Oct 21 2010

حضرت ماه و آقای گوزدرزی

نوشته:     :::       34 پیام


وبلاگی شخصی بنام گودرزی تصاویری از خامنه‌ای و احمدی نژاد ترسیم کرده و بر روی این تصاویر نام رهبر مزخرف را گذاشته “حضرت ماه” و احمدی نژاد را “شیر ایرانی” نامگذاری کرده!
دیدم حالا که قرار است نام روی اشخاص بگذاریم، بنده هم نام صاحب وبلاگ را به گوزدرزی تغییر می‌دهم!
ما دیده بودیم افراد برای رسیدن به نان و نوایی دستمال یزدی بدست می‌گیرند و جاهای ناشریف دیگران را نوازش می‌دهند ولی دیگر این نوع از دستمال بدستی را هنوز شاهد نبوده‌ایم.

نوشته: در ساعت: 7:34 am در بخش: ملای حیله گر

34 پیام  |           

34 پیام به “حضرت ماه و آقای گوزدرزی”

 1. farshid says:

  میگم حسن آقای عزیز، کامنت آخری تو این یارو گوزدرزی مال شماست؟ متن رو انگار عوض کرده یارو. ولی “گوزدرزی” مونده
  http://www.talkhandak.com/1389/07/25/%d8%ad%d8%b6%d8%b1%d8%aa-%d9%85%d8%a7%d9%87-2/#comment-597
  “جناب آقای گوزدرزی جهت این کار بزرگ خدا خیر دنیا و آخرت بهتون بده.”

 2. پاسخ به فرشید:
  حق با شماست! این عنتر گویا عنتری را از رهبر جاکش‌اش یاد گرفته.
  اگر گوزدرزی را تغییر نداده یقینا به این دلیل است که نام اصلی اش همان گوزدرزی است!

 3. پرویز says:

  سنبلعلی پست جدید گذاشته اما توی لیست شما (وبلاگ‌هایی که می‌خوانم) به روز نشده.
  ——-
  پاسخ:
  آدرس باید عوض شده باشه آدرسی که در لیست من است نشانی از به روز شدن ندارد
  این آدرس توی لیست من هست
  http://sonbolali.wordpress.com/

 4. پریسا says:

  خسن آقا جان سلامت هستید به امید حق؟
  این صورت نجس و نحس سیدعلی گدا رو گذاشتید اینجا برای پست واجب بود؟
  یه وقت می ترسید یادمان برود با چه ننه مرده ای طرفیم؟
  خدا قوت امیدوارم حالتون هر روز بهتر از دیروز باشه

 5. پریسا خانم محبت شما را سپاسگزارم!
  پریسا عزیز حیف است یک وقت یادمان برود با چه دجالی طرفیم! همان بهتر که شبانه روز قیافه نجس شان روبرویمان باشد تا تنفرمان بیشتر شود.

 6. امام خر says:

  شاشیدم به قلب مبارک حضرت آیت الشیطان امام خامنه ای (کیر خر به کس مادرۀ)
  برای بی نصیب نماندن از امام خمینی هم ریدم به قبر مبارکه

 7. با درود به خسن اقای گل گلاب
  بابا شما که تیشه به ریشه ما زدی. من تازه در مقام و منزلت این کبریای زمان را پست کرده ام.
  این نباشد که شقایق ما را هم با این اقای گودرزی نسبت دهید.
  همیشهه مخلصیم

 8. shiva says:

  تو خونه ما پدرم یه مباشر داشت که نوکر خانه زاد بود و کمی هم نقاشی سرش میشد . سال 1351 . یه روز دیدیم رفته کلی رنگ و بوم نقاشی و … خرید و آورد و یک هفته ای رفت توی زیر زمین و در نمی اومد . هفته بعد یه روز اومد بیرون با یه عکس خیلی بزرگ از فرح ( س ) و شاهنشاه آریامهر ( ره ) و گفت من میرم دربار ….
  دو ساعت بعد برگشت و 10 تا سکه پنج پهلوی و 4 هزار تومن بهش پول داده بودن . از اون موقع تا وقتی که زنده بود هر جا میشست از خدمات شاهنشاه آریامهر میگفت ..
  حالا اینو که نوشتی منم یاد این یارو خایه ماله افتادم . طرف یا زنشو هدیه کرده به آقا یا مادرشو یا دخترشو نذر آقا کرده و خلاصه یه چیزی دستشو گرفته که اینطوری فرچه و دستمال یزدی دست گرفته . تو این مملکت امام زمانی کمترین چیز که به گوز معروفه و بهش میگن ساندیس , باعث میشه آدم ها به خاطرش شخصیت , شرف , کشور , انسانیت , آبرو و حیثیت و ناموسشون رو بدن بره و برای آقایان سینه سپر کنن اونوقت تو فکر میکنی مجانی کسی میاد اینطوری از کسی تعریف کنه ؟ یا فکر میکنی ارتش 20 میلیونی از کجا اومده ؟ یه آزمایش دی ان ای بگیرین متوجه میشی که پدر این بیست میلیون نفر تنها 10 نفر بوده و مادرشون ده میلیون نفر !!!!!!!!!
  بازم منو یاد امپراطوری بابل می اندازه که زنان خودشونو وقت خدایان میکردن و به زائران خودفروشی میکردن تا صواب ببرن .. پس این شعار ای رهبر آزاده آماده ایم آماده فکر میکنی معنیش یعنی چی ؟ آماده چی ؟

 9. bi taraf says:

  خدا خفه ت کنه ! آخه این عکس چی بود گذاشتی ؟ اسهال گرفتم . برش دار تو رو جون هر نامقدسی که نمیپرستی !!!!!!!!!!!!!!! عکس سگ میذاشتی شرف داشت به این نکبت آدم کش

 10. kia says:

  خسن اقا موقعی که وبلاگ بالا امد و عکس این اخوند کثیف و خونخوار را دیدم گفتم نکننه خسن اقا را هم خردیدن که اینطور عکس بزرگ این اخوند حرام زداه را در وبلاگش گذاشته که خوشبختانه ترسم بی مورد بود در مورد گوزدرزی که همه میدانند که سپاه اینترنت را در جنگ با خودش میداند همان جنگ نرمی که میگویند پس مزدورانی امثال گوزدرزی استخدام سپاه هستند که برای خامنه ای بزدل نجست تبلیغ بکنند حالا انگار امام سجاد خودش چه گی بوده که خامنه ا ی صیغه زاده از تبار او باشد همشان یک مشت کثافت مفتخوار بی مصرف بیشتر نبودن محمدش چه گی بوده که حالا اینها لاشی های دسته چندمی را وسط بکشند باید بهشان گفت فایده ندارد حتی خوده خدا هم باشی برای ماها بیشتر از یکبار مستراع رفتن ارزش نداری

 11. از خواندن اون کامنت رندانه ای که براش گذاشتی و گوزدرزی خطابش کردی و از اون جواب ساده لوحانه اش که ازت تشکر کرده بود, بعد از مدتها از ته دل قهقهه زدم. باور کن یادم نمیاد که آخرین باری که اینطور خندیدم کِی بوده؟ کاکو جان حوض طنز اگه باشه , انصافا در شناگری حرف نداری . راستی خسن آقا مدتیه که حول و حوش فیس بوک پیداتون نمی شه ؟ باور بفرما که هم فالش خوب است و هم تماشایش . از ما گفتن!
  —-
  پاسخ:
  مرسی
  کلموک جان مدتی است خیلی جاهای دیگه هم نیستم. خودم هم می دانم که دارم کمکاری می کنم.

 12. گویا در ماه ریده باشند.

 13. bi taraf says:

  یه چیزی یادم افتاد ! گویا این دفعه کرامات آقا خیلی بالا رفته و بهتره یه سیاره دیگه رو بهش اختصاص بدیم همونطور که میدونی ریدن فضا نوردان توی ماه باعث شکل گیری تمثال مبارک جاکش کبیر خمینی ملعون شد . حالا به نظرم اینبار با پیشرفت علم گویا یا آدم فضایی ها یا فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی در خورشید ریدن .. لطفن اسم ها تصحیح بشه :))

 14. NoOne says:

  Hasan Agha Jaan,
  Would you please remove picture of this piece of Sh** from you page. It disgusts me whenever I open up your blog and see him. Thanks a bunch.
  I

 15. ش says:

  بنام خدای یگانه مهربان
  تو حق نداری ایجوری خرف بزنی
  اسلام بهترینه
  جمهوری اسلامی بهترینه
  اقا امام رمان علیه السلام ارواحنا فداه بهترینه
  اسلام پیروز و جاودهن است
  چشم حسودا و دشمناش که اندازه حیوان عقل ندارن در آد

 16. ه says:

  بنام خدای یگانه مهربان
  تو حق نداری ایجوری حرف بزنی
  اسلام بهترینه
  جمهوری اسلامی بهترینه
  اقا امام زمان علیه السلام ارواحنا فداه بهترینه
  اسلام پیروز و جاودان است
  چشم حسودا و دشمناش که اندازه حیوان عقل ندارن در آد

 17. g says:

  اقا رو
  فکر کردی تو گفتی فحش واریز شد میشه؟
  هه!امامان پاک ما مبرا از هر ناپاکی هستند
  به یاد قیامت باش

 18. جهادی says:

  به نام شیطان یگانه مهربان
  اعوذ بالله من الشیطان رحیم
  ما حق داریم اینطوری حرف بزنیم
  چون اسلام بهترینه
  چون جمهوری اسهالی بهترینه
  اقا امام زمان علیه السلام ارواحنا فداه بهترینه
  اسلام پیروز و جاودان است
  و انسان ها هر وقت از چیزی خوششون میاد یا از آلتشون استفاده میکنن برای فرو کردن در اون چیز دوست داشتنی و یا با آب کمر مبارکه اونها رو متبرک میسازن .
  فتبارک الله احسن الجاکشین .
  بخورید چیز حسن آقا را تا رستگار شوید !

 19. شین says:

  بسمه تعالی
  سلام
  ببین عزیزم منم یکی از عاشقان امام ها هستم.چون وانا مهربونن.اگه از دولت ایران اذیت شدی ربطی به دین نداره.
  من از طرف کسی که فحش داده واقعا معذرت میخوام.ببخشش.امام هاغ اونقدر مهربون هستن که جواب فحش رو با دعای خیر میدن.
  ناراحت نشو ار دست کسایی که دین مهربان اسلام رو بد نشون میدن.
  بای

 20. گمنام says:

  خانم يا آقاى شين: حضرت على چند صد نفر را در يك روز در قلعه يهودى ها گردن زد؟

 21. والد بمانعلی says:

  حدیثی از بحارالانوار علامه مجلسی معتبرترین و بزرگترین منبع شیعیان در باره رأفت امامان، تقدیم به شین :
  «علی علیه السلام در غزوه صفین ، قصد عبور از نهر فرات را داشت ولی معبرش معلوم نبود . به نصیر بن هلال فرمود برود کنار فرات ، واز طرف من ماهیی به نام کرکره را صدا کن ، و از او محل عبور را بپرس . نصیر اطاعت نمود و بر کنار فرات آمد و فریاد برآورد که یا کرکره ، بالفورهفتاد هزار ماهی سر از آب بیرون آوردند ، لبیک لبیک، چه می گویی ؟
  نصیر جواب داد ، مولایم معبر فرات را می خواهد ، هفتاد هزار ماهی آواز برآوردند که ما همه کرکره نام داریم ، بگو این شرف در حق کدامیک مرحمت شده است تا اطاعت کنیم . نصیر برگشت و ماجرا را به عرض مولایش علی رسانید .
  فرمود ، برو کرکرة بن صرصره را بخوان . برگشت و ندا داد . این بار شصت هزار ماهی سر برآوردند که ما کرکرة بن صرصره هستیم، این عنایت در حق کدام شده است ؟
  نصیر برگشت و پرسید . فرمودند ، برو کرکرة بن صرصرة بن غرغره را بخوان . نصیر بازگشت و چنین کرد . این بار پنجاه هزار ماهی و ماجرای پیشین تکرار شد .
  برگشت و مولا گفت : برو کرکرة بن صرصرة بن غرغرة بن دردرة را بخوان . تا اینکه در دفعه هشتم که فریاد برآورد ، ای کرکرة بن صرصرة بن غرغرة بن دردرة بن جرجرة بن عرعرة بن مرمرة بن فرفرة ! آن وقت ماهی بسیار بزرگی سر از آب برآورد و قاه قاه خندید که ای نصیر ، به درستی که علی ابن ابیطالب با تو مزاح فرموده است ، زیرا او خودش همه راه های دریا و معبر ها و دجله ها را از ماهیان بهتر میداند ، ولی اینک به او بگو که معبر فرات آنجا است .
  نصیر برگشت و صورت حال را عرض کرد . حضرت فرمودند ، آری من به همه راه های آسمانها و زمین آگاهم . پس نصیر صیحه زده غش کرد . و چون به هوش آمد فریاد برآورد ، شهادت میدهم که تو همان خدای واحد قهاری . و آنگاه حضرت فرمود . چون نصیر کافر به خدا شده ، قتلش واجب است . آنگاه شمشیر از غلاف کشید و گردنش را بزد .»
  هرچه هست نصیر عاقبت به خیر شد!

 22. شین says:

  بفرمایید که
  کتف نارنین امام علی ع چند هزاربار برای غذا بردن برای فقیران پینه بست
  من دیگه به سایت شما نمی یام چون هرچی از درستی اسلام عزیز بگم مطالب غیرواقعی به من میگویید

 23. شین says:

  مجبورشدم برگردم چون با تامل و تفکر فهمیدم این روایت تقلبی است
  چون خشرت امام علی از دشمن سرسخت خود عمربن عبدود که در جنگ وقتی مغلوب امام ع شده بود به صورت مبارک امام تف انداخت و امام که او را در دست خود داشت و می توانست او را بکشد و را رها کرد و از میدان فاصله گرفت تا خشم خود را از بین ببرد و فقط درراه خدا دشمنان اسلام را که به مردم ظلم میکردند ادب کنند
  ***این داستان بسیار معروف و معتبری است که کمتر مسلمانی است که آنرا نشنیده باشد***

 24. شسن says:

  لازمه واضحتر تعریف کنم
  در تاریخ معتبر عرب هست که عمربن عبدود پهلوانی بوده ظالم و مشهور عرب که در لشگر کفار بوده.بین او و امام رزم می شود که امام بر او پیروز می شوند و وقتی بالای سر او می روند عمربن عبدود به صورت مبارک امام علی علیه السلام تف می اندازد.امام با اینکه او را در دست دارد و راحت می تواند او را به جهنم واصل کند از میدان جنگ بیرون میرود تا خشمش فروکش کند و بعد به میدان بازگردد و فقط برای خدا دشمنان ظالم را ادب فرماید.
  که ایل را ابو هلال عسکری در کتاب الاوائل ذکر کرده است

 25. شسن says:

  لازمه واضحتر تعریف کنم
  در تاریخ معتبر عرب هست که عمربن عبدود پهلوانی بوده ظالم و مشهور عرب که در لشگر کفار بوده.بین او و امام رزم می شود که امام بر او پیروز می شوند و وقتی بالای سر او می روند عمربن عبدود به صورت مبارک امام علی علیه السلام تف می اندازد.امام با اینکه او را در دست دارد و راحت می تواند او را به جهنم واصل کند از میدان جنگ بیرون میرود تا خشمش فروکش کند و بعد به میدان بازگردد و فقط برای خدا دشمنان ظالم را ادب فرماید.
  ****که این را ابو هلال عسکری در کتاب الاوائل ذکر کرده است****
  ((سند معتبر))

 26. شین says:

  پایگاه علی در جنگ خندق
  از جمله روایاتی که در فضائل علی علیه السلام وارد شده روایتی است که آن را ابو هلال عسکری در کتاب الاوائل ذکر کرده است، گفت: نخستین کسی که کلمه جُعِلْتُ فِداکَ (فدایت شوم) را گفت علی علیه السلام بود و آن موقعی بود که عمرو بن عبدودْ مسلمانان را به مبارزه طلبید و هیچ کس او را پاسخ نداد و زبان به تعرّض و سرزنش مسلمانان گشوده و گفت: پس کو آن بهشتی که گمان می کنید هرکس از شما کشته شود وارد آن می شود: کسی پاسخش نگفت و او شروع کرد به رَجَز خواندن.
  علی علیه السلام گفت: ای رسول خدا! فدایت شوم آیا اجازه می دهی؟
  پیامبر فرمود: این عمرو بن عبدود است؟! علی علیه السلام گفت: من هم علی بن ابی طالبم. پس علی علیه السلام حمله کرد و او را کشت. مردم کلمه جُعِلْتُ فِداک را از علی علیه السلام یاد گرفتند.
  در جای دیگر نقل شده است که چون پیامبر به علی علیه السلام اجازه مبارزه با عمرو بن عبدود را داد و علی علیه السلام به سوی عمرو رفت در این جا بود که پیامبر جمله معروف بَرَزَ الإیمانُ کُلُّهُ اِلی الشِّرْکِ کُلِّه» را فرمود. یعنی مبارزه علی بن ابی طالب با عمرو بن عبدود در روز خندق از تمام اعمال امت من تا روز قیامت افضل است.
  روایت است که: عمرو بن عبدود چون با علی علیه السلام روبرو شد. پرسید: تو کیستی؟ گفت: من علی هستم. پرسید: پسر که هستی؟ گفت: پسر عبد مناف، من علی بن ابی طالبم. گفت: ای برادر زاده! در لشکر تو کسانی هستند که سالخورده تر از تواند تو برگرد، چه من دوست ندارم خون تو را بریزم. علی علیه السلام فرمود: ولی به خدا سوگند من از ریختن خون تو هیچ کراهتی ندارم.
  عمرو خشمگین شد و از اسب به زیر آمده و شمشیرش را چون شعله آتش کشید و به سوی علی آمد. علی علیه السلام به طرف او رفت و سپر خود را که از چرم بود جلو شمشیرش گرفت. شمشیر عمرو سپر را شکافت و در فرق علی علیه السلام نشست. علی شمشیری میانه شانه و گردن او فرود آورده به زمینش افکند. در اثر این حملاتْ گرد و غباری برخاسته بود که دو لشکرْ همدیگر را نمی دیدند کدام یک غالب و پیروز است که ناگهان صدای علی علیه السلام از میان آن گرد و غبار به تکبیر بلند شد. علی علیه السلام به طرف رسول خدا آمد در حالی که رویش می درخشید.
  امتیاز ویژه علی علیه السلام
  از جمله روایاتی که درباره خصایص علی علیه السلام نقل شده روایتی است که احمدبن حنبل در مُسند خود از چند طریق از جمله از «زید بن ارقم» روایت کرده است که گفت: درهای خانه عده ای از اصحاب رسول خدا به داخل مسجد باز می شد. پیامبر صلی الله علیه و آله روزی دستور داد اصحابْ درهای خانه خود را که به مسجد گشوده می شد ببندند مگر دَرِ خانه علی. مردم به حرف درآمدند. پیامبر برخاست و حمد و ثنای الهی گفت. سپس فرمود: من مأموریت پیدا کردم جز دَرِ خانه علیْ دیگر درها را ببندم؛ بعضی از شما حرف هایی زده اید، به خدا سوگند من در بستن و گشودن دَرِ خانه ها دخالتی از پیش خود ندارم، مأموریتی دارم که باید انجام دهم!
  علی علیه السلام برادر رسول خدا صلی الله علیه و آله
  و نیز روایت است که پیامبر میان اصحاب خود برادری و اخوّت برقرار کرد ولی علی را با کسی برادر نکرد و او تا آخر بدون برادر ماند. عرض کرد: ای رسول خدا! میان اصحابت برادری برقرار کردی و مرا با احدی برادر نکردی؟ فرمود: هیچ می دانی چرا؟ برای این که تو را برای خود باقی گذاشتم. تو برادر منی و من برادر تو هستم پس اگر کسی از تو بپرسد بگو: من بنده خدا و برادر رسول خدا هستم و هرکس جز تو چنین ادعایی بکند درغگوست.
  از ابن عباس روایت است که گفت: علی علیه السلام در زمان حیات رسول خدا صلی الله علیه و آله می فرمود: خداوند می فرماید: اَفَاِنْ ماتَ اَوْ قُتِلَ انْقَلَبْتُمْ عَلی اَعْقابِکُم؛ آیا اگر پیامبر بمیرد یا کشته شود به عقب برمی گردید؟ به خدا سوگند ما به عقب برنمی گردیم با این که خدا ما را هدایت کرده، به خدا سوگند اگر آن حضرت از دنیا برود و یا کشته شود در همان راهی که او قتال می کرد قتال می کنم تا کشته شوم؛ به خدا سوگند من برادر او، ولیّ او، پسر عمّ او و وارث علم او هستم، کیست که سزاوارتر از من باشد.
  از گوشت و خون پیامبر صلی الله علیه و آله
  محب طبری در کتاب «ذخائر العقبی» از اَنَس بن مالک روایت کرده که گفت: رسول خدا صلی الله علیه و آله بالای منبر رفت و مطالب بسیاری گفت، سپس علی علیه السلام را به سینه خود چسبانید و میانه دو چشم او را بوسید و با بلندترین صدایش فرمود: ای گروه مسلمانان! این برادر من و پسر عم من و داماد من است، این گوشت و خون من است؛ این پدر دو سبط من، حسن و حسین، است که سید جوانان اهل بهشتند.
  حافظ نورالدین علی بن ابی بکر هیثمی در کتاب «مجمع الزوائد» دوباره این حدیث را آورده و در آن چنین آمده است: پس بیرون شد رسول خدا صلی الله علیه و آله در حالی که غضبناک بود و فرمود: چرا بعضی ها در پی عیب جویی از علی هستند، هر که از او عیبجویی کند از من کرده و هر که از علی جدا شود. از من جدا شده علی از من است و من از اویم، علی از طینَت من خلق شده و من از طینت ابراهیم و من از ابراهیم افضَلم تا آن جا که فرمود: ای بریده! مگر نمی دانی که او ولیّ شما است بعد از من؟ من عرض کردم: یا رسول الله! معلوم می شد تا کنون اسلامم ناقص بوده دست خود بده تا بار دیگر با تو بیعت کنم و از آن حضرت جدا نشدم تا آن که بر دین اسلام با او بیعت نمودم.
  ((پدیدآورنده: سیدبن طاووس ))

 27. شین says:

  و در پایان عرض می کنم می دانم این تحریف کردن های شما در پایین این پیام من ادامه خواهد داشت.پس وقتم را تلف نمی کنم و شما و تمام دوستانتان را به پروردگارسبحانم می سپارم
  ای مسلمانانی که به این سایت تشریف می آورید نمی گویم آن را نخوانید .نه.!اسلام دین دانش است….
  ولی تا منابع محکم مصل قران عزیز و (((عقل و اندیشه)))را به کار نگرفتید حرفهای این منحرفان دین را باور نکنید.
  از درستی اسلام مطمئن باشیدوبه خونی مه شهدای انقلاب دادند و با لبخند از اسلام تشکر کردند

 28. ... says:

  ببین برادر ارزشی که اینجا کامنت گذاشتی من کاری به کار خسن آقا ندارم ولی میخوای بدونی چه وقت دین اسلام رو گذاشتم کنار ؟
  از زمانیکه حکام شما گفتن دروغ نگید اما خودشون دروغگو ترین هستن
  گفتن دزدی نکنید ولی خودشون ….
  گفتن ما بهترین الگوی جهان هستیم ولی به چشم دیدم که بلاد کفر در اسایش و آرامش مردمان شان موفق تر بودن …
  شما هم یک زمانی مثل ما بیدار میشی اندکی صبر ..

 29. گمنام says:

  ها ها ها. دوست عزيز من هر كس را كه با نظر او مخالف باشد به تحريف كردن متهم ميكند. شما اول مى گوئيد “امام هاغ اونقدر مهربون هستن که جواب فحش رو با دعای خیر میدن”، ولى بعد مخالف خود را با عنوان “منحرفان ” مورد حمله قرار ميدهيد.
  محمد از على تعريف كرده است. خوب كه چه؟ مگر خود محمد چه كسى بوده است بجز يك جنگ سالار بچه باز؟
  اين داستانى كه شما از جنگ خندق آورديد جالب توجه است. بر فرض درست بودن، اين دستان تغئيرى در اين واقعيت ايجاد نمى كند، كه على در نهايت دشمنش را كشت (حالا با چند دقيقه تاخير). وقتى على او را كشت، ان مرد در مبارزه شكست خورده بود، به عبارتى يك مرد بى دفاع بود. على با خونسردى كامل و به عمد او را به قتل رساند. از نظر شما هر كار كه على كرده باشد كار خوبى است و با لغت هاى مثل ” برای خدا دشمنان ظالم را ادب فرماید”از ان دفاع ميكنيد. اگر قوانين امروز حاكم بود على مى بايست به دليل كشتن يك اسير جنگى محاكمه شود.
  ولى جالب تر از همه اين است كه قتل هاى يهودى هاى مدينه، كشتن صد ها نفر، بيرون كردن هزار ها نفر از محل زندگى شان نيز تنها كمى پس از جنگ خندق اتفاق افتاد (به مقاله بالا يك نگاه بياندازيد).
  گفتن اين كه “اسلام دین دانش است” نيز دروغي بيش نيست. دين شما هر كس را كه جرات كند از ان خارج شود به جرم ارتداد به مرگ محكوم ميكند. تنها دليل اين كه شما مثلا سعى داريد با دليل نظر ما را رد كنيد اين است كه در دنياى امروز دستتان به ما نمى رسد.

 30. گمنام says:

  راستى اين را هم اضافه كنم.
  پرسيدىد “کتف نارنین امام علی ع چند هزاربار برای غذا بردن برای فقیران پینه بست”.
  پینه بستن شانه هاى على اصلا چه اهميتى دارد؟
  شما از يك طرف ادعا ميكنيد كه على از قهرمان هاى بزرگ جنگى بوده، هيچ زورمندى از پس او بر نمى آمده است.
  از طرف ديگر همين على روز هاى متمادى غذا نمى خورده، غذا يش را به فقرا ميداده است.
  چنين چيزى در مورد يك آدم معمولى قابل تصور نيست.
  پس ساز و كار جسمى على مثل من و شما نيست، معجزه است.
  پس ما روى بر فرض روى پینه بستن شانه هاى على اصلا چه حسابى ميتوانيم بكنيم؟ شايد ان هم معجزه بوده؟ اگر او دوست داشت دعا ميكرد و شانه ها پینه نمى بست، بله؟ اگر اين كار را نكرده، آيا غير از كسب اعتبار براى خودش با نشان دادن شانه اش به ديگران هدف ديگرى داشته است؟

 31. kia says:

  ببینید اقای شین مسلمان چی نوشته در باره کامنتی که حدیثی از بحارالانوار علامه مجلسی است. شین: مجبورشدم برگردم چون با تامل و تفکر فهمیدم این روایت تقلبی است: اقا بعد از کلی تامل و تفکر فهمیده ماهی که قادر به حرف زدن نیست انهم ٦٠ هزار ماهی در یک زمان بعد هم اگر علی خود همه چیز را میداند مگر مریض است که ان مرد بیچاره را اینطور به بازی بگیرد و در اخر هم در کمال بی رحمی گردن ان مرد را بزند شین بعد از کلی تامل و تفکر به این فکر رسیده این روایت دروغ است حالا چه مدت دیگر طول خواهد کشید تا بفهمد که تمام ان چیزها که این اسلامگرایان در کتابهای بی ارزش خود در باره علی و حسین و سگو سوتک نوشته اند دروغی بیش نبودند و نیستند تمام اینها افسانهایی است که برای امامان اسلام درست کرده اند فقط برای فربب امثال شین و دیگران که از انها سواری بگیرند افسوس که امثال شین بسیار زیاد هستند ولی امروزه با پیشرفت تمدن و تکنولوژی روز به روز اگاهی انسانها بیشتر میشود و طرفداران دین به ویژه اسلام کمتر و کمتر میشود روزی خواهد رسید که روسیاهی اسلام بر همه انسانها که از اندک اندیشی برخوردار هستند معلوم شود در اخر میخواهم از شین یک سئوال بپرسم حتمن یادت هست که میگفتند و الان هم اخوندها و اسلامگرایان این ادعا را میکنند که اگر به امامان یا به قران توهین کنی سنگ یا میمون یا سوسگ ووو…. تبدیل میشویی حتی همین چند وقت پیش در رسانه های حکومت اسلامی ایران این ادعا را کردند و عکسی از یک حیوان عجیب و غربب را انتشار کردند که دختری در هلند یا یک کشور اروپایی به ان شکل در امد چون به قران توهین کرده بود حالا من متعجبم که من چرا به شکل سنگ و سوسگ وووو… در نمییام که هر روز بدترین فحشها روان قران و تمام امامان اسلامی میکنم نه تنها من ملیونها انسان ایرانی و خارجی هر روز بدترین حرفها را حواله قران و اسلام میکنند ولی خبری از تبدیل شدن به سنگ و سوسگ نیست همین کشیش امریکایی که میخواست قران را اتش بزند دیدی که نه تنها چیزییش نشد بلکه بسیاری از او طرفداری هم کردند نمونه ان خوده من که با کارش بسیار موافق بودم باز هم خبری از تبدیل شدن نشد پس نتیجه میگیریم تمام دروغ میگفتند که به ان چیز و میز تبدیل میشوی اگر به قران توهین کنی حالا بگیر این خط و برو جلو که اینها اینقدر دروغ بافتند درباره اسلام و امامانش این را چگون جواب میدهی یا باز باید برویی تامل و تفکر بکنی اسلام تنها دینی است که با شمشیر خود را رواج داد و با شمشیر خود را نگه داشته یعنی اگر از اسلام خارج بشویی باید کشته بشویی دینی که بخود اطمینان دارد هیچ وقت همچین چیزی را در کتاب دروغکی اسمانی خود نمیاورد یک چیز برای من ثابت شده وقتی رفتار غیر مسلمانان را با مسلمانان مقایسه میکنم میبینم که واقعن انسانیت در بین مسلمانان معنی ندارد

 32. ahoora says:

  آلت اله خایه منی و کیرایرانی بیشتر به اون عکسها میخوره

 33. احمد says:

  اخه الاغ جون حضرت علی رو دوست و دشمن و همه ادیان قبول دارن حالا چجوری به خودت جرات میدی بیای راجع به همچین شخصیتی حرف بزنی برو اقاجان ببین زنت تو کدوم کاباره داره میده جمعش کن راجع به افراد بزگ دنیا هم حرف نزن حرف نزن چون نمیفهمی و اگه واقعا میخای حضرت علی رو بشناسی برو تو کتابهای معتبر یهودی مسیحی و همه دینهای دیگه بگرد تا بدونی وقتی میگن حضرت علی یعنی چی من وتو تا اخر عمرمون نمیتونیم یک هزارم شخصیت اون بزرگوار و بشناسیم جو گیر میشی هر چی به دهنت میاد میگی مرتیکه احمق

  ——–
  پاسخ:
  شما که این همه می‌فهمید و زن تان هم توی کاباره‌های نمی‌دهد! می‌توانید لطف کنید نام چند تا از این کتاب‌های معتبر یهودی و مسیحی که فرمودید در باره علی نوشته اند را بفرمایید ما که هیچی نمی‌فهمیم برویم بخوانیم فهم مان برود بالا!!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی