Aug 01 2010

مزخرفات آخوندی خوراک فکری عوام

نوشته:     :::       9 پیام


تحلیل فقاهتی رابطه زلزله با گناه براساس مبانی فیزیک دینی توسط آیت الله خرازی
زلزله تجلی غضب مقام ولایی اهل بیت برضد منکرات با چگالی بی نهایت است.

آقا به جدم قسم شاید این ایده پیوند حوزه و دانشگاه چیز بدی هم نباشه ها! باور کنید شاید اگر این آخوندها را بفرستیم دانشگاه یک چیزی یاد بگیرند کمتر این همه مزخرفات به هم ببافند!
آخه یکی نیست از این آخوند شارلاتان بپرسه، معنی این چرندیاتی که به هم بافتی چی هست!؟ باور کنید وقتی این تصویر رو که یکی برام فرستاده بود دیدم، نیم ساعت مشغول بودم ببینم این حاج آقا چی می‌خواد بگه! بیخود نیست اینها در بین عوام این همه طرفدار دارند! آخه مرتیکه ده دوازده تا واژه قلمبه سلمبه که نه خودش ازش چیزی می‌فهمد و نه دیگران، همین طوری استفراغ کرده، عوام بیچاره هم نمی‌فهمند چه می‌گوید در نتیجه نفهمیدن چرندیات آقا را به حساب بیسوادی خودشان می‌گذارند، بدون اینکه به مخیله شان برسد که بابا این مردک بیسواد دارد مزخرف می‌گوید. شما نگاه کنید به چرندیاتی که اسهال طلب‌ها چند سال بستن به خیک طبقه مثلا روشن فکر ما! بدبختی این هست که این آخوندها چنان اعتماد به نفسی دارند که هر مزخرفاتی را به نام علم می‌کنند توی حلق مردم بیچاره و کسی هم جرات نمی‌کند اعتراضی بکند، چونکه اکثرا مذهبی هستند و خیال می‌کنند اگر روی حرفهای این ارازل و اوباش حرفی بزنند سنگ می‌شوند و یک راست می‌روند به قعر جهنم!
شما چیزی از این سخنان گه هر بار آیت الله خرازی می‌فهمید!؟


mozakhrafate_ayatola_kharazi.png

نوشته: در ساعت: 11:48 am در بخش: ملای حیله گر

9 پیام  |           

9 پیام به “مزخرفات آخوندی خوراک فکری عوام”

 1. بهلول says:

  آقا به جان خودم و به قول خسن آقا قسم به جدم حضرت چغندر اگر یه عمر این دیوث یا دیوس ها رو بفرستین دانشگاه , باز همون خر که به دنیا اومدن الاغ از دنیا میرن تنها کاری که میشود اتفاق بیافتد این است که دانشگاه را هم به گه می کشند که در کمال تاسف کشیده شده است . این تمزیج حوزه و دانشگاه مزخرفی است که اون خمینی پفیوز آتش به قبر افتاده در دهان بقیه الاغ ها گذارد .

 2. kamal says:

  in aldanghaye bishor dige shoresho daravordand harche be dahaneshan miad be in mardome sade loh tazreq mekonand

 3. shane says:

  This guy is not unique, we also have Rahim Moshaei and Ahmadinejad. They are mentaly sick and need to stay in mental hospital.

 4. kia says:

  اقا یکی بگه چگالی یعنی چی? خاک بر سر ملتی که بخواهد این چرندیات اخوند اسلامی انهم از نوع شیعه را باور کند شیعهی که دروغ را در آئین خود دارد و هر روز اگر دروغ نگوید روزش شب نمیشود لعنت بر اخوند که از جهل زنده است گر جهل نباشد اخوندی هم نباشد
  ——-
  پاسخ:
  چگالی همان وزن مخصوص است

 5. . says:

  http://alef.ir/1388/content/view/79133
  احمدی نژاد و شعیب بن صالح !

 6. . says:

  شیوه آخوندی : اول مردم را تا سرحد مرگ می ترسانند و بعد میگن عزیزم تا وقتی ما هستیم نترسید بیایید در آغوش آخوند تا تسکین بیابید

 7. بلوا says:

  خسن‌آقا جان٬
  خودت می‌گی خرازی یعنی این رازی است که فقط «خر» می‌فهمد! زیاد به کار ما نمی‌آید خود آقا فقط از این حرف‌ها سردرمی‌آورد.
  چند عکس خوب از ممه و لولو در وب‌لاگم گذاشتم سر بزن حالت جا بیاد!
  —-
  پاسخ
  سر زدیم آقا، ممه ها همه ها را دیدیم لولو هم 32 سال است داریم مدام می بینیم

 8. خسن آقا جان ٬با درود و ارادت . وبلاگ کلموک اقا را در بلاگفا ملاخور کردند . ( به این خانه گذر اما اگر کردی. توتیای خاک پایت را بسان گنج مکنونی ,گره زن برحریم گوشهء پاک عفاف چادر مادر بزرگ من! که بوی یاس از آن جاریست . شاید روزی آنرا مرهمی کردم بر این درد عظیم تا ابد جاری) . ارادتمند همیشگی کلموک.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی