Oct 30 2010

امنیت محله محور یا جنگ سنگر به سنگر

نوشته:     :::       10 پیام

هر دم از این باغ بری می‌رسد،تازه تر از تازه تری می‌رسد! این بار هم امنیت محله محور!
قیام سال گذشته و نشان دادن قدرت واقعی مردم در مقابله با نیروهای سرکوبگر، رژیم را بسیار نگران و وحشت زده کرده است. خصوصا اینکه در تحولات پیش رو(هدفمند کردن یارانه‌ها) علاوه بر نیروهای پیشرو و سیاسی جامعه که در درگیری‌های سال گذشته شرکت فعال داشتند، این بار رژیم مجبور خواهد بود با نیروهای کمتر سیاسی و حتی اصلا غیر سیاسی طبقه پایین جامعه هم روبرو شود. رویارویی این بار عظیم تر و غیرقابل کنترل تر خواهد بود.
قشر پایین جامعه که عموما بدنه نیروهای سرکوبگر هم از همین قشر دستچین می‌شوند، این بار وارد میدان مبارزه با رژیم خواهد شد و به همین دلیل هم هست که وحشت شدید نیروهای امنیتی حکومتی را باعث شده و آنها را مجبور کرده جنگ را به یک جنگ سنگر به سنگر تبدیل کنند.
رژیم می‌داند که روزی که قیام واقعی شکل بگیرد نیروهای رژیم بسیار سریع کنترل مناطقی از تهران را از دست خواهند داد و خصوصا اگر نقاط حساس امنیتی مورد حمله مردم قرار بگیرد، ممکن است بخشی از نیروهای رژیم ارتباط خود را با مراکز تصمیم گیری از دست بدهند. در نتیجه به خیال خودشان می‌خواهند با این استراتژی “امنیت محله محور” یا همان جنگ سنگر به سنگر این مشکل را برطرف کنند!
عجب خیال باطلی! دقیقا همین فکر را هم دیگر رژیم‌های دیکتاتوری کرده‌اند و همگی هم پس از یک درگیری رژیم‌های شان سرنگون شده است!
سود بردن از امنیت محله محور به این معنی خواهد بود که بعضی تصمیم گیری‌ها هم به محله‌ها منتقل خواهند شد و در نتیجه نیروهای دون پایه تر امنیتی رژیم در شرایط حاد مجبور خواهند بود تصمیم های بزرگتر از مغزشان بگیرند که همین مساله کار دست رژیم خواهد داد.
قیام این مرتبه می‌تواند قیام کوری باشد که ریشه آخوند را از ایران برکند. انباشته شدن تنفر در جامعه زمینه یک انفجار و قیام کور و مهیب را آماده کرده است، در نتیجه رژیم خود را برای رویارویی نهایی آماده کرده و این امنیت محله محور چیزی نیست جز جنگ در مراحل پایانی یا همان جنگ سنگر به سنگر.

نوشته: در ساعت: 6:28 am در بخش: مبارزه با رژیم

10 پیام  |           

10 پیام به “امنیت محله محور یا جنگ سنگر به سنگر”

 1. والد بمانعلی says:

  کار از این ترفند ها گذشته. فقط باید مراقب بود که کار به دست «هفت تن» فرنگی کار ماله کش رژیم اسلامی و شرکای پیدا و پنهانشان نیفتد: یعنی گنجی (پاسدار تیرانداز سابق و نخود هرآش کنونی-دریافت کننده هر جایزه ای که روی دست برادران خارجی مانده باشد)، دباشی (شریک دزد و رفیق قافله، کسی که همه جایش چیز سبز آویزان می کند و خود را ادوارد سعید می پندارد)، کدیور (کاشف شعار هم غزه هم لبنان، گور بابای ایران)، مهاجرانی (متخصص فرهنگی تعدد زوجات و ای وای یادمان رفت از مختصر آدم کشی های ناچیز دهه 60 بگوئیم)، دو برادر صدری (اوساهای مکتب های آمریکا و طلاب صالح مقلد تمساح یزدی) و لست بات نات لیست حسین حاج فرج دباغ معروف به نام فیلسوفی عبدالکریم سروش (پرسنده سابق تعداد قطعات کفن و احکام حیض و جنابت موقع انقلاب فرهنگی اش و حالا بشنو از نی چون حکایت می کند، پیش اربابان دین از من شکایت می کند)!

 2. امید says:

  سلام حسن آقا، ببخشید که کامنت بیجا می گذارم. کامنت تان را روی وبلاگ آرش بیخدا دیدم. به دلایلی که در لینک زیر بیان کرده ام فکر می کنم متاسفانه آرش بیخدا دستگیر شده. لطفا ملاحظه کنیدو از فاشیست های ج.ا بازی نخورید:
  http://zireasemanejahan.blogspot.com/2010/10/blog-post_28.html

 3. يك زنديق says:

  خسن اقاي عزيز اين حرامزاده ها از چماقدار و جاسوس و ادمكش كم ندارند
  اما درد و مصيبت ما كه يكي دو تا نيست مرتيكه خايه ليس مزدور هوشنگ امير احمدي گويا در voa ا.ن را مصدق زمان ناميده …
  ايرانيهاي عياش مقيم لوس انجلس فقط در كريسمس مليونها دلار در لاس وگاس در كازينو ها خرج ميكنند انوقت سايتها و شبكه هاي روشنگر ما از فرط بي پولي يكي پس از ديگري تخته ميشوند .
  براي كنسرت يك احمق زنباره هزاران نفر ازدحام ميكنند اما براي تجمع اعتراضي مقابل سازمان ملل انقدر اندك كه اخبار رژيم با تمسخر انرا نماش ميدهد

 4. پيرو ولايت says:

  مرگ بر ضد ولايت فقيه
  دشمنان انقلاب همانطور كه در 18 تير و فتنه سبز هيچ غلطي نتوانستند بكنند اينبار هم پوزشان را ما پيروان ولايت به خاك ميماليم
  اي رهبر ازاده اماده ايم اماده

 5. شما مطمئنی ساندیست را خوردی پیرو ولایت!؟

 6. کامیار says:

  وقتی رهبرت و خجسته خانوم و آقا مجتبی و هدی و بشری خامنه ای رو بالا پشت بوم بیت تیر بارون کردیم (پس از تیغ زدن ریشای معظم له) و جسدشونو انداختیم تو خوک دونی تا خوکا استخوناشم بخورن، دیگه گوز گوز زیادی نمیکنی.
  چند روز پیش رفته بودم ایلام، توی هر کوی و برزن صحبت مردم فحش خوار و مادر به ولی فقیهت بود.
  با شما هستم آقای دهاتی کم سوادی که اگه جمهوری اسلامی نبود، پهن هم بارت نمیکردن و حالا تو تهرون واسه خودت جولون میدی… حق داری از جمهوری دهاتی سالار دفاع کنی.
  من خودم ساکن شیرازم. نارضایتی مردم انفجاریه.

 7. kia says:

  تمام این برنامه خبر از ترس شورش مردم میدهد و بسیار نگرانند که مردم بریزند توی خیابانها و پدری از این جنایتکاران مسلمان دربیارند که در تاریخ جنایات اسلام بی نظیر باشد وقتی شکم گرسنه باشد فهم از بین میرود و دست به شورش کور میزند باور کن خامنه ای از ترس شبها خواب ندازد برای همین رفت قم که با اخوندهای قم بعیت بکند که بدادش برسند انجایی که گفت اگر بلایی بر سر حکومت اسلامی بیاید برای روحانیت و اسلام فاجعه پیش میاید چون خود میداند روزهای وحشتناکی در پیش دارد ولی خامنه ای یادش رفته که دیگر اخوند بطور کلی ارزش خود را در بین اکثریت مردم ایران از دست داده و مردم از اخوندها متنفر هستند همین پیرو ولایت که اینجا کامنت گذشته از ترس شلور خود را زرد کرده و میداند که بزودی مردم تیکه یتکش میکنند و مجبور است ترس خود را اینطور خالی بکند ولی زمان زمان دیگر است و حکومت اسلام و امام زمان نفسهای اخر خود را میکشند باور کن خسن اقای گرامی این حکومت اسلامی زودتر از انی که همه ما فکر میکنیم نابود خواهد شد و جشن نابودی خامنه ای و اسلامش را همه ماها به چشم خود خواهیم دید. مرگ بر ولایت فقیه و اسلام سیاسی

 8. Khanderoo says:

  Salam, man hamishe matalebetoono mikhoonam, be tazegi weblogi rah andakhtam lotfan behem sar bezanid.

 9. فرهاد says:

  خسن آقای عزیز ، در برنامه هفته قبل تلویزیون ایرانیان برلین به مطلبی از وبلاگ شما (سهم مادر حسن آقا از یارانه ) اشاره شده ، لینک ویدیو را جهت اطلاع و تشکر از مطلب شما می آورم :
  http://www.youtube.com/user/irtvradioberlin#p/a/u/0/pyLrduS40_c
  ——
  پاسخ:
  مرسی فرهاد جان

 10. پریسا says:

  شرم آوره والله
  درود به حسن آقا جان

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی