Jun 17 2010

صدای پای فاشیزم سبز

نوشته:     :::       18 پیام

تقدیم به نیک آهنگ کوثر که در این وانفسای آزادی کشی و قلم شکستن‌های سانسورچی سبز، راست قامت در مقابل اراذل سبز ایستاده.
من دولت سبز تعیین می‌کنم! من قلم‌ها را می‌شکنم، من تو دهن کاریکاتوریست می‌زنم!
آیا این واژگان به گوش شما آشنا نیست!؟ حداقل به گوش ما که انقلاب 57 را از سر گذرانده‌ایم، یقینا این واژگان بسیار گوش خراش، آشنای آشنا است.
نیروی فاشیستی که این روزها دارد پا می‌گیرد دست کمی از حزب اللهی‌های اوائل انقلاب ندارد، آنها حداقل صبر کردند تا حکومت را در کنترل خود بگیرند بعد شروع به قلم شکستن و بعد تر سر بردار کردن کنند، ولی این آقایان هنوز قدرت را بدست نگرفته‌اند و حتی ممکن است به شدت بوسیله دولت کودتایی خامنه‌ای سرکوب شوند، با این حال در استقرار حکومت تک صدایی چنان عجله دارند که دست از پا نمی‌شناسند.
حتما ماجرای کاریکاتور نیک آهنگ را خوانده‌اید! همان که به علت فشارهای سبز اللهی‌های مقیم بالاترین از روز آنلاین حذف شد. پیش تر هم از این نمونه‌ها دیده بودیم. اگر کسی در این جو موجود جرات کند و به یکی از سران سبز اللهی بگوید بالای چشم‌ات ابروست، چنان بوسیله فالانژهای سبزاللهی مورد نوازش قرار می‌گیرد که دیگر جرات نکند انتقادی بکند. هرچه آقایان می‌گویند باید همان را چشم و گوش بسته مثل بره قبول کرد و گردن به آن نهاد وگرنه وای بر احوال انتقاد کنند.
اگر کسی هم خواسته باشد انتقاد کند، باید چنان پیش از هر انتقادی اول خایه‌های مبارک آقایان را بمالد تا پوستش برود، باور ندارید یک نگاهی به این لینک‌ها و مطالب بیندازید آدم چندش‌اش می‌شود از این طرز تفکر و رفتار، از این همه عقب افتادگی!
هشداری به سران جنبش نیمه جان سبز، کاری نکنید که قبل از اینکه قدرت به دست تان بیفتد کوشندگان واقعی دموکراسی مجبور شوند مقابله با شما را از همین حالا شروع کنند. از قرار معلوم بجای اینکه انرژی خود را برای سرنگون کردن حکومت سید علی جلاد بکار ببریم مجبوریم در دو جبهه مبارزه کنیم و این تازه به دوران رسیده‌ها را هم کمی بنوازیم، تا خیال برشان ندارد. از امروز هر عمل ناشایستی که از این اراذل سبزاللهی سر بزند من یکی که در مقابل شان هیچ سکوت نخواهم کرد، گربه را باید دم در حجله کشت.
انحراف انقلاب ۵۷ از زمانی شروع شد که خمینی گفت من قلم‌ها را می‌شکنم.
در آینده نیز تنها ضمانت دموکراسی حفظ آزادی بیان است با هر قیمتی که شده باید جلو این تعرض‌ها را به آزادی بیان گرفت.

نوشته: در ساعت: 6:11 pm در بخش: آزادی بیان

18 پیام  |           

18 پیام به “صدای پای فاشیزم سبز”

 1. ارش says:

  من کسي بودم که چند تا از مطالبتونو به بالاترين لينک کردم واقعا با اين پستت و خطاب کردن بچه هاي سبز بالاترين به اراذل نااميدم کردي
  متاسفم واست

 2. پاسخ به آرش:
  وقتی برای آزادی بیان در مملکت آخوندی و فرهنگ دیکتاتور زده ایرانی تلاش می‌کنی باید از ابزار قوی استفاده کنی، وگرنه کسی حرفت را نمی‌شنود. در اوضاع امروز باید داد زد وگرنه کسی گوش نمی‌کند و دوباره بر می‌گردیم همانجایی که 30 سال پیش بودیم

 3. اریا says:

  از همان اول که موسوی به ناخواسته بتی شد معلوم بود که روزی چنین اتفاقی می افتد چه فرقی بین موسوی و احمدی نژاد وجود دارد اگر موسوی ریس جمهور میشد فرقی در زندگی مردم پیش می آمد مگر کشتارهای زنجیره ای در زمان خاتمی پیش نیامد مگر موسوی از گذشته خود انتقاد کرد
  بدبختی ما ایرانیها این است که از هر کس و ناکسی بت میسازیم و چنان او را بالا میبریم که بعدها از بزرگی اش وحشت زده میشویم

 4. kia says:

  احسنت خسن اقا با تمام وجود باید جلوی اینها ایستاد یکبار برای همیشه به همه حالی کرد که ازادی بیان را نمیتوانید دیگر به ان شکل که خود دوست دارید ببینید اگر این جنگ باعث این بشود که حکومت اسلامی بیشتر بماند بگذار بماند تا زمانی که همه به ازدای بیان واقعی تن در ندهند جنگ ما با سبز و سرخ و سیاه ادامه دارد

 5. دامون says:

  خُسن آقا حرف بسیار زیبا متفاوت پوست کنده و رو‌ راستی زدی، اکر مردم آقا بالا سر بخواهند، که ریخته مثل آشغال احتیاجی به عاشورا و بزن و بکش ندارند و اینها باید بدونن که مُشک خُتن خود باید ببوید، نی آنکه صاحبش بر بگوید؛ مثل این میمونه شما اندیشهء سبز را با رنگ سبز عوض کنی، گربه بهتره همون دم حجله تو ذوقش بخورد و نه دوباره سی سال سقوط قَح قرائی و نه چشم بسته بپری تو دامن ذجر مکرر، اینها خودشان میدانند که اگر از دست اون نیمه دیگرشان قِسِر در بروند، با مردم نمیتوانند آنطور تا بکنند که الان نثَقش را میکشند
  دامون

 6. سعید says:

  همچی یه کم تند بودا. من مطمئنم می تونستی آرومتر بنویسی.

 7. jay says:

  عالی بود 🙂 به آقای سعید ، دوست من آروم تر یعنی چی ؟ یعنی موسوی هم 30 سال دیگه در کشت و کشتار شرکت کنه بعدش بیاییم بگیم لطفن دیگه نکشید البته با صدای آروم ! اگر همه مردم در اول انقلاب 57 به خمینی قاتل اعتراض میکردند و ” آروم ” نیودند مطمن باش تاریخ ایران طوری دیگه ای رقم میخورد  

 8. بنفشه says:

  مردم استبداد زده ایران، خود عامل اصلی استبدادهای قبلی و موجود هستند. اگه خوب دقت کنید استبداد رو در خانواده های ایرانی هم می شه آشکارا دید. این خانه از پای بست ویران است. بهتره اول مردم را درست کنیم و مفاهیم دموکراسی رو بهشون آموزش بدیم و بعد بریم سراغ مبارزه با رژیم. اگر این رژیم هم نابود بشه، بی شک رژیم بعدی نیز بهتر از این نخواهد بود.

 9. بهنام says:

  اوه اوه . ادبیاتو . من طرفدار موسوی نیستم ولی انصافا بیانیه های بی خاصیت موسوی رو به اینجور نفس کش طلبی ترجیح میدم . هیچ وقت لات بازی رو توی فضای سایبر با این حالت عریان ندیده بودم . مخصوصا اینجاش :
  هشداری به سران جنبش نیمه جان سبز، کاری نکنید که قبل از اینکه قدرت به دست تان بیفتد کوشندگان واقعی دموکراسی مجبور شوند مقابله با شما را از همین حالا شروع کنند. از قرار معلوم بجای اینکه انرژی خود را برای سرنگون کردن حکومت سید علی جلاد بکار ببریم مجبوریم در دو جبهه مبارزه کنیم و این تازه به دوران رسیده‌ها را هم کمی بنوازیم، تا خیال برشان ندارد. از امروز هر عمل ناشایستی که از این اراذل سبزاللهی سر بزند من یکی که در مقابل شان هیچ سکوت نخواهم کرد، گربه را باید دم در حجله کشت.
  منو یاد اون یارو لاته میندازه توی تظاهرات 22 بهمن که میگفت آقااین لانطوری هاحرف بزن دهنشون رو سرویس میکنیم .
  خدا رو شکر حکومت دستتون نیست وگرنه چه بلائی سر مردم میاوردین .

 10. kia says:

  خسن اقا گرامی واقعن روز آنلاین کاریکاتور نیک اهنگ را حذف کرد باور نمیکنم خانم نوشابه امیری به عنوان سردبیر روز آنلاین اینقدر ضعیف و نتوان باشد که به زور چهار تا سبز الهی سایت بیمصرف بالاترین کمر خم کند گرچه میدانم به سایت تو اطمینان دارم و این کار حتمن انجام شده ولی باید با تمام قدرت مقابل این سبز بسیجی ایستاد و یک قدم عقب نرفت و با تمام قوا سبز الهی بسیجی را تو دهانی زد و گفت بیلاخ گذشت ان روزها….! اگر فکر میکنید انتقاد از موسوی کمک به حکومت جنایتکار اسلام ناب محمدی است پس بذار این این کمک به انها باشد یکی دو سال بیشتر حکومت کنند ولی در اخر ازدای را انطور که دنیای امروز قبول دارد بدست میاوریم یعنی ازادی کامل بیان و حق انتقاد حتی از خدا و انبیأ هیچ کس مقدس نیست یک بار خمینی را مقدس کردید بس است من حتی حاضرم وارد جنگ با سبز الهی ها بشوم تا از حق انتقاد بهر کسی که صلاع بدان بگذرم افرین به نیک اهنگ و خسن اقا که این نوشته را به او تقدیم کردی

 11. مهرداد says:

  خسن آقا !
  رفقا !
  یادتون نره.گروهی از طرفدارای اسهال طلبی و خاتمی گجستک ، کسایی هستن که از قدرت داشتن اصلاح طلبا و جنبش سبز نفع مادی میبرن و واسه همینم زیر این علم سینه میزنن.
  مگه زمان خاتمی کم وزیر و وکیل و معاون و نماینده و شهردار و فرماندار و بازرگان و … به قدرت رسیدن؟امروز همه اونا قلع و قمع شدن تا همتاهای اونا از حزب احمدی نژاد به قدرت برسن.طبیعیه که دسته اول و تخم و ترکه و بچه و وابسته های اونا وااسفا سر بدن و آرزوی برگشت خاتمی تخم سگ
  و دار و دستشو داشته باشن. آخه مگه همین خاتمی قحبه آخرای زمامداریش نگفت :(میمانم و با مجلس هفتم کار میکنم.)مگه کوچکترین اعتراضی به اون تقلب کرد؟مگه هی چسی نمیومد که (مطالبی را با مردم در میان میگذارم؟)
  رفقا!
  مردم!
  آخه چرا باید رهبرا و الگوهای شما جنایتکارای بیست سال پیش باشن؟چرا باید از بدنه نظام باشن؟مگه ما اسیر تناوبیم؟چرا باید مادر جنده هایی که از دیوار سفارت بالا رفتن بیان و بیست سال بعد بشن نماینده مجلس؟اونم با رای جوونایی که کون گشادشون نذاشته تاریخو بخونن.چرا باید خاتمی و موسوی و گنجی و عبادی و مهاجرانی دلقک اسطوره شما باشن؟چرا ژورنالیست ما باید نوری زاده و سازگارای گه باشن؟
  رهبر خودتی رفیق!موسوی و کروبی از تخم اون خمینی جنایتکار هستن.اسلام اینا همون اسلام خمینیه با این فرق که اینا الان در قدرت نیستن.اسلام خمینی وقتی در قدرت نبود اسلام ارزانی و آزادی و عشق بود.اسلام محمد تازی وقتی در مکه بود لطیف بود.
  دعوا سر لحاف ملاس.کل این حرومزاده ها باید برن.خاتمی و موسوی هم باید با دلایل روشن مدنی و شواهد قضایی مستدل محاکمه بشن.
  گنجی تخم سگ میپرسید آقا اگه کسی اشتباه کرد بعد پشیمون شد تکلیف چیه؟
  تکلیف اینه که محاکمه بشه نه اینکه بیاد تو راس مبارزه رخنه کنه و رهبر بشه.تکلیف اینه که کل جنایات خودش و رژیم رو افشا کنه بعد هم از جلوی چشم ملت گم شه تا وقت دادگاه.نه اینکه مثال اون سازگارای دیوث با خمینی باید ایران و سپاه تشکیل بده بعد بشه تیوریسین مبارزه.
  رفقا!
  فهم

 12. قربانت گردم.
  هنوز هم که پس از هشت سال دیالوگ در مجازستان آتشت تند است!
  وقتی حرفهای درست را با اسید بپاشم تو چشم و چال طرف دیگه حرفی برای گفت و گو باقی نمیمونه.
  جنگ اون چیزیه که به قول خودت اولین قربانیش حقیقته.
  اینا به دیالوگ و مبادله ی فکر میگن جنگ سایبری و براش لشگر و گردان و هنگ تشکیل دادن.
  اینجور وقتها یه استراتژیی، چیزی واسه مبارزه ی موثر لازمه تا ترفند تفرقه بینداز حکومت کن و استراتژی جنگ جنگ تا پیروزی تمامیتخواهان کارگر نیفته.
  اشتباه میگم کاکو جان؟ بگو غلط زیادی نکنم دور از جون.
  ارادتمند قدیمی.
  امضاء محفوظ.

 13. پاسخ به سینا جامی
  کاکو هنوز اعلام جنگ نکرده‌ام اگر اعلام کرده بودم یقینا حقیقت را همان گونه که نوشتی قربانی کرده بودم. باور کن هنوز دست به چنین کاری نزده‌ام وگرنه سلاح‌های بیشتری در دستم هست که بتوانم با آن به مقابله بپردازم. این مقوله نیاز به تشریح بیشتر دارد که یقینا مطلب بعدی را به آن اختصاص خواهم داد. ببین وقتی هیولایی دارد سربرمی آورد نمی توان دست روی دست گذاشت و سکوت کرد. یادت می آید داستان خمینی را که هرکس و ناکسی سعی کرد هشدار بدهد همه گفتند حالا وقت نفاق انداختن نیست وقتی حکومت شاه سرنگون شد آن وقت می توانیم این گونه مسائل را مطرح کنیم! آیا چنین شد!؟ نه درست همان فلاکت در انتظار ملت ایران است اگر این بار هم کوتاهی کنیم.

 14. Sharare says:

  http://www.stockholm360.net/list.php?id=shiraz
  تصاوير 3بعدي شيراز

 15. بهلول says:

  کاریکاتور موسوی را دیدم . دیدم که سنی از وی گذشته اما کماکان بیانیه می نویسد و صادر می کند .اصلا چه چیز بدی داشت ؟ یعنی این کاریکاتور به حدی بود که جلوی پیشرفت شگفت انگیز جنبش سبز را گرفت و اجازخ نداد موسوی رئیس جمهور شود و یا به دهان خامنه ای بزند و چوب در آستینش کند ؟
  مگر مبارزه با یک دیکتاتور مثل خامنه ای با آن همه سلاح و نفرات ادمکش به همین کشکی و راحتی است که فکر کرده اید ؟ اگر چنین تفکری بر ملت غالب باشد زهی تاسف !
  ماندلا سی سال در زندان بود تا به آن نتیجه مطلوب رسید . بقیه ملت هایی که حداقل در ظاهر استقلال به دست آوردند نیز چنین بودند و سالها رنج و زحمت داشتند. فکر
  می کنید که یک کاریکاتور سد راه پیروزی شده است ؟
  حداقل بروید همین کاریکاتور را به موسوی نشان دهید و نظرش را بپرسید اگر خود وی را به فکر فرو نبرد , آنوقت چاقو و قمه و شمشیر از رو بکشید و به جان این فرد بیفتید . من اصلا وی را نمی شناسم و کاری هم به کارش ندارم اما انصاف هم چیز خوبی است که متاسفانه در بازار ریا و تهمت نایاب است .کمی به خود آییم .

 16. ... says:

  با این فلان فلان شده های خایه مال رژیم آخوندی که در اینترنت برای سید علی خوش رقصی میکنند بهتره که جبهه دوم رو باز نکنیم
  http://www.zahra-hb.com
  یک جبهه برای یک دشمن

 17. آقا یا خانم نقطه چرا پرت و پلا می گویید! نکند شما هم مثل خمینی ملعون می خواهید داستان “همه با هم” را تکرار کنید!؟
  از یک طرف حقه بازی می کنند و می گویند در پی دموکراسی هستند و از یکطرف به میلت می گویند خفه شوند و همه با هم یک صدا باشند. شما مردم را خر فرض کرده اید؟

 18. شایگان says:

  درود گرامی
  کاملن با حرف هات موافقم. ما هم باید حواسمون به این سبز اللهی های متعصب تر از حزب اللهی ها باشه.
  حتی بایستی حواسمون به امثال کدیور دروغگو هم باشه.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی