Feb 28 2011

کلید بهشت به گردن مصباح، شریعتمداری، یزدی، فیروزآبادی و…

نوشته:     :::       12 پیام

قبل از نوشتن این مطلب باید یک عذرخواهی بکنم. عذرخواهی از کسانی که بیگناه ممکن است بخاطر این نوشته به آنها هم توهین بشود! مسلمانهای بیچاره را می‌گویم!
مسلمان جماعت در خریت رقیب ندارد! باور ندارید بخوانید تا باورتان بشود.
یادمان می‌آید در شور و شوق و در اوج جنگ بین ایران و عراق، رژیم آخوندی تعداد زیادی کلید بهشت تولید چین خریده بود و بین رزمندگان (سلحشور اسلام ناب محمدی!) تقسیم می‌کردند تا مبادا کسی پس از شهید شدن پشت در بهشت بماند! آن روزها من مقیم فرانسه بودم و گاهی اوقات اینگونه خبرها را شایعه می‌پنداشتیم و با خودمان می‌گفتیم این ها هم یقینا پروپاگاندای مخالفین رژیم است. آخر این خبرها چنان غیرقابل باور و غیر واقعی می‌نمود که حتی اگر هزار و یک دلیل هم می‌آوردی باز قابل باور نبود! آخه کدام احمقی باور می‌کند که یک کلید پلاستیکی ساخت چین کلید بهشت است و پشت آن در کلی هوری بهشتی منتظر! خریت هم بابا حد و مرزی دارد!
چند روز پیش مسئول ترور بانکی در کابل (کابل بانک) دستگیر شد، او را مقابل دوربین خبرنگاران آورده بودند تا خود توضیح بدهد چه کرده. جوان کم سن و سال تروریست گفت که کسی از القاعده به او کلید بهشتی داده و به او گفته وقتی که خودکشی انتحاری کردی می‌روی به بهشت! آنجا هوری‌ها منتظر تو هستند! بیچاره جوانک که سن و سالی نداشت وقتی این جملات را می‌گفت یک نوع خنده بیگناهانه‌ای بر چهره‌اش پدیدار شده بود!
گیریم که چند جوان نادان را با این ترفندها فریب دادید! آیا باید خودتان را هم فریب بدهید!؟ حضرات مسلمان چندان این فریبکاری را تکرار کرده‌اند که خودشان هم باورشان شده! نشنیده‌اید می‌گویند، دروغ را چندان تکرار کن که خودت هم باورت شود!؟ حالا حکایت کار دجال‌های حکومتی شده!
اتحادیه اروپا در آخرین تلاش‌اش برای منزوی کردن سران رژیم دست به تحریم چندتایی از مهره‌های درشت رژیم آخوندی زده است. حضرات هم برداشته‌اند در یکی از نشریات اینترنتی خود بنام صراط تیتر زده‌اند:

اتحادیه اروپا لیست بهشتی‌های ایران را منتشر کرد! خوشا به سعادت
مصباح، شریعتمداری، یزدی، فیروزآبادی و… منبع

به قول معروف خود گویم و خود خندم، به به چه هنرمندم!

نوشته: در ساعت: 9:09 am در بخش: اسلام و مسلمین,طنز,ملای حیله گر,ملای حیله‌گر

12 پیام  |           

12 پیام به “کلید بهشت به گردن مصباح، شریعتمداری، یزدی، فیروزآبادی و…”

 1. پریسا says:

  از دست خودی هایی که نمی خواهند بدانند چه بگویم
  گله ای نیست :((( حسن اقا جون

 2. خسن آقا همونطور که میدونی یکی از روشهای موثر رژیم برای سرکوب تظاهرات استفاده از موتورسواران هست.ازت میخوام به هر روشی که میتونی این ویدیو رو در دسترس همه قرار بدی
  چون یه روش موثر برای از کارانداختن سرکوبگرهای بسیجی هست.ساده اما بسیار موثره

  http://www.youtube.com/watch?v=W_vXBZgFhes

  دمت داغ

 3. kia says:

  خسن اقای عزیز مرسی که این نوع پست ها را مینویسی شاید یک مسلمانی بخواند و بتواند خود را نجات بدهد از این همه عقب افتاده گی فکری این اسلام لعنتی چه برسر ادم میاورد که حاضر است دست بکشتار دیگر انسانها بزند

 4. طظزظطزظط says:

  خسن آقا درود
  این خبر خرید فیسبوک توسط شاه عربستان شایعه دروغ بیش نبوده و تکذیب شده. بهتره خبر را از لیست اخبار برداری

  • خُسن آقا says:

   خبری که منعکس شد نباید برداشت، درعوض باید تکذیب آنرا گذاشت. اگر آدرس تکذیب را نوشته بودید آنرا منعکس می کردم.

 5. تن تن says:

  خسن اقاي گرامي اين چماعت چند صد مليوني كه در جهان كه همچون ساير اديان ايين خود را نه از روي تعقل بلكه از نياكان خون به ارث برده اند هرگز از خود نپرسيده اند اين اللهي كه دم به ساعت براي هر اتفاق جزيي حتي مسايل خصوصي پيامرش ايه نازل ميكند چگونه است كه قرنهاست با وجود اتفاقهاي بسيار بزرگ در جوامع بشري هيچ اثري از او نيست درضمن ايين خود را نيز از طريق چماق و شمشير (جهاد)گسترش ميدهد
  درضمن خدايي كه ولايت و جانشيني اش را در زمين به مشتي جنايتكار واگذار ميكند تا از طريق زور و قتل و چماق و شمشير حكومت كنند اصلا لايق پرستش است؟

 6. Sanaz says:

  این‌‌‌ مسلمونها برای هر سوالی جوابی دارند و وقتی کم میارند میگن توو قرآن اومده و خب قران هم کلام خداست
  یعنی حقانیت با اونهاست همان به ریسمان خدا چنگ زدن، من ازشون پرسیدم که میگم،،،بعد که ازشون میپرسی خب چرا این همه کارهای بد از رهبرانتون سر میزنه ؟ میگن نه این اسلام نیست….بگذریم که این اسلامیست ها یا از عاقبت میترسن یا اینکه میدونند هیچی نیستند واسلام تنها راه مطرح شدنشون هست و یا مثله آخوندها(نسل جادوگران) درحال فروش اسلام…اما چیزی رو که من میدونم حداقل دارای جهان بینی قوی هستند و اون هم جهانگیر کردن اعتقادشون که من فکر میکنم همان فرهنگ عرب ۱۴۰۰سال پیش….اما ما در مقابل باید بدونیم چی میخواهیم و چه نمیخواهیم،،،من به عنوان یک ایرانی با الله و محمد مشکلی ندارم و اون رو به دست زمان میگذارم تا خود به خود چهره بد خود را نشان دهند که ماشاۀاله کم هم نیاورده اند، و اینکه اینها برای خیلی از مردمان در مواقع ضعف امید میدهد( بگذریم ازاینکه کسی مثل بنده با چهارتا دری وری آبدارتازه دلم خنک میشود) اما من با وارد شدن “شریعه” یا همان آداب و رسوم اعراب بادیه نشین در تمام قوانین و شئونات ایران کاملا مخالفم،،شریعه خود این آخوندها هم میدونند که قوانین امضایی ست،، یعنی چیزهایی که وجود داشته مثل قوانین کیفری و چون محمد نتونست ازشون بگیره اونها رو امضاء کرد وحی منزل نیست که نشه تغیرشون داد …اما این اسلامیست ها شریعه رو لازم دارن برای سرکوب،،،این چیزیه که من نمیخوام اما چیزی که میخوام جدایی کامل سیاست از مذهب،،،سیاست باید بدست سیاسیونی باشد که خودی ناخودی نکنند وبه امور دنیوی مردم رسیدگی کنند، آخوندها هم ما
  رو از آخرین اطلاعات خودشون که ” از کجا اومدیم و به کجا میریم ” بی بهره نکنند…اما از اونجایی که سیاسیون ما نمایندگان منتخب مردم هستند و ما اونها رو انتخاب و هم عزل میکنیم بنابراین ما این اختیار رو بهشون میدیم که اسلامیست رو در حد خیلی زیاد محدودشون کنند یعنی پاشون رو از گلیمشون نگذارند درازتر نکنند.،،،اینهم مرامنامه غیر اسلامی من.

 7. يك مقام عربستان سعودي اخبار منتشر شده در خصوص پيشنهاد ۱۵۰ ميليارد دلاري دولت اين كشور براي خريد سايت فيس بوك با هدف مقابله با جنبش هاي انقلابي را تكذيب كرد.

  به گزارش ایرنا،روزنامه العرب چاپ لندن روز دوشنبه نوشت: سايت آمريكايي ‘دان وايرز’ در گزارشي اعلام كرده بود كه ‘ملك عبدالله’ پادشاه عربستان مبلغ ۱۵۰ ميليارد دلار براي خريد فيس بوك به مالك آن پيشنهاد كرده است.

  بر اساس اين گزارش، ملك عبدالله پس از ابراز نگراني شديد از تظاهرات و اجازه دادن به فعاليت دعوت كنندگان به انقلاب و اعتراض در كشورهاي منطقه در سايت فيس بوك اين تصميم را اتخاذ كرد.

  العرب به نقل از اين مقام عربستاني كه خواست نامش فاش نشود، نوشت: اخبار مربوط به پيشنهاد عربستان براي خريد فيس بوك صحت ندارد.

  اين مقام عربستاني افزود: مبلغ ۱۵۰ ميليارد دلار مبلغ كلاني است كه با بودجه عربستان سعودي برابري مي كند.

  بسياري از جنبش هاي اجتماعي عربستان در سايت فيس بوك فعاليت مي كنند از جمله صفحاتي براي آزادي زندانيان سياسي و يا صفحه كمك به قربانيان سيل در جده كه در ظرف يك ماه ۴۵ هزار عضو به آن پيوستند.

  همچنين از طريق فيس بوك رسوايي خبرگزاري عربستان در انتشار اخبار كذب در مورد سيل جده و بارانهاي سيل آسا فاش شد.

  بسياري از فعالان سياسي اين كشور نيز از طريق فيس بوك درخواستهاي خود را مبني بر اصلاحات ريشه اي ، آزادي هاي رسانه اي، آزادي زندانيان بدون محاكمه، جلوگيري از فساد مالي و اداري و غيره ابراز مي كنند.
  http://www.afkarnews.ir/vdcfxxd0.w6dxjagiiw.html

 8. يك كافر says:

  حالا چه اهميتي داره كه اين شيخ فاسد فيس بوك رو بخره يا نخره …ما نه سر پيازيم نه ته پياز-مملكت نكبتي خودمون هزار بدبختي داره بريم غصه face book و ملك عبدالله را بخوريم

 9. کامبیز says:

  در اینکه آخوند جماعت حرامزادهای بیش نیست , شکی نیست . اما حسن عزیز این توهین به سربازان رستم فرخزاد در جنگ قادسیه دوم جایز نیست, اگر انقلاب اسلامی ایران به دست اروپا و امریکا پایه گذاری شد , و اگر در 8 سال دفاع مقدس جانفشانی همین خرهای که شما میگوید نبود , معلوم نبود بر سر زنان و دختران ما چه می آمد , من هرگز مهر تاییدی بر رژیم آخوندی نمیزنم, اما باید دانست که نه امریکا نه انگلیس نه اعراب دوست ما نیستند ما مردم ایران هستیم که باید با همدلی و جانفشانی دست تمام بیگانگان را از کشور قطع کنیم. چه از آخوند انگلیسی تا چه سرباز آمریکایی و اعراب بدوی سوسمار خور.

  • kafar says:

   هموطن اگر حمله كوبنده ناتو نبود مبارزان افغان هرگز نميتوانستند بر طالبان غلبه كنند و ميديديد كه طالبان چگونه انها را تار و مار و سركوب ميكرد همينطور در مورد عراق اگر حمله امريكا نبود صدام و خاندان فاسدش چه بسا تا قرنها حكومت ميكردند

   كشور ها هم اكنون از نظر اطلاعاتي و نظامي بسيار پيشرفت كرده اند و هر گونه شورش و نارضايتي را براحتي شناسايي و سركوب ميكنند پس بهتر است خودمان را گول نزنيم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی