Aug 21 2010

نرمش اخیر آسید علی آقا از چه جهت است؟

نوشته:     :::       5 پیام

در آخرین سخنرانی سید علی آقای رهبر نشان از نرمشی داشت که در سالهای اخیر نمونه نداشته. چه شده که یک مرتبه کسی که تا همین یکی دو هفته قبل بر طبل جنگ می‌کوبید یک مرتبه می فرماید:

«عده ای در حال آتش افروزی های سپاسی میان جناح ها و عناصر مختلف جناح ها هستند و مقابله با این تحرکات، از مصادیق بارز تقوای الهی است.»
«البته میزان و معیار این کار اصول و ارزش ها است اما باید توجه کرد که ایمان اشخاص درجات متفاوتی دارد و باید کسانی را که جزو مجموعه بوده اند اما بر اثر اشتباه یا غفلت، کنار افتاده اند با نصیحت و دلالت به راه برگرداند.»
منبع
اینکه آقا دارد در اینجا کمی نرمش نشان می‌دهد نه از سر مهر و محبت است که بیشتر از سر ترس و وحشت است. اگر به اتفاقات دیگر در همین یکی دو هفته نظر بیندازید می‌بینید که دو تهدید عمده در این یکی دو هفته مطرح بوده که باعث شده آقا بدجوری ترس برش دارد.
بیخودی نیست که سید علی مدام دشمن دشمن می‌کند، دلیل اش توهمی است که در او خانه کرده، توهم دشمن در همه جبهه‌ها. این است که آقا دیگر حتی به نزدیکترین هایش هم اعتماد ندارد و اگر به یک گروه تکیه می‌کند نه از آن نظر است که به آنها اعتماد دارد، بلکه بیشتر از آن نظر است که کمتر از این گروه می‌ترسد و وحشت دارد.
رفتار رئیس جمهور منتخب و خصوصا دست راست او مشایی باعث شده که آقا به این گروه اندک اعتمادی که داشته را از دست بدهد و یک شبه مهربان شود و دشمنان قبلی را دعوت به دوستی کند. در این یکی مقوله، کار به جایی رسیده که مداحان بیت رهبر مشایی را به آلت تناسلی تشبیه می‌کنند. و دیگر اتفاق، جدی شدن تهدید حمله نظامی آمریکا و اسرائیل است.
خلاصه اینکه سید علی آقا هر وقت ترس برش می‌دارد یا می‌زند زیر گریه یا دشمنان را دعوت به دوستی می‌کند.
رفتار ایشان شده مثل آن انتری که هر وقت می‌پرسیدی جای دوست کجاست به سر خود اشاره می‌کرد و اگر می‌پرسیدی جای دشمن کجاست نشیمنگاه مبارک را نشان می‌داد. زیاد نباید او را جدی گرفت رفتارش دست کمی از آن انتر ندارد! نرمش ایشان هم در این سخنرانی اخیر از همین دست است.
پ.ن.:
یک نکته که بعد از نوشتن متن به ذهنم رسید:
حاج آقا سید علی آقا زمانی که دستور تقلب در انتخابات را صادر فرمودند، به خیال خودشان می‌خواستند هر سه قوا را یک دست و با خود همراه کنند! غافل از اینکه بطور کلی این حکومت از ریشه مشکل دارد. حالا که به خیال سید علی آقا هر سه قوه همراه و هم سو شده‌اند، دارند نتیجه را مشاهده می‌کنند که درگیری‌های نه تنها تقلیل پیدا نکرده، بلکه درست برعکس جنگ حالا در سنگرهای خودی هم دارد به شدت هرچه تمام تر ادامه پیدا می‌کند. کار چنان بیخ پیدا کرده که قوه غذاییه رژیم و مجلس شوربای اسلامی هم که روسای آنها برادر تنی هستند هم با یکدیگر مشکل دارند، چه رسد به احمدی نژاد چموش و دولت نظامی‌اش!

نوشته: در ساعت: 8:41 am در بخش: ملای حیله گر

5 پیام  |           

5 پیام به “نرمش اخیر آسید علی آقا از چه جهت است؟”

  1. kia says:

    خسن گرامی پست بسیار خوب و از طرفی خوشحال کننده بود چرا خوشحال کننده چون میخوانی که اقا معاون امام زمان ترس به جان کثیفش افتاده و هر شب شایسته خانوم باید معاون امام زمان را دلداری بدهد که اتفاقی نمیافتد راحت بخواب ولی اقا چنان ترسی بجانش افتاده که مجبور شده اینچنین به گه خوردن بیافتد وگرنه دیادمان نرفته تا همین چند ماه پیش چنان شمشیر را از رو بسته بود که دیگر به امام زمان هم گفته بود بیا از انجایم برو بالا حالا یکمی صبر بکنیم بدتر هم خواهد شد وقتی اقا شروع به گه خوردن افتاده دیگران هم شروع به خوردن گه ولی دو لپی خواهند افتاد امثال بسیجی ها که در میان مردم زندگی میکنند و همیشه ترس دارند مردم بریزند خودشونو خانواده شونو تیکه تیکه بکنند دیکتاتورها وقتی ترس بجانش افتاد و ان را هم علنی نشان دادند اغاز پایان است

  2. baran says:

    کامنت من بیربط ببخشید. شما از شیوا “فریاد بی صدا” خبر ندارین خیلی وقته اپ نکرده

  3. باران عزیز من هم پیامی برای شیوا گذاشتم ولی پاسخی دریافت نکردم.

  4. sam says:

    مرگ بر حکومت آخوندی. اما آنهایی که چشم امید به چکمه های سربازان آمریکایی برای آزادی ایران را دارند, باید این را بداند که مردم کشورهای اروپای و امریکای به چشم ملت عقب مانده و وحشی به ما نگاه مکنند, بروید از آنهایی که تجربه زندگی در اروپا را دارند بپرسید, که چگونه مردمان رنگین پوست و مو سیاه در اینجا مورد ظلم و تبعیض قرار میگیرند, نگ بر سلمان فارسی ها کنونی در خارج از ایران که در تلاشند که باز ایران مورد تجاوز اجنبی قرار گیرد, ملت آزاده ایران شما خود رهبرید و ایران باید بدست شما و بدون دخالت بیگانگان آزاد شود, تمام تلاش آمریکا برای تجزیه ایران است. سام

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی