نرول باران خبری نبود که موضوع جهت بررسی به ستاد خبری اداره اطلاعات سپاه گزارش شد و سر انجام مشخص شد که جمعی از کارشناسان و دانشمندان بلاد کفر از نزول باران بر بلاد مسلمین ممانعت میکنند و به محاربه با خداوند تبارک و تعالا برخواسته اند.
  لذا از امت شهیدپرور تقاضا می کنیم جهت عملیات استشهادی علیه سازمان هواشناسی بلاد کفر داوطلب شده مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بکوبند.
  نصر من الله و فتح قریب

  • خُسن آقا says:

   پیرو خط الاغ! آخه این چه خدایی هست که زورش به اروپایی ها نمی رسه!؟ مگه نمیگی علمای مفت خور مسلمونها نماز باران خوندن!؟ مگه بر اساس باورهای بیمارگونه شما مسلمانها با خواندن نماز باران نباید باران ببارد!؟ خوب آخه مشنگ جان! پس می‌بینی که خدای شما از اروپایی‌های دوپا بی عرضه تر است!

 9. والد بمانعلی says:

  پیرو خط رهبر عزیز
  عربی توهم مثل فارسی ما نم کشیده. «بسم الله قاسم الجبارین» از همان روزهای پر تب و تاب پس از انقلاب به یادمان مانده که تشنگان به خون، تشفی بیش از کشتن بیشتر می یافتند. هر روز صبح که گوینده بامدادی رادیو سرخط خبرها را با این جمله باز می کرد، دلشوره ای قلبمان را از جا می کند که امروز خون چند تای دیگر را ریخته اند. عصر که می شد اطلاعات و کیهان عکس کالبدهای آن بخت برگشتگان را می زدند، و ما که تا آنوقت یک جسد هم ندیده بودیم در سیمای به مرگ ماسیده آنان رأفت اسلامی را می دیدیم و خدا خدا می کردیم که کاشکی بس کنند و بس نمی کردند، تا به امروز که همچنان طریقت این قوم به حج رفته همین است. اما حالا دیگر این را نمی گویند و واژگان یا بقول حوزه ای ها پارادایم خانمانسوز دیگری در میان است. حرف توی حرف آمد. عرب غاصم نمی گوید. شاید فرزانگانشان عاصم بگویند به معنی بازدارنده، که در آنصورت شاید منظور تو بسم الله عاصم السحابتها بوده که به نام پروردگار بازدارنده ابرها معنی می دهد! گیرم جلوی آن ابرهای باران زا را نه آن بی دست و پا، که مشتی جهانخوارگرفته اند که تو از ما می خواهی با مشتتمان دهانشان را خونین و مالین کنیم. کارت درست است. ادامه بده. به افاضاتت خو گرفته ایم اما گاهی به لغت نامه هم رجوع کن که اینجوری بند را آب ندهی.

 10. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی
  اخوی (والد بمانعلی) این اشتباه تایپی روابط عمومی بود که از درگاه خداوند تبارک و تعالی استغفار می نماییم.
  شما اشتباه نوشتی و به لغت نامه رجوع نکردی و بند را آب دادی.

  قاصم الجبارین صحیح است.

 11. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی
  طبق آخرین گزارشات رسیده از تیم تجسس و ظهور آقا امام زمان. ظهور بسیار نزدیک شده است. تیم شناخت و ظهور آقا امام زمان متشکل از زبده ترین و متبحرترین متخصصین ظهور امامن زمان 14 خرداد ماه را منطبق با تاریخ ظهور خفی آقا امام زمان دانسته و به منتظران ظهور یوسف زهرا آقا امام زمان بشارت می دهد که به زودی آقا ظهور کرده و حزب الله در معیت آقا امام زمان به جنگ با سفیانی و کفار خواهند پرداخت.
  نصر من الله و فتح قریب

 12. پیرو خط رهبر says:

  بر اساس روایات متقن قبل از ظهور امام زمان(عج)، ایشان به صورت مخفیانه در مدینه ظهور کرده و بین یک تا سه سال مقدمات خروج خود و اعلام علنی ظهور را فراهم خواهند کرد.
  بر این اساس، ظهور خفی در مدینه رخ داده و تنها اصحاب خاص حضرت از آن مطلع و به بهانه حج به حجاز رفته، با حضرت بیعت می کنند. حاکم حجاز نیز از ظهور خفی آگاه شده و برای تضعیف آثار آن، تعداد زیادی (بیش از ۲۰ نفر) را به عنوان مهدی جعلی مطرح می کند.

 13. از خُسن آقا به پیرو خط الاغ!
  تو پاسخ سوال ما را ندادی رفتی یک فتوای دیگر صادر کردی!
  آخه مشنگ الدوله! وقتی خدای شما شیعیان کون گشاد نمی تواند جلو اروپایی ها را بگیرد و در سرزمین مسلمین خشکسالی ایجاد می‌شود!(البته به گفته خود شما)، امام زمان شما چه غلطی می تواند بکند در مقابل آمریکایی ها که نقشه خاورمیانه جدیدی کشیده اند که در آن جایی برای شما مشنگ الدوله ها نیست!؟ نگاه کن به آتش زدن پرچم های آتش زده ایران و حزب الله در سوریه پند بگیر مشنگ جان!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی