Nov 25 2010

ملتی که خر شد باید سوارش شد!

نوشته:     :::       4 پیام

اینجا و آنجا می‌خوانیم و می‌شنویم که عده ای واقعه غدیر خم را “عید غدیر” می‌نامند، حتی آنهایی که چندان دل خوشی از اسلام ندارند هم این واقعه عربی که هیچ ربطی به ملت ایران ندارد را عید می‌نامند. با خواندن و شنیدن این گونه بی خردی‌ها حالت تهوع به من دست می‌دهد. از اینکه بعضی از هموطنان این گونه وقایع تاریخی عربی را بهتر از روزهای ایرانی ارج می‌گذارند شرم سار می‌شوم و تنها می‌توانم بگویم: ملتی که خر شد باید سوارش شد! سزای چنین ملتی بهتر از حکومت آخوندی نیست.

یک موضوع بی ربط:

کسی می داند چرا این ورد پرس ما پینگ نمی‌کند. همه فنون لازم را به آن زده‌ایم ولی باز هم از پینگ کردن خودداری می‌کند. اجرتان صد در دنیا و هیچ در آخرت اگر از این پدیده شوم پینگ نکردن خبر دارید خُسن آقا را هم با خبر کنید.

پ.ن.: عوام فریب و شارلاتانیزم اسلامی حد و مرز نمی شناسد.

نوشته: در ساعت: 8:44 am در بخش: اجتماعی,اسلام و مسلمین,سیاسی,نقد اسلام

4 پیام  |           

4 پیام به “ملتی که خر شد باید سوارش شد!”

 1. دفترها says:

  درود حسن آقا
  من که مدتها پیش خدمتتون عرض کردم که سایت من هر روز نوشته های جدید داره ولی در سایت شما بروز نمیشه! بعد فکر کردم شاید انتخاب خودتونه.
  سربلند و پیروز باشی

  • خُسن آقا says:

   ای بابا انتخاب خودم هست برای چی!؟ این ورد پرس شماست که احتمالا پینگ نمی کند. یقینا به همان مشکلی گرفتار شده که ورد پرس من شده!

 2. ساناز says:

  من از شریعتی متنفرم …اما در یکی از کتابهاش نوشته بود, میخوای بدونی کسی چه جوری فکر میکنه ببین از کجا میخوره از هر جا که میخوره همونجوری هم فکر میکنه…..اینها هم قضیه اسلام براشون مثل لاتاری شده که مثلا یکدفعه یک قرار داد لاستیک وارداتی نصیبشون میکنه …فقط ادام باید بتونه استعداد خدادادیه دروغ..پاچه خواری..وطن فروشی ..ادم کشی ..افترا…و خیلی خصلتهای خدادادی دیگه رو داشته باشه. چه جماعت تهوع اوری

 3. reza says:

  حسن آقا دمت گرم مطالبت خيلي عاليه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی