Jul 26 2010

عرایض حاج صادق!

نوشته:     :::       6 پیام


حاج صادق لاریجانی: “در کشوری که بنای آن توحید و ایمان به حق تعالی بوده و براساس قرآن شکل گرفته، آیا درست است بر علوم انسانی اتکا کند که پیش فرض‌های آن به هیچ وجه الهی نیست؟ چه معنی دارد در کشور خود تئوری‌هایی درباب روانشناسی و جامعه‌شناسی ترویج کنیم که بر پیش فرض‌هایی استوار است که به هیچ‌وجه با پیش فرض‌های دینی ما هماهنگی و همخوانی ندارد؟”

تصویر یک اوران اوتان
پاسخ خُسن آقا به این سوال آقا صادق یقینا منفی است! حق با حاج آقا صادق است، اگر نگاهی به شکل و شمایل آقا صادق و اون دوتا برادر دیگه‌اش بیندازید و از حیوان شناسان سوال کنید، یقینا در خواهید یافت که نژاد این خاندان از انسان بسیار دور است. شکل و شمایل آقا صادق بیشتر شبیه به اوران اوتان است تا انسان. یقینا برای این حیوان ماقبل تاریخ نمی‌توان علوم انسانی تدریس کرد و حتی اگر از من بپرسید اینها اصلا نمی‌توانند هیچ علمی را درک کنند. برای چنین موجوداتی باید از علوم حیوانی بهره برد. مثلا می‌توان برای اینکه کار خطایی نکنند آنها را تنبیه بدنی کرد. به خیال شما بیخود است که در قوانین اسلامی که ایشان و دیگر ریشوها خلق کرده‌اند احکامی از قبیل شلاق، سنگ سار، چشم در آوردن، دست و پا بریدن و از کوه پرت کردن وجود دارد!؟ دلیل‌اش واضح و مبرهن است اینها علوم و قوانین حیوانی را بهتر درک می‌کنند تا انسانی را!
مگر ما در این 31 سال مدام تکرار نکرده‌ایم که این رژیم متعلق به دوران ماقبل تاریخ است؟ خوب حالا اینها خودشان به زبان خودشان می‌آیند و می‌گویند “در کشوری که بنای آن توحید و ایمان به حق تعالی بوده و براساس قرآن شکل گرفته، آیا درست است بر علوم انسانی اتکا کند”
من نمی‌فهمم چرا ملت ایران اسرار دارد این نوع جانوران را تربیت کند!؟ درست است که با تلاش می‌توان بعضی حیوان‌ها را تربیت کرد، ولی به جدم قسم آن حیوان‌ها چند درجه از این آقایان باهوش تر هستند که می توان آنها را تربیت کرد، برعکس علمای شیعه متعلق به دوران ماقبل غار نشینی هستند، به همین دلیل هنوز از لحاظ فکری و هوشی به آن درجه از رشد نرسیده‌اند که بتوان آنها را بر اساس علوم نوین تربیت کرد.
از طنز که بگذریم علت چرند گویی این بار آقا صادق این است که دیدند آسید علی آقا آمد همین چرندیات را چند ماه پیش در مورد تدریس علوم انسانی در دانشگاه ها گفت و مردم زدند توی دهن سید علی آقا. حالا این یکی آمده به خیال خودش می‌خواسته به زبان دیگری همان چرندیات را بگوید شاید گوش شنوایی پیدا شود، ولی گویا دیگر هیچ گوشی برای شنیدن این چرندیات ماقبل تاریخ در ایران وجود ندارد.
آقا صادق یادش رفته که از آن زمانی که این مزخرفات در جامعه خریدار داشت 31 سال گذشته و خصوصا که درجه حیوانی آقایان چنان برملا شده، که دیگر عوامفریبی آقایان بی اثر شده و کسی برای‌شان تره هم خورد نمی‌کند.

نوشته: در ساعت: 12:17 pm در بخش: ملای حیله گر

6 پیام  |           

6 پیام به “عرایض حاج صادق!”

 1. Mimbikhoda says:

  hasan agha be hayvanat tohin nakon
  to koja didi hayvanat hamnoeshoon ro sangsar konand

 2. بهلول says:

  خوبی این ها اینه که می دونن مردم هیچکدوم از حرفهاشون رو جدی نمی گیرن و اصلا آدم حسابشان هم نمی کننداما چرا آنقدر خود را به خریت کامل و محض می زنند , خودشون می دانند و لابد رهبرشون !

 3. kia says:

  خسن اقا گرامی نگواید قوانین حیوانی را بهتر درک میکنند بهتر است همان قوانین اسلامی گفته شود کدام حیوان و قوانینش
  به انسان این همه ظلم و بد کرده که قوانین اسلامی کرده خسن اقا گرامی لاریجانی قوانین دینش را میگوید بله این دین از این اخوند نا انسانی درست کرده که از نظره چهره بیشتر به شکل اوران اوتان خود را در اورده و از نظره افکار دقیقن اسلامی است همانطور که خودت نوشتی دینی با قوانینی مثل شلاق، سنگ سار، چشم در آوردن، دست و پا بریدن و از کوه پرت کردن خب انتظار داشته باشم بهتر از این فکر بکند

 4. با درود به خُسن اقای گل گلاب
  عزیزم شما تقصیری ندارید و بنظر میرسد مانند سایر رسانه ها از درک عرایض ایشان که بالاتر از فهم ابناء بشر است غافل مانده اید.
  ایشان برای شما و بنده و سایر مردم که عریضه صادر نکردند. مستمع سخنان گه هر بار ایشان از ما بهتران هستند که همان اجنه و ارواح و طلبه های قم و ساندیس خورهای حرفه ای باشد.
  کدام حرف این آغایان از رهبر چلاق گرفته تا قاتلین و چاقوکشان حرفه ای یک کلمه حرف درست و حسابی زده اند که این یکی بهتر از آنها باشد.
  مگر شما لقب بزغاله و آشغال و … ملیجک بارگاه را فراموش کرده اید.
  سواد و شعور این مترسکها فقط در بول و غایت و حیض و نفاس خلاصه میشود. علوم انسانی مال انسانهاست نه مرتجعین ماقبل تاریخ.

 5. بلوا says:

  همان گونه که شرح فرمودید. «علوم انسانی» دو بنیاد غیراسلامی دارد. یکی آن که «علم» است و علم ضد دین است و دیگر این که «انسانی» است! و اسلام ضدانسان است. پس «علوم انسانی» حرام اندر حرام است. انشا‌الله که امت مسلمان از این بلیه نجات پیدا کنند.

 6. گمنام says:

  ها ها، حق كاملا بابلوااست!
  دمت گرم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی