Sep 12 2010

فلاکت مسلمین یکی دوتا نیست!

نوشته:     :::       11 پیام

گرچه ماجرای آتش زدن قران بوسیله کشیش آمریکایی در آخرین دقایق کنسل شد، ولی گویا به نوشته سایت شفاف عده‌ای آمریکایی “گمنام” در چند نقطه آمریکا قران آتش زدند.
تا اینجای قضیه مشکل فقط آتش زدن قران است و یک معضل سمبولیک که مسلمانهای عقب افتاده را می‌رنجاند. نکته مهم تری که بیشتر مسلمان‌ها اصلا روحشان هم خبر ندارد یا حداقل به مخ معیوبشان هم نمی‌رسد، این موضوع است که اصولا قران هم مثل دیگر کتب باید از خط تولید بگذرد تا بدست مسلمانان برسد. درست خواندید “خط تولید”!
این خط تولید بسته به اینکه در کدام کشور باشد و حتی کدام شرکت، شکل و شمایل گوناگونی به خود می‌گیرد. مثلا فرض کنید این خط تولید در ایران است و در یک شرکت انتشاراتی بسیار متعهد و مکتبی تهیه می‌شود و شرکت انتشاراتی هم همه اصول را برای تولید قران به اجرا می گذارد.
تولید و نشر قران فقط مختص ایران که نیست! هست!؟ این کتاب هم مثل دیگر کتابها در کشورهای مختلف تولید می‌شود و تا آنجا که حقیر شنیده‌ام این کتاب در اکثر کشورها چه مسلمان و چه غیر مسلمان هم تولید و منتشر می‌شود. حالا فرض کنید یک نسخه قران با ترجمه نروژی آن که در نروژ تولید می شود از چه مراحلی عبور می‌کند.
اول کاغذ آن باید تولید شود. بطور کلی کسی در نروژ نمی‌رود کاغذ مخصوص برای قران تولید کند، برعکس همان مواد خام و کاغذی که برای دیگر موارد استفاده می‌شود برای قران هم استفاده می‌شود.
کارگرهایی که در تولید کاغذ کار می کنند معمولا(اکثرا) مسلمان نیستند، تازه گیریم که کارگرها هم مسلمان باشند! با این حال اصلا کاغذ و مواد خام تولید آن معلوم نیست که برای نشر قران تولید شده باشد یا کاغذ توالت!
حتی اگر هم فرض کنیم که تولید کننده کاغذ قران هم همه اصول را برای تولید کاغذ قران انجام دهد، آیا فکر می کنید فلان کارگر که در خط تولید کاغذ مثلا در نروژ مشغول تولید کاغذ قران است برای قران تره خورد می‌کند؟ خوب معلوم است که برای او فرقی نمی‌کند که دارد تولید کاغذ قران می‌کند یا تولید کاغذ توالت، در نتیجه اگر قضای حاجت داشت می‌رود توالت و بعد از انجام این عمل، وضو که هیچ، حتی دستش را هم نمی‌شوید و یک راست می‌رود سر خط تولید کاغذ و الخ.
اصلا دلم نمی‌خواهد بیشتر در باره خط تولید قران بنویسم، خودتان قوه خلاقه تا را بکار بگیرید و ببینید به کجا ختم می‌شود!!

نوشته: در ساعت: 10:18 am در بخش: اسلام و مسلمین

11 پیام  |           

11 پیام به “فلاکت مسلمین یکی دوتا نیست!”

 1. مازیار says:

  داش خسن
  شاشیدم تو قرآن
  تو کاغذ توالتو با قران مقایسه میکنی مرد؟
  فایده قران چیه اخه.
  ریدم رو و تو قران
  کیرت برقرار

 2. حاج آقا says:

  ای ناقلا
  می دونستم در نروژ کارخانه قرآن داری !!!!

 3. مهرنوش says:

  خدا رو گائيدم

 4. پریروز مسلمان says:

  مسلمانان در توهمند. پیروان سایر دینها خود را تا حد زیادی از تعصب جدا کرده‌اند ولی مسلمان هنوز در توهم است و بی سواد و باسواد ندارد. اینها در عین اینکه تره هم برای باورهای دیگران خرد نمیکنند و پس و پیش باورهای دیگران را مسخره کرده، اهانت میکنند (از زندان کردن و کشتن صرف نظر) توقع دارند که که دنیا به سه پیامبر موسی، عیسی و بویژه محمدشان احترام بگذارد و اگر نگذارد مجازند که طبق قانون صب به پیامبر او را بکشند! خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل که این چه دینی است. وقت خود را سالها پای این دین هدر دادم.

 5. پریروز مسلمان says:

  من دیگر احترامی برای قرآن جز به عنوان یک کتاب مهم تاریخی قایل نیستم. در صورت لزوم با آن شیشه هم پاک خواهم کرد و هم در توالت در صورت نبود آب. ولی برای در امان ماندن از وحشی گری مسلمانان نباید مثل این کشیش احمق قرآن سوزی را ترویج کرد. باید کم کم مسلمان را سر عقل آورد. باید آنقدر گفت تا مسلمان چاقوی خود را زمین بگذارد و اینقدر عربده نکشد.

 6. اورینب says:

  اوخ اوخ که بدجو سوتیدی! مرد حسافی تکنیک و پروسه تولید کاغذ توالت با کاغذ چاپ از بیخ فرق میکنه!
  تنها شباهتشون اینه که هر دو نوع کاغذ گه مالی خواهند شد.
  اما میگن هربار شعبون یه بار رمضون! اینهمه مسلمونا کتابای علمی و ادبی و دینی دیگران رو سوزوندن حالا چه دلی برا بیضه اسلامشون میسوزونن! چقدر اوستا و زند و پازند و مینوی خرد در ایران خودمون به آتیش کشیدن؟

 7. مسلمان says:

  خاک بر سر همتون
  خیلی آدم گند و آشغال و کسافت و … هستین
  خلاصتا خاک بر سر هرچی آدم ضد اسلامه
  والسلام

 8. علیرضا says:

  حضرت علی (جک) به دوستش میگه: ای ریدم تو این شانس الان یه هفتس که سکس نداشتم.
  دوستش میگه: چطور مگه؟ فاطمه زهرا (فک*) پریوده؟
  علی میگه: نه بابا مالک اشتر اسهال شده!

  *فیل‌کس؛ اسطورهٔ حیض‌ندیدگی مسلمانان

 9. shayan says:

  هر چه تو گويي نکنيم آن کنيم
  فيلتر شکن, پروکسي, vpn, براي جنبش سبز:
  https://69.89.15.209/vb/showthread.php?t=2055
  https://69.89.15.209/

 10. kia says:

  کسی که با نام مسلمان کامنت گذشته حتمن یکی از این فاطی کماندو های ایران است بدجور اون جاش سوخته که قران به اندازه بیضه چپ خیلی ها ارزش نداره دیگر گذشت ان روزها که ترس از اسلام ستیزی باعث شده بود خیلی ها ساکت بمانند خواستم بهش بگم فاطی خانوم مسلمان ان خاک را بر سر خوده احمقت بریز که حق توست و خانوداه بی شعور و بی سوادت اگر یک ذره شعور و فهم داشتی می فهمیدی که توی زن در اسلام فقط از پائین تنه ارزش داری و هر کاری که خواستی انجام بدهی مردت باید اجازه بتو بدهد و هزار چیز دیگر پس برای تو همان اسلام خوب است چون هیچ ارزشی برای خودت به عنوان قائل نیستی اگر قائل بودی که مسلمان نمی ماندی این سایت را برو خوان و با اسلام عزیزت بیشتر اشناه بشو
  http://iran000.blogspot.com/

 11. بلوا says:

  خسن‌آقا عزیز٬
  به نکته‌ی هوشمندانه‌ی خوبی اشاره کردی تازه در ایران هم کاغذ کتاب را از خارج وارد می‌کنند! بسیاری از قرآن‌ها در کشورهای اسلامی در اروپا یا اخیرا چین چاپ می‌شود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر