Mar 10 2011

کودتا در جنبش سبز!

نوشته:     :::       9 پیام

تحولات یکی دو سه هفته گذشته را اگر کنار هم بگذاریم تصویری نمایان می‌شود که گرچه تصویر کاملی نیست ولی نشان از آن دارد که کودتایی در شرف اتفاق است.
تحولات به این ترتیب اتفاق افتاده‌اند:
7 اسفند (26 فوریه): حمله لباس شخصی‌ها / بسیجی‌ها به فائزه هاشمی
فشارها به هاشمی افزایش می‌یابد تا او را مجبور به کناره گیری از خبرگان کنند. طرفداران حکومت با این کار قصد دارند ابزار سیاسی برکناری رهبر را از دستان هاشمی بگیرند.
جمعه 13 اسفند (4 مارس): عطاء الله مهاجرانی در یک جلسه که در شهر لندن برگزار شد چنین گفت:
حتی یک نقطه خاکستری در زندگی اقتصادی آیت الله خامنه ای وجود ندارد
عطاالله خان شیر خر خور گویا از تهران دستور دریافت کرده بود که با دستمال ابریشمی کمی آسید علی آقا را نوازش کند تا زمینه سازش با ولایت فقیه ممکن شود! یقینا کسی بجز هاشمی این دستور را برای عطاالله مهاجرانی صادر نکرده. همه می‌دانند که عطاالله خان و کدیور و دیگر اسهال طلبان لندن نشین جملگی زیر عبای هاشمی سنگر گرفته‌اند.
یکشنبه 15 اسفند (6 مارس): هشدار کمپین سفارت سبز به پیشگاه ملت ایران در خصوص رفتارها و اقدامات ضد ملی میهنی برخی از اصلاح طلبان حکومتی
سه‌شنبه 17 اسفند (8 مارس): از این تاریخ به بعد یک مرتبه جو عوض می‌شود. در این روز یالثارات خبر از شناسایی هتاکان به فائزه هاشمی توسط دادستان را می‌دهد!
سه‌شنبه 17 اسفند (8 مارس): موسوی و رهنورد در حصر خانگی هستند
چطور شد یک مرتبه زندان و آدم ربایی و الخ موسوی تبدیل شده به حصر خانگی!؟
چهارشنبه 18 اسفند (9 مارس): جهان نیوز چنین تیتر می‌زند: پيرامون اين روزهاي مهاجراني و كديور
در این مقاله جهان نیوز به یکباره حرف و حدیث بازگشت به دامان نظام را برای فتنه گران پیش می‌کشد.
چهارشنبه 18 اسفند (9 مارس): سايت دبيرخانه مجلس خبرگان رهبری هک شد
خنده دار نیست!؟ روی سایت هک شده، خبر مرگ هاشمی را منتشر می‌کنند، چه کسانی این سایت را هک کرده‌اند!؟ طرفداران رژیم تا به وسیله آن به صورت غیر مستقیم بگویند که هاشمی مرده است، یا مخالفین رژیم که می‌خواهند بگویند که به علت سازش هاشمی از نظر آنها اکبر شاه دیگر مرده است!؟
پنجشنبه 19 اسفند (10 مارس): انتقاد شدید رهبر ایران از رواج ‘هتاکی’
وقتی خود رهبر وارد میدان می‌شود و مثل گذشته با ننه من غریبم بازی های خود همه چیز را جمع و جور می‌کند، دیگر شکی باقی نمی‌ماند که گویا دیگر همه مشکلات حل شده و همه ارکان نظام دور هم جمع شده‌اند! و کودتا به پایان رسیده، حالا باید دید چه کسانی در این کودتا برنده هستند و چه کسانی بازنده! آیا موسوی و کروبی هم خودی محسوب خواهند شد، یا از این به بعد یک جناح دیگر بنام جناح فتنه گر هم به جناح های قبلی رژیم افزوده خواهد شد!

خلاصه اینکه گویا انتخابات نزدیک است و جناح های رژیم از فتنه گر و اصولگرا اصلاح گر گرفته تا دلاک و کیسه کش و دیگر کش ها! دوباره دور هم جمع شدند تا بتوانند در آرامش زمینه انتخابات (انتصابات) و عوامفریبی را مجددا راه اندازی کنند.

نوشته: در ساعت: 5:02 pm در بخش: سیاسی,ملای حیله‌گر

9 پیام  |           

9 پیام به “کودتا در جنبش سبز!”

 1. تحلیلت جالب بود. وچند تا خبر دست اولم نصیب ما شد.

 2. نخست اینکه شاد وتندرست باشی کاکو، از این که می‌بینم سرحالی و می‌نویسی، فراوان خوشحالم.
  بعد هم، اینکه از این ها همه چیز برمیاد، همون حکایت ” ملا نصرالدین وپرسش زائیدن یا تخم‌ گذاشتن ِ روباه حیله‌گر”هست. البته با پوزش از روباه. اما یک مطلب مهمی را ازقلم انداختی بنظرم؛ اونهم اینستکه، دار و دسته‌ی مشائی و باصطلاح “مکتب ایرانی” هست که دارند برابر هم صف‌بندی می‌کنند برای ربودن قدرت از آخوند‌ها و آوردن بقول خودت همه‌ی این “اسهال‌طلب‌ها” زیر عبای ولی‌فقیه!

  حالا، من فکر می‌کنم تنها خیزش مردمی و ناگهانی ملت هست که همه‌ی حساب‌ها را بهم میریزه، نکته کلیدی اینجا « خیزش مردمی و ناگهانی ملت» هست نه این فراخوان‌های بی‌‌معنی و خنک! ملت همواره بر اساس سوائق و حواسش(همه جای دنیا) با خیزش‌های ناگهانیش و بدون برنامه‌ریزی هست که نیروی خودش را نمایش میده، درتونس و مصر ودر تاریخ خود ایران هم چنین بوده، شعار «جمهوری ایرانی» خاطرت هست که همه روشنفکران و جمهوری‌خواهان و آقایان “رهبر” را از همه نوع کیش ومات کرد؟
  رضا ایرانی

 3. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان، گمان نکنم کار به انتخابات و این حرف ها بکشد. این خانه چنان از پای بست ویران است که خواجه هرچقدر هم که در بند نقش ایوان باشد، جز تلی از خاک نصیبش نخواهد شد. خودشان هم این را فهمیده اند. ببین کار به کجا کشیده است که دست به دامان حجت الاسلام و الکمونیست فرخ نگهدار شده اند که عریضه بنویسد و رهبر را ثنا گوید و زنباره عفنی مثل مهاجرانی را اجیر کرده اند تا بیاید و از پاکدستی قطبش سخن بگوید تا شاید خیمه ولایت را باد نبرد. اما بیچاره ها آنقدر گیج و راه گم کرده اند که فکر می کنند اگر سرنیزه هاشان را جای عمود موریانه خورده آن خیمه بنشانند شاید امید رهائی باشد. اما اگر نازنینان شیردل بنیاد ظلم را از جا نکنند، قطعا پاسداران سرکوبگر عبا و عمامه آقایان را بادبان خواهند کرد. من شک ندارم که دیری است شب از نیمه گذشته و سپیده دم نزدیک است.

 4. سبز وافعی says:

  نمی دونم قصدت چیه
  ولی با این تحلیل مزخرفت داری به جنبش ضزبه می زنی
  خب خامنه ای با تمام عوضی بودنش همه می دونن فساد مالی نداره
  مالی دقت کن مالی مهاجرانی هم همینو گفت
  اونا خیلی از تو باهوش تر و دلسوز ترن. تا الان هم زحمت بیشتری کشیدن تو حق نداری با این مزخرفاتت همه رو زیر سوال ببری
  البته امیدوارم که قصدت خیر بوده باشه.

 5. میتی موش says:

  خورد عطا شیر خر
  وزیر ارشاد نر
  برای حفظ اکبر
  خورد پسته با کیر خر

 6. kia says:

  سبز وافعی

  تو گو خوردی امدی اینجا از اسلامگرایی مثل خودت دفاع میکنی تو از اونجای پدرت خوردی که میگی خامنه ای فساد مالی نداره کجا تحقیق شده کجا خامنه ای در این 20 سال نشان داده که چقدر پول دریافت کرده و چقدر خرج کرده چرا تمام چیزهایی که زیر نظر خامنه ای اداره میشوند کسی حق نداره ازشان بازخاست مالی بکند وووو اگر تو سبری لعنت به سبز خسن اقای عزیز در پست قبلی سربازان ادمکش امام زمان خیالی ریخته بودند و هرچه خاستند نوشتند خیلی عصبانی شدم چرا این کامنتها رو تائید میکنی مگر انها به ما اجازه این کار رو میدهند که تو اینکار رو میکنی بذار اتش بگبرند و کامنتهاشون رو روانه اشغال دونی بکن به همونجایی که تعلق دارند

  • خُسن آقا says:

   خیر کیا جان نباید پیامهای این اراذل را پاک کرد، افتاقا با نشان دادن اراجیف آقایان بیشتر برملا می شوند!

 7. ايراني says:

  مطلب زير در يكي از وبلاگها بود و واقعاتامل برانگيز است

  چهارشنبه سوري خرافه است اما خر سواري محمد در آسمان خرافه نيست! چهارشنبه سوري خرافه است اما شق القمر خرافه نيست! چهارشنبه سوري خرافه است اما وجود مهدي موهوم خرافه نيست!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی