Mar 03 2011

گر حکم شود که مست گیرند…

نوشته:     :::       7 پیام

حکومت سید علی دیگر از حد و اندازه بی در و پیکری گذشته و به حد و مرز طنز و مسخرگی رسیده.
سابق بر این اطرافیان حکومت سید علی آقا به “خودی” و “غیر خودی” تقسیم بندی می‌شدند. بعد از انتصابات اخیر که باعث پرده دری‌های شدیدی شد، دیگر واژگان “خودی” و “غیر خودی” کارساز نبود و ولایت امام زمان مجبور شد دست به استفاده از واژگان جدید تری بزند تا همراهان خود را با آن تعریف مجدد کنند.
واژگان “بی بصیرت” و “با بصیرت” کشف و ثبت شد. از آن به بعد واژه بی بصیرت جایگزین غیر خودی شد. پس از مدت کمی این واژگان هم کفایت نکرده مجبور شدند، دست به استفاده مجدد از واژه‌هایی شدند که قبلا فقط برای خوارج و ضد انقلاب استفاده می‌کردند. از این پس واژه “ضد انقلاب” و مفسد هم برای خودی های سابق جایز شمرده شد و از این رو آقای هاشمی ملقب به لقب نزدیکان بی بصیرت شدند و آقایان موسوی و کروبی هم به جرگه مفسدین فی الارض پیوستند.
حالا پس از اینکه خاندان هاشمی که قبلا یکی از ستون‌های حکومت امام زمان بودند به جرگه بی بصیرت‌ها پیوستند، لشکر گم نام نایب امام زمان در کوچه و برزن راه افتادند و خلخال را چنان از پاهای نه چندان ظریف دختر بی بصیرت در آوردند که داد عالم و آدم در آمد، خصوصا پس از اینکه آیت الله هاشمی رسمنجانی به گه خوردن افتاد و به جرگه با “بصیرت‌ها” پیوست، حالا یکی یکی دوستان با بصیرت امام امت قلم فرسایی می‌کنند تا بلکه وقایع ناگوار را از دل دوست چند صباح بی بصیرت و تازه با بصیرت شده خارج کنند.

به همین منظور بچه ملای سابق و نماینده کنونی مجلس علی مطهری در نامه‌ای خواستار مهار سربازان گمنام نایب برحق شده. از قرار معلوم قراره کمی تا قسمتی پوز بعضی از سربازان بی بصیرت امام زمان را بزنند!
گویا آقای مطهری یادشان رفته که همین یک سال پیش بود که همین سربازان گمنام امام زمان، گریبان فائژه خانم را گرفتند، گرچه آن دفعه خشتک آقای هاشمی را پایین نکشیدند ولی در عوض این مرتبه چند قدم پیشتر رفتند و کم مانده بود خشتک خاندان بهرمانی را پرچم کنند.
حالا چرا و به چه دلیل یک مرتبه این بار درآوردن خلخال پای فائزه خانم این همه درد داشته!؟ و چرا مرتبه قبل نداشته! یقینا این گونه مسائل پیچیده را تنها افراد با بصیرت درک می‌کنند ما که عددی نیستیم!
حالا جهت اطلاع افراد با بصیرت و سربازان گمنام و با نام امام زمان و خودی‌ها و نخودی‌های سابق و فعلی عرض کنم که:
گر حکم شود که مست گیرند … در شهر هر آنکه هست گیرند
برادر مطهری! اگر قرار شود بر اساس قانون عمل شود، حتی همان قانون جنگل حکومت آخوندی هم کفایت می‌کند تا کل رژیم را به احکام سنگین تر از اعدام محکوم کرد! و یکی یکی را از اریکه قدرت به زیر کشید.
من تقریبا 30 سال است که بر این عقیده پافشاری کرده‌ام و هنوز می کنم که برای سرنگونی آخوند باید از خود آخوندها استفاده کرد، همان چیزی که حالا در حال اتفاق افتادن است.

پ.ن.:
در همین زمینه بخوانید:
سعید تاجیک کسی که فائزه را به فحش کشید!

نوشته: در ساعت: 1:43 pm در بخش: سیاسی,ملای حیله گر,ملای حیله‌گر

7 پیام  |           

7 پیام به “گر حکم شود که مست گیرند…”

 1. khandehroo says:

  سلام خسن آقای عزیز. خوشحالم که حالتون بهتره و قلب نازنینتون همچنان کنار قلب میلیونها ایرانی برای ایران و آزادی میتپه. مرسی برای مطالب زیباتون. من همیشه میخونمتون و از نوشته هاتون لذت میبرم. شاد و سربلند باشی.

  ——-
  پاسخ: مرسی عزیز

 2. ادامه ماجرای طلا دزدی با ناو جنگی
  قضیه سفر کشتی های نیروی دریایی ایران به سوریه خیلی ها را به حدس زدن واداشته. آقای دکتر کاوه احمدی علی آبادی در یک مقاله بسیار جالب انالایز کرده که موساد که در داخل نیروهای نظامی آخوندی نفوذ کرده، آنها را راضی کرده که این کشتی ها را به دریای مدیترانه بفرستند تا در آنجا با رودررویی با آمریکا و اسراییل باعث شوند که آمریکا و اسراییل به آنها حمله کنند و بهانه ای برای شروع جنگ با ایران باشد.
  دولت آخوندی هم پس از اینکه خبر افشاگری ما درمورد حمل طلا ها و اموال دزدی شده بوسیله این کشتی ها را شنید اعلام کرد که غرض از فرستادن این کشتی ها برای تعلیم دادن دریانوردی به دانشجویان بوده است.
  باید خدمت جناب دکتر با کمال احترام عرض کنم که کشتیهای فرستاده شده یکی ناو الوند است که 43 سال پیش ساخته شده که در مقایسه با کشتی های نیروی دریایی آمریکا و اسراییل کشتی اسقاطی است و همانطور که دیدیم کشتی سهند که از همین کلاس کشتی بود ظرف چند دقیقه بوسیله نیروی دریایی آمریکا غرق شد. دیگری کشتی تدارکاتی خارک است که تنها تسلیحاتش یک توپ 76 میلیمتری و شش تیربار دولوله 23 میلیمتری است. یعنی هر دوی این دوکشتی فاقد ارزش جنگی در مدیترانه و در مقابل اسراییل و امریکا هستند. و امروز هم بدون هیچگونه درگیری؛ پس از تخیله طلا ها و اموال غارتی بسوی ایران باز گشتند.
  در جواب اعلامیه حکومت آخوندی باید خدمت جناب خلیفه بگویم که آقا، خر خودتی.
  اول اینکه در هیچکدام از نیروهای دریایی دنیا دوتا کشتی بزرگ را نمیفرستند که به دانشجویان دریانوردی یاد بدهند. دانشجویان دریانوردی را بصورت گروهی و در کشتی های بادبانی فرا میگیرند و بعد کار عملی را در حین خدمت فرا میگیرند.
  دوم – فرستادن دو تا کشتی از طریق کانال سوئز بسیار گران قیمت است. دولت مصر برای عبور هر کشتی، بستگی به نوع کشتی، بین 150000 تا 250000 دلار شارژ میکند. بدون شک دولت مصر آخوند های ایرانی را حد اکثر قیمت شارژ کرده که به این آسانی اجازه عبور به آنها داده. دو تا کشتی یکبار بروند و یکبار برگردند، میشود یک میلیون دلار.
  هزینه سوخت این کشتی ها و هزینه خورد و خوراک و استهلاک و حقوق خدمه و غیره براحتی بالای یک میلیون دلار میشود. شما فکر میکننید که ما اینقدر هالو هستیم که باور کنیم شما دومیلیون دلار خرج کردید که چهارتا دانشجورا به سفر بفرستید؟ خیر قربان. شما قسمت دیگری از اموالی را که از ما غارت کرده بودید در ناو تدارکاتی خارک قرار دادید تا برایتان به سوریه حمل کند. ناو جنگی الوند را هم به همراهش فرستادید تا هم مطمئن شوید که سر راه دزدان سومالیایی اموال دزدی شما را نمی دزدند، و هم مطمئن باشید که ناخدای و خدمه خارک مال شما را بالا نمیکشند. برایتان هم هیچ مهم نبود که چند میلیون دلار دیگر از پول مردم ایران برای حمل اموال دزدی شما به هدر رود
  آبرادات
  اصل مقاله را در اینجا ببینید
  http://www.abradat.com/Abradatarticles/Abradatarticles.htm

 3. میتی موش says:

  الله اکبر کیرم دهن رهبر

 4. خسن آقای عزیز

  من هم با اینکه خیلی از نظر سیاسی فقیر هستم، همیشه گفته ام و می گویم که مگر اینکه آخوند، آخوند را از بین ببرد. یعنی اینکه این گرگها همدیگر را لت و پار کنند تا این میان ملت بتواند اجساد نیمه جانشان را به زباله دانی بیاندازد. مانند همین اوضاعی که الان پیش آمده است. حرفتان خیلی به دلم نشست.

  • خُسن آقا says:

   من در این عجب ام که چرا اینها زودتر به جان هم نیفتاده اند. واقعا آخوند جماعت چنان طمعکار است که برای خودش رغیبی نمی خواهد.

 5. ايراني says:

  شهادت دختر دانشجوي پزشكي ياسوجي در شيراز در پي اعتراضات مردمي 10اسفندماه شيراز دختر دانشجوي دانشگاه پزشكي دانشگاه علوم پزشكي شيراز بنام سحر حسيني فرزند آقاي غفار حسيني (كارمند بازنشسته ومعاون فرماندار بويراحمد در دوران اصلاحات ومسئول كميته صيانت از آرا ستاد مير حسين موسوي در استان كهگيلويه وبويراحمد)توسط نيروهاي لباس امنيتي توسط گلوله مضروب وپس از انتقال به بيمارستان ي در شيراز بدليل شدت جراحات وارده درگذشت. جنازه سحر در تاريخ پنج شنبه 12/12/89 در روستاي موردراز ياسوج واقع در 3.5كيلومتري ياسوج به خاك سپرده شد. از خانواده اين شهيد تعهد اخذ شده كه از هرگونه اطلاع رساني در اين خصوص خوداري شود

  در نماز جمعه تهران خطاب به مردم عرب خاورميانه فرموديد که جمهوري اسلامي براي شما يک الگو و راه نجات بشريت است. نگاهي به اين الگو بياندازيم:

  نرخ بيکاري بالاي 30 در صد است. 48 در صد مواد مخدر توليدي افغانستان در ايران مصرف مي شود. بين 10 تا 12 ميليون ايراني مواد مخدر مصرف مي کنند. 6 ميليون زن مطلقه داريم که 800 هزار تن آنها در تهران زندگي مي کنند. 6 ميليون ايراني از کشور گريخته اند. سن سقط جنين به 18 سال رسيده و ترميم پرده بکارت يکي از پر رونق ترين کسب و کارهاي پزشکان است. ايران پرمصرف کننده ترين لوازم آرايش زنان در جهان است. هم جنس گرائي در خوابگاههاي دانشجوئي شايع است. زنان ايراني به ساخت و ساز مشروبات الکلي کشانده شده اند. هرسال 12 ميليون پرونده تشکيل مي شود. در خودكشي زنان رتبه‌ سوم جهان را پيدا کرده ايم. در اعدام رتبه دوم جهاني، بعد از چين. در مهاجرت نخبگان بين 91 کشور جهان اول شده ايم و در آزادي مطبوعات رتبه 172 را از ميان 175 کشور جهان کسب کرده ايم. در بهداشت و تامين سلامت مردم به رتبه 123 سقوط کرده ايم. در سهم زنان در مديريت به رتبه‌ 101 ميان 120 كشور رسيده ايم و در
  سرعت اينترنت رتبه‌ 186 (پائين‌تر از بورکينافاسو و افغانستان) را بدست آورده ايم. پول ملي “ريال” هم سومين پول بي‌ارزش دنيا شده است.

 6. شهلا says:

  درود بر خسن آقا ی نازنین

  آقا تا بلاگ من زحمت می کشید و می آئئید ولی نه سخنی نه …

  سپاس که هنوز یه من سر میزنید.

  بدرود

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی