Jul 18 2010

جیمزباند بازی شهرام امیری و فیل هوا کردن موسوی

نوشته:     :::       8 پیام

در این مدتی که حقیر اینترنت نداشتم دو تا اتفاق جالب افتاد که هر دو بنده حقیر را بسیار به وجد آورد، اولی سخنان گه هر بار رئیس قبیله آذری‌های مقیم تهران میر حسین خان موسوی بود و دومی هم فرار جیمزباند گونه شهرام امیری بود.
در مورد اولی مطلبی هم نوشتم که متاسفانه یا خوشبختانه دسترسی به اینترنت برایم میسر نشد در نتیجه منتشر نکردم، ولی خوب اگر خُسن آقا در مورد این مسائل اظهار نظر نکند انگاری لال از دنیا رفته.
در این یکی مورد یک سوال اساسی از هموطنان آذری دارم. تا آنجایی که همگی می‌دانیم مشکل ایران و اسلامی شدن(شیعه شدن) آن تنها در این 31 سال نبوده و ریشه یابی آنرا باید از دوران شاهان صفوی جستجو کرد. این سلسله هم که همه آگاهند از کجای ایران سر برآورد.
حالا هم اگر کسی زحمت بکشد و آمار آذری‌های به قدرت رسیده در این 31 سال را جمع کند، یقینا سهم آذری‌ها در قدرت از دیگر اقوام ایران بیشتر خواهد بود. از خود سید علی یک دست بگیرید و بیایید تا برسید به رهبر خود خوانده جنبش سبز امروز، جملگی آذری هستند، حالا گیرم آذری‌های مقیم تهران هستند، ولی اصل و ریشه شان از همان دیاری می‌آید که شاهان صفوی آمدند.
سوال من حالا از برادران آذری این است که چرا با یک سوسک هوا کردن مانا نیستانی آن همه فیل هوا کردند و اعتراض سر دادند، ولی حالا که آمیر حسین خان موسوی یک جا یک گله فیل هوا کرده صدایشان در نیامد!؟ آقا اگر آن بیچاره مانا نیستانی ناخواسته به شما توهین کرد! این حاجی موسوی شما، دانسته با این چرندیاتی که در این تئوری اش صادر کرده به شعور کل ملت ایران توهین کرده، خوب حالا شما چرا اعتراض نمی‌کنید!؟ نه واقعا چرا حالا فیل هوا نمی‌کنید!؟
فعلا پاسخ این یکی سوال رو بدهید تا بعد برویم سراغ دیگر سوالها!
در مورد شهرام امیری هم باید به عرض شما برسانم که CIA خونه خاله نیست که آقای امیری همین طوری از دستش فرار کرده باشه! پشت این پرده یک معامله خوابیده که یقینا در روزهای آینده گندش بالا خواهد آمد. دروغ چرا من همینکه خبر را خواندم به خودم گفتم حتما جمهوری اسلامی می‌خواهد 3 تا آمریکایی گروگان گرفته را با او تعویض کند، وگرنه مگر آقای امیری جیمزباند است که به همین راحتی از دست مامورین امنیتی آمریکا، آن هم در خاک آمریکا فرار کند!؟ درسته ما ملت بعضی وقت ها جو گیر می‌شویم و هر حرف چرندی را باور می‌کنیم، ولی این یکی دیگه حتی مرغ پخته را هم به خنده می‌اندازد.

نوشته: در ساعت: 1:56 am در بخش: اسلام و مسلمین

8 پیام  |           

8 پیام به “جیمزباند بازی شهرام امیری و فیل هوا کردن موسوی”

 1. گمنام says:

  خوش حال هستم برگشتى حسن آقا.
  درباره حادثه زاهدان چه طور؟
  حكومتى كه سال ها عمليات انتحارى را ستايش كرده و هنوز هم اگر هدف ان اسراييل باشد اين كار را ميكند حالا بى هيچ خجالتى ان را محكوم مى كند. فقط به خاطر اين كه اين دفعه ورق بر گشته و خودش تبديل به قربانى شده.

 2. دانشمند بیکار says:

  کاش CIA من رو می دزدید 😀 زن و بچه هم ندارم که نگرانشون باشم

 3. kia says:

  خسن اقا گرامی
  خب خوشحالم که بسلامتی برگشتی و نوشتن را دوباره اغاز کردی دلمان تنگ شده بود برای نوشتهایی که حرف دل بسیاری از ماها را بدون رودرواسی و رحمت اسلامی میزند. در مورد سئوال اول من چون اذری نیستم پاسخی بدان ندارم ولی این میگویم موسوی کسی نیست که بخواهد مردم را به دموکراسی براساند او امتحان خود را در این ٣١ سال گذشته پس داده باور کن خسن اقا گرامی مشکل خوده مردم ایران است که هنوز عبرت از تاریخ خود نگرفته و هنوز که هنوزه فرد پرست است انتقاد از موسوی یعنی تو مزدور حکومت اسلامی هستی همانطور که باره و بارها در باره سال ٥٧ خواندیم که خمینی را به اسمان بردن و کسی حاضر نبود از خمینی انتقاد بکند باز داره همان جریان تکرار میشود انگار این مردم خاورمیانه ای و جهان سومی از نوع ایرانی محکوم است به چپلوسی و فردپرستی و بیشتر از این ازش بر نمیاید در مورد اقای امیری من به دموکراسی باور دارم و چون امریکا کشوری دموکرات و با مطبوعات ازاد است من داستانی که امریکایها و مطبوعات امریکا در مورد جیمزباند از نوع اسلام ناب محمدیش نوشته اند و گفته اند را باور دارم تا به یک حکومت اسلامی که جزوه سیاه ترین و ادمکشترین و دروغگوترین رژیمهای تاریخ بشری است یعنی اقای جیمزباند اسلامی جاسوسی برای امریکا کرده بوده موقعی که در ایران بوده و در فبالش هم پول گرفته و موقعی که ترس از لو رفتن میکنه CIA او را از ایران خارج میکنه و به امریکا میاره و بقیه داستان که دیگر همه میدانند بنظره من هر کسی بتواند باید کمک کند که این حکومت کثیف اسلامی سرنگون بشود نتها جاسوسی نکرده بلکه کار بسیار ارزنده ی هم کرده هر کسی این کار را جاسوسی و خیانت به ایران بداند از نظره من خوده او خیانتکار و جاسوس حکومت اسلام ناب محمدی است و در فردای ازادی باید حساب پس بدهد پس قبل از حر ف زدن دو یاسه بار فکر کنید بعد کسی را جاسوس بیگانگان بخوانید یک روز حکومت اسلامی مساوی است با از بین رفتن هزاران انسان ایرانی در اشکال مختلف و هزاران ملیارد پول مردم ایرانزمین یک نمونه از ان را ببینیم که از نظر بسیاری شاید مورد توجه قرار نمیگیرد صدها معتاد به مواد مخدر در ایران جان خود را هر روز از دست میدهند که بسیاری از انان از جوانان بسیار جوان و نو جوان ایرانی هستند که بدست مزدوران همین حکومت و سربازان گمنام امام زمانش معتاد شده اند ایا نجات دادن این انسانها جاسوسی است یا خدمت به ایران و مردمش پس تا میتوانید جاسوسی این حکومت اسلامی را بکنید و وجدانی پاک داشته باشید که خدا یکی در اخرت و مردم ایران هزاران بار در این دنیا از شما قدردانی خواهند کرد پس پیش به سوی جاسوسی بهر شکلش و سرنگونی حکومت اسلامی که همانا نجات مردم و ایران است

 4. گیو says:

  هرکس دلشو داره اینو بخونه.خسن آقا،این لینکو تو سایتت بذار و بنویس :اسلام و جمهوری اسلامی را بشناسیم
  http://www.angelfire.com/folk/shemshad/torture.pdf

 5. سلام خدمت خسن آقا
  چن من یک نفر ترک با تابعیت ایران و البته به قول و زعم خیلی ها آذری هستم خواستم جواب سوال شما را بنا به درخواست شما که البته سوال خیلی های دیگر هم هست بطور خلاصه مثل خود شما بدون رودربایستی(مثل مورد بالایی در مورد زاهدان) البته تا جایی که فارسی ام قد بدهد بدهم
  مردمان ساکن ایران دارای ملیتهای گوناگونی (یا بقول خیلیها قومهای گوناگونی) هستند که و هرکدام زبان و فرهنگ و حتی مذهب مختص به خود را دارند ولی در قانون اساسی دولت تنها زبان و مذهب همین ملت فارس یعنی زبان فارسی و مذهب شیعه تبلیغ و ترویج شده و بودجه می گیرد و موارد دیگر نه تنها مورد بی مهری قرار می گیرد بلکه سعی در نابودی و تمسخر آنهم در سطح دولتی می شود(نمونه اش همین فحاشی و لجنپراکنی یک مشت آخوند رده بالا به سنیها و یا تحقیر پیدا و ینهان سایر زبانها و فرهنگها در سطح جامعه و رسانه ها مثل جوکهای وقیح و فیلمهای تلویزیون).
  درست است که کل مردم ایران به واسطه این سیستم از دموکراسی محروم شده و مورد ظلم است اما بدلیل موارد فوق الذکر این ستم در مورد نواحی غیر فارس و غیر شیعه مضاعف است. من ترک آزربایجانی درست است که درد دموکراسی دارم اما اولویت من حداقل در چارچوب ایران حق تحصیل به زبان مادری است که از من گرفته شده است و هیچ احدالناسی که به اعلامیه جهانی حقوق بشر سرسوزنی اعتقاد داشته باشد به هیچ بهانه ای نمی تواند این حق مرا انکار کند مگر اینکه خود را فریب داده باشد. من نوعی ترک ایرانی برخلاف مورد بلوچ یا کرد هنوز دست به اسلحه نبرده ام و بر خلاف آنها هنوز اندک ظرفیت تحمل ظلم مضاعف مانده است زیرا حداقل به خاطر مذهب مشترک با حکومت (شیعه منحرف 12+2 امامی) هنوز مثل آنها به مرز انفجار نرسیده ام(درست است که خودم پشیزی به اراجیف مذهبی اعتقادی ندارم اما کل مردم را می گویم).
  حالا اضافه کنید به این ظلمها ظلم اقتصادی را. به نظر شما سیل مهاجرت از آذربایجان به تهران روان است یا برعکس؟ ماشینهای مدل بالا در تبریز زیاد است یا در تهران (همین تبریز که معروف به پایتخت ترکهای ایران است پر است از ماشینهای قراضه مناطق اعیان تر کشور) و همین طور خانه ها و … همه اینها نشان از فقر اقتصادی ای دارد که اکثر مردم منطقه ما (وبه نظر من کاملا به حق) معتقدند مسببش حکومت فارس محور تهران است هر چند که در راسش گاوی مثل خامنه ای نشخوار می کند که مدام می گویید ترک است. خاک بر سر همچین ترکی که زبان و فرهنگش را انکار و امحا کند. ما هم مثل شما اورا نخواستیم. گروهی مدام می گویند فلانی ترک است بهمان ترک است و … انگار که همان فلانی چه گلی به سر ما زده که هی منت سر ما می گذارید. مگر ترک بودن رهبر چه فایده ای برای من ترک دارد که رهبریت او را امتیازی برای ترکها قلمداد می کنید و بدین واسطه سعی در ساکت کردن و عدم احقاق حقوقمان می کنید؟ ای خاک بر سر همین رهبر! نخواستیمش و دادیمش به شما. هر چه می خواهید باهاش بکنید!
  پس در موارد زبان و اقتصاد و مذهب فقط در مسئله مذهب است که ما بخاطرش کمی آرامتر از بلوچها و یا کردها نشان می دهیم و الا این نیز دیری نمی پاید و ما هم صبرمان لبریز خواهد شد.
  به خاطر همین مسائل است که تبریز راهش را از تهران جدا کرده است هر چند که مثلا و در ظاهر موسوی پیشرو نهضت سبزش باشد همین موسوی که کوچکترین کلمه ای در باب حقوق ملی ترکهای ایران نگفت و برنامه ای ارائه نکرد. مورد کاریکاتور سوسک فقط یک بهانه برای غلیان احساسات فروخورده و سرکوب شده بود مثل همین مورد فوتبال و تشویقهای تیم تراختورسازی. مثلا شعار همین مورد تماشاگران تراختور که می توانید در یوتیوب پیدا کنید به وضوح گویای همه چیز است: آزربایجان انرژی اش را برای خودش و رهایی اش نگه داشته است و مطمئن باشید به این نتیجه رسیده است که نباید در هیچ حرکتی شرکت کند که نانش را مرکز بخورد و چوبش را خودش. چون تجربه کرده که در حرکت قبلی که هر چند به قول شما بوی تجزیه می داد ولی می توانست کمر رژیم را بشکند یاری اش نکردید و تمام اپوزیسیون داخلی و خارجی هماوا با حکومت شدند. همین پسر رضاشاه گفت که اگر قرار بر این حرکتها باشد ما از جمهوری اسلامی اسهالی حمایت می کنیم تا مملکت تجزیه نشود هر چند که به دموکراسی نرسد. همین تراکتور نگفتن و تراختور گفتن عناد مستقیم با محکومت فارس محور و اعلان عدم قبول زبان فارسی اش است چه باور بفرمایید چه نه.
  ما خواهان احیای هر چیز متعلق به خود هستیم: زبان، اقتصاد، فرهنگ و … و اگر امکان بدست آوردن آنها در داخل نباشد هیچ ابایی در جدا شدن از این سیستم ظالم فاشیستی نداریم. همین اعلامیه جهانی حقوق بشر هم تمام این حقوق ما را تاکید می کند

 6. setare says:

  dooste man, ghabile khandane mellati faghat az fascisthaye doonpayeye moft khore markaz beshine iran barmiyad. age darde mardomi ro ehsas nemikoni, vaght sarf kon baraye fahmesh. jenayati ke aleyhe mardome iran dare soorat migire ro penhan nakon. vazifeye roushanfekr roushangarist. ghalamet ro az hamyariye Fascism’e sakhife biandaze kasife tehran…door negah dar.. heyfe.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر