Oct 28 2010

سهم یارانه ننه جون خُسن آقا!

نوشته:     :::       4 پیام

زنگ زدم با مادرم صحبت می‌کنم در لابلای حرف‌ها می‌پرسم با یارانه‌ها چه می‌کنید! می‌گوید رفته بوده حساب یارانه‌ای باز کند به او گفته‌اند یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد!
می‌پرسم برای چی!؟ برای اینکه مدیرکل هستی! و حقوق بگیر! یا اینکه حقوق بازنشستگی نداشته پدر از دنیا رفته باعث شده یارانه ندهند، یا اینکه پولهای دزدی که در بانک‌های خارجی داری باعث تعلق نگرفتن یارانه شده!؟
می‌خندد و می‌گوید یارانه توی سرشان بخورد! چیزی ازمان طلبکار نشوند! ما چیزی از آنها نمی‌خواهیم!
گفتم حتما یارانه تو و دیگران را که نمی‌خواهند بدهند را قرار است بریزن به حساب کرزای، چاوز، سید حسن نصرالله، مورالس و هزار و یک مفت خور دیگر! می‌گوید مواجب آنها را از ارث پدرشان پرداخت می‌کنند!
می‌پرسم گرانی هم حتما کمر شکن شده! می‌گوید کمری دیگر برای کسی نمانده که شکسته شود!

نوشته: در ساعت: 7:59 am در بخش: اقتصادی

4 پیام  |           

4 پیام به “سهم یارانه ننه جون خُسن آقا!”

 1. پریسا says:

  الاهی بمیرم بنده خدا
  حالا جدی برای چی بهشون تعلق نگرفته؟

 2. پریسا جان مگر تا حالا حکومت آخوندی دلایلی برای کارهایی که می‌کند و نمی‌کند هم ارائه داده که این مرتبه دوم‌اش باشد!

 3. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان،
  چه بهتر که مادرگرامی‌ات همچنان نان حلالی را بخورد که دست حرام آخوند و نفس چرکین گزمگان و آدمکشان دارالخلافه بهش نخورده باشه.

 4. kia says:

  خسن اقا من با مادرم چند روز پیش تلفنی حرف زدم گفت پول برق هر دو ماه میامد بیش از ٣٠ هزار تومان نمیشد ولی الان برای او ٧٩ هزار قبظ امده و هنوز قبظ اب و گاز نمیامده بهش گفتم منتظر باش انها هم حتمن چند برابر میشود باور نمیکرد خیلی دلم سوخت که او از دنیا سیاست حکومت بی خبر است و هنوز از یارانه هم خبری نشده برای مادر من او هم گفت که تقاضا کرده ولی جواب برایش نیامده البته خدا را شکر که او به یارانه اختیاجی ندارد ولی خدا میداند چه بر سر مردم خواهد امد با این گرانی امیدوارم یک شورش کوری بشود که اخوند و جزب اللهی زنده از دست مردم در نروند امیدوارم مثل زمان مشروطه که ان اخونده را مردم در خیابان اعدام کردند اخوندهای این دوره را هم مردم تک به تک اعدام بکنند و تلافی ٣٢ سال جنایت و دزدی را از انها بگیرند

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی