Jun 16 2010

بازار مکاره عوامفریبی

نوشته:     :::       11 پیام

باور کنید از روز اولی که اصلاح طلب‌ها بازی فرار به جلو خود را سامان دادند، بنده حقیر هیچ اعتقادی به آنها نداشتم و هنوز هم ندارم. بر همین اساس هم نام اسهال طلب بر آنها گذاشتم و خیال خودم و دیگران را راحت کردم. برای این نظرم هم هزاران بار مطلب نوشته‌ام و با دوستان مختلف بحث کرده‌ام و هنوز که هنوز است بر همان نظریه اولیه‌ام ایستاده‌ام، نه به این خاطر که یک انسان خود رای هستم، بلکه به این خاطر که هیچ نشانه‌ای برای اثبات خلاف آنرا کسی به من نشان نداده است.
ببینید اگر بخواهیم قبول کنیم که اصلاح طلب‌ها همانها که در دو دهه اول انقلاب با زندان و شکنجه و گلوله از مخالفین خود پذیرایی می‌کردند یک مرتبه بعد از 20 سال متحول شده‌اند و یک شبه دموکرات مسلک به تمام عیار شده‌اند باید بگویم که بسی در خواب غفلتیم! اگر هم بخواهیم استدلال کنیم که رفتار ایشان در آن 20 سال از روی نا آگاهی بی تجربگی و الخ بوده، که وضع بدتر می‌شود و می‌شود مصداق عذر بدتر از گناه و در این حالت باید بگویم که چنین افرادی که 20 سال طول می‌کشد تا از مسائلی به این پیش پا افتادگی باخبر شوند پس وای بر احوال ما اگر بخواهیم دوباره به آنها اعتماد کنیم و قدرت را دستشان بدهیم تا مجددا بیست، سی سال دیگر به خواب غفلت یا خرگوشی فرو بروند و مجددا حمام خون راه بیندازند.
نگاه کنید به بیانیه اخیر آقای موسوی و نامه جدید مصطفی تاج زاده ، در هر دو مورد نشانه‌های زیادی از فرار به جلو به چشم می خورد و این فرار به جلو چنان ناشیانه انجام می‌شود که مرغ پخته را هم به خنده می‌اندازد.
آقای نخست وزیر سابق که در هر جمله‌اش اگر از اسلام ناب محمدی و امام نورانی‌اش ننویسد انگاری هیچ برای گفتن ندارد. گرچه هر از گاهی برای رد گم کردن هم که شده نامی از ایران و فرهنگ آن هم می‌برد ولی خلاصه و لب کلام حضرت رهبر سبز جملاتی است از این دست:

جنبش سبز با پذیرش تکثر درون جنبش بر استمرار حضور دین رحمانی سرشار از رحمت، شفقت، معنویت، اخلاق و تکریم انسان تاکید دارد و راه تقویت ارزش های دینی در جامعه را تحکیم وجه اخلاقی و رحمانی دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران می داند.
تاکید ها از من است
یکی نیست از ایشان بپرسد کدام دین رحمانی! کجای تاریخ اسلام دین اسلام رحمانی انسانی و الخ عمل کرده که شما با استناد به آن می‌خواهید دوباره مردم را وارد همان خرابه شومی کنید که 31 سال است بیچاره ملت را از آن خلاصی نیست. شعار دادن کار آسانی است همان گونه که در این 31 سال شعار دادید و همچنین پیش تر قبل از انقلاب با همین نوع شعارها مردم را فریب دادید و همگان دیدند که بجز فلاکت و بدبختی، فقر و گرسنگی، جنگ و خونریزی، زندان و شکنجه و اعدام هیچ چیز دیگری برای ملت به ارمغان نیاوردید.
این روزها هم دوبار شاهد همان روش‌ها و منش‌های 31 سال گذشته شما هستیم، مجددا نیروهایی را دور خود جمع کرده‌اید که درست به سبک و سیاق حزب الله، عمل می‌کنند و از شما بت می‌سازند و دیگران را اگر کسی جرات مخالفت ورزی داشته باشد با تیر غیب می‌زنند و ترور شخصیت می‌کنند.
ما دیگر فریب دین رحمانی، رحمتی، شفقتی، معنوی و اخلاقی شما را نمی‌خوریم، دین شما همان است که در قران نوشته شده و رحمت آن هم بجز قتل و غارت و تجاوز چیز دیگری نیست، همان رحمت‌هایی که ایران 1400 سال گرفتار آن بوده و در این 31 سال به همت شما و امام نورانی‌تان افزایش هم پیدا کرده.
خلاصه بگویم آن دین رحمانی شما دو زار(دو ریال) ضمانت اجرایی ندارد و قرن‌ها است که ورشکسته به تقصیر شده است.
پ.ن.:
عرض نکردم!؟
اگر کسی جرات مخالفت ورزی داشته باشد با تیر غیب می‌زنند و ترور شخصیت می‌کنند.
یک ساعت طول نکشید تیرهای غیب شان را پای مطلب بخوانید تا متوجه شوید از کدام تیر غیب و از کدام بت پرستی صحبت می‌کنم و کدام سبز اللهی‌ها هستند که حتی از حزب الشیطان هم خطرناک تراند!

نوشته: در ساعت: 10:40 am در بخش: سیاسی

11 پیام  |           

11 پیام به “بازار مکاره عوامفریبی”

 1. وحید بیخدا says:

  خسن آقای عزیزتر از جان سلام.خوبید؟خوشحالم که دارم اولین نظر رو بر این پست زیبا و فوق العاده تون میذارم و فکر میکنم شما جزو معدود کسانی هستید که نه گول شعبده بازی های زمان انتخابات رو خوردین و نه الان گول شعارها و حرفهای صدمن یه غازو میخورین. اسلام فقط سیزده سال دینی رحمانی بود بعدش دیگه داره چزخ میزنه و نکبت می آفرینه.

 2. پریسا says:

  درباره تاجزاده موافق نیستم خسن آقای عزیزم چون اساسی عذرخواهی کرد و این یعنی بنابه نسبت شما ری…ن به خمینی حتا!!
  ولی درباره موسوی از روز اول گفتند آقا ما اصلاح طلبیم و انقلابی.تقصیر آنها چیست وقتی خلق کم سن و سال و گاهی مردم کم عقل و گاهی ساده لوح ازشون بت می سازند؟
  مردمی که عادت کرده اند حقایق را آنطوری که رویاهای شان می پروراند جلوه دهند؟موسوی و همراهانش راه خودشان را روشن کرده بودند حالا اگر یک عده ای خیالات برشان داشته بود مقصر او نیست.ایراد ما خسن اقا جان از خودمان است.اینها که کارشان سیاست است مقصر نیستند

 3. پریسا جان باهات موافق نیستم در مورد آقای تاج زاده. ایشان 31 سال نیاز داشت تا به این نتیجه ای برسد که امروز رسیده!؟ یا وضع حکومت ولایت فقیه چنان خراب شده که آقایان یقین حاصل کرده اند که دیگر بر قدرت نخواهند ماند به همین خاطر است که فرار به جلو را تنها راه فرار می‌دانند!؟
  کسانی که در این 31 سال با اینها مخالفت کرده‌اند و بعضی حتی جان خود را سر این عقیده گذاشته‌اند اکثرا کم سن و سال تر از اینها بوده‌اند وبعضی حتی سوادشان هم کم تر از آقایان بوده ولی با این حال از همان اول درک کردند که این ره به ناکجا آباد می‌رود.
  نامه آقای تاج زاده مصداق کسی است که جنایتی کرده و وقتی در دادگاه مجرم شناخته می‌شود خودش اقرار و تقاضای بخشش می کند، همین نه بیشتر!

 4. بنفشه says:

  خسن آقای عزیزم، خیلی منطقی بررسی کردی. ولی مشکل اینجاست که اگه تو این ملت دو نفر مانند شما درک درستی از دین و سیاست داشت باشند، خیلی نفعی به حال جامعه نادان نداره،همانطور که خودتون لینک دادید، دیدید که د وب سایت بالاترین چطور همه سریع موضع گرفتند و حتی حاضر نشدند کمی به حرفهای شما فکر کنند. متاسفانه ایرانی ها فکر می کنند با مخالفت و ضدحال زدن، در نزد دیگران اندیشمند و دگر اندیش جلوه می کنند. از این اصلاح طلبان که بگذریم، من حتی یه ذره هم امید ندارم این مردم اسلام زده ما روشن بشن. خسن آقای عزیز! دین تا اعماق پوست و استخوان مردم نفوذ کرده و هیچ امیدی به بهبود نیست. حتی اونی که خیلی ادعای روشنفکری داره، تهش به اسلام و آداب و رسوم دینی پایبنده. همین ها پایه تربیت و آموزش نسلهای بعد رو می ذارن. پس این دیوار کچ تا ثریا کج بالا می ره.

 5. گلاب says:

  چرا كساني كه مطالبات غير از خط امامي دارند دست به كار نمي شوند و براي جنبش راه را مشخص نمي كنن ؟
  اين در نهايت ما را به همان سال 57 و سركوب همه گروها به جز يكي مي رساند. اين را شمايي كه بيشتر متوجه هستيد و به يك حكومت سكولار فكر مي كنيد مي توانيد گسترش دهيد … بايد اهداف در اين جنبش تعريف شوند. بايد دست جنباند ؛ وگرنه باز بر مي گرديم به هماني كه بوديم …
  هر چند با شما موافقم كه هميني كه خودشان به جان خودشان افتاده اند بهترين پيامديست كه مي تواند باشد !

 6. گمنام says:

  با مزه ترين نكته:
  “هنوز یاد نگرفتی که در الفبای دموکراسی باید به ادیان احترام بذاری.”
  خير قربان، درالفبای دموکراسی آزادى بيان وجود دارد، يعنى شما نميتوانيد از ديگران انتظار داشته باشيد ساكت شوند چون حرف آنها شما را ناراحت ميكند.
  راستى هيچ كس از اين ها پرسيده است نظر شان در مورد احكام خمينى در خصوص سلمان رشدى چيست؟

 7. بهلول says:

  راجع به تاج زاده نوشتم . هم تعریف کردم از مقاومتش و هم مسائل را گفتم که چه بود و چرا آنها اینچنین بودند .
  کله ام را کندند .انگار زور است و باید موافق بود .اگر کمی ساز مخاف بزنی , انگاری
  تمام اتحاد داخلی که هیچ , جمع جهانی به هم می ریزد .

 8. ای آقا! بهلول جان اینها همان “حزب فقط حزب الله رهبر فقط روح الله” هستند که حالا رنگ عوض کرده‌اند و پوست انداخته‌اند و شده‌اند “حزب فقط سبزالله رهبر فقط موسوی”

 9. kia says:

  تو را بخدا ببینید این مرد ( تاجزاده) بعد از ٣١ سال جنایت حکومت اسلامی و دیکتاتوری سیاه اسلامی چه میگوید
  (مهم‌تر آن‌كه ظرفيت خوانش دموكراتيك از اسلام اساساً با ظرفيت تفسير دموكراتيك از ماركسيسم- لنينيسم قابل مقايسه نيست. همين تفاوت مانع استقرار يك رژيم توتاليتر و تماميت‌خواه به نام اسلام در ايران است). در این ٣١ سال بنام حکومت مسیحی در ایران حکومت میشده نه اسلام در دنباله حرفهایش این را میگوید ( مي‌خواهم زندگي كنم، اما به شيوه زيست مسلماني نه به شيوه زيست گشتي- ارشادي) عوض اینکه بگه به شیوه زیست انسانی میگه مسلمانی اقا اینها جون به جونشون بکنی ادم بشو نیستند ویرورس اسلام را گرفتی دیگه بسیار بشیار مشکل است سلامتی را دوباره باز یافتن
  ———-
  پاسخ:
  آقا کیا اختیار داری ویروس چی جانم، اینها از روز اول ژنتیک به این بیماری مبتلا بوده‌اند.
  از شوخی که بگذریم یک نکته را نباید فراموش کرد که مذهب یک پدیده ژنتیک است و اگر کسی ژن بیماری مذهب را داشته باشد بیچاره هرچی هم تلاش بکند از دست مذهب به طور کامل رها نخواهد شد.

 10. ario says:

  درود
  من نقد مفصلي بر بيانيه 18 موسوي(منشور اوليه جنبش سبز) زير عنوان :”آيا سرانجام سياست ما از ديانتمان جداست ؟)نوشتم که اميدوارم با خوندن و نظر دادن در موردش به تکميل منشور جنبش کمک کنيم
  http://ario222.wordpress.com/2010/06/19

 11. بنده خدا says:

  تاریخ را مطالعه کنید این فرااز و نشیبها را بر مردم ایران میبینید و در آخر هم قربانی اصلی مردم هستند. تا ما دارای ملتی اگاه و شخص پرست نیستیم همین آش است و همین کاسه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی