Sep 14 2010

شاه می‌بخشه ولی شیخ علی شاه نه!

نوشته:     :::       9 پیام

تری جونز، کشیش کلیسای انجیلی در فلوریدا یک خالی بندی کرد ولی همین که دید عکس العمل‌ها شدید خواهد بود از خیر آتش زدن قران گذشت. حالا گویا به قول معروف که می‌گویند “شاه می‌بخشه ولی شیخ علی شاه نمی‌بخشه” حکایت آخوندهای ما شده. گویا برای آخوندها این کشیش مثل نعمتی بود که از آسمان افتاد در دامن شان! به قول خمینی ملعون که می‌گفت “جنگ نعمت است”، این آخوندها هم می‌گویند “بحران نعمت است”! رژیم آخوندی را دیگر همه می‌شناسند و برای کسی شکی باقی نمانده که این رژیم بدون بحران نمی‌تواند حتی یک روز هم قدرت را حفظ کند. من در این گمانم که شاید خود رژیم پولی چیزی داده به کشیش تری جونز تا این بحران را برایش سامان دهد. آخه فکرش را بکنید در این اوضاع نابسامان رژیم، که هم تحریم است و هم در داخل با مشکلات سیاسی، اجتماعی زیادی روبروست و هم تقریبا همه کشورهای جهان خواستار سرنگونی آن هستند و تو گویی که این رژیم بجز دشمن دیگر چیزی در چنته ندارد. حالا این آتش زدن قران شده مثل پیراهن عثمان برای رژیم و دست بردار هم نیست. اینها گمان می‌کنند که هنوز مثل اول انقلاب است که بتوان برای چنین پیراهن عثمانی ملت را کشید توی خیابان برای حمایت و شعار دادن‌های توخالی! گویا رژیم یادش رفته که آنهایی که انقلاب کردند عموما با رژیم مخالف‌اند و جوانهایی که بعد از انقلاب به دنیا آمده‌اند اصلا نمی‌خواهند سر به تن رژیم باشد.
این همه هیاهوی رژیم برای این است که بتواند به هر شکلی که شده نگاه و توجه افکار عمومی را از این همه مشکلات سیاسی اقتصادی اجتماعی منحرف کند، وگرنه همه می‌دانند که سران این رژیم نه برای قران تره خورد می‌کند نه برای اسلام، اینها که در راس قدرت رژیم هستند عموما فقط دنبال قدرت‌اند و بس.

نوشته: در ساعت: 5:52 pm در بخش: ملای حیله گر

9 پیام  |           

9 پیام به “شاه می‌بخشه ولی شیخ علی شاه نه!”

 1. گیو says:

  اتش زدن قرآن تمهیدی از طرف جنایتکاران ایلومیناتی به منظور شعله دادن به آتش اسلام رادیکال و تروریست و داغ نگه داشتن بازار اشغال عراق و القاعده است.همچنان که ساخت مسجد در گراند زیرو چنین است.
  خمینی کونی زاده و محمود صبورچیان و خامنه ای مفعول هم همگی اسباب بازی غرب و انگلستان
  هستند و نه چیزی بیش.

 2. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان
  من مثل تو گمان ندارم که دولت های جهان خواستار سرنگونی این رژیم جهل و جنایت و جنون، خبث و خیانت و خون باشند. مگر نه اینست که این بختکی که بر سر ایران افتاده بهترین خدمتگزار بیگانه است. یادمان نرود که به استثنای جمهوری اسلامی بقیه کشورهای جهان در وهله اول منافع ملی را برتر از هر هدف دیگری می نشانند، و کدام گاو شیردهی بهتر از اینها برای خود می توانند بیابند؟

 3. بلوا says:

  نکته در همین است که برخی دشمنان جمهوری اسلامی بهترین دوستانش هستند بدون این که بدانند! به نکته‌ی خیلی خوبی اشاره کردی.

 4. والد بمانعلی عزیز اگر رژیم از تبدیل شدن به یک قدرت اتمی دست برندارد هیچ حکومتی در دنیا خواستار حفظ چنین رژیمی نیست. منافع کل جهان را این رژیم با این روند تهدید خواهد کرد و چنین پدیده شومی را هم هیچ کس حتی نزدیکترین دوستان حکومت سید علی نمی‌خواهند.

 5. باید به گونه ای بنویسیم که آنهائی که نمیدانند. و یا آنهائیکه میدانند ولی قبول ندارند. ویا انهائیکه نمیدانند و باید بدانند. و خلاصه همه’ مردم دنیا بفهمانیم که دستیابی رژیم منحط خون و جنون به سلاح هسته ای, بشریت را به کام نابودی و نیستی خواهد کشاند… این وحشیان متوهم, در صورت دستیابی به بمب اتم, با توهم ظهور امام جمکرانی , دنیا و مافیهارا به طرفه العینی به ویرانه ای مبدل خواهند کرد. خسن آقا جان خیلی ارادت داریم .

 6. گیو says:

  شیخ علی شاه؟شاه؟
  علی گدا شیره ای
  یا
  علی گدا

 7. kia says:

  خسن اقای گرامی این پستی که نوشتی حقیقتی است که برای هر کسی که یک ذره شعور و فهم داشته باشد میفهمد که این رژیم اسلامی نمیتواند بدون بحران خود را حفظ کند ولی در اخر نوشتی که این رژیم نه برای قران تره خورد می‌کند نه برای اسلام خسن اقای گرامی من با شناختی که از نوشته هایت دارم میدانم تو منظورت چیست اما بعضی ها و مسلمانان ممکن است فکر کنند این بدان معنا است که اگر این رژیم برای قران و اسلام تره خورد میکرد و قوانین قران را به اجرا میگذاشت وضع کشور به این شکل نبود در حالی ما میدانیم این رژیم بر طبق قران و اسلام شیعه رفتار میکند برای همین است که مردم و کشور را به بیچاره گی رسانده است فکر نمیکنی این که نوشتی تبلیغ برای اسلام و قران است

 8. اومدی و نسازی ها آقا کیا! بابا این یکی اون یکی رو نه تاید می کنه نه منکرش میشه! این که نوشتم رژیم نه به قران اعتقاد دارد و نه به اسلام (تره خورد نمی کنه) منظور اینه که رژیم اگر نیاز داشت قران را هم سر نیزه میکه تا خودش را نجات دهد. نوشته من اصلا چنین معنی ندارد که شما نوشتید.
  افکار من پس از بیش از 8 سال نوشتن در این وبلاگ دیگر برای کسی پوشیده نیست. به نظر من قوانین اسلام حتی قادر نیست یک دکان بقالی را اداره کند کشوری به وسعت ایران که جای خود دارد.

 9. پریسا says:

  خسن آقا جان اگر قرار بود آخوندا ببخشند که این مثل اصلن درست نمی شد که!! الکی اسمش رو گذاشتن شیخ علی ؟؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی