Dec 22 2010

خدا نکند که گدا معتبر شود…

نوشته:     :::       6 پیام

این ضرب المثل را اگر در نظر بگیرد می توانید بر اساس منطقی که در آن نهفته است کل سیستم حکومتی ایران را تحلیل کنید. از همه خنده دارتر همان رفتارها را می‌توانید در گدازادگان دیگری هم که در جامعه بی دلیل و منطقی مطرح شده‌اند و جایگاهی فراتر از آنچه که لیاقت‌اش را دارند ببینید.
نگاهی به این دو عکس بیندازید، بیچاره چنان احساس حقارت می‌کند به هر کجا که می‌رود او را بالاتر از دیگران می‌نشانند تا عقده‌های حقارت‌اش را تسکین ببخشند.


تصویر خامنه ای، شبیری زنجانی و جوادی آملی

همین پدیده در انسانهای حقیر دیگر هم به اشکال دیگر هویدا می‌شود. نگاهی به رفتار افرادی مثل این یارو مالک بالاترین بیندازید، همین رفتارهای زننده حقیرانه را به نمایش می‌گذارد. گمان می‌کنید بیخود است که نام سایت را بالاترین می‌گذارد! و حالا قمه بدست در کوچه پس کوچه‌های دنیای مجازی به دنبال مخالفین می رود مبارز می طلبد و قلع و قمع می‌کند. عقده حقارت چنان این افراد را زجر می‌دهد که از هر موقعیتی استفاده می‌کنند تا جایگاه حقیر خود را بالاتر از آنچه لایق‌اش هستند به نمایش بگذارند.

خدا نکند که گدا معتبر شود ور معتبر شود از خدا بی خبر شود

نوشته: در ساعت: 8:59 pm در بخش: سیاسی,ملای حیله‌گر

6 پیام  |           

6 پیام به “خدا نکند که گدا معتبر شود…”

 1. والد بمانعلی says:

  مگه دو تا غربتی ضایع چقدر می تونن گند بزنن که سه تا جعبه کلینکس واسه شون گذاشتن!

  • والد بمانعلی عزیز عجب تیز بینی ها به جدم من چنان مسخ نشتن آقایان شده بودم که هیچ چیز دیگری را قادر نبودم در تصاویر ببینم

 2. shariar says:

  کسی که قبل از انقلاب سیگاراشو از رو زمین برمیداشت و از این و ان دستی پول میگرفت ،این کارها دور از انتظار نیست .

 3. بلوا says:

  به نکته‌ی خیلی خوبی اشاره کردی. متاسفانه این مشکلی است که به آن دچار هستیم. هر چیزی اوج می‌گیرد فورا راه فرود در پیش می‌گیرد. خواندن کامنت آقای یحیی‌نژاد حالم را بد کرد. این همه غرور و نخوت و این بازتولید دیکتاتوری در هر کدام از ما وقتی حوزه‌یی برای اعمال آن پیدا می‌کنیم هراس‌انگیز است.

 4. kia says:

  خسن اقا گرامی این یک مشکل فرهنگی است که در بیشتر ما ایرنیان است وقتی بجایی میرسیم گذشته خود را فراموش میکنیم در قشر اخوند که بیشتر از خانوداه های کم درامد و فقیر میایند که دیگر بیداد میکند در مورد بالاترین من زیاد با ان سایت سروکار ندارم ولی با ایرانیان سروکله زدن بسیار بسیار مشکل است

 5. هاله نور هستم با خاصیت ضد زلزله says:

  برای مقابله با زلزله عکس احمدی نژاد رو بزنید به دیوار خانه !!!

  http://www.tabnak.ir/fa/news/137832

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر