Mar 08 2011

روز زن زیر سلطه اسلام

نوشته:     :::       9 پیام

زنان ایران بر دو نوع‌اند، آنهایی که اسلام را بوسیده‌اند و کنار گذاشته‌اند و آگاه‌اند که دشمن واقعی ملت ایران چه زن و چه مرد اسلام است. متاسفانه اما هستند عده زیادی زن که پس از 32 سال حکومت آخوندی هنوز به دامان اسلام آویزان‌اند و آنرا حمایت می‌کنند، نه تنها خود اسلام را حمایت می‌کنند بلکه فرزندان خود یعنی نسل آینده ایران را هم به بیماری اسلامی مبتلا می‌کنند.
فردا روز زن است به همین منظور تبریکات صمیمانه خود را حضور آن دسته از زنان ایران زمین که بیدار شده‌اند تقدیم می‌دارم و برای آنها آرزوی برابری و سربلندی دارم.
برعکس برای آنهایی که هنوز بعد از 32 سال حکومت ظلم و جنایت به دامان اسلام چسبیده‌اند و ادامه این حکومت ننگین را میسر می‌کنند آرزوی ادامه بردگی زیر سلطه آخوند را دارم! لیاقت شما بیشتر از این نیست! بطور کلی این دسته از زنان نیازی به روز زن یا برابری ندارند.

نوشته: در ساعت: 12:27 am در بخش: حقوق بشر,سیاسی

9 پیام  |           

9 پیام به “روز زن زیر سلطه اسلام”

 1. khoramdin says:

  khoson aghaye gol manham az shoma sepasgozari mikonam .

 2. ايراني says:

  جالب اينكه عده اي ميخواهند با تكبيرو الله و اكبر رژيم را سرنگون كنند!!!!!

  در ضمن محسن قرائتي در اخرين اظهار نظر خود از قول ايت الله خميني اعلام كرده حفظ نظام از نماز هم واجب تر است كه اين دقيقا همان پيام شجاع الدين شفا در كتاب پس از 1400 سال است كل تاريخ اسلام چيزي جز استفاده ابزاري از مذهب جهت سلطه بر امت نيست

 3. آرش says:

  زنها دیر تر از مردها از خواب بیدار میشن. بدلیل ظلم هایی که به زن در جوامع عقب مانده میره و احساس ناتوانی میکنند بیشتر به سوی مذهب گرایش دارن.
  من که جرات ندارم مقابل زنان فامیل حرفی بزنم که بر خلاف نظرات اسلام و مسلمین باشه از فلان جایم آویزانم میکنند !!

 4. پریسا says:

  دلم برای همان ها هم می سوزد 🙁

 5. پریسا says:

  حسن اقا جون امیدوارم مشکل قلب پر مهرتون حل شده باشه پدر جان 🙂

  • خُسن آقا says:

   پریسا جان اول از همه مرسی بخاطر احوال پرسی راستش را بخواهی فکر نمی کردم نقاهت عمل قلب این همه طول بکشد دلم برای سرکار رفتن تنگ شده ولی متاسفانه پزشک هنوز اجازه کار نمی دهد به همین خاطر هم فعلا خانه نشین هستم.
   بعد هم دختر خوب چرا آدم باید برای کسانی که باعث فلاکت نسل خود شده اند دلسوزی کند. تا کی باید همه ملت ایران منتر اینگونه آدم های نادان باشند حالا فرقی نمی کند چه مرد و چه زن ولی در این میان زنها به نظر من بیشتر باید مورد سرزنش قرار بگیرند آخه فکرش را بکن آنها را از همه چیز محروم کرده اند باز هم دارند از اسلام دفاع می کنند.

 6. ساناز says:

  سالروز جهانی زن به همه زنهای دنیا گرامی باد، باشد که در ایران ما هم روزی دیگر ولادت اون فاطمه زنیکه بیکاره روز زن نباشد و برای همیشه از تاریخ ما حذف شود، ،،من هنوز هم منظور اون آخوند زاده شریعتی رو نمی فهمم “فاطمه فاطمه است” ؟؟؟

  • ساناز عزیز گمان نمی‌کنم شریعتی خودش هم می‌دانست چه چرندیاتی می‌گفت! مگر آخوندها می دانند چه می‌گویند!؟ اینها هم فقط می‌دانند چه می‌خواهند! و برای همین هم هر چرندی را به هم می‌بافند تا آنچه می‌خواهند را بدست بیاورند.
   شریعتی هم یک آخوند بدون عمامه و عبا بود و درست برخلاف این آخوندها آن عوامفریب شارلاتان کراوات هم می‌زد تا از هر دو طرف فریب بدهد هم انسان مدرن را و هم انسان عقب افتاده را!

 7. kia says:

  خسن اقا عزیز واقعن درد در همین است ظلمی که اسلام به زن ایرانی کرده و زن ایرانی را به خاری و بدبختی رسانده است کاری کرده که نگاه به زن فقط نگاه جنسی باشد و رفع شوت. ولی خوشبختانه بسیاری از زنان ایرانی دست از این دین انسان ستیز برداشته و حتی مقابله با ان را در پیش گرفته اند و روز به روز زنانی که اگاه میشوند و دست از این دین کثیف بر میدارند بیشتر و بیشتر میشود انهایی هم که دست از اسلام بر نمیدارند نقشی در جامعه اینده ایران بازی نخواهند کرد و طرد خواهند شد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی