Aug 10 2010

شعبه ولایت ائمه اطهار!

نوشته:     :::       3 پیام

رهبر معظم ان‌قلاب این روزها بدجوری بی کس و کار شده‌اند. آخه یکی نیست به ایشان بگوید مردک خر، یک موجود [1]نجیبی مثل خاتمی رو ول کردی رفتی چسبیدی در کون این یابوی چموش واصه چی!؟ ضرب المثلی است که می‌گوید “عقل که نباشد جان در عذاب است” حالا این هم شده حکایت سید علی آقای نادان! مردک نانت نبود آبت نبود رئیس جمهور تعیین کردن‌ات چی بود توی این دنیای بی حساب و کتاب. یک آخوند عبا شکلاتی داشتی که آبدار چی درگاه ات بود و شده بود دیوار حائل بین تو و ملت، بی خودی زدی کردی بیرون، حالا جونت در برود این قاطرهای چموش را خود از طویله بیرون آوردی خودت هم بکنشان توی طویله!
حضرت‌اش یکی دو هفته می‌شود که پس از آن زر زدن کذایی، همان که گفته بود “ولایت فقیه شعبه‌ای است از ولایت ائمه‌ اطهار و ولایت رسول‌الله” دیگر لام تا کام نمی‌گوید تو گویی که زبانش را بریده‌اند!
این روزها با درگیری‌های جناحی که در بین اصولگراها در جریان است، دارد کم کم دلایل اظهارات ولی امر مسلمین! جهان بیشتر برملا می‌شود. وقتی آقایان لاریجانی‌ها چهار نعله به رئیس جمهور منتخب آسید علی آقا می‌تازند [1][2] و شلوار نکنده می‌رینند روی هیکل رئیس جمهور، این معنای دیگری ندارد جز ریدن مستقیم روی آسید علی آقا! آخه هرچی باشد ایشان خودشان تو دهن ملت زدند و رئیس جمهور تعیین کردند، حالا هم خودشان این ریدن‌های آقایان را تحویل بگیرند. از همه اینها بدتر وقتی است که کلاغ کون دریده هم نه زیر می گذارد و نه رو باز هم شلوار نکنده می‌ریند روی رئیس جمهور منتخب آقا.
خلاصه اینکه آسید علی آقا با آن نادانی که کرد بنیان همه چیز را از ریشه در آورد. من در این عجبم که چنین حکومتی که نه سرش پیداست و نه تهش چرا هنوز پابرجاست! البته اگر بتوان این اوضاع بلبشوی سیاسی ایران امروز را دولت یا حکومت نامید. باور بفرماید اوضاع سیاسی امروز ایران از دوران شاه سلطان حسین خودمان هم خر تو خر تر شده، بلکه شده شعبه ولایت ائمه اطهار!
[1]نجیب اینجا به معنی اصلی واژه نیست‌ها! چه این حرامی از آن نا نجیب‌ها ست که بیا و ببین، اگر نوشتم نجیب بیشتر از آن معنی بود که برای آن چهارپای نجیب استفاده می‌شود به معنی مطیع و فرمان بر و خلاصه خر بار بر.
عکس رئیس جمهور متخب آقا همراه با رئیس جمهور گینه بی صحاب


ahmadi_gine_bi_sahab.jpg

نوشته: در ساعت: 1:33 pm در بخش: سیاسی

3 پیام  |           

3 پیام به “شعبه ولایت ائمه اطهار!”

 1. kia says:

  خسن اقای گرامی خامنه ای دارای خصلتی جنایتکارانه است وقتی خاطرات امیر فرشاد ابراهیمی را میخوانی که روزی جزوه گروه انثار جزب الله بوده از ملاقات هایشان با خامنه ای تعریف میکند که این حرم لقمه چطور دستور میداد بروید این را بزنید بروید بیت ان را اتش بزنید انوقت میفهمی این اخوند خصلتی جنایتکار دارد و دوست ندارد مطبوعات نمیه ازادی وجود داشته باشد که بخواهند سر از کارش دربیاورند برای همین با خاتمی جنگید دیدیم در ان زمان همه چیز موازی درست کرد وزارت اطلاعات موازی اطلاعات قضایه موازی ووووو… را درست کرد اخر دست هم تحمل خاتمی را دیگر نداشت رفت یک مشنگ خونخواری مثل احمدی نژاد را پیدا کرد که مثل خودش خصلت جنایتکاری داشته باشد و دست بوسش هم باشد و هرچی بگفت بگه چشم . به نظره من تمام جنایتها و کارهای خلاف قانون دستور خامنه ای بوده و هست احمدی نژاد یک ادم بیشعور و نادان است که در دست خامنه ای و فرمانده های سپاه ست و هر وقت هم که تاریخش تمام بشود او را نابو د خواهند کرد

 2. دامون says:

  همان که گفته بود “ولایت فقیه شعبه‌ای است از ولایت ائمه‌ اطهار و ولایت رسول‌الله” دیگر لام تا کام نمی‌گوید تو گویی که زبانش را بریده‌اند! ( به به، زیبا گفتی )
  حسن آقا این همان اشتباهی بود که خمینی کرد و او را انتخاب کرد که قاتل پسرش بشه، و به واضح با بیگانه های لبنان دخل همه را بیاورد و خشگ و تر را بسوزاند؛ نمیدانست که مافیای نهفته ای هم هست که موازی اش را درست نکرده و اینها افعی های مُحلکی هستند که دیر یا زود دخل خودش را هم ارتش لبنانیش را هم خواهند آورد به نظر من سرچشمه به اینجا میرسه که قدار ترینشان که اتکای کامل به دولتین‌ ِ فی مابین (سه مُفسدین) دارد با هر اسمی که هنوز محک میخواد( نه ملی، نه مضحبی؛ بلکم ساده مثل روسری کوچکتر آذادی بیشتر؛ وام مسکن با بهره کمتر، برنج روغن تعاونی‌ برای همه، فراونی و شعار های با مُثما مثل “آره مردم راست میگن” ” بگیرو بند و اعدام های دسته ای از همینها که جرگوشه های ِ مردم را کشتند ” که همچی بگی نگی مردم رو از خر شیطونی بیاره پایین خواهد آمد
  کون نشسه آقایان أ پزیسیون بیشتر به زردی میزند نه به سبزی و چاره ساز کار مردم نمیشود اینها سِلبریتی های ِ حُباب مانند هستند که تا ده سال دیگر کسی به خاطر نخواهد آورد؛ به نظر من هم ولی فقیه و هم آن سگتولهء نا بخردش، هر دو، هر دو دوامشان بسر رسیده و گم میروند به قول معروف دست بالای دست بسیار است به قول کشتیگیر ها ” بنداز شان در راه است ” به قول خود خرش تیر غیب ِ خدا در راه است. ولی در مجموع شما درست گفتید پر زد، پر زد، آخرشم نشست رو گُه
  دامون

 3. آیت الله مک دونالدی says:

  والله که من هرگز یک شعبه مک دونالد رو با 100 تا شعبه ولایت ائمه اطهار عوض نمیکنم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی