Dec 30 2010

مهدی یحیی نژاد: بهترین لینکهای داغ نشده ۱۲ ساعت گذشته

نوشته:     :::       6 پیام

داستان غم انگیز بالاترین شباهت زیادی به دیگر پدیده‌های ایرانی دارد، نه یک سرسوزن کم تر و نه یک سرسوزن بیشتر. تو گویی بیچاره ایرانی هیچ گاه به پدیده‌های جهان امروز دسترسی پیدا نخواهد کرد! هر وقت هم کسی دست بالا بزند و بخواهد پدیده‌ای که در همه جهان رایج شده را وارد فرهنگ و جامعه ایرانی کند، عده‌ای عقب افتاده گاگول جلوش را می‌گیرند و از او می‌پرسند، آیا آن پدیده را ایرانی کرده یا نه!؟ یکی نیست از این عقل کل‌های گاگول بپرسد این پدیده ایرانی دیگر چه کوفت و زهر ماری است که همه چیز باید قبل از ورود به ایران با فرهنگ ایرانی سازگار شود!؟ کدام فرهنگ ایرانی!؟ همان فرهنگی که 1300 سال پیش اعراب بدوی به لجن کشیدند! یا آن فرهنگی که چنگیزخان مغول 790 سال پیش به ایران آورد!؟ منظورتان کدام فرهنگ است!؟ همان آش شله قلمکاری که هیچ کس از آن هیچ نمی‌داند؟
خاک بر سرتان بکنند با آن فرهنگ‌تان که هیچ چیز را بدون تغییر نمی‌تواند بپذیرد. فرهنگی که پویایی ندارد بدرد زباله دان تاریخ می‌خورد. فرهنگی که ایستا شد مثل آب به لجن تبدیل می‌شود!
آخه یک نگاه کنید به این تئوری! خود تئوری “ایرانی کردن پدیده‌ها” منظورم هست. تازگی‌ها که افزون بر ایرانی کردن پدیده‌ها اسلامی هم باید بشوند! حتما باید چادر هم سر پدیده‌ها بکنند تا قابل استفاده شود!!
اقتصاد ایرانی اسلامی، دموکراسی ایرانی اسلامی! آزادی بیان ایرانی اسلامی! جاکش ایرانی اسلامی! کس کش ایرانی اسلامی! حالا هم (وب 2) ایرانی اسلامی!
آخه برادر جان ایران آن هم ایران قرن حاضر هیچ چیز برای بالیدن به آن ندارد، اگر چیزی هست، از پدران ما که چه عرض کنم باید گفت تقریبا 40 تا 50 نسل پیش از من و شما اجداد ما یک گهی بوده‌اند، امروزه حتی از بورکینافسو هم عقب تریم! وقتی رئیس جمهورمان محمود است و رهبر عظیم الشان مان سید علی گدا، نباید خود را بیشتر یا بهتر از بورکینافسو بدانیم!
آخه برادر این دیگه چه مدعایی است که می‌فرمایید “بهترین لینکهای داغ نشده ۱۲ ساعت گذشته” چه کسی تصمیم گرفته که اینها بهترین‌های 12 ساعت پیش هستند!؟ مگر قرار نیست خود خوانندگان آنرا بهترین تشخیص بدهند!؟

توضیح: لطفا به تیتر ایراد نگیرید! اگر از قول یحیی نژاد مالک بالاترین نوشتم، به این دلیل است که همین یکی دو هفته پیش آقای یحیی نژاد با مشت آهنین مثل سید علی، بالاترین را اصلاح نژادی کرد و از (وب 2) به وب یحیی نژاد تبدیل کرد. در نتیجه هر چیزی که از آن ترواش شود باید به حساب خود یحیی نژاد گذاشت.

نوشته: در ساعت: 8:03 am در بخش: آزادی بیان,اجتماعی,سیاسی,کامپیوتر و اینترنت

6 پیام  |           

6 پیام به “مهدی یحیی نژاد: بهترین لینکهای داغ نشده ۱۲ ساعت گذشته”

 1. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، گور پدر بالاترین و پائین ترین های این رژیم. حرف اون دحتر از لحظه جان دادن پدرش، که چگونه دژخیمان ورد حسین حسین می خواندند تا وحشت جنایتی که می کردند را از خود برانند آتشم زد. یاد سربه داران ایران که به دست این قبیله آدمکش ازپا افتاده را زنده نگهداریم.

  • والد بمانعلی عزیز اتفاقا باید این شامورتی بازی علمداران حسینی را زیر نظر داشته باشیم تا مبادا دوباره از سوراخی دیگر ما را بگزند.

 2. دامون says:

  اتفاقاً حرف خیلی جالبی زدید خسن آقا؛ این نشان میدهد که اینها نان به قیمت روز میخورند و به دنبال راه اندازی ِ یک معرکه ء کاذب هستند که یک مشت الاّف، که همیشه ایستاده اند و به دست این و آن نگاه میکنند را، دنباله نخود سیاه بفرستند؛ با این کار سرد ترین آش را به بالا ترین قیمت غالب کنند خودشان هم به به و چه چهشان به هواست که بیا و ببین، حالا خودتان تا آخرش را حدس بزنید دیگه
  راستی، سال جدید هم تبریک و سلامتی به همه مخصوصاً به شما
  دامون

 3. دكتر لائيك says:

  سام و عليكم كاكو منو يادت مياد ؟دهنو اين آخوندار سرويس ميكردم
  دوباره اومدم

  /
  —–
  پاسخ:
  خوش اومدی کاکو

 4. Roya says:

  نمیدونم چرا این قوم نامحترم ایرانی‌ فحاش تشریف دارند ،مذهبی‌ یا غیر مذهبی‌ ،تحصیل کرده یا بی‌ سواد فرقی‌ نمی‌کنه ،همگی‌ بی‌ فرهنگید.دیگه تز‌‌های سیاسی تون پیشکش…happy new year

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی