Apr 07 2011

غرض و مرض بی‌بی‌سی!

نوشته:     :::       14 پیام

وقتی رسانه‌ای با سابقه طولانی بی‌بی‌سی تیتر می‌زند “شیعیان بحرین ‘خواستار یاری’ رهبر جمهوری اسلامی شدند” به این معناست که بی‌بی‌سی خود به مدارکی دست یافته که نشان می‌دهد شیعیان بحرین چنین غلطی را کرده‌اند.
جالب تر اینکه در لید خبر هم نامی از منبع خبری بی‌بی‌سی نیست و مجددا بی‌بی‌سکینه با اطمینان کامل بدون ذکر نام منبع (از قول خود عکس امام را در ماه می‌بیند) و می‌نویسد:
در حالیکه برخی کشورهای عرب منطقه خلیج فارس نگران نقش جمهوری اسلامی در تحولات منطقه هستند، گزارش شده که جمعی از شیعیان بحرینی ار رهبر جمهوری اسلامی درخواست یاری کرده‌اند.

آنگاه است که هر خواننده‌ای گمان می‌برد که صحت وسقم این اخبار را بی بی سی تایید می کند. بعد وقتی بی بی سی میخ خود را کوفت و آنچه منظور و هدف سیاسی این رسانه است به خواننده منتقل شد آنگاه می‌نویسد:
به گزارش خبرگزاری دولتی ایران – ایرنا – جمعی از شیعیان و مقلدان آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در بحرین با ارسال نامه‌ای، “خواستار دعای خیر و یاری” او شده‌اند.

یکی نیست از این سیاسی کاران بی شرم بپرسد چرا بجای تیتر زدن به شکل بالا از همان اول نمی‌نویسد که این خبر را از قول خبرگزاری های دروغ پرداز حکومت آخوندی نقل می‌کنید تا خوانند حساب کار خود بداند و بداند که این خبر چیزی بجز یک دروغ دیگر مثل هزاران دروغ روزانه این رسانه‌ها نیست؟
باور کنید هم بی‌بی‌سی می‌داند و هم هر آدم نا آگاهی که بیشتر خوانندگان این گونه اخبار کل خبر را نمی‌خوانند، مگر اینکه بسیار خبر مهمی باشد در غیر این صورت تیتر و ليد خبر را می‌خوانند و از روی خبر می‌گذرند، مگر اینکه نسبت به موضوع خبر حساسیت ویژه‌ای داشته باشند. توجه داشته باشید در دنیای امروز که انسان بیچاره صبح تا شام از هر طرف بمباران خبری می‌شود، وقت آن ندارد که هر خبری را مو به مو بخواند و پیگیری کامل کند، در نتیجه بیشتر افراد اخبار را تنها با خواندن تیتر و لید خبر به پایان می‌برند.
باید از تهیه کننده خبر بی‌بی‌سی پرسید که از چه جهت بدین گونه خبررسانی می‌کند! آیا می‌خواهد ارزش و مقام سید علی را با اینگونه خبررسانی بالا ببرد و او را رهبر شیعیان جهان بنمایاند! یا پروژه دیگری پشت این نوع خبررسانی است!؟ به سخن ساده: خانم بی‌بی سکینه لطفاً غرض و مرض خود از این نوع خبررسانی را به اطلاع عموم مردم برسانید!

پ.ن.:
دلیل اینکه تیتر خبر را در قسمت خبرهای وبلاگ تغییر دادم همین است! وگرنه بنده حقیر عادت به دستکاری در اخبار دیگران ندارم!

نوشته: در ساعت: 12:38 pm در بخش: اسلام و مسلمین,روابط خارجی,سیاسی,ملای حیله‌گر

14 پیام  |           

14 پیام به “غرض و مرض بی‌بی‌سی!”

 1. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی
  امروزه در سایه تدبیر مقام عظمای ولایت و در سایه قوانین مترقی اسلام ناب محمدی کشور عزیزمان ایران مدارج ترقی را در عرصه های مختلف اقتصاد و علم و صنعت و اخلاق در نوردیده بطوریکه جزو چند کشور صاحب تکنولوژی هسته ای می باشد لذا الگویی برای مردم مسلمان تونس و مصر و لیبی و یمن و بحرین و عربستان شده تا به تقلید از انقلاب اسلامی ایران (بارها رسانه های غربی اعتراف کرده اند که جوانان مصر و تونس به تقلید از قیام ملت ایران انقلاب کرده اند) ترمزهای قطار انقلاب را کنده و بی ترمز در صحنه حاضر شده مشت محکمی بر دهان دیکتاتور های ضد دین کوبیده خواستار برپایی حکومت اسلامی در کشورشان شده اند حالا شما می گویی مردم شیعه بحرین دلداده به مقام عظمای ولایت نیستند؟
  این انقلاب ملل عرب مقدمه ظهور آقا امام زمان است و رهبری سید خراسانی به عنوان دست راست اقا امام زمان در تمامی این انقلابات مشهود است.
  نصر من الله وفتح قريب وبشر المؤمنين.
  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما.

 2. پیرو حق says:

  حقانیت گفتار بسیجیان پاسخی جز دشنام و توهین ندارد چرا که نوکران شیطان بزرگ از منطق بی بهره اند.
  نصر من الله وفتح قريب وبشر المؤمنين.

 3. آرش says:

  خسن آقا جان نمی دونم چرا هروقت در سایت بی بی سی نظر ضد اسلامی می نویسم به بهانه اهانت به ادیان آسمانی !! سانسورش میکنند.
  ترجیح می دم رادیو فردا بخونم تا بی بی سی مادر مرده

 4. پیرو خط رهبر says:

  گور پدر حسن آقا

 5. دفترها says:

  خانم یا آقای پیرو خط رهبر٬ ممنون میشم به سوالات زیر جواب بدید:

  ١-در زمینه اقتصادی :میشه لطف کنید بفرمایید درجه اقتصادی رو کی داده به کی و به چه علتی داده؟ چون تا جائی که همه مطلع هستند فقر و فحشا و اعتیاد و گرانی و تورم و بیکاری در ایران غوغا میکنه…تازگی شنیدم که حمام های عمومی در شهرهای کوچک به علت گرانی نفت و گاز و نبود امکانات مالی تعطیل شده اند و امکان بروز انواع مریضی ها در شهرهای کوچک به شدت مایه نگرانی مردم است.
  ٢-در زمینه علوم: بفرمایید با بستن دانشگاه ها و اخراج و ترور و شکنجه و زندانی کردن استادان خبره ٬ کی به کی درجه داده؟
  ٣-در زمینه صنعت: با بسته شدن مراکز صنعتی و کارگری و ورود انواع و اقسام محصولات چینی به بازارهای ایران٬ دیگه نفسی برای صنعتگران ایرانی نمانده… لطف کنید بگید کی به کی درجه داده؟

  _________________________
  درودهای فراوان و خسته نباشید به حسن آقا٬ این ارتش سایپری از خواندن نوشته های شما لذت میبره و فکر میکنم روزی هشتاد بار به سایت شما سر نزنند٬ خوابشون نمیبره!

 6. دفترها says:

  شعار عمومی مردم در بحرین که نان و آزادی‌ست، نشان داد که مردم علیه فقر، گرسنگی، بیکاری، اختناق و دیکتاتوری به پا خاسته‌اند و از دولت‌های اسلام‌گرایی که جز یک مشت رژیم‌های فاسد، مستبد، آدم‌کش، دزد، چپاول‌گر، بی‌رحم و ضد انسانی چیز دیگری نیستند، بیزارند.
  جمهوری اسلامی ایران رسواتر از آن بود که بتواند بر این جنبش‌ها تأثیر بگذارد.
  مردم بحرین خواهان برافتادن تبعیض بر پایه اعتقادات مذهبی، برافتادن اختناق و استبداد حاکم بر این کشور، آزادی و برابری و بهبود وضعیت مادی و معیشتی خود در کشوری هستند که یک دار و دسته کوچک حاکم، تمام ثمرات کار توده‌های کارگر و زحمتکش و درآمدهای حاصل از نفت را به جیب می‌زند. توده‌های زحمتکش مردم بحرین با این مطالبات به قیام روی آوردند.
  دوران اسلام‌گرایی به پایان رسیده است. جمهوری اسلامی نیز دیگر امیدی به ادامه‌ی بقای خود ندارد. تمام تلاش‌های مذبوحانه‌اش برای نجات خود با شکست روبرو خواهد شد. اقدامات خرابکارانه‌ی آن در جنبش بیداری مردم منطقه، جز شکست چیزی عایدش نخواهد کرد. این اقدامات بالعکس وضعیت این رژیم را بحرانی‌تر خواهد ساخت و بر انفراد بین‌المللی آن خواهد افزود. افزایش تنش در مناسبات جمهوری اسلامی و رژیم‌های عربی منطقه هم بازتابی از همین واقعیت است. جمهوری اسلامی قادر نخواهد بود، در دریای پرتلاطم سیاسی کنونی به حیات ننگین خود ادامه دهد.

  عصر اسلام‌گرایی و رژیم‌های اسلام‌گرا به پایان رسیده است.

 7. يادش بخير از كودكي سايت شما را ميشناختم و هميشه مطالب جالب ان را ميخوانم و خيلي وقتها هم سر در نمياوردم از مطالب سايت ، تازه در ايران اينترنت امده بود و آخوندها هنوز فيلترينگ بلد نبودند.

  اكنون يك جوان هستم و شكار كننده بسيجي ها مزدور به خاك وطن..باعث افتخار هست كه وبلاگ جديد مرا پيوند كرده ايد..سايت خوب شما هم در پيوندها قرار خواهم داد.
  با سپاس مسئول سايت شكار بسيجي


  پاسخ:
  زحمات شما باعث لرزش بر اندام بسیج خواهد شد امیدوارم این راه با با پشتکار هرچه بهتر ادامه دهید

 8. kia says:

  خسن اقای گرامی
  میبینی این مسلمان [پیرو خط رهبر] حرومزداه را اینها از این بیشتر نمیتونند بفهمند اسلام معز شان را بکل به گو تبدیل کرده باید همه شان را نابود کرد و رحم هم نکرد

 9. ایرانی says:

  های حاج حسن آقا
  بابا این بحرین هم جمهوری اسلامی رو کرده مثل منافق ها تو این اغتشاشات اخیر
  هر چی میشه میگه جمهوری اسلامی بوده
  بدبخت مردم بحرین
  ….
  یه چیز بی ربط
  وبلاگ یه نفر رو که معلوم نشد کی بوده می خوندم به نام زیتون…
  دقت داری رو مسایل حاج حسن؟؟؟؟فک نکنم …یو یا مست شرابی یا عصبانی هستی وووتا حالا به این دقت نکردی
  ….یادته تو انتخابات… امثال این زیتون … مردم رو شیر(خر) می کردن که به موسوی رای بدن؟
  بعد هم پیشرو جنبش سبز شدن مثلا….
  حالا چرا ساکتن؟
  فک می کنی چون موسوی رو گرفتن مواجبشون قطع شده؟
  نه
  جریان چیز دیگه ایه
  همه اینا بازی بود…..
  موسوی الان داره زندگیشو می کنه
  به نظر شما از دارایی هاشمی رفسنجانی طی دو سال اخیر چیزی کم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  نظام هم بر عکس همه حرفایی که می گین و می گن اوج اقتدار نظامی رو داره
  یه واکسن زدن باز به نظام
  یه تب گرفت
  بعد الان سالم سالم شده….
  اینا واکسن اوپوزیسیون بودن….نه خود اپوزیسیون….
  آخه کی تا حالا با سکوت انقلاب کرده؟؟؟؟؟؟
  اگه امکان پذیر بود که فرانسوی ها استاد ش بودن
  اینا فیلم بود…
  پروژه تموم شده
  آیا امثال آقا یا خانوم زیتون به خاطر مشغله زیاد دیگه از ور دل سیبا تکون نمی خورن…و طبع مبارزاتی و وبلاگ نویسی ون خشکیده؟

  البته که نه…اینا الان دارن وبلاگ های دیگه رو جلو می برن
  خدا می دونه الان زیتون در کجای پروژه پدافند غیر عامل داره کار می کنه و پول می گیره
  یه وبلاگ جدید و کنترل افکار عمومی جدید
  از موسوی به حد مرگ متنفرم ….یه آشغال به تمام معنای کثافت(ببخشین فحش می دم )
  مهاجرانی نکبت ….کدیور آشغال
  اینا روی رجوی عوضی رو سفید کردن
  از سازگارا متنفرم ..کثیف حروم زاده
  از مسعود بهنود متنفرم….خود فروش ……کثیف …..
  از زیتون های کثیف متنفرم….و ما همیشه بعد از تموم شدن جریان می فهمیم کلکشون چی بوده
  از همه گویندگان مزخرف بی بی سی که سگ مجریان بیست و سی بهشون شرف داره متنفرم
  نکبت های آشغالی که چون خودشون از ایران رفتن ..می خوان به خاطر یه حقوق مجری گری… اسلام گرایی رادیکال رو زنده کنن
  بی بی سی فارسی برای مسجد بودن فقط یه مناره کم داره

  و در پایان…..دم پارازیت گرم
  دم اندر مال (اندر میان )گرم
  دم آقای خزعلی هم گرمهم الله
  اجرکم عند الله حاج حسن…سعیکم مشکور
  ریدم به این ملیت . فرهنگ و زبان گه آشغال ترسوی کثیف جنده پرور ایرانی خودم
  که انقد پست و کثیفیم
  هر کی میرسه دو زار میده کونمون می ذاره می ریم با دو زارش پز میدیم که کونمون دو زار می ارزیده
  خاک بر سرمون

 10. samad says:

  آش نذری برای کم شدن رقم قبض گاز
  سه شنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۰، دی به دین روز
  ماشالله بزنم به تخته این دینی که ما داریم برای همه چیز دستورالعمل دارد. از وارد شدن با پای چپ توی مستراح تا ذره بینی ترین اعمال شب زفاف.
  خب. دور از عقل است که چنین دین جهان شمولی که برای همه چیز راه و چاره دارد حالا برای مشکلات قبض گاز ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی که دومین منابع گازی جهان را دارند راهکار نداشته باشد.
  من امروز رفتم کتابخانه ام را زیر و رو کردم و روایات و احادیث مختلفی را برای این معضل اجتماعی پیدا کردم:
  – شخصی با شترش خدمت حضرت رسید عرض کرد: پدر و مادر شترم فدایت! قبض گاز این ماه ما زیاد آمده تکلیف چیست؟
  حضرت فرمودند چهل شب جلوی کنتور گاز وضو بگیر و در همانجا هزار رکعت نماز بخوان و در هر رکعت هزار بار استغفار کن و خودت را با سیلی و لگد بزن. پنجه بکس هم بد نیست. بعد با حلال خودت جماع کن و غسل بنمای و بعد با حال تضرع دعا کن انشالله مستجاب میشود.

  – همچنین در روایت دیدگری از ابو پشگل پلنگی آمده است که: زنهار شما را از همبستری با مرغ و خروس های همسایه که هفتاد بلا برشما نازل کند که کمترینش ازدیاد قبض گاز و برق و تلفن باشد.

  – در کتاب منهاج السعاده جلد دوم صفحه ای که رویش آبگوشت ریخته شده و خوانا نیست روایتی نقل شده که میفرماید: آش نذری بدهید تا قبض آب و گازتان کم بیاید.

 11. پیرو خط رهبر says:

  این Kia حروم زاده باید بیایید به تنهایی در کهریزک خدمتشان برسیم. ( قبلا یکبار خدمتشان رسیده بودیم)

 12. مدادتراش says:

  با درود به خُسن آقای گل گلاب
  آقا چه نشستی که که رهبر حمقای شیعه و حومه وقتی از سوراخ اسفل مبارک مامانشان خارج شدند بزبان فصیح تازی فرموده اند:
  یا علی … اینجا که پر از قلم بود
  بهمین دلیل هم نام مبارکشان را گذاشته اند سیدعلی خامنه ای.
  البته بنظر میرسد اشتباهی شده و باید نامشان را میگذاشتند سید غلی کیری

 13. کامبیز says:

  چند روز پیش خبر خودسوزی هموطن پناهنده مان در هلند قلب مرا به درد آورد, , با خود در این اندیشه بودم که چه بر روز کشور ما آمده که جوانانمان به این روز بد افتاده اند?, آیا این مدافعان حقوق بشر در اروپا شاهد ظلم و کشتار مردم ایران بدست دژخیمان انگلیسی امام خمینی نستند? , که فتوا صادر میکند و پناهنده بی پناه را به این شکل وحشیانه در قلب اروپا به خاک و خون میکشند؟ آیا واقعا اروپا فریاد دادخواهی مردم ما را شنیده ؟ آنهایی که به خون مردم شرقی تشنه هستند اکنون فراد آزادی خواهی سر دادهاند اگر ایران کشور فقیری چون سومالی بود آیا این جاکشان غربی باز به فکر مردم ایران بودند. هیتلر بزرگ می گفت یهودیان دشمنان نژاد آریا ستند , ما آریاییان ادامه راه هیتلر نژاد سامی را از روی زمین پاک خواهیم کرد از اعراب عربستان تا تا یهودیان اسراییل نگ بر این دو قوم مسلمان و یهودی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی