Feb 20 2011

این حکومت رفتنی است!

نوشته:     :::       9 پیام

اگر حکومتی گمان می‌برد در برابر این نیرو قادر است حکومت کند! باید گفت که اولین کاری که چنین رژیمی باید انجام دهد عوض کردن کارشناسان نادانی است که به چنین رژیمی القا کرده‌اند که قادر است در مقابل نیروی لایزالی به این وسعت و پایمردی قدرت را حفظ کند.
انقلاب 57 یک صدم این نیرو را نداشت! اگر رژیم شاه سرنگون شد نه به علت پایداری مبارزان آن سالها بود، بلکه بیشتر بخاطر این بود که رژیم شاه به اندازه حکومت سید علی جنایت پیشه نبود و با اولین درگیری‌ها از میدان بدر رفت. حکومت آخوندی با اینکه 32 سال است حکومت خون و ترور راه انداخته ولی امروز دیگر به مرز سرنگونی رسیده، دلیل و علت اصلی آن را هم در شعارهایی که در ویدئو داده می‌شود می‌بینید “ما بچه‌های جنگیم بجنگ تا بجنگیم”. این جوانان 32 سال با این حکومت مبارزه کرده اند هشت سال جنگ دیده اند و اکثرا در همین رژیم به دنیا آمده‌اند به سخن ساده فولادهای آب دیده ای هستند که حالا آماده گرفتن حق خود شده‌اند.
اینها که امروز حکومت سید علی را به چالش کشیده‌اند با آن جوانانی که حکومت شاه را سرنگون کردند، فرسنگ‌ها فاصله دارند و با اینکه یک نسل از آن تاریخ بیشتر نمی‌گذرد، با این حال این جوان‌ها که من می‌بینم بیشتر از ده نسل رشد کرده‌اند و بیشتر از صد برابر شهامت آنهایی را دارند که انقلاب قبلی را بثمر رساندند!

آن یل‌هایی که در فیلم بالا دیدید رزمندگان خط مقدم هستند، از آن سهمگین‌تر نیروی فرهنگی است که مثل یک لشکر نامرئی روز به روز دارند ستون‌های خیمه بلاهت سید علی مفلوک را از ریشه نابود می‌کنند، درست مثل موریانه به ریشه اسلام و حکومت اسلامی چسبیده‌اند و زره زره آنرا تحلیل می‌برند. این نبرد که شروع شده برای پاک کردن ایران است، برای پاک کردن ایران یک بار برای همیشه از ننگ کثافات اسلامی و تا نابودی آن فاضلابی که اسلام در ایران پی ریزی کرده ادامه خواهد داشت.
رژیمی که تصمیم گرفته بود زن‌ها را به پستوی خانه‌ها برگرداند! گمان نمی‌کرد که چنین امری در ایران غیر ممکن است
سپیده رئیس سادات
رقص را عنصری نامطلوب و طاغوتی نامید و آنرا از همه سطوح حذف کرد! حالا با همان رقص قران و ایدئولوژی شان را به چالش می‌کشند.
شاهرخ مشکین قلم: رقص بی همتای دار با نوای قرآن
سینما را کرد سینمای متعهد! حالا چنان به سر آن تعهدها آمده که آقایان مات از این همه خلاقیت بجز تماشا کار دیگری نمی‌توانند بکنند!
همین دیروز فستیوال برلیناله

حکومتی که می‌خواست همه چیز را در ایران اسلامی کند، حالا همه اسلامش به باد فنا رفته و آماده سرنگون شدن است!

نوشته: در ساعت: 5:02 am در بخش: اجتماعی,سانسور,سیاسی,فرهنگ و هنر,مبارزه با رژیم

9 پیام  |           

9 پیام به “این حکومت رفتنی است!”

 1. اردی خان says:

  رژیم شاه نه با حرکت مردم و نه به حرف هیچ گروهی اونجوری شد بلکه به خاطر توطئه دموکراتهای امریکا و پیمان گوادلوپ بود. شاه مرد شریف و وطن پرستی بود، اگر می خواست دیکتاتور باشه یا آدم بکشه تا حکومتش برقرار بمونه خیلی راحت تر از سید مفعول شیره ای می تونست این کار را بکنه ولی نمی خواست پادشاه مردمی نمک نشناس و جفتک پران باشه. شورش 57 یه جوکی بود که مردم عامی اینقدر برای خودشون تکرار کردند تا باورشون شد که جدی جدی ان.قلّاب کرده اند

 2. دفترها says:

  میهمان نوازی شیرازی های خونگرم, اینبار با نارنجک دستی!
  وقتی میگم باید مبارزه مسلحانه باشه یک عده الکی اعتراض میکنند…آفرین به مردم مبارز شیراز..این مبارزات باید سازماندهی بشه.
  در خبرها آمده که یک نفر با تعدادی کوکتل مولوتوف در میدان ولی عصر دستگیر شده…اینها همه اگه سازماندهی بشن پدر رژیم رو در میارن.

  http://www.daftarha.com/?p=11279

 3. کلاغ سیاه says:

  “انقلاب 57 یک صدم این نیرو را نداشت! اگر رژیم شاه سرنگون شد نه به علت پایداری مبارزان آن سالها بود، بلکه بیشتر بخاطر این بود که رژیم شاه به اندازه حکومت سید علی جنایت پیشه نبود و با اولین درگیری‌ها از میدان بدر رفت. ”
  به گنجشک گفتند منار تو فلانت
  گفت دادش یه چیز بگو که بگنجه!

 4. me says:

  به نظر من باید این بسیجیها هزینه بدهند تا فکر نکنند برای کمی‌ اضافه حقوق و جیره بیشتر میتوانند به خیابان بیایند و زن و بچه مردم را زیر باتوم و لگد بگیرند. وقتی‌ چند تا بسیدجی توسط مردم کشته شدند ، گوشی دستشان میاید و برای رژیم خیلی‌ سخت تر خواهد بود که این جیره خارها را برای سرکوب مردم پیدا کند. البته منظور من اصلا جنگ مسلحانه نیست. ولی‌ باید این ترس را در دل‌ مزدوران رژیم بوجود آورد که امکان مرگشان وجود دارد. این حیوانات برای پول و گذاران زندگی‌ به این ننگ تن داده‌اند. باید به یک طریقی اینها را از این منجلاب بیرون آورد..

 5. kia says:

  خسن اقای عزیز عجب پست دلگرم کننده ای نوشتی من هم مثل تو باور دارم که ریشه های و کثافات اسلام در ایران دارد روز به روز پاک سازی میشود این را روزی کاملا متوجه خواهیم شد که این حکومت سرنگون شده باشد و مردم احساس ازادی بکنند انوقت خواهیم دید که مردم دیگر ارزشی برای اسلام قائل نیستند و خواهان نابودی اسلام و تمام ظواهر ان دین هستند امثال مسجدها و امام زداه ها و امیدارم کسانی پیدا بشوند و با بولدوزر فبر ان عربه را که اسمش را ایرانی ها گذشتند رضا با خاک یکسان بکنند

 6. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان،
  من این هشدار را چندین بار داده ام. این خوبان باید حواسشان جمع باشد که اشتباهی که ما کردیم را نکنند که ثمره جان فشانی های آنها را فوجی نبرد که مترصر سوار شدن بر موج اند: همه را به اسم و رسم می شناسیم، یک عده از انها توی دانشگاه های آمریکا به کمین نشسته اند مثل حمید دباشی، حسین حاج فرج دباغ (عبدالکریم سروش بعدی)، کدیور آخوند، برادران صدری (دستبوسان تمساح یزدی) و همپالکی هاشان، گروهی دیگر فعلا اینور و آنور علاف اند . گاه اظهار لحیه و عر و تیزی می کنند و فرنگان به آنها خلعت های بنجلی که روی دستشان مانده می دهند و لی لی به لالایشان می گذارند: مثل مهاجرانی هیز، سازگارای موجب بگیر بنیاد ملی برای دموکراسی (کذا)، فرخ نگهدار و لست بات نات لیست اکبر گنجی و از این قماش اجناس نم کشیده. از همه خنده دار تر دیپلومات های طرفه ای هستند (فعلا سه یا چهار رأس) که بیش از سی سال در خیابانهای فرنگ بنز شیشه سیاه راندند و آنهمه خونی که این طایفه ریخت را ندیدند و حالا یکدفعه از خواب پریدند که ما از همون اول هم سبز بودیم منتهی در خفا. بر هر که مارک انقلابی است … همتا ندارد!

  • خُسن آقا says:

   والد بمانعلی عزیز اگر ملتی بعد از 3 انقلاب کمتر از صد سال هنوز چنین خر باشد که اجازه بده این اراذل و اوباش که گفتی انقلابشان را مصادر کنند، همان بهتر که بروند سرشان را بگذارند زمین و بمیرند!

 7. پیلتن پاکزاد says:

  دوستان عزیز:
  مدتی بود که روی سایت اطلاع رسانی آبرادات کار میکردیم. متاسفانه قبل از اینکه ما کاملن آماده شویم, سایت ما لو رفت. با توجه به اینکه میدانیم بزودی بوسیله حکومت آخوندی فیلتر خواهیم شد؛ تصمیم گرفتیم که وجود این سایت را اعلام کنیم. ما مقادیر بسیار زیادی اطلاعات جمع کرده ایم که آنها در این سایت خواهیم گذاشت. در این زمان شما میتوانید کتاب های بسیاری را که خود گنجینه ای با ارزش است بطور رایگان به صورت پی دی اف دریافت کنید. کتابهای دیگری هم داریم که در سایت گذاشته خواهد شد. همچنین سخنرانی های ارزشمند آقای رضا فاضلی به صورت صوتی آماده است. از شما خواهش میکنیم که تا سایت فیلتر نشده آنچه را که میخواهید دانلود کنید و به دوستان خود هم اطلاع رسانی کنید. آدرس سایت در زیر است
  http://www.abradat.com
  از همه شما متشکریم
  پیلتن پاکزاد

 8. دكتر لائيك says:

  خوشحالم كه پيلتن اينجاست ..

  ** تقديم به سانديس پرستها ..
  حركت انقلاب 57 شوري بيش از شعور بود و حركت به همين واسطه اسب تروا شد! – حركات بنيادي بايد تئوريزه بشه … شايد نتيجه فرگشتي كه سال 57 مورد انتظار روشنفكران بود هميه …چرا كه نه ؟!؟ مردم با رسوبات ديرينه اسلام گرائي اسلام را تجربه كردند – هم كافي و هم وافي ..
  بنابراين چه جوري ميشه تجربه نكرده ولي هم اوستا شد …؟؟!؟؟!
  حالا بايد انتخاب كنند …هرچند ايرانيا اخلاقاي نيتيو بد زياد دارند و بهتره به خودمون دروغ نگيم..ولي انفعالي ذاتي آماده بخوري و قشري بودن و فرد پرستي در اين مرزو بوم به همين واسطه در حال تبديل شدن برحالت خروج از سر زير برف كردگيست .
  خسن آقا ،من مدرس دانشگاهم با جوونا سالهاست حشر و نشر دارم در 10 سال اخير بهتر بگم70 درصد كلاسها داراي ديد ضد مذهبند ،نميگم ارشيند نه بلكه غريزه گرا هستند ولي به هرحال غريزه گرايي مذهبي و ياخوك صفتي ديني را دارند ميگذارند كناراين خودش ارتقا هست و وردو به يك مرحله است – اما مشكلشون اينه همه ميخوان خودشونو فقط نجات بدهند- اينه كه رژيم ضحاك ميمونه و غذايش تناول مغز جوانان …
  پس ايرانيا بطور جدي اسلامو تجربه كردند..ديگه نميشه بااين همه ابزار تنوير افكار رفتار شناسي انقلاب 57 را به وضعيت موجود تشبيه كرد ميدونيد چرا ؟.. مردم ايران نتيجه رواني خوبي از 57 ندارند .. ميگن فقط احمدي نژاد زشته و….يعني ايده و سمبل ندارن … اما وقتي دنيا را از رسانه هاي مثل اينترنت و…ميبينن آزادي نسبي در جهاني شدن مورد انتظار جوناي مسلمون نيز هست ..حالا .موقعي كه دارند از قفس ميان بيرون .. حالا بيرون نقفس داستان چيه !؟ اونم بايدتجربه بشه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی