Oct 17 2010

درخت تنومند عوامفریبی!

نوشته:     :::       8 پیام

بعضی دروغها را چندان تکرار می کنیم که خودمان هم باورمان می‌شود. نگاه کنید به دروغ های احمدی نژاد! البته دروغ‌های احمدی نژاد از نوع مرغوب تر آن است، این دروغ‌ها چنان بزرگ هستند که گوبلز را هم شرمنده می‌کنند.
دروغ‌های درجه دوم تر اما، از نوع دروغ‌های آن طیفی است که تا امروز در حکومت بوده و حالا به هر دلیل از قدرت خارج شده یا بهتر است بگوییم از قدرت با اردنگی اخراج شده است.
یکی از این آقایان تازه به جرگه مخالفین پیوسته هم آقای نوری زاد هستند. ایشان از این نوع دروغ‌ها زیاد می‌گویند.
در آخرین نوحه خوانی (آخه نامه نگاری این سینه چاکان سابق آسید علی آقا، بیشتر به نوحه خوانی شبیه است تا نامه نگاری!)
اعتراض کرده‌اند به حمله اوباش حکومتی به خانواده همت و باکری. ببینید آقایان چه راحت عوامفریبی می‌کنند! تو گویی این سرکوب‌ها تنها این روزها ست که شروع شده است و در این 31 سال گذشته که آقایان خودشان هم در حکومت شریک بوده‌اند چنین اتفاقی نمی‌افتاده! یکی نیست پرده از این همه عوامفریبی بردارد و به آقایان بگویید، آقایان شما کجا بودید آن زمانی که دختران جوان را قبل از اعدام مورد تجاوز قرار می‌دادند تا به خیال خودشان از رفتن آنها به بهشت جلوگیری کنند! باور کنید در دورانی که همین آقای نوری زاد در این حکومت فعال بوده، جنایاتی انجام شده که صدها برابر بدتر از چیزی است که این روزها شاهد آن هستیم. انگار نه انگار که این آقای نوری زاد در لانه زنبوری بنام کیهان خدمت می‌کرده!؟
ببینید این دو سه روز گذشته این جماعت چه قشقرقی بپا کرده‌اند که حکومت ایران بیش از یک میلیارد دلار خرج لبنان کرده. یکی نیست از اینها بپرسد مگر این روند تازه شروع شده! مگر نه اینکه این سینه چاکی برای لبنان و فلسطین از روز اول از مهمترین سیاست‌های این حکومت بوده!؟ تو گویی رابطه ایران و لبنان و فلسطین همین اواخر برقرار شده. یادشان رفته یاسر عرفات همان روزهای اول با کیسه گدایی آمد ایران! گویا یادشان رفته زمانی که سال گذشته جماعت اعتراض کنند شعار می‌دادند “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” همین اسهال طلب‌ها بودند که سعی داشتند این شعار را وارونه کنند و چنین وانمود کنند که ملت در خیابان شعار می‌داده‌اند “هم لبنان هم غزه جانم فدای ایران”!!!
من واقعا درک نمی‌کنم چرا ملت ایران تاریخ را به این زودی از یاد می‌برد. بابا این اتفاق‌ها در مدت همین 31 سال گذشته اتفاق افتاده، حتی یک نسل هم از آن نگذشته، چطور ما می‌توانیم اجازه دهیم این همه تاریخ ما را دستکاری و تحریف کنند؟ عوامفریبی هم حد و اندازه‌ای دارد! چرا ما باید مدام اینگونه عوامفریبی‌ها را زیر سبیلی در کنیم!؟ چرا کسی در برابر این همه عوامفریبی جبهه نمی‌گیرد. باور کنید زبان ما چوب شد از بس که حقنه کردیم!

نوشته: در ساعت: 8:00 pm در بخش: سیاسی

8 پیام  |           

8 پیام به “درخت تنومند عوامفریبی!”

 1. يك كافر says:

  خسن اقاي عزيز پاينده باشي
  توده ها مانند گله هاي گوسفند نياز به چوپان و سگ گله دارند كه ما به قول فرنگي ها هر سه ايتم يعني گله گوسفند .سگ گله و چوپان را در كشور خودمان داريم در ضمن تا زماني كه بساط اب و علوفه و زاد و ولد براه باشد مشكلي نخواهد بود بدبختانه روشنفكران ما زيادي توده ها را دست بالا ميگيرند يا احتمالا ايران را با
  سوئيس يا فنلاند اشتباه گرفته اند
  خلايق هرچه لايق

 2. آقا جان چرا توهین میکنی به این ملت بدبخت
  همه میدانند مه این شارلاتانیزم در این افراد وجود دارد کسی باور نکرده چرا فکر میکنی همه گول خوردند گول این چیزها را نخور قصه اش را هم نخور بجان حسن آقا پیر میشوی

 3. kia says:

  افرین خسن اقا واقعن درست میگویی متاسفانه اکثریت مردم ایران تاریخ را همیشه فراموش میکنند برای همین است که سال ٥٨ رفتند دنبال خمینی اگر تاریخ اخوند را بفراموشی نمی سپردند هیچ وقت دنبال اخوند نمی رفتند اخوندی که مدرسه اتش میزد اخوندی که بشدت مخالف تحصیل زنان بود مخالف رای دادن زنان بود بشدت مخالف مدرنیت بود مخالف دموکراسی بود چطور یک ملت دنبالش دویدند حتی روشنفکران ایران اقای نوری زاد ٣ نامه نوشت ملت شروع کردند بهش گغتند ای مرد ازاده و شجاع افرین بر تو واقعن مرد بزرگی هستی ووو….. کامنتها را که در زیر نامه های نوری زاد میخواندی واقعن تعجب میکردی چطور مردی که ٣٠ سال علیه مردم بود یک مرتبه مرد ازاده و شجاع شد فکر میکنی برای چی ١٠٠ سال است این همه تلاش برای دموکراسی میکنند ولی نتیجه اش میشود حکومت اسلامی ادمکش واقعن ادم نباید شک بکند به فهم و شعور این مردم

 4. bita says:

  een nateejeh 31 sal khafeghaneh

 5. مهیار says:

  با سلام
  من الان 20 سالمه اما از بلاهایی که این حکومت و زیردست هاش سره ما آوردن خبر نداشتم بعد حوادث پارسال بود که هر کسی حرفی میزد و من چند خط به اطلاعاتم اضافه میشد نمیخوام همه ی تقصیر ها را گردن اشخاص دیگه بندازم من اگر میخواستم میتوانستم که زیر این تاریخ را دربیارم ولی علاقه ای به تاریخ این حکومت نداشتم و از ولی الان فهمیدم که اشتباه میکردم
  ولی 100% تفصیر هم نباید گردن امثال من گذاشت وقتی که توی کتاب های تاریخ هم با سانسور و دروغ نوشته شده
  شاید باور نکنید من تا پارسال نمیدونستم که جنگ ایران و عراق تقریبن نصفه ی دومش را ایران بوده که ادامه داده
  من نمیدونستم که بچه های 10 و 12 ساله به جنگ میفرستن و خیلی چیزهای دیگر…
  ممنون

 6. گمنام says:

  بله مهيار آقا، اين يك واقعيت دردناك است. دست كارى كردن كتاب هاى درسى براى در گمراهى نگاه داشتن نسل جوان يك روش خيلى قديمى هست كه اتفاقا نتيجه بخش هم هست. نه تنها در ايران، در چين و كشور هاى ديگر هم اين كار انجام ميشود. شايد باور نكنى ولى حتى در آمريكا هم، در ايالت هايى كه محافظه كار هاى مذهبى اكثريت هستند كتاب هاى درسى و تاريخ را عوض ميكنند تا به بچه ها مثلا ياد بدهند كه آمريكا يك كشور ۱۰۰% مسيحى است.

 7. bi taraf says:

  اتفاقن بر خلاف نظر شما , تحریف کردن تاریخ و مذهب نه تنها نتیجه مثبت نداره که نتیجه منفی داره ! شماها تاریخ 7 هزار ساله ایران رو نگاه بندازین متوجه میشین که ما کمترین دوره سرکوب و خفقانمون دوره مغول بوده که 500 سال طول کشیده ! بسیاری از دوره ها بودن که اومدن و رفتن ولی فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی از بین نرفته ! ممکنه دچار تغییر شده ولی وقتی نقابش رو کنار میزنی فرهنگ ایرانی رو درش میبینی . و شاخص اصلی غنای فرهنگی ملت ها همین بوده . کشور آمریکا رو مثال زدی کشوری که 200 سال هم قدمت نداره و مردمش همه مهاجر هستن و بیشتر هم انگلیسی و مشخصه که هویتی ندارن !
  نگاهی به همین دوره 30 ساله بندازین . نسل اول انقلاب ما بودیم . من کلاس اول دبستان که رفتم دستم رساله خمینی ملعون رو دادن بصورت خلاصه شده . به همه بچه ها سر صف اونو دادن . بعد یک کتاب دادن دستمون به اسم قرآن صبحگاهی . سوره های ساده و کم قرآن رو نوشته بود و در کنارش ترجمه فارسی و بعد عکس ها دلخراش . مثلن سوره تکاثر در کنارش عکس سرباز هخامنشی بود و یا سوره فیل در کنارش جسد سرباز سوخته آمریکایی در طبس بود و …. که نقش مذهب رو عمیقتر جا بندازن یا مثلن سوره ماعون بود که عکس یه بچه گدای مردنی رو انداخته بودن که ترحم جلب کنه !
  هر روز صبح ما رو به صف میکردن و اول مثل سربازخونه از جلو نظام و شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل و شوروی و بعد یکی از بچه ها می اومد و قرآن میخوند از روی این کتاب و در پایینش یه حدیث بود اونو تکرار میکرد و همه تکرارش میکردن و بعد ناظم میاومد و در مورد مسائل سیاسی میگفت بیشتر هم از مجاهدین ! اون زمان بحث داغ بود . بعد دعای کمیل خونده میشد و میرفتیم سر کلاس و درس شروع میشد . این رویه تا دوران اول راهنمایی ادامه داشت و بعد جمع شد !
  متاب درسی های ما چی بودن ؟ کوروش و داریوش و هخامنش همه ظالم بودن و کافر و مایه کفر و استثمار و علی و محمد و … همه انسان های خوب و صالح و عادل ! تاریخمون شده بود تاریخ اسلام و این رویه تا دانشگاه هم ادامه داشت . تاریخ اسلام , بینش اسلامی , دینی , قرآن , تربیت اسلامی و …..
  خب دوست عزیز میدونی نتیجه چی شد ؟ نسل من شد کافرترین نسلی که در ایران از 1400 سال پیش به این طرف بوجود اومده . نسل دوم انقلاب چی شد ؟ شد نسلی که اصلن نمیدونست خدا رو چطوری مینویسن . نسل سوم چی شد ؟ نسلی شد که اصلن هویت هم نداشت و نداره مذهب پیشکش ! شما چرا به یه مشت خانواده های امل و خر مذهب و بچه آخوند و نوکسیه و بسیجی نگاه میکنی که در کل 5% کل حامعه ایران رو تشکیل میدن ؟ و مذهب برای اونها مایه کسب و درآمده ؟ برو تو بطن اجتماع تا بفهمی اوضاع از چه قراره ! من واقعن خوشحالم که انقلاب اتفاق افتاد . هیچ آفتی نمیتونست به این شکل ریشه اسلام و مذهب رو در ایران خشک کنه . من همینطور طرفدار احمدی نژاد هم هستم . هیچ جرثومه فسادی مثل اون نمیتونست چنین تیشه به ریشه آخوندها و اعتقاداب و باورهای سنتی و مذهبی مردم بزنه که اون زد !
  یادمون نره برای رسیدن به دموکراسی واقعی , دموکراسی خواهی باید از قلب مردم بلند بشه و درک بشه نه اینکه تزریقی باشه و احمدی نژآد چنین دستاوردی به ارمغان آورده . ما در حال گذار هستیم به سمت دموکراسی و جامعه ما باید با تمام وجودش درک کنه که چه آفت ها و بلاهایی باعث شدن که 1400 سال ما عقب گرد بزنیم و میبینی که کم کم حرکت ها داره خودجوش میشه . دیگه مردم ما فهمیدن که رهبران پوشالی مثل خمینی ملعون و میر حسین الدنگ موسوی و کروبی لر بی مغز نباید روشون حساب باز کرد و خودشون از بین خودشون باید یک نفر رو انتخاب کنن و به اتفاق آرا برن جلو ! خوشحال هم هستم که جنبش سبز شکست خورد و این شکست نشون داد که روی هیچ بخش از اجزای حکومت نباید سرمایه گذاری کرد . اونهم چه تحفه هایی ؟ کسانی که در زمان ریاست خودشون بنده ای رو آدم حساب نمیکردن . همون کروبی وقتی احمدی نژاد بهش گفت پول خونه و میلیارها ثروت رو از کجا آوردی , جوابی نداشت بده ! موسوی رو دستش رو رو کرد چیزی نداشت بگه ! زهرا خر نورد که الان ادعای همبستگی با زنان داره همون حروم زاده ای بود که دانشگاه الزهرا رو بصورت حوز علمیه زنانه در آورد و چادر سر همه دانشجوهاش کرد . میر حسین موسوی همونی بود که 20 سال قبل از احمدی نژاد اعتقاد داشت همه چیز باید زنانه و مردانه بشه ! و حالا ما افتاده بودیم دنبال این حیوانات ؟ اصلن به جه اعتباری ؟ فکر میکردین موسوی رئیس جمهور بشه چیزی عوض میشه ؟ آدمی که عرضه نداشت حتا فرمان یه اعتراض عمومی رو بده و فرصت سوزی کرد این آدم میتونه ملتی رو رهبری کنه ؟ تف ….
  شما هم سی سال برات زیاد نیاد . ما 500 سال و هزار سال 200 سال داشتیم در تاریخ کشورمون که نتونستن فرهنک ما رو تغییر بدن . شما فکر میکنین مردم ایران مسلمون هستن ؟ شیعه معنیش در بین اهل سنت و مسلمون های دیگه کافره ! اصلن شیعه ها رو دیندار نمیدونن ! واقعیتش رو هم بخوای شیعه دینی هست که درش همه چیز جائزه ! ما تنها ملتی هستی م در جهان اسلام که عاشق آمریکا هستیم ! تنها ملتی هستیم که شناسنامه ای مسلمونیم و نه نماز میخونیم و نه به تکالیف اسلام عمل میکنیم . فقط 5 درصد ! نه بیشتر ! مادر فلانی نماز میخونه , بی حجاب هم میره بین مردها ! مادر بزرگ فلانی مکه رفته , میره آنتالیا بیکینی میپوشه ! فلانی دو بار رفته مکه , میره دوبی عرق خوری ! نه یکی که میلیونها ایرانی همینن . مذهبشون اینه ولی تو یه سنی رو دیدی اینطوری باشه ؟ همین کارها رو یه سنی بکنه , گردنش رو با شمشیر قطع میکنن ! توی کشورهای عربی کدوم زن مسلمونی رو دیدی که بی حجاب بگرده ؟ در ایران جادر شده سرپوش فاحشگی ! الان فاحشه ها برای اینکه گیر ندن بهشون چادر سر میکنن و اتفاقن استقبال عمومی هم ازشون بیشتر شده چون مردهای ایرانی فتیش حجاب دارن .
  هر قومی که به ایران تاخت , در فرهنگ ایرانی جذب و ذوب شد و از دلش فرهنگی متفاوت و غنی تر ظاهر شد . اون پادشاهان خونریز مغول مجبور شدن برای بقا , هنر رو ارج بذارین و بهترین هنرهای ایرانی در اون زمان ظهور کرد . غزنوی ها همینطور . تیموری ها همینطور . عرب ها همینطور .. اینها رو نگاه کنین نه این حکومت پیزوری سی ساله که به گوز هم بند نیست ! سی سال در تاریخ 7 هزار ساله ایران که رقمی به جساب نمیاد ! اونهم با این اوضاعی که اینها دارن , نفس کشیدنشون هم اما و اگر داره ..

 8. bi taraf says:

  اینم اضافه کنم . در مورد حجاب درمانی هم که دیدین . مادران بی حجاب ما رو به زور از سال 62 مانتو و روسری تنشون کردن. اول انقلاب زن ها اصلن شلوار پاشون نمیکردن . اگه حجاب زنان 4-5 سال اول انقلاب رو الان زن ها تن کنن به همشون میگن فاحشه ! کمیته های انقلاب که تیغ روی لب زنها میکشیدن و با کاتر شلوار جین رو توی پای زن و مرد جر میداد و آستین کوتاه مردها رو میگرفتن و …. کدومش نتیجه داد ؟ غیر از این شد که نه تنها حجاب تو تن زن ها نرفت که بدتر بدحجاب و بی حجابتر شدن ؟
  زمان شاه شما دخترها و زن های مذهبی رو که میدیدی , مادر چادری بود دختر هم جادری . امروز مادر چادریه دختر مانتو تنشوه و روسرش هم پس گردنش ! زمان شاه مردها چند ماه خودشونو جر میدادن دختری نگاهشون کنه الان یه بشکن میزنن دختر لخت میشه تو بغلشون !
  نتیجه گشت های ارشاد رو هم دیدین که وقتی به اوج رسید مردم شیشه هاشونو خرد کردن و ماشین هاشونو آتش زدن ؟ کو اون اسلامی که ازش دم میزنی تویی که میگی تحریف کتاب ها باعث شد ما تغییر کنیم و فراموش کنیم ؟
  من برای این دست احمدی نژاد رو میبوسم که رضاشاه کبیر با اون اقتدار و جدبه وقتی فرمان کشف حجاب رو صادر کرد و زن ایرانی رو از اون لاحاف و نقاب و روبنده خلاص کرد , چون کارش جبر و زور بود , 50 سال بعد هنزو اعتقادی وجود داشت که زن نباید بی حجاب باشه ولی اومدن احمدی نژاد باعث شد که زن و جامعه به این باور برسه بطور خودجوش که زن میتونه بی حجاب باشه و هر کسی هر جور دوست داره لباس بپوشه !
  این دست آورد خیلی عظیمه و اگه درک کنی میفهمی چه تحولی صورت گرفته ! دیکه نیاز نیست آژان و پلیس چادر از سر زن بکشه ! خود زن ها با دست خودشون حجابشون رو بر میدارن . خیلی حرفه وقتی رژیمی بگه که ما در این سی سال اشتباه کردیم و محیط بیرون رو محجبه کردیم ولی از محیط خانواده غافل بودیم ! درست میگه . من بیرونحجاب دارم ولی وقتی میام خونه در محافل خانوادگی مهمونی ها جشن ها و… همه جا بی حجابم ! بچه من هم میبینیه فرق رو و مادر براش خجته نه دولت و نه کتاب و نه قانون کذایی ! دخترهای این نسل رو نگاه کنین . من شرمم میاد کارهایی که اینها الان میکنن رو انجام بدم ولی این عرف شده و جا افتاده براشون ! کلیپ هایی که از مدارس دخترانه بیرون درز میکنه رو ببینین . من به مسائل ججنسی در سال سوم دبیرستان بطور کامل آگاه شدم ولی در این فیلم ها دوره های دبیرستان دارن ادای هنرپیشه های فیلم های پورنو رو در میارن ! دیگه تو عصر انفجار اطلاعات و اینترنت مگه میشه جلوی کسی رو با گشت ارشاد و کتاب عوض کردن بست ؟
  حتا جالبه بدونی که شهرداری یکسال هست پروژه ای رو شروع کرده که داره تمام عکس دیواریهای شهید ها رو پاک میکنه و بجاش گل و بلبل میکشه ! برو شهر رو ببین و لبخند بزن ! این یعنی اینها هم در فرهنگ ایرانی ذوب شدن … ا دیروز صدای زن حرام بود هیچی موسیقی هم حرام بود الان ارشاد به صدای تک آهنگ زن هم مجوز میده ! هر کسی هم توی خونه ش یه استودیو راه انداخته و هر چی میخواد میزنه و پخش میکنه ! دیگه جلوی کی رو میخوان بگیرن ؟ اصلن چیکار میتونن بکنن وقتی با یه لپ تاپ 13 اینچی دنیا رو روی انگشتت میچرخونی ؟ سایت های پورنو گراف آزاد هستن و سایت های سیاسی فیلتر . خود دولت بعضی از اینها رو باز میذاره و من منبع دارم که گفته ما خودمون باز میذاریم که جوون ها نترکن و نرن سراغ زن و دختر ما ! حالا چی رو میخوان تحریف کنن ؟ شکم گرسنه دین و ایمان سرش نمیشه ! آدم حشری هم خواهر مادر سرش نمیشه ! دیر اومدی ..

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی