Sep 19 2010

تیر غیبی از ترکش یک لر!

نوشته:     :::       7 پیام

نامه کروبی به هاشمی که از او در این نامه خواسته تا با رفتارهای غیرقانونی رهبر برخورد کند مثل تیر غیبی می‌ماند که در تاریکی می آید و به هدف می‌‍خورد.
این نامه در پی یک استراتژی سبز نوشته شده یا یک حرکت تک روی از سوی کروبی است؟
نتیجه این نامه و پاسخ به سوال بالا هر چه که باشد یقینا به نفع ملت ایران خواهد بود، چه به نظر من از هر طرف که شود کشته به سود ایران است.
نامه کروبی به هاشمی یا در پی یک استراتژی مشترک سبزها نوشته شده، یا از بی کلگی یک لر سر چشمه می‌گیرد. پاسخ این سوال به زودی مشخص خواهد شد.
اگر مورد اول صحت داشته باشد باید منتظر ماند و دید عکس العمل هاشمی چه خواهد بود.
شق دوم مورد اول این سناریو هم این است که کروبی لر را انداخته‌اند جلو تا ببینند عکس العمل رژیم چه خواهد بود، و اینکه آیا رژیم بر اساس این نامه کروبی را به اتهام برانداز رسمی دستگیر خواهد کرد، یا برعکس از ترس عکس العمل ها به کژدار مریز با او برخورد خواهند کرد.
اگر رژیم در برابر این نامه از خود عکس العمل نشان نداد، آن وقت هاشمی به میدان خواهد آمد و بر اساس همین وضع بوجود آمده، مساله خلافکاری رهبر فرزانه را در مجلس خفتگان رهبری مطرح خواهد کرد.
مورد دوم اینکه کروبی به جهت خلق و خوی او که به شیخ لر معروف شده، همینطوری یک تنه زده وسط نیروی دشمن و یک تنه می‌خواهد پشت مقام مزخرف رهبری را به خاک برساند و مثل یک کشتی گیر لر خود را برنده این جدال معرفی کند.
خلاصه همان گونه که پیشتر نوشتم هر نتیجه‌ای که از این نامه بدست آید به سود ملت ایران خواهد بود. فراموش نکنید که هر دو گروه چه ملاهای سبز و چه ملاهای سیاه همگی دشمنان ملت ایران محسوب می‌شوند.
نکته دیگر اینکه همان گونه که من بارها در این وبلاگ نوشته‌ام، سرنگونی این رژیم تنها بوسیله خود آخوندها میسر خواهد شد. یعنی که باید اختلاف بین خود این قشر را چنان دامن زد تا خودشان بیفتند به جان خودشان. این خبر را هم بخوانید(واکنش نشریه مصباح یزدی به سخنان آیت‌الله مکارم در باره تورم)، از این دست درگیری‌ها بین آخوندها این روزها زیاد شده، درگیری‌های ملاها عمق بسیار زیادی پیدا کرده باید از این مساله سود برد و این اختلافات را عمیق تر کرد و به قولی آتش بیار این معرکه بود.

نوشته: در ساعت: 9:55 am در بخش: سیاسی

7 پیام  |           

7 پیام به “تیر غیبی از ترکش یک لر!”

 1. خسن آقا
  ببین چقد دوست داریم داش،
  دیروز با داداشم که یه کشور دیگه اس چت میکردم ازش پرسیدم وبلاگ خسن آقا رو میخونی؟گفت مگه بیکارم؟یهو از کوره در رفتم گفتم تو نیس 24 ساعت زیر آفتاب بیل میزنی واس اینه وقت نداری.خلوصه به عقش خسن اقو با اخوی کل زدیم.
  در مورد رسمنجانی هم این مردک بی صفت از کفتار پست تره و خبرگان هم هیچ پخی نیس که ازش کاری بیاد

 2. kia says:

  خسن اقا جان از نوع این نامه ها صدها بار نوشته شده اند و همان حرفهای تکراری من نامه را با حوصله خواندم چیزی در ان نبود که کسی نداند در حالی که باید کروبی مستقیم مینوشت خامنه ای دیگر صلاعیت رهبری را ندارد و باید برکنار بشود و کار را تمام میکرد کی هست که نداند تمام بدبختی کشور از دو نفر سر چشمه میگیرد اول خامنه ای دوم احمدی نژاد و در کل حکومت اسلامی ولی همانطور که تو نوشتی خوب است اینها درست حسابی به جون هم بیافتند و همدیگر را نابود بکنند وگرنه نه کروبی برای ملت ازادی و سعادت میاورد و نه کسی که به دخالت دین در دولت باور داشته باشد

 3. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، انگار مقراض شیرازی شاعر هم شهری تو این بیت رو برای همین لُر گفته:
  زده یک تیر اونهم تو کولوش [کلاهش]؛
  آفرین بر هنر شاهنشاه!!!

 4. arta says:

  HERS AGHA HERS LOTFAN NIGA KON BE MAMLEKAT DARISHOON . YE CHIZ E BIRABT; CHAN VAGH PISHA YEKI BEHEM GOFT AZ CHESHAYE AYATOLAH BEHJAT BETARS GOFTAM CHERA? GOFT GOFTE BASHAM GOFTAM SHASHIDAM BE CHESHAYE BABA GHOORI KHALEH BEHJAT BABA MARDAM MORDAN AZ GOSHNEGI IN MADAR GH…. MANO AZ CHI MITARSOONE

 5. .... says:

  خسن آقا جان آخه این چه عکسیه گذاشتی در وبلاگت؟
  عکس شیخ محمدباقر ولدان رو دیدم وحشت کردم. فکر کردم هک شدی

 6. گمنام says:

  حسن آقا اين قصه براى من خيلى تعجب آور است. نظر شما چيست اين را باور ميكنيد؟
  http://www.radiofarda.com/content/F11_Iran_postelection_Hossein_Derakhshan_death_sentence/2163141.html

 7. پاسخ به گمنام:
  نظر من شباهت زیادی دارد به نظر ملاحسنی. اینها دارند با این کارهایشان می خواهند توجه جهانیان را از برنامه هسته ای خود بسوی اینگونه مسائل منحرف کنند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر