Jan 21 2011

خواب خرگوشی دیکتاتورها!

نوشته:     :::       9 پیام

قبل از هر چیز از توجه دوستان سپاگزارم و یقینا روز دوشنبه یاد شما عزیزان قوت قلب بیشتری به من خواهد داد.

آدم خندش می‌گیرد از این دست نشاندگان دیکتاتورها! نه فقط دیکتاتورها بی شعور تشریف دارند بلکه دست نشاندگان‌شان هم دست کمی از خودشان ندارند!
شبکه خبر که خود مجیز گوی بزرگترین دیکتاتور زمان حاضر است، در خبری تحلیلی از اوضاع تونس تیتر زده است:
عاقبت دیر شنیدن صدای مردم؛ فرار دیكتاتور تونس

یکی نیست به این آقایان از همه جا بی خبر شبکه خبر بگوید، بابا بجای نوشتن تحلیل و خبر اینگونه برای مردم، بردارید بنویسید آسید علی آقا خامنه‌ای بهوش باش که عاقبت دیر شنیدن صدای مردم همین است که در تونس می بینی!
برعکس حاج سید علی آقای خامنه‌ای بجای شنیدن صدای مردم، قرار بر این دارد تا با تشکیل سازمان عریض و طویل دیگری بنام “سازمان امر به معروف و نهی از منکر” که زیر سایه ملوکانه اداره خواهد شد سرکوب را افزایش دهد تا به خیال خودش از سقوط حتمی حکومت ننگین اسلامی جلوگیری کند!

نوشته: در ساعت: 8:04 am در بخش: سیاسی,ملای حیله‌گر

9 پیام  |           

9 پیام به “خواب خرگوشی دیکتاتورها!”

 1. برادر جان
  برایت ارزوی تندرسی دارن
  این نیز بگذرد وتو را دوباره سرحالتر ببینیم

  —-
  پاسخ:
  سپاسگزارم

 2. پریسا says:

  فعلن خبر مهم برای من یکی سلامت شماست

  —–
  پاسخ:
  مرسی پریسا خوب و مهربان، فعلا که سلامت هستم

 3. پیلتن پاکزاد says:

  خسن آقای عزیز
  آرزوی عمل موفیت آمیز و بهبود سریع و سلامت طولانی برایت دارم.

  —-
  پاسخ:
  مرسی دوست عزیز

 4. kia says:

  خسن اقا جان من الان خوندم خبر بیمارستان رو امیدوارم و از خدای مهربون نه خدای اسلام ادمکش میخواهم سلامتی رو هرچه زودتر بهت برگرداند و ما همه دوستدارانت را خوشحال بکند حسن اقا جان قوی باش و عمل حتمن خوب خواهد بود و بسلامتی بر میگردی به خونه پس تا ان موقع ما همه منتظر تو هستیم و هرچه زودتر از خودت خبر بنویس با بهترین ارزوها دوستدار تو kia

  —–
  پاسخ:
  مرسی کیا عزیز. دوستی و مهربانی دوستان است که تا امروز مرا در نوشتن این وبلاگ همراهی کرده است. در غم و شادی شریکیم و یقینا بعد از عمل جراحی هم از فعالیت اینجا کم نخواهد شد.

 5. niki says:

  از طرف خودم و همسرم برایتان آرزوی عملی موفقیت آمیز دارم

  —-
  پاسخ:
  مرسی دوست گرامی

 6. دفترها says:

  نگرانیهای رژیم کاملا مشهوده٬ در حالیکه همه دنیا در هفته های اخیر از تونس مینوشتن٬ خبر اصل رسانه های رژیم مسابقات فوتبال بود! حتما شنیدید که احمدی نژاد در سخنرانیش در یزد گفته:

  “کار برای خدا و اخلاص را فراموش نکنید و ذره‌ای از قله احکام الهی و اسلام ناب و ارزش‌های ناب متعالی کوتاه نیایید. خواست مردم تونس برپایی مناسبات و احکام اسلام ناب محمدی است.” وی همچنین گفت: “شعارهای آزادی، صیانت از کرامت انسانی، حقوق بشر، چون برای خدا سر داده نمی‌شود، به بشریت صدمه وارد می‌آورد!!

  همه میدونیم که اسلام در انقلاب تونس چیزی که نامی از آن نیست ذکر خدا و اسلام است!!!
  اسلام‌گرایی در تونس جایی نداشته و ندارد. احمدی‌نژاد نگران است، چون مردم تونس علیه دیکتاتوری و اختناق برخاستند و خواهان آزادی و صیانت و کرامت انسانی هستند. احمدی‌نژاد نگران است، چون کارگران و زحمتکشان تونس، برای کار و نان قیام کردند، نه برای خدا و اسلام.
  احمدی‌نژاد می‌هراسد، چرا که او هم همانند زین‌العابدین بن علی، پادوی گوش به فرمان انحصارات بزرگ مالی جهان سرمایه‌داری و مجری سیاست‌های اقتصادی صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی‌ است. تشدید فقر، بیکاری، گرسنگی و گرانی در تونس، نتیجه‌ی خصوصی‌سازی موسسات دولتی، آزادسازی قیمت‌ها، حذف سوبسیدها، پایمال کردن حقوق مردم توسط رژیم ارتجاعی تونس بود. یعنی دقیقا همان سیاست اقتصادی که احمدی‌نژاد در ایران در حال پیشبرد آن است. از این جهت تفاوتی میان احمدی‌نژاد و رئیس جمهور فراری تونس نیست. هر دو سگ‌های پاسبان نظام سرمایه‌داری و پادوهای گوش به فرمان انحصارات اقتصادی امپریالیستی برای اجحرای سیاست اقتصادی نئولیبرال هستند. احمدی‌نژاد باید هم نگران باشد، چرا که فردا نوبت کارگران و زحمتکشان، فقرا و بیکاران ایران فرا خواهد رسید که با شعار کار و نان به خیابان‌ها بریزند و علیه پاسداران نظم ستم‌گرانه حاکم، علیه سرمایه‌داران ایران و ثروتمندان، علیه تمام دزدانی که به بهای فقر، گرسنگی و بیکاری توده‌های کارگر و زحمتکش مردم ثروت‌های افسانه‌ای اندوخته‌اند، قیام کنند.

 7. دفترها says:

  حسن آقای عزیز٬ دوستان بسیاری این عمل جراحی رو انجام داده اند و همه با موفقیت.
  برای شما مبارز آزاده و گرامی آرزوی سلامتی کامل رو دارم.

  با تقدیم یک سبد گل و یک بغل مهربانی در روز دوشنبه برای شما از طرف همه دوستدارانت
  سلامت و پیروز باشی
  دفترها

  ——-
  پاسخ:
  سپاسگزار محبت و مهر شما هستم

 8. +++ راهپیمایی ۱۴ بهمن چهار راه ولی عصر بطرف خیابان پاستور ساعت ۳ بعد از ظهر. says:

  +++ راهپیمایی ۱۴ بهمن چهار راه ولی عصر بطرف خیابان پاستور ساعت ۳ بعد از ظهر.

 9. کامبیز says:

  پیروزی مردم ایران بر رژیم اخوندی بسیار پیچیده تر از انقلاب مصر وتونس خواهد بود واحتیاج به برنامه ریزی دقیق دارد. پیشنهادات در لینک داده شده است.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی