Nov 18 2010

اقتصاد خرکی!

نوشته:     :::       7 پیام

بهمنی رئیس کل بانک مرکزی فرمودند: در ترکیب پیشنهادی جدید، انتخاب رئیس بانک مرکزی به وسیله اکثریت اعضا که همگی از بخش خصوصی یا اقتصاددان هستند، صورت می‌گیرد؛ در حالی که نمی‌شود کشور را بر اساس نظر اقتصاددانان اداره کرد.
هوووم!! به نظر شما منظور این بابا چی بود با این جمله!؟
نکنه منظور آقای رئیس کل بانک مرکزی این است که با دسته بیل می‌توان مملکت ورشکسته‌ای مثل ایران را اداره کرد!؟
آهان! حالا دوزاریم افتاد! یقینا منظور آقای بهمنی این است که مملکتی که امام امت‌اش خمینی ملعون فرمود “اقتصاد مال خَرَ” در نتیجه اقتصادش باید بوسیله یک خر چران یا گوسفند چران یا شاید هم بهمنی چران اداره شود!

نوشته: در ساعت: 8:30 pm در بخش: اقتصادی

7 پیام  |           

7 پیام به “اقتصاد خرکی!”

 1. حسن آقای عزیز،
  ممکلت سفله پرور همین است دیگر،
  توقع دارید یک اقتصاد دان بر ریاست بانک مرکزیش بنشیند ؟! پس لابد باید رییس جمهورش هم یک آدم با شعور باشد !!
  این که دیگر نمی شود جمهوری اسلامی !!

 2. نانا says:

  ریدم توی دهنت خسن آقا
  ——
  پاسخ:
  این یارو نانا نیست. آی پی اش از وزارت اطلاعات رژیم آخوندی سرچشمه می گیرد!

 3. دفترها says:

  با درود و خسته نباشید:
  مسابقه مقاله نویسی به مناسبت سالگرد ١٦آذر
  http://www.daftarha.com/?p=8560

 4. والد بمانعلی says:

  شاید خفن ها هنوز یادشان باشد که رسمنجانی در یکی از دُر پراکنی‌های خطبه نماز جمعه‌اش بالهجه خطه پسته پرور رفسنجان می‌گفت، «مردوم! ایقده عجله نکونین، پول نفت رو به دلار می‌دن، تا بیائیم اون‌رو از مکونیزم [آنوقت ها آخوندها برای سری توی سرها در کردن واژه های فرنگی زیاد صادر می‌کردند] ارز و ای‌جور چیزا بوگذرونیم بایستی دو سه ماه صبر بوکونیم». این حرف‌ها وقتی گفته می‌شد که هنوز دانایان و فرهیختگان آن سرزمین را تار و مار نکرده بودند. امروز که خزف بازار همه آن خوبان را شکسته چه انتظار داری، خُسن آقا جان. وقتی «آقای دکتر»ش مموتی یاشد، نظام پولی و بانکی‌اش هم باید زیر «بهمنی» بیفتد.

 5. kia says:

  خسن اقا جان خب اگر میگفت ما کشور را بر اساس نظر اقتصاد دانها اداره میکنیم توهینی بود به اقتصاد دانهای کشور که هیچ وقت نظر انها برای حکومت اسلامی مهم نبوده نه تنها مهم نبوده بلکه توی دهان انها میزند و بازداشت میکند و میکشد انها را. دانش دشمن حکومت اسلامی است برای چی میخواهد علوم انسانی را از دانشگاهای کشور بردارد و بجای ان علوم اسلامی و هرچه که دانش ستیز است جاگزین ان بکندخسن اقا جان کشور ایران در حال غرق شدن در سیاهی اسلام است واقعن نگران کننده است وضعیت کشور و مردم ایران دیروز داشتم مصاحبه یک خبرنگار که از پدری ایرانی و مادری فرانسویی است گوش میدادم که چند سالی رفته بود ایران و بعد از انتخابات اخیر رژیم بیرونش کرد از ایران وقتی ازش سئوال شد ازش اینده ایران را چگونه میبینی گفت متاسفانه مردم ایران هنوز به اسلام بسیار وابسته هستند و سنتی هستند برای همین زمان بسیار لازم است تا این مردم دموکرات و تجدد گرا بشوند تازه او فقط تهران را دیده بود نه شهرهای دیگر که خیلی از تهران از همه نظر و فرهنگی عقب هستند من که راستش مانده ام ایا مردم ایران روزی عوض خواهند شد.

 6. بنده البته تاسف شدید خودم را از گمراهی شما و همفکرانتان ابراز میدارم. هزار و سیصد سال طول کشید که ما از یک امام بی دست! به یک امام یک دست رسیدیم. آیا این نشانه’ تحول و تکامل نیست؟ضمنا شما به علت بی تقوائی معنی کلام قدسی حضرت امام را ملتفت نشده اید! هنگامیکه امام فرمودند “اقتصاد مال خر است” منظور مبارکشان”مال خر” بوده است. همانیکه ظاهرش خوشگل! صرف و نحوش مشکل!و صد البته, حاصلش پشکل است, میباشد. و من الله التوقیف.

 7. shariar says:

  قالب جدیدت خیلی روان و ارگونومیکه ،آفرین انتخاب خوبی کردی .
  ———–
  پاسخ:
  مرسی! یک سال هست روی این قالب جدید کار کردم درضمن دیگه موبل تایپ را کنار گذاشتم و رفتم سراغ ورد پرس

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر