Sep 21 2010

خانم سارا شورد! چرا ملت ایران باید هزینه نادانی شما را بپردازند!؟

نوشته:     :::       35 پیام

داستان دستگیری سه کوهنورد(!!) آمریکایی و آزادی سارا شورد پشت پرده ای دارد که هیچ کس در باره آن ننوشته. هیچ کس ننوشته که در این حماقت تاریخی، چرا ملت ایران باید هزینه حماقت ایشان و دوستانشان را بپردازند.
توضیح بدهم چرا رفتار این سه نفر را حماقت می‌نامم. مکانی که گفته می‌شود این سه کوهنور دستگیر شده‌اند یکی از پرتنش ترین و خطرناک ترین مناطق دنیاست. یکی از کردهای عراقی که پناهنده نروژ است از همین مناطق می‌آید، وقتی با او صحبت می‌کنم با لهجه کردی می‌گوید: “آقا جان آنجا جای زندگی کردن نیست، چه برسد به تفریح! من نمی‌دانم این سه آمریکایی آنجا چکار می‌کرده‌اند!؟” این سخنان را کسی می‌گوید که به تمام معنا یک آدم شجاع و از هر نظر بی پروا و جسور است، بیدی نیست که از این بادها بلرزد. آدمی است که تا قبل از آمدنش به نروژ، برای امرار معاش بتون می‌شکسته تا از خارج کردن و فروختن قطعات فلز داخل بتن‌های ساختمانی امرار معاش کند. خلاصه یلی است که بیا و ببین، با این حال، چنین آدمی ترجیح می‌دهد خانه و کاشانه‌اش را رها کند و بیاید نروژ برای زندگی. حال تجسم کنید سه آمریکایی بلند می‌شوند می‌روند مرز بین ایران و عراق برای کوهنوردی!؟ خدا قوت بدهد! اگر این سه نفر جاسوس نباشند، یقینا از احمق ترین انسانهایی هستند که من می‌شناسم!
حالا برویم سر هزینه‌ای که ملت ایران برای خریت و حماقت این سه باید بپردازند. بیش از 30 سال ملت ایران خون داده‌اند، سرکوب شده‌اند و فعالیت مستمر و خونبار کرده‌اند تا بتوانند طینت و سرشت حیوانی حکومتگران اسلامی را به جهانیان بشناسانند. حالا خانم شورد نه زیر می‌گذارند و نه رو و بعد از آزادی می‌فرمایند:

می خواهم با ابراز صمیمانه ترین سپاس خود به دولت و رهبران مذهبی ایران آغاز کنم. مشخصا از رافت و بزرگواری آیت الله خامنه ‎ای و رئیس جمهور احمدی نژاد به خاطر آزادسازی من از زندان سپاسگزاری می کنم.”

می دانید چنین جمله‌ای از دهان کسی که تمام رسانه‌های جهان چشم به دهانش دوخته‌اند چه هزینه‌ای برای ملت ایران دارد!؟ برای عوام دنیای خارج از ایران که شناخت چندانی از رژیم آخوندی ندارند، همین گونه اخبار است که افکارشان را شکل می‌دهد، درست به همین دلیل است که رژیم درست در چنین زمانی او را آزاد می‌کند تا از این تبلیغات مفت و مجانی در رسانه‌های جهانی بهره ببرد. بیش از 30 سال ملت ایران خون داده‌اند تا به جهان خارج بگویند که این ملاها آدمخوارانی هستند که ملت ایران آنها را نمی‌خواهند! حالا این خانم در یک جمله خامنه‌ای جلاد را تبدیل می‌کند به یک فرشته نجات تا عوام دنیای خارج از ایران به خود بگویند، این ملت ایران چقدر احمق و حق ناشناس هستند که چنین آدم با رافت و بزرگواری را برای رهبری نمی‌خواهند!؟
خانم شورد خجالت هم خوب چیزی است! مرتبه دیگر وقتی خواستید بروید کوهنوردی بروید یک جهنم دره دیگری که ملت ایران مجبور نشوند هزینه حماقت شما را بپردازند.

نوشته: در ساعت: 12:47 pm در بخش: ملای حیله گر

35 پیام  |           

35 پیام به “خانم سارا شورد! چرا ملت ایران باید هزینه نادانی شما را بپردازند!؟”

 1. دفترها says:

  هر دو دولت کاملا واقف هستند که این سه نفر به قصد جاسوسی وارد خاک ایران شدند.
  ولی دولت ایران چاره ای جز آزادسازی این جاسوسان نداره. میدونه که با دم شیر نمیتونه بازی کنه و باز با توهین به شعور ملت ها میگن بعله اینها داشتن تو خاک عراق یک قل دو قل بازی میکردند ..قل خوردن افتادن تو مرز ایران!! ما هم بعد از روشن شدن موضوع آزادشون کردیم!
  آمریکائی ها جز راحت طلب ترین افراد روی زمین هستند و جوانانی که جذب ارتش امریکا شده اند از راه ناچاری و با وعده و وعید های مالی و با این تفکر که جنگ نیز چیزی شبیه به فیلم های هالیوود است قدم به این راه گذاشتند که متاسفانه برای بسیاری دیر است از این راه برگشتن.

 2. arash says:

  منطق غلطی دارید. این افراد حق دارند و آزاد هستند که هر جائی‌ کوه نوردی کنند.عواقبش هم با خودشونه
  این اخلاق ما که سریع آزادی بقیه رو محدود می‌کنیم، خیلی‌ اخلاق بدیه. هزینه هم ملت نمیدان بابت حرفهای این خانوم، کل این قاضی‌ تا اینجا از جهت وجهه به ضرر ایران بوده، همه میدونن دوستاش تو ایران هستند و داره به خاطر اونها این حرفو می‌زنه. اینجا جوی هست که با این یک حرف هیچی‌ تأثیری ایجاد نمشیه،
  شما دارید فرافکنی می‌کنید. مشکله اصلی‌ خریت خود ماست نه ماجرا جویی سه تا جوان آمریکایی

 3. آقا آرش قرار نبود ساده انگار باشیم ها! اولا این داستان کوهنوری حتی مرغ پخته را هم به خنده می‌اندازد. دوم اینکه مگه خونه خاله است که هر جا دلشان خواست کوهنوردی کنند!؟ خوب پس آن مکزیکی ها هم که غیرقانونی وارد خاک آمریکا می شوند همین حق را دارند، پس چرا آمریکا اگر خیلی محبت کند نمی کشدشان وگرنه ممکن است دم مرز بزنند بکشندشان.
  دوم اینکه کسی نگفت نروند کوهنوردی! ولی اگر رفتند کوهنوردی لطف کنند هزینه آنرا به گردن خم شده ملت بیچاره ایران نیدازند و از جیب آنها هزینه کنند. امیدوارم این حق کوچک را به ملت ایران می‌دهید!؟ بابا این یانکی ها از اون سر دنیا آمده‌اند پشت در خانه ما خیمه زده‌اند، حالا ما حق نداریم حتی ازشان بخواهیم که اشغال شان را پشت در ما نریزند!؟ عجب منطقی دارید شما!
  درضمن مگه ما امضا داده ایم که هزینه ماجراجویی هر بنی بشری را بپردازیم!؟

 4. دفترها says:

  این آزادی که آرش ازش نام میبره در یک کشور سرمایه داری بی معنی است.
  آقای آرش شما آزادی رو به معنی نسبی و ظاهری در یک کشور سرمایه داری پیشرفته مانند آمریکا میتونی ببینی. ولی به معنای مطلقش همه اش قصه است.
  فیلم ماشته چند هفته است که روی صحنه است و کارگردانش رابرت ردریگز (آمریکایی) به وضوح سیاستها خشمانه و خشونت رو در آمریکا به نقش کشیده.
  مهاجران بدبخت مکزیکی در میان دو گروه مافیای مکزیک و مافیای آمریکا در مرزها قتل عام میشن.
  ** در ضمن به هر آمریکائی اجازه ورود به عراق داده نمیشه. به همین سادگی ها که شما میگید رفتن هواخوری نیست جانم.
  لینک نقد فیلم رو اینجا برای انها که میخوان بیشتر راجع به این فیلم بدونن میگذارم:
  http://www.daftarha.com/?p=7486

 5. ... says:

  اینا رو گفته که آقای ولایت عظمای مهربان دوستانش رو آزاد کنه.
  موافقم که اینها احمقند که رفتن به این نقطه مرزی، فکر نکنم جاسوس باشن آمریکا اینقدر نادان نیست که جاسوس های مشنگی مثل این 3 نفر رو بفرسته اونجا ، معمولا از نیروهای منطقه برای جاسوسی های مرزی استفاده میکنه مثلا ایرانی یا عراقی و … که با زبان فارسی عربی و کردی اشنایی داشته باشن…

 6. فانوس پارس says:

  با دورود وسپاس از زحماتتان خُسن آقآ؛شما بدرستی در مقاله هايتان انگشت بر مسائلی ميگذاريد كه قابل تامل است.راستش از ابتدامسئله اين سه تن كوهنورد؟! آمريكايی شك برانگيز بود با‏توجه به مواردی كه به آنها اشاره خواهم كرد برای هر عقل سليمی شكّی نميماند كه اين موضوع يك پروژه بوده كه از دوحالت خارج نيست.۱-از طرف عوامل وابسته به حكومت آخوندی و همكاری خود اين دانشجويان به اصطلاح كوهنورد(برای رسيدن به پول ويا داشتن گرايشات چپروانه نسبت به سياست دولت آمريكادر جهان) ۲- همكاری حكومت اسلامی و آمريكا برای باز گذاردن راه ادامه مذاكرات پشت پرده بدون ترس از به بار آمدن افتضاح درافكار عمومی داخلی و خارجي۰ و امّا موارد شك برانگيز ۱- اين به اصطلاح ؟؟ دانشجويان آمريكاهی در دانشگاههای سوريه !! (توجه كنيد در سوريه) مشغول درس خواندن بودند ۲- حتی بچه های پنج ساله هم امروز ه ميدانند كه برای كوهنوردی نياز به طرح و برنامه است و برای اجرای آن بايستی از راهنمای محلّی كمك گرفت خصوصن در مناطقی كه مناشقات مرزی جريان دارد ۳- آمريكا در اين منطقه (كردستان عراق) بود وهست كه عوامل حكومت اسلامی را شكار ميكند بدين معنی كه شهروندان آمريكايی در ريسك بالای ربوده شدن در منطقه كردستان و مناطق مرزی بين ايران و عراق قرار داشتندو از اين دانشجويانی كه در سوريه درس ميخواندند پذيرفتنی نيست كه بدون اطلاع از اين مخاطرات وبدون داشتن راهنما سرشان را انداخته اند پايين واز مرز ايران عبور كردند ۴- اين قضييه بلافاصله از جنبش آزاديخواهی ملت ايران اتفاق افتاد؟؟؟؟ من به بشخصه پروژه ۲ را محتمل ميدانم با تو جه به آزادسازی يكی از آمريكاهيان قبل از سفر ا.ن به نيويورك و اينكه كمكم زمزمه پذيرفتن حكومت اسلامی حتی با داشتن بمب اتمی كه تضمين كند برای استفاده از بمب اتمی با آمريكا و جهان غرب مشورت كند(اين را ميتوانيد با قدری وبگردی به وضوح در رسانه های بزرگ غرب از تحليل گران و سياستمداران مطرح بشنويد)اين برداشت مرا تقويت ميكند با توجه به سالها مذاكرات سركاری(كه حتی يك دهم آنرا با صدام حسين انجام ندادند) . بنابراين از دوستان عزيز تقاضا ميشود كه مسائل خصوصن سياسی را با شك وترديد دنبال كنيد برای درك واقعی از مسائل فقط سياه يا سفيد را نبايد ديد چيزی كه در نظريه آرش قابل استنباط است. در همين مورد و مسائل ديگر بطور عام دوستان را رجوع ميدهم به تار نمای علی ميرفطروس نويسنده و پژوهشگر برجسته كشورمان ، كه تحت عنوان نكته ها و گفته ها سلسله مقالات ايشان قابل دسترسی است.زنده باد آزادی پاينده باد ايرانی و ايران http://mirfetros.com/fa/?page_id=406

 7. yashar says:

  بزدلي و جهل خودمون رو نزاريم به حساب حماقت سه کوهنورد آمريکايي. به شخصه به خاطر فعاليت ورزشي پدرم اشخاص زيادي رو مي شناسم که تو همون منطقه راهپيمايي کردن يعني همون نقطه مرزي. کي حق داره واسه ديگران از پشت مانيتورش تعيين تکليف کنه که کجا کوهنوردي کنيد تا من به شما نگم احمق ؟!
  استدلالتون کودکانه است .من هم اگر دوستانم رو تو کره شمالي بگيرن و احتمال بدم که با تعريف و تمجيد از رهبر کره شمالي احتمال آزاد شدنشون بالا ميره، بي درنگ اين کار رو مي کنم

 8. حسین says:

  یک سوال: آیا منطقه قابلیت کوهنوردی داره؟ مثلن ارتفاع مهمی داشته باشه یا صخره ایی چیزی داشته باشه که برای اینکار معروف باشه، یا توی راهش دریاچه ایی غاری دیدنی باشه؟ و بعدآیا دیگران هم از این منطقه خاص برای کوهنوردی استفاده کرده اند؟ مرز میان سوریه و لبنان و همینطور سوریه و ترکیه پر از ارتفاعات دیدنی و جذاب برای کوهنوردان است چرا آنجاها نرفته اند؟

 9. بهرام says:

  دلیل اینه که دوست پسرش هنوز تو ایران زندانی هست. حالا رنج ملت ایران چه ربطی داره به توریست آمریکایی؟ مگه به ما بدهکاران؟ خوبه هم که تو نروژ زندگی میکنید و باید بدونید که خیلیها به دنبال جاهای بکر و استثنایی میگردن واسه ماجراجویی. حالا این تشکر کرد (که اگه مصاحبه رو دیده باشید میدونید که مشخص بود که به چیزی که میگفت باور نداشت.) کی اینو باور میکنه؟ با این همه سند و شاهد و ویدئو؟ فکر میکنید همه دنیا احمقن و فقط شما میفهمید؟ نکته آخر اینکه، با اینهمه ماهواره و تکنولوژی و انبوه عناصر ناراضی داخلی، چه لزومی به فرستادن نفر غیر بومی انهم از مرز زمینی کردستان هست ؟؟

 10. korosh says:

  سارا شورد مادرت رو از کون گاييدم که زر زر اضافه کردي
  کس ننه جندت که توي جاسوس رو ÷س انداخت

 11. hamed says:

  ببینید اگر واقعا شماها کسانی‌ هستید که به ایران آزادی اعتقاد دارید به اصل موضوع فکر کنید ؛ به نظرم هیچی‌ مهمتر از این نیست که پتانسیل آزادی خواهی‌ و سکولاریزم در ایران بالاس اینو غربو شرقو حتا حکومت هم می‌دونه پس از فرصت استفاده کنید حمایت بالاس . بعضی‌ از اخبار می‌خواد از خط خارجمون کنه

 12. شايگان says:

  دوست من
  صميمانه بگم كه واقعن از اين نوشته لذت بردم.

 13. م says:

  قضیه مثل داستان رکسانا صابری شده که خیالش کاملا که راحت شد، خودش اعتراف کرد که سندی را کپی کرده بوده… آخرش هم گفت دلیلش این بود که براک جالب بود، انگار خونه ی خاله بوده!

 14. پریسا says:

  به محض اینکه در افشانیهاش رو شنیدیم شوهرم گفت: تا دو هفته دیگر مسلمان نشود خوب است.یک ساده دلی هم در فیس بوک گفت دوستانش هنوز انجا گیر هستند.من نمی فهمم مگر دوستان این خانم باقی و شیوا و بروجردی و زیدابادی و جاوید تهرانی هستند که می ترسد با افشاگری و حرف حق بلایی سر انها بیاید؟
  شرم به غرب که بیچاره کرده ما رو طی دویست سال گذشته

 15. گیو says:

  آرش شما همون آرش بی خدا هستی؟اگه نیستی که هیچی.اما اگه هستی هنوز که از کون آمریکا سرازیر میشی پسر خوب.قبل اینکه بیای اینجا گاله رو وا کنی جواب انتقاداتی که به آمریکا تو کامنتای وبلاگت شده رو بده.جوابی هم داری؟
  اما خسن آقا
  نمیدونم این 3 تا مفنگی چه گهی بودن ولی کسشعرای این دختره جنده سارا اونقدی که شما میگی مهم نیست چون همه میدونن به سبک اسلام تقیییییییه کرده.کیرت تو دهنش
  یه خصلت تو ما ایرانیا خیلی جالبه اونم اینکه همیشه از تو کون خارجی میخوریم و پشت خارجی رو میگیریم.بجای اینکه بگیم کس
  ننشون و انتقاد کنیم از اراجیف مثلا این سارای جنده میایم اینجا گوزگوز میکنیم که
  اره اینا حق دارن همه جا کوهنوردی کنن.خب سگتوله تو که حق حق میکنی کجا پشت هموطن خودت ایستادی آخه؟ریدم تو سراپات

 16. والد بمانعلی says:

  به گوش خودم از یکی از افسران بازنشسته نیروی ویژه آمریکا در ویتنام، که سازمان ملل در طرح صلحی مأموریتی به او واگذار کرده بود، شنیدم که وقتی برای انجام عملیات چریکی به قلمرو ویت کنگ ها رخنه می کردند، علاوه بر سلاح های خودشان یک کلاشینکف هم یدک می کشیدند تا با گذاشتن آن روی کالید قربانیان وانمود کنند که از خود دفاع کرده اند. کارت عضویت کلوپ کوهنوری به دست مأموران اطلاعاتی دادن که کاری ندارد. برای نمونه نگاهی بیاندازید به مقاله: «تندرو ها ساز و برگ جنگ با ايران را فراهم مي آورند» در لوموند دیپلوماتیک به تاریخ اکتبر 2007 به خصوص به بند زیر:
  «دستگاه اطلاعاتی اسرائیل (موساد) هم پنجاه سالی می شود که با کرد های ایران و عراق در تماس است. وجود این ارتباط حاکی از صحت اطلاعاتی است که سیمور هرش روزنامه نگار آمریکائی گزارش کرده که با آنکه حزب حیات آزاد در کردستان ایران (پژاک) به حزب کارگران کرد ترکیه (پ کا کا) وابسته است که واشنگتن و آنکارا هر دو آنرا سازمانی تروریستی قلمداد می کنند، دستگاه اطلاعاتی اسرائیل «آموزش و تجهیزات» برای پیشمرگان این حزب فراهم می آورد (۵). یک کارمند بلند پایه کرد در مصاحبه ای با لی اندرسون روزنامه نگار اعلام کرده است که پژاک از پایگاه هائی در کردستان عراق بهره می گیرد تا «به پشتیبانی مخفیانه ایالات متحده (۶)» به ایران یورش برد. حکومت تهران به تلافی چندین بار پایگاه های این گروه در کردستان عراق را بمباران کرده که اعتراض مقامات بغداد را برانگیخته است.»
  (http://ir.mondediplo.com/article1170.html)

 17. hamid says:

  100% جاسوس هستند
  چک کنید ببینید قبل از این کجاها بودند

 18. سيامك says:

  چقدر ساده اي اين از سياستشه
  اين خانوم رگ خواب خامنه اي دستش اومده داره برا آزادي دوتا دوست ديگش پاچه خواري ميكنه

 19. Babak says:

  من دوست ندارم نظری در مورد استنباط های شما ایراد کنم اما در مورد یک سری از ایران های عزیز که فحش و ناسزا می گویند با ابزاز ناراحتی باید بگم که چه فرقی بین شما و احمدی نژاد و ده نمکی های بد دهن وجود داره . سعی کنید به همدیگه و به ایرانی بودن خود و نظرات همدیگه احترام بگذاریم.

 20. arash says:

  مرسی‌ که من رو به ساده انگاری متهم می‌کنید. به هر بگذارید در مورد استدلال بحث کنیم نه فرد، چون نه من شما رو میشناسم، نه شما میدونید دارید با کی‌ صحبت می‌کنید،
  اولا من نمی‌فهمم، شما چرا فکر میکنی‌ هزینهای رو ملت دادند؟ این که سارا این حرف رو زده هیچ اهمیتی نداره. آش از این حرفا شورتره که این جور حرفها رو افکار عمومی که شما هم این همه نگرانش هستید تاثیری بگذره.
  این استدلال مگه خونه خاله مال همون ایرانه عزیز من که هر نگهبانی می‌تونه به شما بگه از اینجا نرو، از اونجا برو، اینجا تا دلیلی‌ نباشه برای اینکه آزادی شما رو محدود کنن، حق ندارند محدود کنند. این اصلی‌ هست که در غرب مقدسه. اگر هم شکسته بشه، قابل بازخست هست. اگر به خاطر جمهوری اسلامی نبود، همون طور که آمریکایی‌ها هرجا بخوان می‌رن، شما هم میتونستی بری هر جا بخوای تو دنیا و لذتت رو از زندگی‌ ببری، کسی‌ هم حق نداشت بازخواستت کنه. و این قدر این کار به نظرت عجیب نمیرسید.
  بعضی از دوستان چهار تا ایراد از غرب پیدا میکنند و تمام دستاورد هاش رو نمیبینند. من زمانی‌ که بم زلزله آماده بود اونجا رفتم، هم وطن‌های خودمون رو دیدم که چطوری با هم رفتار میکردند، و همون موقع دیدم که تیم‌های بین المللی نجات دقیقا شب ساله نو بود، آماده بودن کمک، و چه قدر جدی کار میکردن. آره اینها همون هایی هستند که شما بهشون میگی‌ یانکی عزیزم
  این استدال شما، فقط عمق عدم اعتقاد ما رو به آزادی میرسونه. همین جنس استدلال در جامعه ما استفاده می‌شه برای حجاب خنوم ها، که آقایون به گناه نیفتن، ما هرچی‌ میخوریم از خودمون میخوریم

 21. arash says:

  من تازه دیدم شما در غربتی به اصطلاح! شما چرا؟ نه واقعا متوجه نشدی آزادی اینجا حرف نیست یا چند ساله ایران رفتی ببینی محدودیت که این جور استدلال ایجاد میکنه انتهاش کجاست؟
  یا مثلا تو نروژ مردم اینقدر احمقن که منتظر بودن ببینن سارا چی گفته بعدش بر این اساس در مورد چمهوری اسلامی عقیده شون عوض بشه؟ یا نمیفهن که نامزد طرف تو ایرانه پس این حرف هیچ اهمیتی نداره؟

 22. kia says:

  خب خسن اقای گرامی از این خانوم که هنوز دو دوستش در دست حکومت اسلام در ایران هستند چه انتظاری بیش از این باید از او داشت هر کسی میتواند حدس بزند چرا حکومت سلامی فقط یکی از ان ٣ نفر را ازاد کرد دقیقن برای همین که او بیاید و از خامنه ای و حکومت اسلامی در ایران تعریف خوب بکند من وقتی شنیدم که حکومت جنایتکار اسلامی فقط یکی از انها را ازاد میکند دقیقن همینکاری که الان این خانوم امریکایی انجام داده را در کامنتی نوشتم که قصد انها فقط تبلیغ برای خودشان است ولی در مورد اینکه چرا انها به همچین جای خطرناکی رفته بوند و کسی به انها هشدار نداده بود جای سئوال است مگر اینکه خیلی ادمهای بی کله و ساده ای بوده باشند ولی جاسوس نه من اصلان به انها این اتحام را نمیتوانم بزنم

 23. Mohsen says:

  خر حجی بدزدیدند، اولی گفت تقصیر صاحب خر است که در طویله خوب نبست، دومی گفت تقصیر خدمتکار است که میخ طویله را سفت نکوفت.
  صاحب خانه بانگ بر آورد؛
  پس بگویید دزد را تقصیری نیست و بس!
  عبید زاکانی
  نقل به مفهوم

 24. گمنام says:

  كار هايى هست كه من هم آزادم انجام بدم، مثلا با چتر پريدن از هواپيما (“sky diving”). ولى تا آخرين روز عمرم چنين كارى نخواهم كرد چون خطرناك است. سه تا آدم بى كله براى “كوه نوردى” به يكى از خطرناك ترين جاهاى دنيا ميروند. هزينه بى كله بودن آنها را فقط خودشان نمى دهند. افتابى شدن در اين نقطه مرزى خطر اش از پريدن با چتر خيلى بيشتر است.

 25. ... says:

  خسن آقا از شما ذکر خیر شده اینجا:
  http://hosseinderakhshan.wordpress.com/2010/06/23/panah/
  طرف در زندان 2 سال میشه در حال یادگیری پارادایم پسا استعماره !!

 26. امیرعلی says:

  من که نفهمیدم منظورت از این مقاله چیست بهر حال خودت اعتراف کردی که غیر قانونی وارد ایران شده پس باید دستگیرمیشده حالا از این آمریکایی های نجس یکدونه تشکر کرده مگه چی شده مگه رهبر معظم انقلاب یا دکتر احمدی نژاد نیازی به تشکر او دارند

 27. امیرعلی says:

  خسن آقا بذار صریح بگم عزت و اقتدار ایران اسلامی مانند یک برج فولادی قطور است که هیچکس جرات نزدیک شدن به آنرا نداره ما از هر نظر فرهنگ شعور و فهم از اون اروپای کثافت و آمریکا سرتریم من خودم سال 87 آمریکا بودم و بلاجبار شهرای لوسن آنجلس و رینو را از نزدیک دیدم واقعا آدم حالت تهوع بهش دست میده که این کثافتارو میبینه

 28. بابک says:

  نمی دونم چرا از خوندن این مطالب و نظرات یاد روزهای سربازی و آموزش های حفاظت اطلاعات می افتم!
  آخه برای جاسوسی چه احتیاجی به سرباز صفر بیچاره هست که غیر از کشیک یک شب در میونش به چیز دیگه ای فکر نمی کنه یا افسر وظیفه ای که فقط فکر اینه که کی از این مصیبت خلاص می شه؟ در حالی که جاسوس های اصلی فرماندهان بعضا عالی رتبه ارتش و سپاه هستند که اطلاعات کافی برای فروش دارند و وجدان کافی برای نفروختن آن ندارند
  این سه نفر کوهنورد چه اصلاعات ذی قیمتی می توانستند کسب کنند که با ماهواره های جاسوسی و هواپیماهای بدون سرنشین جمع آوری اصلاعات نمی شد کسب کرد!؟
  یک جوک دیگه در همین زمینه چسباندن برچسب جاسوسی به بهایی هایی است که نه اجازه استخدام دولتی دارند و نه سربازی و نه حتی می توانند دانشگاه بروند. این که کیش بهایی را معقول ندانید اصلا غیر قابل فهم نیست ولی جاسوس دانستن آن ها مسخره است
  این سه بنده خدا هم همان شرایط را دارند
  یک کارمند معمولی خارجی را در سودان، افغانستان یا سومالی به دست اسلام گرایان بدهید تا اعتراف کند با شخص رییس سیا هر هفته جلسه خصوصی داشته.
  یک نفرشان را آزاد کنید و بقیه را نگه دارید تا برای دوستانش هر روز مصاحبه مطبوعاتی کند و از شما مجیز بگوید
  ولی به محض این که بقیه دوستانش هم آزاد شدند خواهند گفت که همچین خبرهایی هم نبوده

 29. گمنام says:

  ها ها ها، باز هم اين امير على خل و چل.
  من نمى فهمم چرا مردم هر سال صد هزار صد هزار تا از اين برج فولادی قطور فرار ميكنند و ميخواهند در كشور هاى كافر هاى نجس زندگى كنند؟
  سوال فقط اينجاست كه آيا عوامل رژيم خودشان اين دروغ ها را باور ميكنند يا نه.

 30. گمنام says:

  آقای گمنام اولا خول و چل خودتی دوما اونایی که میرن خارج در اقلیتند که یا باقیمانده نظام شاهنشاهیند یا منافق و ضد انقلاب که تعدادشان بسیار کم است گروه دیگر کسانی هستند که برای ادامه تحصیل به اونجا میروند که من منکر اونها نیستم مگر در آمریکا کم ژاپنی کره ای فیلیپین و انگلیس و … داریم بعد زارتو زورت نکن

 31. ترانه says:

  خُسن آقا عزیز حالت خوبه؟؟؟؟؟؟
  چرا چند روزه آپ دیت نمی کنی؟؟ حتا خبرهات مربوط به چندروز قبل است و مارو که هر روز بهت سر می زنیم نگران کرده از خودت خبر بده!

 32. بهار says:

  من هیچ نظری راجع به جاسوسی و اینا ندارم ولی این خانم این جمله رو هم گفته که “من یک سوم آزادم”. یعنی خودش اعلام کرده که به خاطر اینکه اون دو دوستش در زندان ایران هستند آزادی کامل نداره من چمله آزادی بیان.

 33. ریزش says:

  آغای گمنام
  کیرم توکس ننت که سرتو کردی توی برف
  همه مردم از اسلامت متنفرن
  یه روزی با یاری خدا قبر دجال کبیر میکنم

 34. امیرعلی says:

  آقای ریزش کیرم تو قبر مرده و زندت آخه بیشرف ننیتوکه به سگ بدی نمیکنه هاهاهاهاهاهااهاههاهاهاهاهاهاهاها

 35. احمد says:

  یارو رو تو ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدا رو میگرفت اقایان مثلا فهمیده رفتین تو یه کشور غربی اونجا با بدبختی و فلاکت زندگی میکنین اگه تو این مملکت راهتون بدن با کله میاین بعد فکر میکنین خیلی میفهمین بعد میاین به دین و مقدسات هم توهین میکننین یه لحظه با خودتون فکر کردین خودتون جه هویتی دارین که ژست ادمهای فهمیده رو میگیرین و خودتون رو نمانده ایرانی ها میدونین
  ایرانی باید یه ذره غیرت داشته باشه با این واق واق کردنها چی بهتون میدن تازه اگه بدن خاک تو سرتون که اینقده کشورتونو مفت میفروشین

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی