Aug 04 2010

مارمولک

نوشته:     :::       10 پیام

خبری نظرم را به حضرتش جلب کرد(منظورم حضرت مارمولک است!). پس از چند جستوجو با گوگل، دیدم الحق که تهیه کننده فیلم مارمولک چقدر خوب زوایای افکار پلید روحانیون را روانکاوی کرده.
نمونه این مارمولک‌ها در ایران زیاد هستند. همان‌هایی که می‌دانند با چه ابزاری می‌توان نردبان ساخت و از دیوار قدرت بالا رفت.
در هر سخنرانی که از این مارمولک بخوانید، حتما یک یا دو جمله یا حتی بیشتر در باره سیدعلی رهبر یافت می‌شود. و با چنان تبحری خایه‌های ملوکانه را می‌مالد که بیا و ببین. در همه زمینه‌ها هم ابراز وجود می‌کند و با مغلطه و سفسطه و آخوند بازی حرفهایی می‌زند که از هیچ جعبه مارگیری بیرون نمی‌آید. خلاصه اینکه شارلاتانیزم را از مکتب ماکیاولی به خوبی فرا گرفته، خلاصه اگر کسی می‌خواهد فیلمی بسازد و یا داستانی درباره حرامزادگی ملاها بنویسد یا اگر می‌خواهید در زمینه روانشناسی تحقیق کنید، این خوکچه هندی کیس(case) خوبی برای آزماشگاه شما خواهد بود:
حجت الاسهال والمسهلین عليرضا پناهيان، اگر اشتباه نکرده باشم خودش می‌گوید متولد 1368 است که از قرار معلوم باید 21 ساله باشد و از طرفی در جنگ هم شرکت کرده جای دیگری می‌گوید متول 1344 است، و خلاصه اینکه دروغ زیاد می‌گوید. شاید هم این آدرس متعلق به او نیست و شخص دیگری است، باز هم خدای مسلمین داند! آخه این مسلمان‌ها یک روده راست توی شکمشان نیست، در نتیجه نمی‌توان از روی گفته‌های آنها قضاوت کرد و بیشتر باید با حدس و گمان حقایق را کشف کرد.
سخنان گه هربار حجت الاسهال والمسهلین علیرضا پناهیان در همه زمینه‌ها!:
حجاب
تحریم
عضو هیئت امنای دانشگاه هنر تهران
حجت الاسهال والمسهلین علیرضا پناهیان مسئول اتاق فکر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در باره آبروی جمهوری اسلامی و الخ.

نوشته: در ساعت: 11:01 am در بخش: ملای حیله گر

10 پیام  |           

10 پیام به “مارمولک”

 1. بی نام says:

  من از ایرانم با فیلتر شکن میام باور کن هروقت مطلب می نویسی کلی ما ذوق می کنیم گاهی کامنت نمیذارم ولی مطالبت رو میخونم
  این اخباری که در ستون چپ میذاری جالبه
  خوب به خدا که اعتقاد نداری ولی از خدا میخوام همیشه سلامت باشی
  من مذهبی ندارم ولی به خدا معتقدم
  مارمولک جانور محترمیه قیاسش با آخوند عادلانه نیست

 2. پریسا says:

  خسن اقا جان حتمن خوندید در خبرهای جدید هم که به همراه ده نمکی و چمران و ضرغامی شدند عضو هیئت امنای دانشگاه هنر؟؟

 3. بی نام عزیز همه امید من به این هست که از ایران کسانی بتوانند از سد آخوندی بگذرند و مطالب اینجا را بخوانند. من و دیگران که خارج از ایران هستیم همگی چشممان به ایران است. شاد و سرخوش و سلامت باشی.
  پریسا جان خبر رو خوندم این مطلب رو هم از همون جا ایده گرفتم وقتی دیدم این آخوندک شده عضو هیئت امنای دانشگاه هنر. خاک برسر حکومتی که این جانور رئیس هیئت امنای دانشگاه هرنش باشد.

 4. hamvatan says:

  آخرین خبر لؤ رفته از شورای عالی‌ امنیت ملی‌ ایران (لطفا اطلاعرسانی کنید)
  در جلسه محرمانه که به صورت قریب الوقوع در دفتر علی‌ خامنه‌ای تشکیل شده است
  آیا دوباره باید شاهد زلزله‌ای همچون زلزله بم باشیم ؟ ميليونها ايراني از بين خواهند رفت
  در روزهای گذشته نظر ناگهانی و تعجب آوری که احمدی نژاد در باره انتقال ۵ میلیون تهران از پایتخت مطرح کرد، خبرهای های دیگری نیز در محافل سیاسی ایران و شورای عالی‌ امنیت ملی‌ ایران و دفتر علی‌ خامنه‌ای گفته شد که فقط تکمیل کننده انتقال ۵ میلیون تهرانی نیست، بلکه زیربنای این ماجراست. در این جلسه گفته شد، سپاه محمدرسول الله که تهران به آن سپرده شده و در کودتای ۲۲ خرداد و مقابله خونین با مردم نقش اصلی را داشت، در اطراف “شهریار” مامور ایجاد پناهگاه هائی برای شرایط اضطراری شده است. این پناهگاه ها با سرعت در حال حفاری است. در عین حال گفته می شود بدستور خامنه ای “ستاد بحران جنگی” تشکیل شده که مقر آن نیز در شهریار و در همین پناهگاه ها در نظر گرفته شده است. در دیدار فرماندهان سپاه و ارتش با علی خامنه ای، وی به آنها گفته : شما طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید خود را برای حمله در اواسط تابستان آماده کنید.
  خبر هول انگیز دیگری که با نگرانی توام با اعتراض محافل حکومتی همراه شده اینست که بخشی از حاکمیت معتقد است برای جلوگیری از حمله نظامی به ایران باید یک زلزله مصنوعی در تهران بوجود آورد . این زلزله نه تنها ویرانگر خواهد بود، بلکه تلفات زیادی نیز برای آن پیش بینی شده است. مبنای این طرح آنست که با وقوع زلزله دیگر تا مدت ها هیچ دولتی به یک کشور زلزله زده حمله نمی کند. آن اظهار نظر احمدی نژاد در باره قرار داشتن تهران روی مدار زلزله و ضرورت انتقال 5 میلیون تهرانی به خارج از پایتخت، زمزمه ایست ناشی از بحث هائی که درباره این طرح هول انگیز و ضد انسانی جریان دارد. با طرح این مسئله، می خواهند اذهان عمومی را بتدریج با وقوع یک زلزله برنامه ریزی شده آماده کنند. هم اكنون در حوالي تهران كمپهايي با عنوان طرح اسكان موقت برپا كرده اند كه خود بيانگر همين قضيه است. در همین محافل از سفرهای پیاپی فرماندهان سپاه در هفته های اخیر به مجمع الجزایر “قمر” (كمور) گفته می شود.
  سپاه در این مجمع الجزایر که رئیس آن یک روحانی است با عمامه سبز و قبلا در قم از شاگردان مصباح یزدی بوده، طرح های خانه سازی را اجرا کرده است. برخی از این خانه ها که دارای تجهیزات ویژه است به شماری از فرماندهان سپاه تعلق دارد. خلاصه آنكه تهراني ها در معرض بزرگترين خطرها هستند و هر لحظه آبستن حوادثي است كه به فرمان سران جمهوري اسلامي رقم خواهد خورد و دوستان عزيز بايد اين خبر را پخش كنند تا همه دنيا بدانند كه چنين اتفاقي در راه است. با اين كار يا سران نظام نقشه را بر باد رفته مي بينند و به فكر كثيف ديگري خواهند پرداخت و يا آنكه بعد از اين اتفاق شوم كه ميليونها ايراني از بين خواهند رفت شايد جهان به دادخواهي برخيزد.
  http://gllas.blogspot.com/

 5. آرش says:

  اگه 3 تا دین یهود و مسیحیت و اسلام نبودن دنیا جای بهتری بود نمیگم اصلا جنگ و تجاوز و … نبود ولی هرچه که بود از الان بهتر می تونست باشه این عکس رو ببین اینا رو که می بینم یاد آخوندهای خودمون می افتم
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2f/MishkenoisHaRoim01.jpg

 6. kia says:

  براستی از خواندن کامنت بدون نام از ایران خوشحال شده که میبینم اسلام پایه هایش در ایران روز به روز ضعیفتر میشود ای کاش روزی برسد که بشنویم مسلمانی در ایران وجود ندارد البته نسل ما و چندین نسل بعدی این خبر واقعن خوشحال کننده را نخواهد شنید ولی امیدوارم یکی دو نسل یعد بگوپند مسلمانان در ایران در اقلیت هستند و طوری بشود که جرات نداشته باشند صدایی از خود بلند کنند وگرنه تلافی ان سال سیاه در تاریخ ایران ١٣٦٧ را از انها در میاوریم . خسن اقای گرامی اخر کسی که به ویروس اسلام مبتلا است که دیگر نباید انتطاری بیشتر از این چرندیات ازش داشت این دین با یاری اخوند انسانها را وادار میکند از مغز خود هیچ استفاده یی نکنند و دربست همانطور که گرفته اند از مادر بدون دست خوردن اکبند پسش بدهند موقع مرگ

 7. شیمبل says:

  خسن آقای عزیز، اینو تا داغه از روش کپی کن بذار رو سایتت. فکر کنم زود برش میدارن
  http://www.rajanews.com/detail.asp?id=55643
  خواستم بگم آلتت برقرار باد دیدم بعد از خوندن این مقاله خود بخود برقرار میشه.

 8. m says:

  آقا من نمی دونم شما در نروژ بدون امام چطور می تونید اختلافات خودتون رو حل کنید !!!!
   
  آیت الله زمین خوار حائری شیرازی: ” آنهايي كه لائيك مي‌شوند نمي‌توانند اختلافات را حل كنند زيرا امام ندارند. ” !!!!
  http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=112472

 9. m says:

  آيت الله حائري شيرازي با تاكيد بر اينكه رفع بدحجابي در اقامه حدود است، گفت: از اين طريق مي‌توان اين امر را به عنوان يك منكر نشان داد و اگر يك مجرم را مجازات كنيد همه موها زير چادر مي‌رود.”
  وقتی این افاضات مشعشع و همراه با عصبیت رو می خونم مطمئن میشم حضرات مارمولک خودشون هم فهمیدن اوضاع آنطور نیست که 30 سال قبل میخواستن
  خیلی از جوان ها دیگه نگاهشون ایدئولوژیک نیست

 10. گودرز says:

  باس زد خار مادر اسلام رو گایید.
  باس با دلایل روشن استدلال کرد
  شاید شصت سال بکشه ولی شر اسلام کنده میشه
  یعنی تقدسش از بین میره.بعد میشه یه چیز بی اهمیت.اینه که اسلام موسوی و خاتمی و مهاجرانی خطرناکه چون دوباره این دین تخمیو بزک میکنه تا نهایتا یه خمینی دیگه از تو چاه مستراحش بزنه بیرون
  اینم فهمش آسونه اگه آدم مزدور و ذی نفع نباشه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی