Sep 29 2010

کوروش بیدار شو که گندش درآمد!

نوشته:     :::       9 پیام

بوی حلوای رژیم چنان بلند شده که فسیلی مثل مکارم شیرازی هم فهمیده!
اینکه مشایی به سینه زنی پشت سر کوروش روی آورد و احمدی نژاد هم او را حمایت کرد و سید علی آقا هم برای عوامفریبی چند تا انتقاد آبکی کرد و دیگر هیچ نگفت، بعد هم نوبت عده‌ای از علما از آن جمله مکارم شیرازی شد و پس از چندبار غر و لند زدن آخوندهای فسیل شده، حالا مکارم شیرازی گفته:
کوروش اگر می‌توانست شاه را نجات می‌داد
این گفته‌های مکارم شیرازی به این معنی است که یقینا پشت پرده به ایشان گفته‌اند که اگر مشایی به کوروش و عوامفریبی از نوع ملی گرایی آن روی آورده به این دلیل است که می‌خواهد جلو ریزش بیش از حد نیروها را بگیرد و با این شگرد به خیال خودشان می‌خواهند عده‌ای ناسیونالیست را دور خودشان جمع کنند. یقینا همانها هم به مکارم گفته‌اند که این سینه زنی پشت سر کوروش برای نجات رژیم از فروپاشی است نه چیز دیگری! به همین علت هم این یکی فسیل آمده و چنین می‌گوید که: کوروش اگر می‌توانست شاه را نجات می‌داد
من هرچه سعی کردم منطق دیگری پشت این اظهار نظر مکارم پیدا نکردم، اگر شما استدلال بهتری برای این اظهار نظر یافتید، بفرمایید ما هم با خبر شویم.
ایشان در همان سخنرانی افزوده‌اند:
امیدواریم خداوند به لطف و کرمش این انقلاب را از همه آسیب‌ها حفظ کند و ملت ما برای سایر کشورهای اسلامی و مردم جهان الگوی باشد.
عرض نکردم حاج آقا نگران سرنگونی رژیم شده‌اند! وگرنه چه دلیلی می‌تواند داشته باشد که پس از 31 سال عمر رژیم یک مرتبه مکارم نگران آسیب دیدن انقلاب شود!؟
این همه خصوصا زمانی تفکر برانگیز می‌شود که بدانیم در کم تر از دو روز قیمت ارزهای عمده جهانی مثل دلار و یورو در برابر ریال بیش از 15 درصد افزایش قیمت داشته‌اند، این نشان هیچ چیز دیگری نیست جز سرنگونی اقتصاد ایران. برای اقتصادی مثل ایران که یک اقتصاد وابسته به واردات است، این افزایش به تنهایی به معنای 15 درصد افزایش قیمت و تورم اقلام وارداتی!
از این جهت است که آخوندها به مشایی پیغام فرستاده‌اند که به کوروش بگوید، بیدار شو که دارد گندش در می‌آید!
افزایش قیمت ارزها

نوشته: در ساعت: 6:26 pm در بخش: ملای حیله گر

9 پیام  |           

9 پیام به “کوروش بیدار شو که گندش درآمد!”

 1. kia says:

  Hora Hora خسن اقا جان این نشان از این است که حالت خوب است و به تحقیق در مورد ویروسی به نام اسلام و حکومتش در ایران دوباره فعال شده ای و خدا را شکر که حالت خوب است و دو باره افکار بسیاری از مجلمه من را برروی کاغذ یا به عبارتی دیگر وبلاگ میاوری خسن اقا جان درست میگویی من دیشب جایی یک مقاله خواندم که دقیقن حرف تورا میزد که رژیم فهمیده اسلام گرایی بوی گندش بلند شده و بسیاری از جوانان ایرانی با دو دست دماغ خود را گفته اند تا بوی تعفون اسلام انها را آزار ندهد و اسلام گریزی روز به روز شدت خود را بیشتر میکند طوری که در یکی از مذهبی ترین شهرهای ایران یعنی مشهد جوانانی نو مسیحی شده قرار ملاقات میگذارند با نو مسیحیانی از بجنورد برای دیدار همدیگر در حالی که میدانند مجازات مرگ برای خارج شدن از اسلام را بجان میخرند خسن اقای گرامی اخوند مکارم باید نگران باشد چون میداند نتنها حکومت را از دست میدهند بلکه فاتحه اسلام را هم باید بخوانند چون خود با دست خود باعث چنان اسلام ستیزی در ایران شده اند که در تاریخ ایران کمتر دیده است

 2. ممنوعه says:

  درود بر خُسن آقای گرامی و آرزوی تندرستی برای شما.
  این جماعت پلید آخوند فهمیده اند که اسلامشان نه تنها دیگر نمی تواند آنها را نجات دهد، بلکه اسلام ورژن شیعه گری و توهم مهدی موهومشان هم به فاک فنا رفته و کلا ماهیت این دین انسان ستیز و تروریست پرور بر همه بویژه قشر جوان ایران کاملا آشکار شده، برای همین آویزان شده اند به منشور حقوق بشر کوروش بزرگ و تاریخ کهن ایران که همیشه به آن تاخته اند و مورد جعل و تحریف قرار داده اند. اما اینبار هم مانند همیشه حنای ملی گرایی شان برای کسی رنگی ندارد.

 3. بلوا says:

  خسن‌آقای همیشه عزیز٬
  خیلی باریک‌بینانه زدی در وسط خال دست‌مریزاد.

 4. navid says:

  کورش وقتی نتوانست حکومت شاه را نگهدارد چگونه حکومت احمدی نژاد رانگهدارد

 5. گیو says:

  داش خسن
  دمت دغ

 6. bi taraf says:

  hasan agha jan . darbar khabar masdud shudan daraee magamay irani aya onha dar kharej pol dashtan ke mosadere shode ya in ham kos sher amrikast ?
  ———
  پاسخ:
  این تنها یک ژست سیاسی است و از نظر عملی هیچ تاثیری بر مسائل ندارد.

 7. سلام … دقیقا!!!!

 8. خسن آقو جان, انگار شما هم با عبدالقار بلوچ دست به یکی کرده اید که هر از چند گاهی با ابراز اینکه “این ور دلم اوفی نا”, با قلب نازک کلموک آقائیمان یه قل دو قل بازی کنید. نکنید پدر جان(!). یکوقت خدای ناکرده قلب یکصد و بیست ساله مان سنکوپ خواهد کرد.
  کاکو جان, سایهء شما, عبدالفادر, و همه’ عزیزان بر سر دنیای مجازی مستدام باد.

 9. کلموک جان نگران نباش من یکی که قول داده ام که تا حلوای آخوندها رو نخورم دست از سر این دنیا برندارم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی