Jun 28 2010

امروز 4 انسان کشته شدند

نوشته:     :::       17 پیام

اخبار امروز کانال‌های نروژی همه خبر از کشته شدن 4 سرباز نروژی در افغانستان می‌دهند. شاید اگر چهار افغان کشته شده بودند فقط در خبرها یک بار یا دو بار خبر کوتاهی منتشر می‌شد و داستان تمام می‌شد. امروز اما چهار سرباز نروژی کشته شده‌اند، یقینا اخبار مربوط به این اتفاق تا روزها بلکه هفته‌ها خبرهای دیگر را تهت الشعاع قرار خواهند داد.
روزانه ده‌ها و گاهی صدها انسان در همان منطقه از جهان کشته می‌شوند، در این سوی جهان فقط خبر کوتاهی خوانده می‌شود و دیگر هیچ.
بر کسی پوشیده نیست که درگیری غرب با اسلام را بلکه حتی سوار شدن اسلام بر قدرت در منطقه را همگی مدیون همین غربی‌های تیتیش مامانی صلح طلب! هستیم. همین‌ها بودند که در سالهای 70 و 80 میلادی برای مبارزه با کمونیسم و بلوک شرق اسلام را سیاسی کردند تا آنرا در مقابل بلوک شرق قرار دهند. حتی حالا هم که کمونیسم و بلوک شرق از هم پاشیده باز هم غرب علاقمند به حفظ اسلام سیاسی است، این بار اما اسلام سیاسی را می‌خواهند که اخته شده باشد، تا بتوان از عواید آن استفاده برد بدون اینکه خطری برای منافع آنها باشد.
از همین رو است که غرب با ایران احمدی نژاد به جدال می‌پردازد و با اسلام اخته شده آقایان اصلاح طلب دست دوستی و برادری می‌دهد، تا با این ابزار بتواند در آینده بدون خطر یک اسلام سیاسی خطرناک، اسلامی بی خطر را در منطقه داشته باشد تا هم ابزار کنترل باشد و هم ابزار تحمیق. همین‌ها هستند که امروز در دانشگاه‌های خود ملاهایی مثل آقای کدیور و ملاهای بی عمامه ای مثل سروش را پست و مقام می دهند، رسانه های خود را دربست در اختیارشان می‌گذارند، تا اسلام بی خطر را پرورش و تبلیغ کنند و آنرا در کنترل منابع دنیای اسلام (خاورمیانه) بکار گیرند. وقتی آقای کدیور صدای مردم ایران را عوضی می‌شنود و شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” را “هم غزه هم لبنان جانم فدای ایران” می‌شنود!! از آن جهت است که منافع دنیای غرب چنین می‌خواهد.
اسلام سیاسی اخته شده بهترین ابزاری است که این روزها دنیای غرب برای حفظ منافع خود در منطقه خاورمیانه در اختیار دارد. در نتیجه بن لادن‌ها، احمدی نژادها و ریگی‌ها باید حذف شوند و آنها را با کرزای‌ها، کدیورها و سروش‌ها جایگزین کنند.

نوشته: در ساعت: 8:51 am در بخش: سیاسی

17 پیام  |           

17 پیام به “امروز 4 انسان کشته شدند”

 1. م says:

  اسلام سیاسی خطرناک مثل ویروسی مهلک هستش که برای مقابله با اون چاره ای ندارن که به اسلام کم خطر تر بسنده کنند
  راه دیگه ای هست؟
  می دونی من از چی نگرانم؟ از رشد جمعیت جماعت مسلمون در کشورهای افراطی معلوم نیست در اینده این رشد جمعیت چه خطراتی برای خاورمیانه و کلا اینده جهان به دنبال داره

 2. پاسخ به م
  آره راه دیگری هم هست، مثلا اسلام رو رها کنند و ملت منطقه را بگذارند خودشان تصمیم بگیرند. فکر می کنی اگر حمایت اینها از پشت رژیم برداشته شده بود این رژیم می توانست تا این اندازه دوام بیاورد؟ همین راوپا که امروز مثلا داره با اسلام مبارزه می کنه! پشت پرده هم اقتصادی و هم سیاسی با آقایان مذهبی همکاری می کرد و هنوز هم کم و زیاد می کند. چرا در عراق بعد از حمله آمریکا شیعیان به قدرت رسیدند!؟ واقعا گمان می کنی این انتخاب ملت بیچاره عراق است یا اینکه دستانی می خواهد که منطقه گرفتار اسلام باشد؟
  این ها همه بازی های سیاسی است برای کنترل منطقه وگرنه ایران خودمان بهترین گزینه است برای غرب از همان ایران شروع کنند و بجای تشویق نیروهای مذهبی نیروهای لائیک را تقویت کنند آنوقت خواهی دید اسلام چه زود به مساجد باز خواهد گشت.

 3. مهرداد says:

  د آخه اگه بن لادن و صدام و ملا عمر و اینا نباشن اونوقت به چه بهانه ای لشکر و توپ و تانک بیارن خاورمیانه و صنایع نظامی رو رونق بدن؟اسلام اخته و اسلام هار مکمل هم هستن و بسته به موقعیت کاربری دارن

 4. بهلول says:

  خوب این همه اسلحه کجا باید اب شود . درآمد حلال باید از کجا کسب شود ؟ اگر دین نبود واسلام چه باید می کردند ؟ بالاخره بهانه ای باید باشد و خسن اقای عزیز ناراحت نباش که تا در این دنیا احمق و نفهم است , مفلس در امان است !

 5. بنفشه says:

  خسن آقا جان در پاسخ به این گفته شما:”مثلا اسلام رو رها کنند و ملت منطقه را بگذارند خودشان تصمیم بگیرند.”فکر می کنم شما خیلی خوشبین هستید. هر روز مردم نروژ رو می بینید فکر می کنید مردم کشورهای اسلامی هم همین گونه اند. خسن آقای عزیز واقعا فکر می کنی اگه مردم حق انتخاب داشته باشند اسلام رو کنار می ذارن؟! من که مثلا ساکن منطقه اعیان نشین تهران بودم و مثلا تو یه فامیل تحصیلکرده بزرگ شدم، تک و توک می تونم آدم اسم ببرم که بتونه ترک دین کنه!!! وای به دهات و شهرستانهای فقیر. دوست عزیزم این حماقت خود ماست و نه خواست غرب. پاینده باشی

 6. بنفشه خانم حتی بخش بزرگی از مسلمان های معتقد دیگر با این رژیم همراه نیستند.
  مردم از دست حکومت اسلامی خسته شده اند و حتی اگر هم که بخواهند اسلام را حفظ کنند نمی خواهند آنرا در دولت شریک کنند. به همین منظور هم هست که دولت های غربی به دست و پا افتاده اند و حمایت از اسهال طلب ها می کنند. چند تا تلویزیون و رادیو راه انداخته اند و صبح تا شب دارند برای اینها تبلیغ می کنند. شما یک چرخی توی خانواده های مذهبی بزن تا ببینی نظرشان چیست.

 7. Omid says:

  http://krsi.net/news/detail.asp?NewsID=6950
  Hosn agha ye nigah be i link bendaz,,,kheeeeeeli maskhareh ast

 8. آقا امید از آخوند هفت خط هرچی بگی بر میاد. اینها همانها هستند که خالق شیطان اند، پس اگر کارهایشان شیطانی باشد نباید تعجب کرد.

 9. kia says:

  خسن اقا عجب حرفی میزنی خب معلوم است برای هم میهن خودشان سر و صدا بکنند تو انتطار داری همانقدر به کشته شدن ٤ افغان اهمیت بدهند که به کشته شدن ٤ سرباز نروژی از این برخوردت من تعجب میکنم یک چیزی که نباید فراموش کنیم اگر حکومت اسلامی تا بحال مانده برای این است که مردم ایران یا با رژیم همکاری کردن یا برایشان مهم نبوده که رژیم جه بلایی بر سر کشور میاورد و سرشان به کاره خودشان گرم بوده متاسفانه بسیاری از مردم ایران اسلام در خون و پستشان نفوذ کرده و بسیار مشکل است انتقاد به اسلام بکنند مشکل ما این است عوض اینکه خود را مقصر بدانیم دیگران را مقصر میدانیم اگر مردم ایران به بلوغ فکری رسیده بودن کشورهای غربی که هیچ حتی خدا هم نمیتوانست برای انها تصمیم بگیرد مقصر خوده مردم ایران هستند خسن اقای گرامی نه کشورهای غربی . غرب در پی منافع خود است نباید انتظار داشته باشیم برای ما دلسوزی بکنند و از منافع خود چشم پوششی بکنند ما باید انقدر قوی باشیم که نگذاریم کسی با سرنوشت ما وکشور بازی بکند که با کمال تاسف قوی نیستیم و در ان حد شعور نرسیدیم که اینده خودمان را بدست خود رقم بزنیم شما نگاه کن به افغانستان با انکه طلبان به نام اسلام ان همه بدبختی برای مردم ان کشور درست کردن باز رفتند کشور را اسلامی کزدن و جمهوری اسلامی درست کردن غرب خواست که باز اسلامگران دسته بالا را داشته باشند یا افغانها من میگویم افغانها این را خواستند نه غربی ها حالا ایران اگر مردم ایران بخواهند اسلام بره توی قلبها و از سیاست جدا باشه غرب که تمیتوانه از این جلو گیری بکته باید به بلوغ فکری برسیم

 10. Omid says:

  سناریویی به نام شهرام امیری
  ——————————————————————————–
  http://ettelaat.net/10-juli/news.asp?id=48453&sort=Iran

 11. سلام بر خسن آقای عزیزتر از جان.امیدوارم که حالتون خوب باشه.مدتهاست که خواننده وبلاگ قشنگتم و حالا که وبلاگ خودمو تاسیس کردم دلم خواسته اولین نظرو تو وبلاگ شما بذارم.این شما و این روزنوشتهای وحیدپهلوی. سبز و پاینده باشید!
  درضمن این غربیها تنشون داغه حالیشون نیست که چه بلایی داره سرشون میاد.اونا از اصلی به نام تقیه خبر ندارند و نمیدونند که مسلمانای به اصطلاح میانه رو و مدرن و روشنفکر دارن تقیه میکنند و عملن هیچ فرقی با تندروهاش ندارند.

 12. a says:

  چرت و پرت های این بابا رو بخون
  ما اسلاممان را مدیون خمینی هستیم
  http://zahra-hb.com/1389/03/we-are-indebted-khomeini-for-islam

 13. پاسخ به پیام a
  چرا چرت و پرت گفته بسیار هم درست گفته، اگر خمینی دیوس نیامده بود امروز با روندی که 31 سال
  پیش در ایران بود، امروز ایران در حد نروژ مسیحی مسلمان بود.

 14. fredi says:

  …so true
  damet garm hassan agha!

 15. پریسا says:

  سلام خسن آقا جان.به امید حق که سلامت باشید

 16. kia says:

  خسن اقا چند وقتی خبری ازت نیست امیدوارم سرحال و سلامت باشی و در جایی در حال بسر بردن تعطیلات تابستانی

 17. با عرض پوزش از اینکه یک مرتبه بی خبر مفقود شدم. راستش رو بخواهید همان طور که قبلا گفته بودم رفتم ایتالیا برای استراحت. از شانس بد هتل مربوطه هم فقط در بخش ورودی اش اینترنت دارد و برای استفاده از اینترنت باید آمد مثل بچه آدم نشست توی ورودی هتل و اینترنت بازی کرد. درضمن خدا خفشان کند پریز برق شان هم به سیستم همه دنیا نمی خورد در نتیجه برق لپ تاپ هم کمی تا قسمتی مشکل دارم به غیر از این به کوری چشم آخوندها سرحال سرحالم
  موید و پیروز باشید

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی