Dec 19 2010

انفجار هسته‌ای در ایران

نوشته:     :::       20 پیام

اگر که اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها قدرت تخریب ده بمب اتمی را نداشته باشد، یقینا تخریب و آثار آن کمتر از یک انفجار اتمی نخواهد بود!
دولتی که همه چیزش از عمق معده سرچشمه می‌گیرد، یقینا نخواهد توانست تبعات این طرح را کنترل کند. به همین دلیل هم هست که از اولین دقایق اجرای این طرح تهران و شهرهای بزرگ را به پادگان‌های نظامی تبدیل کرده‌اند.
هنوز ساعت به 4 صبح نرسیده اینجا، با این حال بیشتر از یک ساعت است که از خواب بیدار شده‌ام، یا شاید بهتر است بگویم امشب اصلا نخوابیدم! تب این جراحی بزرگ گریبان مرا هم که بیش از 6 هزار کیلومتر دورترام گرفته و اجازه نمی‌دهد بخوابم.
باید منتظر نشست دید صبح که طلوع کرد عکس العمل مردم در کوچه و بازار چه خواهد بود. خصوصا باید منتظر ماند تا آثار جانبی آن که بزرگتر از آثار اولیه است ظاهر شوند آنگاه عکس العمل طبقه پایین جامعه به این انفجار قیمت‌ها را خواهیم دید!
داشتم به قیمت‌ها نگاه می‌کردم، دیدم قیمت بنزین را دو برابر قیمت گازوئیل تعیین کرده‌اند، نمی دانم دلایل دولت مکتبی در باره این اختلاف فاحش چیست، ولی اگر منطق دولت در همه زمینه‌های دیگر هم به این شکل باشد، یقینا کل سیستم اقتصادی ایران در هفته‌های آینده فرو خواهد ریخت. خوش به حال آنهایی که ماشین گازوئیل سوز دارند!
اگر انفجاری که در راه است نتواند دولت آخوندی را سرنگون کند، دیگر هیچ چیز نخواهد توانست این دولت را سرنگون کند. یقینا انفجاری که در روزهای آینده شاهد خواهیم بود بزرگترین چالش پیش روی این رژیم از روز تولدش تا امروز خواهد بود، خصوصا اینکه تحریم‌های تازه‌ای از طرف غرب در راه است و قرار است از ژانویه به اجرا گذاشته شود.

نوشته: در ساعت: 4:03 am در بخش: اقتصادی,سیاسی

20 پیام  |           

20 پیام به “انفجار هسته‌ای در ایران”

 1. بی نام says:

  یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.

 2. Arash says:

  هنوز زوده باید کمی صبر کرد قبض اب و برق و گاز و تلفن و شهریه دانشگاه و کرایه های گران شده و … کم کم اثرش رو میذاره ممکنه چند ماه طول بکشه تا دسته بیل احمدی نژاد به فلان جای ملت فرو بره !!!
  دیدن چهره هایی که برای احمدی نزاد سینه چاک میکردن دیدنیه

 3. kia says:

  درود بر خسن اقای ملحد و عزیز ملحدان
  خسن اقای گرامی دل را نباید به این مردم ایران خوش کرد اتفاقی نخواهد افتاد بجز قر زدن و نفرین بر این حکومت کردن حالا خواهیم دید که سیل ایرانیان به طرف کشورهای دیگر برای پناهندگی ولی این بار نه پناهندگی سیاسی بلکه پناهندگی اقتصادی یا اجتماعی درست مثل هندیها و پاکستانی ها در اروپا شروع خواهد شد متاسفانه سال پیش یک موقعیت استسنایی پش امد ولی کسی مثل میر حسین موسوی به قصد جنبش را نابود کرد چون خود طرفدار حکومت اسلامی بود و نمیخواست حکومت سقوط کند و دیدیم که سیل ایرانیان برای پناهندگی به کشورهای اروپایی چقدر زیاد بود تازه بسیاری از فعالین معرف اجتماعی و سیاسی و روزنامه نگار که ملت امید و چشم به انها بسته بودند امدن پناهنده شدن به اروپا کشور المان یک کلمه گفت ما به چند ایرانی پناهندگی میدهیم دیدیم سیل ایرانیان برای پناهندگی به المان شروع شد اولین انها هم شادی صدر بود بعد هم دختر ان اقا که در دولت احمدی نژاد کار میکنه فکر کنم کلهر اسمش است و خیلی های دیگر که من در انیترنت میخوانم که به المان امدن و محمد مصطفایی وکیل معرف که به همان کشوری که تو هستی پناهنده شد چند روز پیش هم خوندم که دختری که عکسش با ندا اقا سلطان بعد کشته شدن ندا عوضی گرفته شده بود و مطبوعات عکس او را چاپ میکردند بجای عکس ندا هم امده به المان پناهنده شده در حالی که گفته در ایران کاری خوب داشتم ولی ترس از وزارت امنیت اسلامی مجبورم کرد فرار کنم و سیل پناهندگی هنوز که هنوز است ادامه دارد اخرین انها در یونان و َاسترالیا که در یک جا دهانها خود را دوختن تا پناهندگی بگیرند و جایی دیگر با کشتی رفتند که بسیار هم از انها کشته شدند ولی این بار سیل خیلی خیلی بزرگتر خواهد بود متاسفانه این حکومت چنان ترسی به مردم وارد کرده که جرات در بسیاری یا بهتر بگم در اکثریت مردم ار بین رفته و تنها فرار از کشور را چاره میدانند من که اصلان امیدی به مردم ایران برای سرنگونی این مسلمانان جنایتکار ندارم امیدوارم نوشته تو درست باشه و مردم خود را از این زندگی نکبت بار نجات بدهند بجای اینکه فرار را بر قرار ترجع بدهند

 4. دفترها says:

  با درود حسن آقا٬
  انفجار به طور حتم در راه است…کارگری رو در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار میشه و دست در جیب میکنه و میبینه با این قیمتهای سرسام آور هیچ نمیشه کرد.
  گرسنگی دین و ایمان نمیشناسه …مخصوصا زمانی که نگاهش به چشمان گرسنه بچه هاش میافته که گرسنگی تنها مشکل آنها نیست!
  این طرح هدفمندی شاید آخرین تلاش مسخره دولت سرمایه داری احمدی نژاد باشه.

  مرگ بر نظام سرمایه داری و استبدادی جمهوری اسلامی

 5. x says:

  http://news.gooya.com/politics/archives/2010/12/115027.php

  تصويب قطع کامل روابط ديپلماتيک با دولت انگلستان، ايسنا

 6. bi taraf says:

  آب از آب تکون نمیخوره ! میگی نه ؟ خودت بشین و ببین . این مردم خر رو نشناختی ؟ تو فکر کردی توی این چند ماه گذشته دولت چرا یهو مثلن میگرفت پول برق قبض 1000 نفر رو میبرد بالا و باقی رو کاری نداشت ؟ و یا فکر میکنی چرا یک دوره قیمت آب نصف مردم دو برابر شد و بعد برگشت سر جاش ؟ و یا فکر میکنی کی شروع کرد ذره ذره قیمت اجناس و مواد خوراکی رو برد بالا ؟ عمه من و تو ؟ یا همین دولت حروم زاده ؟ و یا فکر میکنی خرید 5 ملیون کیسه حمل جنازه و یا درست کردن دژ دور ادارات دولتی و .. برای چی بود ؟ همه اینا برای سنجش افکار عمومی بود . بلیط اتوبوس رو کردن 100 تومن مردم گفتن خوبه نشد هزار تومن و هرهر خندیدن . قیمت مواد غذایی هی رفت بالا و مردم هم هی خریدن ! سهمیه بنزین ها رو کم کردن , مردم رفتن همون آزاد 400 خریدن تخمشونم نبود ! آب گرون شد مردم قبض رو نگاه کردن و گفتن : مادرتو احمدی نژآد . دوره بعد ارزون شد گفتن لابد اشتباه شده ! قبض برقا گرون شد , گفتن احمدی نژآد زنتو …. جون ! آخرم پولشو دادن .
  خب یه دولت کس مشنگ با یه رئیس جمهوری که وقتی توی کوچه داد میزنه بابا , دو هزار نفر بهش جواب میدن , انتظار داری با دیدن این عکس العمل ها دست نگه داره ؟ میگه هر چی میکنیم تو کون اینا, اینا میگن کمه بیشتر ! پس خطری نیست . عاشورا هم اومد و رفت و مطمئن شدن همه چیز امن و امانه . تو هم خودتو گرفتی ما رو بیشتر ! دلت خوشه …

  مردم اگه الان عاقل باشن یه کار میکنن ! اونم اینه که اینقدر کم خرید کنن و اونقدر کم مصرف کنن تا قیمت پرداخت هاشون کمتر از انتظار دولت بشه و دولت به گدایی بیافته و مجبور بشه قیمت ها رو بکشه پایین . برق مصرف نکنن و حسابی صرفه جویی کنن . آب کم مصرف کنن . دو هفته کم خرید کنن . یک هفته ماشین سوار نشن و بنزین نزنن . بعد ببین چطور دولت میرینه به خودش . متاسفانه کسی نیست مردم رو آگاه کنه و مصیبت هم همینجاست . تحریم ها هم هیچ ضرری برای دولت نداره و خیالت تخت . خود اون پوفیوز ها اینا رو آوردن و خودشونم نگهشون داشتن مثل همون صدام . هنوز باهاشون کار دارن و دارن موش و گربه بازی میکنن . وگرنه فکر میکنی جمع کردن اینا کاری داره براشون ؟ اگه این فکرو میکنی یه آدم خنگ و کودن هستی !
  هر چند همه اینها احتماله و کلن سیاست قطعیت نداره و به ثانیه ای همه چیز عوض میشه . روی دیگه سکه هم اینه که از همین امروز خیلی از کامیون دارها اعتصاب کردن . بار و جنس دست مصرف کننده نرسیده . مرغداری و دامداری ها و کارخونه ها نیمه فلج شدن ! خب ؟ اعتصاب که گشترش پیدا کنه کون ممتوی میشه لوله پولیکا ! ولی اگه بشه ! دیروز این مردک مشنگ الدنگ رئیس دانا یه حرف باحالی زد . قیمت ها بالا نمیره چون دولت زرنگی کرده و از قبل زمینه رو ایجاد کرده و قیمت ها رو بالا برده و مردم آماده هستن و شوکه نشدن و از طرفی داره کنترل شدید میکنه و از طرفی هم توهم ایجاد کرده . یعنی هنوز کسی نمیدونه فردا چطور میشه یا به عبارتی هنوز کسی نمیدونه چی قراره بهش فرو بشه ! تا وقتی هم ندونن شوکی اتفاق نمی افته . یکماه دیگه که قبض های آب و برق و گاز اومد , باید منتظر بود !!!! کسی که 4 تومن پول برق میداده حالا 80 تومن بده و یا کسی که نون رو میخریده 200 و میخره 800 تا , این کونش پاره هست .

  یه اشتباه استراژیک هم این مردک مشنگ الله کرده و اونم اینه که ناخواسته طبقه کس خلان جامعه یعنی طبقه فقیر و مذهبی رو چسبونده به طبقه متوسط جامعه با این کارش . یعنی اگه این دفعه درگیری ایجاد بشه نه تنها طبقه متوسط که همون جنبش سبزی های دفعه قبل توی میدون هستن که اون گدا گشنه ها هم هستن و اون طبقه مرفه ها هم هستن چون ؟ مصالح اونها هم به فاک فنا رفته ! در واقع این الاغ سه طبقه اجتماع ایران رو با این کارش با هم متحد کرد . بدترین اشتباه ممکن ..
  از همه بدتر اتفاقی که این وسط می افته اینه که طبقه مرفه و طبقه بازاری که نبض اقتصاد ایران دست اونهاست . دلیلش اینه که وقتی مردم احساس ترس و نا امینی میکنن . نقدینگی در جامعه بالا میره . همه دست نگه میدارن و خرید نمیکنن و پول ها رو نگه میدارن و حتا از بانک ها هم میکشن بیرون . در چنین حالتی خرید هاشون هم به شدت محتاطانه میشه و اگر هم خرید کنن کالاهای خاصی رو میخرن و بعد از تموم خریدها بازار به یکباره کساد میشه . وقتی اینطوری میشه , کسبه دچار ترس میشن و درآمدشون به شدت افت میکنه . مالیات و کرایه و اجاره و … که باید پرداخت کنن , از پسش بر نمیان و اینجا بازی اونا شروع میشه ! توی خیلی از انقلاب ها وقتی منافع بخش مرفه جامعه به خطر افتاده , این بخش از طریق کانال های مخفی دولت ها رو سرنگون کردن و یا شروع به تزریق منابع مالی عظیم به مخالفین کردن . نمونه اون در اول انقلاب هست وقتی که بازاری ها احساس کردن شاه داره قدرت بازار رو تضعیف میکنه و میخواد اونها رو حذف کنه , روی خمینی حساب باز کردن و برای همین انقلاب گدا گشنه ها پیروز شد ! حالا این جریان هم داره رقم میخوره مخصوصن که دولت کسبه رو مجبور به پرداخت مالیاتی کرده که توی این سی سال مرسوم نبوده ! مالیات بر ارزش افزوده . وقتی فروشی نباشه و تبادلات مالی صورت نگیره , ارزش افزوده ای هم نیست که پرداخت بشه و یک رکود و ورشکستگی شدید پیش میاد !

  احتمال بعدی اینکه مموتی یه استرانژی بکار بسته تا جناح مخالف رو بطور کامل حذف کنه ! مخصوصن مجلس رو و قوای دیگه مثل قضاییه . دیدیم که دو روزه لارجانی داره کونشو پاره میکنه و حملات شدیدی رو نسبت به دولت انجام میده . بی سابقه هست ! از طرفی مجلس هم با دولت درگیر شده چون دولت قصد داره هر دو جناج رو حذف کنه و قدرت مطلقه رو به دست بگیره . این دو جناح با جناح سنتی در ارتباط هستن که پشت زمینه اونها همون بازاری ها و مرفهین هستن . میتونه یک هفته این بازی ادامه پیدا کنه و وقتی داد مردم در اومد , بکشه عقب و بگه دیدین من کردم ؟ مردم نخواستن و برای خودش وحهه مثبت درست کنه و در کنارش گناه رو بندازه گردن مجلس و خودش رو تبرئه کنه و مجلس رو به شدت تضعیف ! این هم میتونه یک سناریو باشه .

  نوع بعدی این هست که چون دولت مطمئن شد در مذاکرات نمیتونه هیچ اتیازی دریافت کنه و تحریم ها رو بشکنه , ناچار برای دوام خودش مجبور به این تیر خلاص شد . مذاکرات دیدیم که بی نتیجه موند . به نظر من پیغام هایی رو به طرف ایرانی داد و طرف ایرانی قرار بود مخفیانه بهشون جواب بده و وقتی جواب منفی شد , غرب اعلام کرد به زودی دور جدید تحریم ها اغاز میشه . و این یعنی فشار بیشتر به دولت و کساد بیشتر جیبش ! پس بین بد بدتر , بد رو انتخاب کرد ..

  تمام این معادلات هم میتونن اشتباه باشن ! مثل همون اشتباهی که دولت در زمان انتخابات مرتکب شد . موسوی رو آوردن برای اینکه مخالفان اسهال طلب رو شناسایی کنن و همه رو دستگیر کردن . جکم جلب همشون قبل از انتخابات صادر شده بود . وقتی جناح پاکسازی شد , قرار بود همه چیز به خوبی تموم بشه ولی چیزی که نه موسوی نه کروبی و نه دولت انظار نداشتن مردم بود . همه تصورشون بر این بود که مثل دوره های قبل تموم میشه و مردم صداشون در نمیاد . ولی محاسبات اشتباه از آب در اومد برای همین بود که دولت تا 3 روز گیج بود , موسوی و کروبی تا چند روز هیچ بیانیه ای نمیدادن و اصلن شوکه شده بودن چون قرارها بر این نبود !

  اینبار هم بر خلاف انتظار دولت که شدیدن خودش رو برای یک درگیری آماده کرده بود , اتفاقی نیافتاد حتا یک درگیری ساده . این دولت رو بیشتر میترسونه . از نظر سیاسی اگر دولت تکلیفش معلوم باشه و بتونه استراتژی مخالفین رو بشناسه , کارش ساده هست چون میتونه مقابلش در بیاد ولی زمانی کار خطرناک میشه و فشار رو بالا میبره که تو نمیدونی چه اتفاقی می افته . الان همین وضعیت رو داریم . دولت واقعن نمیدونه قراره چی بشه . گیجه و انتظار این سکوت رو نداشت . حالا کلی منابع و زمان رو صرف این میکنه تا جامعه رو کنترل کنه و این براش به شدت هزینه سازه ! از هر نظر باید کلی هزینه کنه و از طرفی همین حکومت نظامی فشار افکار عمومی و استرس جامعه رو به حد انفجار بالا میبره و خودش تنش ایجاد میکنه و جنگ روانی .

  در کل احتمالات بسیار زیاده . و تنها زمان نشون دهنده ست . توی تمام این مدت , هیچ کس به این نکته اشاره نکرد که وقتی پول برق یک خانواده 4 نفره در ماه قراره بشه 140 هزار تومن و 40 تومن بهش پول دولت میده , این یعنی چی ؟ ولی زمانیکه اولین قبوض برق بیاد و این اعداد جمع و تفریق بشن , تازه اونجاست که افجار هسته ای رخ میده !!!!!! مردم ایران متاسفانه سوادشون در بعضی زمینه ها کمه و این مورد یکی از اونهاست . طرف 80 تومن رو میشنوه میگه چه خوب ولی در عمل وقتی فقط یک فقره قبض نصف پولش رو میگیره و تازه متوجه میشه نه تنها اون 80 تومن ها رو باید بده بره که 800 هزار تومن اضافه تر هم باید از جیبش بذاره در ماه تا زندگیش بگذره اونوقت این مغز و اون خاکستری کوچیک یه تکونی میخوره !

  تو هم غصه نخور شیرت خشک میشه ! همیشه به دکترین من خندیدی ولی همیشه هم بهش رسیدی اینم روش 🙂

 7. یک ایرانی says:

  جالب اینجاست که رژیم ترسیده و سگاشو تو خیابون رها کرده اما مردم مثل گوسفند دارن زندگی میکنند و عین خیالشون نیست

 8. kalam says:

  چيه شلوغش كردين
  مردم دارن عين گوسفند زندگيشون رو ميكنند
  كدام انفجار!!!!

  از بس جو رواني ايجاد كرديد بيچاره حكومت چماقدارهاي جان بر كف رو فرستاده كف خيابون… اقا نكنيد اين كار رو

 9. فرهاد says:

  حسن آقا عزیز، بیا طرحی نو در اندازیم: http://roozna.me

  • بلوا says:

   خسن‌آقای عزیز،
   آمده بودم این رو بگم که دیدم فرهاد عزیز گفته. منتظر نظرت هستیم!

   • خُسن آقا says:

    بلوا عزیز سیستم pligg سیستم تکامل یافته ای نیست. خصوصا بخش ثبت نام آن مشکلات امنیتی زیادی دارد. برای اینکه بتوان آنرا قابل استفاده و اعتماد کرد باید روی سیستم ثبت نامش کار کرد. من سعی زیادی کردم سامانی به آن بدهم ولی متاسافنه موفق نشدم. راستش را بخواهی دیگر مثل سابق توی خط کد نویسی نیستم آن هم در حد کدهای امنیتی وقت زیادی هم ندارم وگرنه برای به خاک مالیدن پوزه یحیی نژاد و حکومت آخوندی هم که بود حاظر بودم ساعت ها روی آن کار کنم.

 10. یک ایرانی says:

  این رو بخونید تا ببینید معنی گوسفند یعنی چه ؟!
  http://zahra-hb.com/1389/09/ashoura-ceremony/

  ای برادر از زهرا خانم وبلاگستان چه توقعی داری!؟
  گویا شما زهرا خانم وبلاگستان رو نمی شناسید!

 11. bi taraf says:

  بیچاره ها . از یه دکتر دهاتی که از ناف ده بلند شده اومده تهران درس خونده و آدم شده واسه خودش چه انتظاری دارین ؟ ما که خانوادگی این قدر ادعامون میشه و جد اندر جدمون فلان و فلان بودن , ننه بابامون تعریف میکنن زمانی که مریض میشدن میبردنشون پیش 2 آ نویس و جادو و جنبل میکردن . حالا از این مادر مرده گره گوری چه انتظاری داری ؟ از بچگی ناف اینا بستن به این چیزا معلومه که براش این کمدی الهی , مثل نمایشها و تئاترهای برادوی میمونه !

 12. bi taraf says:

  بیچاره ها . از یه دختر دهاتی چلغوز که از ناف ده بلند شده اومده تهران درس خونده و آدم شده واسه خودش چه انتظاری دارین ؟ ما که خانوادگی این قدر ادعامون میشه و جد اندر جدمون فلان و فلان بودن , ننه بابامون تعریف میکنن زمانی که مریض میشدن میبردنشون پیش 2 آ نویس و جادو و جنبل میکردن . حالا از این مادر مرده گره گوری چه انتظاری داری ؟ از بچگی ناف اینا بستن به این چیزا معلومه که براش این کمدی الهی , مثل نمایشها و تئاترهای برادوی میمونه !

 13. بسیجی says:

  به کوری چشمت هیچ اتفاقی نیفتاد و اوضاع آروم تر از همیشه هم بود !

  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 14. x says:

  ” بلوا عزیز سیستم pligg سیستم تکامل یافته ای نیست. خصوصا بخش ثبت نام آن مشکلات امنیتی زیادی دارد. برای اینکه بتوان آنرا قابل استفاده و اعتماد کرد باید روی سیستم ثبت نامش کار کرد. من سعی زیادی کردم سامانی به آن بدهم ولی متاسافنه موفق نشدم. راستش را بخواهی دیگر مثل سابق توی خط کد نویسی نیستم آن هم در حد کدهای امنیتی وقت زیادی هم ندارم وگرنه برای به خاک مالیدن پوزه یحیی نژاد و حکومت آخوندی هم که بود حاظر بودم ساعت ها روی آن کار کنم. ”

  درود خسن آقا مگه سایت دنباله جایگزین خوبی برای بالاترین نیست؟
  —————
  پاسخ:
  یقنا این سایت هم جایگزین خوبی هست ولی قبول کنید در این حال و روز که ملت ایران گرفتار شده اند بهتر است حداقل 4 تا 5 سیستم از این نوع باشد تا رژیم نتواند با خریک یکی همه چیز را تعطیل کند

 15. bi taraf says:

  الاغ رو آخر زمستون میشمارن .

  صلی علی محمد چی رفت تو کون رهبر

  تبت یدی ابی لهب ک .. ننه رهبر

 16. جانشین الله بر زمین says:

  امت همیشه در صحنه خوشا به سعادتون نیاز به پرداخت خمس یارانه ندارید به جانشین الله بر زمین وحی رسیده:
  http://www.tabnak.ir/fa/news/137547

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی