Dec 07 2010

حالا نوبت بازی موش و گربه غرب با ایران رسیده

نوشته:     :::       10 پیام

پس از اینکه چندین سال آخوندها اروپا و آمریکا را سرکار گذاشتند و مدام با بامبول در آوردن مساله هسته‌ای را کش دادند، حالا هم غرب از همان تاکتیک دارد استفاده می‌کند تا آخوندها را بفرستد دنبال نخود سیاه.
چرا حالا غرب دارد ایران را سرکار می‌گذارد و نه ایران!؟ دلایلی دارد که آنها را پائین تر می‌خوانید.
اول از همه و از همه مهم تر این مساله است که غرب اطمینان حاصل کرده که بعد از حمله ویروسی استاکس نت به سیستم‌های ایران و تقریبا از کار انداختن سانتریفوژهای ایران و بعد از آن هم دو ترور هفته گذشته [1] کار تولید اتمی رژیم چنان به فاک فنا رفته و کار چنان بیخ پیدا کرده که آخوندها دست پیش گرفته‌اند و مجبور شدند همین هفته اعلام کنند که در زمینه کیک زرد به خودکفایی رسیده‌اند!! جل الخالق! چطور شد که یک مرتبه رژیم در این زمینه به خودکفایی رسید!؟ مگر نه اینکه قبلا آقایان چند مدت پیش جشن گرفتند و اعلام کردند که ایران به خودکفایی رسیده! یکی نیست از ایشان بپرسد چند بار ایران به خودکفایی می‌رسد! و اگر قبلا به خودکفایی تولید کیک زرد رسیده حالا چرا هفته پیش یک بار دیگر به خودکفایی رسید!؟ می‌گویند آدم دروغ گو کم حافظه هست، گویا ملاها در این زمینه رتبه اول را دارند. بماند برویم سر اصل مطلب سرکار گذاشتند حکومت آخوندی بوسیله خانم کاترین اشتون از طرف غرب.
من در عجب‌ام که چرا غرب اول بار وقتی که رژیم چند ماه پیش تقاضا کرد که مذاکرات در ترکیه انجام شود به شدت با این نظر مخالفت کرد و خواستار مذاره در ژنو شد. حال بعد از مدتی یک مرتبه تصمیم عوض می شود وتصمیم می‌گیرند بروند ترکیه مذاکره کنند!؟ این دیگه چه بازی است! درست مثل همان بازی‌هایی است که قبلا حکومت ایران انجام می‌داد، حالا غرب همان نوع بازی را دنبال می‌کند. دلیل بعدی اینکه حالا که غرب مطمئن شده که تحریم‌ها دارد عمل می‌کند و حکومت آخوندی دارد کم کم به زانو در می‌آید، حالا غرب فکر می‌کند چه بهتر کمی بیشتر صبر کنیم تا رژیم کاملا به التماس بیفتد. خلاصه اینکه این انتقال دادن مذاکرات از ژنو به ترکیه یک بازی است و دیگر هیچ، وگرنه مگر غرب مرض دارد که مکان مذاکرات را عوض کند برای چی!؟
خلاصه اینکه بعد از چند ماه قرار و مدار رفتند ژنو نشستند تصمیم گرفتند که برند ترکیه مذاکره کنند! مذاکره در باره چی خودشان هم نمی‎دانند یا حداقل مشخص نکردند قرار است بر سر چه مساله‌ای می‌خواهند در ترکیه مذاکره بکنند!

[1] ممکن است که این ترور کار دولت‌های غربی نباشد ولی در هر صورت به سود منافع غرب خواهد بود.

نوشته: در ساعت: 6:30 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ

10 پیام  |           

10 پیام به “حالا نوبت بازی موش و گربه غرب با ایران رسیده”

 1. کل موک says:

  تحلیلی ست شایسته’ تامل و بررسی . کاکو جان تیز بینی و نازک طبعی شما را همیشه تحسین کرده ام

 2. پریسا says:

  تحلیل جالبی است خسن آقا جان :)) ولی خوب فکر نمی کنید غرب برای دست نیافتن ایران به سلاح اتمی هر کاری خواهد کرد؟ و البته پیش از جنگیدن !! با گفتگو و حتا چشم پوشی از حقوق بشر؟ من که دیروز با دیدن کاترین اشتون که دستاش رو پشت سرش قایم کرده بود مبادا بر حسب عادت با این یارو جلیلی دست بده حالم به هم خورد از این طرز برخورد و به التماس افتادنهای غرب..دیپلوماسی حسابی عجیب غریبه و ما مردم عادی بی خبر

  • پریسا جان مگه هنوز این اروپایی ها و خصوصا انگلیسی ها رو نمی‌شناسی!؟ اینها متمدن بودنشون منو کشته! مثلا پلیس قبل از دستگیر کردن ات یک سلام و احترام نظامی می‌گذارد و بعد دستبند به دستت می‌زند! این تعارف‌های دیپلماتیک هم از همین دست است. اول مراعات اسلامی بودن سیاستمداران ایرانی را می‌کنند و بعد چنان چوبی در آنچه نه بدترشان می‌کنند که بیا و ببین!

 3. پریسا says:

  عه؟ خسن آقا جون من علامت گذاشتم و خودش شکلک گذاشته تغییر اساسی دادید اینجاها ؟
  😀

 4. حسن آقا جون
  کامنت نذاشتم ولی فکر کنم که جواب این مقاله رو بصورت مقاله توی سایت خودم نوشتم.
  قصد بدی نداشتم.
  زنده باشی.
  اردوان

 5. عذادار حسینی says:

  به مناسبت ایام گوه هربار محرم:
  کیر گوهی خوک تو کس ننه امام حسین (ع)

 6. kia says:

  خسن آقای گرامی حرفهای حکومتگران متجاوز اسلامی اکثرا مصرف داخلی دارد که دل یک مشت مسلمان فلاک زده و بیچاره را خوش کنند که بله ما قدرت هسته ای هستیم و یک قدرت جهانی میخواهیم بشویم در حالی که خوده متجاوزان اسلامگرا میدانند تحریم ها اقتصاد حکومت اسلامی را به زانو دراورده طوری که نهاوندیان رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران گفته مذکرات باید روی تحریم ها باشد خب این یعنی چه یعنی اقا اگر تحریم ها ادامه پیدا کنند سقوط حکومت اشغالگر اسلام و تروریستهای طلبان شیعه مسلمان حتمی است از طرف دیگر مشکلاتی که حکومت تروریستی طلبان شیعه مسلمان در ایران دارد روز به بدتر و حاد تر میشود مشکلاتی امثال الوده گی هوای تهران که روزانه جان دهها انسان را میگیرد با مادرم ٢ روز پیش حرف میزدم میگفت هر سال تهران تا این موقع کلی باران و برف میامد ولی امسال حتی یک قطره باران هم نیامده و هوا بشدت الوده است و مردم هر چه از دهانش در میاید به این حکومت لعنتی میگویند که ایران را نابود کرده اند و مشکلی که حکومت امام زمانی توش مانده و هر چه امام زمان امام زمان میکنند هیچ خبری ازش نیست اتش سوزی جنگلهای شمال ایران و غرب ایران که وارده چهارمین هفته خود شده و حکومت امام زمانی زیرش زائیده و سربازان گمنام امام زمان با سطل اب در حال خاموش کردن اتش ها هستند ولی اتیشها هر روز بدتر میشود طوری که یک نماینده مجلس گفته اقا از کشورهای خارجی کمک بگیریم جنگل هامون از بین رفتند و شما کاری نمیکنید حال میخواهم بیبنم امام زمانشان کجاست الله ی محمد کجاست چرا به دادشان نمیرسه گرچه ادم دلش به حال ایران میسوزه که این تروریستهای شیعه مسلمان دارند نابودش میکنند ولی از طرفی هم خوشحالم که پوزبند گو یی تودی دهان مسلمانهای امام زمانی زده میشه که هی میگند الله و امام زمان با ماست و خودش همه کارهای ما را درست میکنه حال خواهیم دید که وضعیت بدتر و بدتر هم خواهد شد چرا الان یک ساله طرع سوبسید ها را هی به عفب میاندازند و حتی تقاضای اعدام برای کسانی کردند که از شروع این طرع نا ارامی هایی را بوجود بیاوردند یعنی هرکه اعتراض کرد بکشینش خودمان را راحت بکنیم تا میتوانید بکشید که مردم چنان از ما بترسند که نق شان در نیاید بدانند که با حکومت اسلام عزیز و شمشیر دو تیغه علی روبرو هستند خسن اقا جان این حکومت چنان به خاری در مقابل امریکا خواهد افتاد که نه گو و نپرس امریکا درسشو خوب بلده مثل این تروریستهای دزد شیعه که نیستد

 7. يزيدم says:

  آمدم خسن جوووون!!!
  :
  بازآمدم چون کيرِ خر، تا کونِ شيخان بردَرَم
  هر کُس که اسلاميستی، پيدا و پنهان بردرم
  گه بر درِ مولاعلی، گه بر درِ بانوی او
  بی‌رحم افروزم شرر؛ هم اين و هم آن بردرم
  از اين سمندِ تيزتک، بردارم افسارِ گران
  بهرِ چَرا سازم رها؛ ناموسِ قرآن بردرم
  گايم محمّد را زنان، هر سی‌و‌سه من رايگان
  يورش بَرَم از درزِ کُس، کون‌های ايشان بردرم!
  گايم مَلَک، گايم فلک؛ والله بی دوز و کلک
  چون زانبيا فارغ شوم، کون از امامان بردرم!!

 8. From Iran says:

  خسن آقا خوش به حالت که در نروژ زندگی میکنی
  الان 3-4 روزه سر کوچه بساط راه انداختن صبح تا شب نوحه و آهنگ عزا

  به جان خودم امروز از خونه زدم بیرون یک جان پناهی در گوشه ای از تهران پیدا کنم ولی امان از این ملت بلا نسبت احمق …

  هر گوشه ای از شهر که نگاه کنی صف طولانی گرفتن برای گرفتن غذا حتی در محله های به اصطلاح متوسط به بالای شهر … اگه یک نیازمند در صف غذا باشه جای تعجب نیست ولی نمی دونم این جماعتی که ماشین 50-60 میلیونی زیر پا دارن دیگه در صف طولانی غذا چه میکنند !!!

  روحیه گدا صفتی ما ایرانی ها حالم رو به هم میزنه
  اینا رو ببین
  http://www.tabnak.ir/fa/news/136345

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی