Mar 09 2011

صلوات برای فرج امام زمان!

نوشته:     :::       23 پیام

آقا ما رفتیم توی این سایت، بعد پایین مطلب پایین صفحه دیدیم نوشته:

جهت سلامتي و تعجيل در فرج آقا امام زمان (عج) صلوات

من معمولا اگر معنی واژه‌ای را ندانم می‌روم سراغ لغت نامه دهخدا. این بار هم رفتم سراغ واژه “فرج” در آنجا این معنی برای واژه “فرج” توضیح داده شده:

فرج . [ ف َ ] (ع اِ) در لغت پیش آدمی را نامند و نزد فقهاء اعم از پیش و پس آدمی باشد و بیرجندی گفته که مراد به فرج در آداب غسل ، پیش و پس زن و مرد است هرچند در لغت اختصاص به پیش یافته است . (از کشاف اصطلاحات الفنون ). اندام شرم جای . (منتهی الارب ). عورت انسان و بر پیش و پس اطلاق میشود. ج ، فروج . (از اقرب الموارد) : و مریم ابنة عمران التی أحصنت فرجها فنفخنا فیه من روحنا. (قرآن 12/66).

کسی زبان این مذهبی‌ها را می‌فهمد برای حقیر هم توضیح بدهد! منظور حضرات از فرج آقا امام زمان در اینجا چیست!؟
راستش را بخواهید با اینکه می‌دانیم که شیعیان مرید سید علی آقا حتی حاضرند وارد فرج امام زمان که هیچ حتی قادر هستند وارد فرج آسید علی آقا یک دست هم بشوند! ولی باز هم منطقی نیست که روی در و دیوار سایت‌های خودشان چنین به وضوح تقاضای صلوات برای “فرج امام زمان” بکنند!

پ.ن.:
ای بابا دعای فرج هم داشتند این شیعیان ما نمی‌دانستیم!:
آثار شگفت انگیز دعا برای فرج حضرت

نوشته: در ساعت: 10:27 am در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی,طنز

23 پیام  |           

23 پیام به “صلوات برای فرج امام زمان!”

 1. هژير says:

  دكاني باز شده براي امت كه بيا و ببين .از چاههاي نرينه و مادينه در جمكران كه افرادنامه هايي را براي اقا مينويسند تا انواع و اقسام كتابچه ها در تيراژهاي بسيار بالا در مورد معجزات و شفايافتگان .
  توسل به اينگونه مسائل در دو د سته مشهود است يكي حاكمان قدرت كه از طريق ان به سود سرشاري دست ميابند(استان قدس رضوي -حج-اوقاف و…) ديگري عوام الناس كه ضعف و فقر مادي و فكري خود را با اينگونه اباطيل ارضا ميكنند

 2. با درود به حسین آقای گل گلاب
  متاسفانه در زبان فارسی یا باید اعراب را بکار برد و یا چنین مشکلی برای یافتن معنای لغات هم املا ولی با تلفظ مختلف پیش میاید.
  فکر میکنم معنای واژه Faraj را با Forj اشتباه گرفته باشید که معنای آنها از زمین تا آسمان تفاوت دارند. اولی بمعنای گشاده شدن و باز آمدن و بازیابی و دومی بمعنای زاویه و همچنین آلت تناسلی زنانه است.

 3. پریسا says:

  مرده شور برده ها :))

 4. kia says:

  خسن اقای عزیز میگویند عقل که نباشد جان در عذاب است حالا این مسلمانان بیچاره انهم از نوع شیعه به چیزی دل خوش کرده اند که اصلا وجود نداره امام زمان را 90 در صد مسلمانان قبول ندارند هنوز یادم نمیره که فیلمی را صدای امریکا از ایران نشان داد که از یک دختر بسیار جوانی سئوال شد بزرگترین ارزوی تو در زندگی چیست دختر بدون معطلی گفت بزرگترین ارزوم در دنیا این است که امام زمان را ببینم متاسفانه این جریان تا عمق فکری مردم ایران نفوذ کرده و فرنها طول خواهد کشید تا این مریضی اسلام مداوا بشود بدبختانه روشنفکرهای عوضی هم داریم چند روز پیش در سایت زمانه مقالی از خانوم شهر نوش پارسی پورخواندم این خانوم یعنی از نویسنده های روشن فکر ایران است چند تا دلیل اورده که در ایران بتوانیم به دموکراسی برسیم از همه چیزی گفته غیز از اسلام حتی یک کلمه یک اشاره کوچک به اسلام و اخوندیسم در ایران نکرده که 1400 سال است مانع بزرگی بر سره راه مدرنیسم و دموکراسی در ایران است حتی این خانوم در جایی گفته که با صیغه موافق است خب با همچین ادم هایی ادم به چی دل خوش کنه واقعن لعنت بر کسانی که نه تنها کمک به ازادی ایران نمیکنند بلکه مردم را از هدف اصلی که همان نابودی اسلام و حکومت اسلام در ایران است دور میکنند از همان روز که این مقاله را خواندم از این خانوم متنفر شدم

 5. میتی موش says:

  صد لواط بر محمد و آل محمد
  تو سطل عن محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( با عجله تو پشتشون )
  محمدیاش صد لواط

 6. با اجازه لینکت می کنم . نخواستی بگو حذفت کنم.

 7. جعفر جنی says:

  آقا موضوع جالبه! ۱۴ قرن سپری شد با هزار خروار زر زدن و کل کشور افتاد دست اونی که از اسلام بیشتر خبر داره یعنی آخوند و روشنفکر مذهبی. بعد گند فاضلاب اسلام زد بالا. حالا هنوز سرمونو بالا نیاوردیم همانها میگن: کی بود کی بود من نبودم. دستم نبود، کار آستینم بود: اسلام بی گناه و رحمانی است. آماده شوید تا تئوری جدید را بچپانیم یک ۱۴۰۰ سال دیگر بگذاریمتان سر کار!

 8. جعفر جنی says:

  این رفیقم میگه: معلومه که جمهوری اسلامی، اسلامی نیست! بهش میگم از کجا اینو فهمیدی، نابغه! چرا یک سال پیش اینو نمیگفتی، نکنه اسلام دوباره معجزه کرده، مغزت یک دفعه تکون خرده، یک شبه متحول شده یا بهت الهام شده؟!

 9. یه غریبه says:

  سلام. جناب آقای محترم هر چیزی را به راحتی به تمسخر نگیر و کمی بیشتر دقت کن این چیزی که نوشتی علاوه بر توهین یک بی دقتی محض هم هست در لغت نامه دهخدا کلمه ی فرج حرف( ر)با ساکن به معنای شکاف یاآلت زنانه است اما در اللهم عجل فرج حرف(ر) در این کلمه با فتح به معنای گشایش در کاراست کمی دقت کنی به این اشتباه گرفتار نمیشی. دوستانه بهت می گم بعضی حریمها رو نگهدار مطمئن باش اگه سودی نداشته باشه ضررم نداره

  • خُسن آقا says:

   هموطن عزیز (غریبه) این یک مطلب طنز است و در مطالب طنز معمولا از همین تکنیک ها استفاده می شود.
   در مورد حریم شکنی هم باید به عرض مبارک برسانم که من به نگهداشتن حریم یک سویه به هیچ عنوان موافق نیستم. منظورم این است که وقتی حریم من و امثال من بوسیله مسلمان‌ها نه تنها شکسته می‌شود، بلکه اگر دستشان به ما برسد یقینا سرمان را هم خواهند برید. پس لطفا در مورد اسلام و مسلمین زیاد از حریم صحبت نکنید که باعث خنده مان می‌شوید.

   • پشیمان از مسلمانی says:

    بهترین پاسخ را به غریبه دادی ، وقتی مسلمانان به هر شیوه حتی قتل به دگر اندیشان می تازند انتظار دارند حریم مقدساتی که منطق عقلانی هم ندارن و فقط از روی احساس باورش میکنند نگه داریم!

 10. ali says:

  تصاویری بسیار زیبا و دیدنی از سید و آقا و مولای ما و فرزندانش

  http://salehat.ir/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=2&startpage=5#category

 11. علی says:

  کس خل اون فرج روی حرف ف ، او (ضمه) قرار می گیره یعنی forj
  این فرج روی حرف ف ، فتحه قرار می گیره یعنی faraj
  بی سواد

 12. منتظر says:

  واقعا که تو چقدر پسر خوبی هستی!
  پس هرچی بلد نیستی زود میری لغت نامه دهخدا رو نگاه می کنی هان؟!
  بابا این مملکت چهارتا مثل تو داشته باشه دیگه نیازی به دلقک و مهدی کروبی و میرحسین موسوی نداره! بس که حرفای خنده دار می زنی از اون دلقک های سیاسی هم بهترتری (;

  اولا:
  ببین. آقای علاقمند به دهخدا! سعی کن کسره و ضمه و فتحه رو هم یاد بگیری که دیگه پروفسور بشی. اون وقت می فهمی که هر لغتی که با سواد تو میشه خوندش، معانی دیگه ای هم می تونه داشته باشه.

  ثانیا:
  یادت باشه بری یه فرهنگ لغت دیگه برای مراجعه انتخاب کنی. دهخدا به دردت نمی خوره چون مسلمون بوده و طرز فکرش دقیقا برعکس توئه. اصلا می دونی چیه: این فرهنگ لغت دهخدا و اینا رو آخوندا طراحی کردن که مغز امثال تو رو شستشو بدن و به مرور خرت کنن. شما برو یه فرهنگ لغت خوب برای خودت پیدا کن. از اوناش که به فتحه و کسره و ضمه کلمات کاری نداشته باشه. مثلا میتونی به فرهنگ لغت میرحسین مراجعه کنی. توش فقط یک کلمه داره که همه معانی رو میده:
  چیز=من دارم راست میگم
  چیز= من رییس جمهور میشم
  چیز= من نخست وزیر دوران امام بودم یا تو؟!
  چیز= من حرفی برای گفتن ندارمفقط رای میخوام
  چیز= مردم بریزین بیرون از من دفاع کنین
  و هزاران معنی دیگه!!

  شب بخیر کوچولو. بازم به لغت نامه دهخدا سر بزن. باریک الله

 13. alireza says:

  بدبخت فرج با فتحه ر يعني گشايش نديدي ايرانيها ميگن از ستون تا ستون فرجه اگه اون فرج معنايي كه تو ميگي ميده پس اين ضرب المثل ايراني هم كس مادر تور و ميگه كس كشه مزدور

  • خُسن آقا says:

   آتفاقا اون کون گشادی که ما از مسلمونها سراغ داریم فرج رو با فتحه ر نمی نویسند!
   زیاد زور زدی گاگول جان برای کشف این فتحه!؟

 14. farhad says:

  برای خودم متاسفم که هموطن یک عده بی ادب وروانی که به همین راحتی به مقدسات میلیونها هموطنشان توهین میکنند هستم.فکر نکنم در عقب افتاده ترین کشورها کسی باشد که به همین راحتی به مقدسات هموطنانش توهین کند.

  • خُسن آقا says:

   اتفاقا من هم برای خودم متاسفم که با شما گاگولها هم مملکتی هستم. البته ما که می دانیم ریشه شما از کجا سرچشمه می گیرد، حالا گیرم زیر سیبیلی در می کنیم بماند!

 15. reza says:

  سلام بر جماعت کساخله
  خدمت مسلمانان احمق و نفهمی که نشستند دارند معنی فرج با کسر و فتح و این کسشعرها میگویند و به گمان خودشان متن خسن آقا را به چالش میکشند
  1- اون جایی که فحاشی کردید بگم که کس خواهر مادرتون
  2- به فرض که حرف شما درست باشه اگر شعور داشته باشید میفهمید آلت تناسلی زن رو چرا فرج (به قول یم خری تو بالا با ضم ف) میگویند
  اون هم به خاطر گشاده بودن و گشادگی که در کار مرد مومن رخ میدهد است
  3- در عربی کلماتی که حروف اصلی مشابهی دارند تشابه معانی و همخانوادگی دارند پس این نوشته اصلا بی ربط نیست چه با ضمه چه فتحه چه هر چیزی
  کسانی که با این نوشته مشکل دارند میتوانند ضمه و فتحه و کسره را در کس ننه شان فرو کنند
  4- به فرض شما در مورد ضمه و فتحه درست بگویید اما با توجه به هم خانواده بودن این کلمات و این که مسلمین میگویند فرج امام زمان این به آن دلیل است که شیعیان همیشه ذهنشان حول فرج و این چیزها تاب میخورد و جز پایین تنه منطق دیگری ندارند

 16. میتی موش says:

  کس نگو مومن، چرا کس‌شعر تلاوت می‌کنی؟
  فرج به فتح ف وفتح ر:

  سوراخ به معنای عام: مانند خلل و فرج ( سوراخهای ریز )

  سوراخ پیش و پس : کس و کون

  گشادگی در کار: مانند از این ستون به آن ستون فرج است، سختی‌های زندگی مانند پشکل در سوراخ کون مانده و با گذشت زمان یبوست زندگی برطرف خواهد شد، از این ستون به آن ستون اشاره به گذشت زمان دارد، اما بر طبق آموزه های دین مترقی اسلام، «از تو حرکت، از خدا برکت» سفارش به مبارزه و تلاش برای حل مشکلات شده است، یعنی با حرکت انقلابی استبراء دو بند انگشت را وارد سوراخ کون کرده و سوراخ فرج را باز می‌کنیم.

  آشکار شدن: ظهور، خروج چیزی یا کسی از سوراخ، مانند خروج گه از سوراخ کون یا خروج حضرت ولی‌عصر، امام زمان از چاه جمکران

  فرج دقیقا به معنی سوراخ و خروج از سوراخ می‌باشد، ظهور مهدی موعود از چاه جمکران دقیقا به مانند ریدن است، چاه جمکران سوراخ کون کره زمین و آن حضرت در زبان عرب تشبیه به گه گردیده است، که از آن سوراخ مبارک خارج شده و بوی تعفن جهان را فرا می‌گیرد که هیچ کس را یارای مبارزه با این بوی عفن نیست.

 17. منتظر says:

  میبینم که صاحب وبلاگ:
  توان تحمل نظر مخالف رو که نداره که هیچ!
  بی ادب که هست هیچ!
  بی سواد که هست هیچ!
  اصرار به تحمیل عقاید خودش به دیگران داره که هیچ!
  جوابهای بیخود و الکی و بیربط که به کاربرا میده هیچ!
  اسلام و مسلمونا رو که نمیشناسه هیچ!

  منطق هم نداره! چون اگر منطق داشت می دونست که به احتمال یک میلیونیوم درصد هم اگر حرف معتقدان به امام عصر(عج) درست باشه بدجوری راه برگشت رو داره برای خودش سخت می کنه.

  بنویس بنده خدا! تو بخوای تا نخوای بنده خدا هستی و فعلا فرصت داری خودت رو بدبخت و بدبخت تر کنی. حیفه امثال شما بتونن بدون اینکه بار بدبختی شون رو زیاد کنن تویاین دنیا زندگی کنن! واقعا حیفه براتون! شماها فقط و فقط باید دنبال دردسرسازی برای خودتون باشین. واقعا که بدبختین!

  • میتی موش says:

   … منطق هم نداره! …
   این که منطق نیست حاجی، این یعنی اقتصاد، محاسبه احتمال سود زیان.
   بنابراین شما رو دعوت می‌کنم به بازگشت به آرمانهای امام راحل و طبق نظر آن حضرت اقتصاد مال خر است.
   مال خر هم که همان آلت خر است و آلت خر هم گشاینده فرج ماچه خر است.

 18. میتی موش says:

  الفرج به فتح ف و را همراه تلفظ عربی به انگلیسی

  http://translate.google.com/?hl=en&tab=wT#auto|en|%D8%A7%D9%84%D9%81%D9%8E%D8%B1%D9%8E%D8%AC

  فرج به فتح ف و را فارسی به انگلیسی

  http://translate.google.com/?hl=en&tab=wT#auto|en|%D9%81%D9%8E%D8%B1%D9%8E%D8%AC

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی