May 13 2010

عجب دنیای خر تو خری!

نوشته:     :::       11 پیام

دیروز دولت نروژ اجازه گشایش یک مدرسه اسلامی را صادر کرد. در یک مصاحبه رادیویی، خانم وزیر که از حزب سوسیالیست نروژ است، در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسید، چرا چنین اجازه‌ای را صادر کردید، مگر قوانین نروژ نمی‌گوید که آموزش و پروش نباید تحت تاثیر و زیر نفوذ ایدئولوژی و مذهب قرار بگیرد!؟ (نقل به مضمون)
پاسخ خانم وزیر مثلا سوسیالیست: برابری در قانون باید برای همه باشد، مسلمان‌ها هم باید بتوانند مدرسه داشته باشند! (نقل به مضمون)
گویا خانم وزیر یادش رفته بود که درست روز قبل بیخ گوش‌اش Lars Vilks هنرمندی سوئدی در دانشگاه اوپسالا (Uppsala) بوسیله بچه مسلمانهای نمک نشناس پررو که می‌آیند در دنیای غرب و از همه منافع مادی و معنوی این ممالک استفاده می‌کنند مورد حمله قرار گرفت، (نمک می‌خورند و نمکدان می‌شکنند).(1)
جالب است بدانید زمانی که لارش ویکس مورد حمله بچه مسلمان‌ها قرار گرفت، داشت ویدئویی از یک هنرمند ایرانی را نمایش می‌داد.
برای خالی نبودن عریضه همین جا ویدئو مربوطه را می‌گذارم تا یک کمی فلان جای مسلمان‌ها را بسوزانم.
نگاهی هم به فیلم درگیری در دانشگاه اوپسالا بیندازید. ببینید بچه مسلمانهای سوسولی که معمولا صبح تا شب توی خیابان‌ها دنبال دختر پسرهای اروپایی می‌افتند و مثل یک سگ گرسنه آب از لب و لوچه شان روان می‌شود و شب‌ها از زور فشارهای جنسی با صابون اروپایی جلغ می‌زنند، چطور به فرهنگ و هنر و شعور ملل اروپایی توهین می‌کنند.
این همه درد را برای که بگوییم!؟ شکایت پیش چه کسی باید برد!؟
(1). لارش ویکس Lars_Vilks هنرمند سوئدی است که کاریکاتورهایی از محمد کشید و مورد تهدید مسلمانان قرار گرفت. امروز سر زدم به سایت شخصی او دیدم سایت‌اش مورد حمله بچه مسلمان‌ها قرار گفته و قرآن بلغور می‌کند.
پ.ن.:
گویا یوتوب هم به سانسور روی آورده! فیلم الله گی بار را از یوتوب حذف کرده‌اند، این هم یک لینک دیگر برای دیدن ویدئو. در این سایت اول یک فیلم تبلیغاتی نمایش داده می‌شود بعد ویدئوی مورد نظر

نوشته: در ساعت: 9:43 am در بخش: اسلام و مسلمین

11 پیام  |           

11 پیام به “عجب دنیای خر تو خری!”

 1. دفترها says:

  عوض دایر کردن مدارس اسلامی بهترین راه اینه که به افراطیون گوشزد کنند که برگردند به کشور های اسلامیشون و همانجا زندگی کنند.
  چرا مهاجرت؟ آنهم به کشورهای ازادی که با قید و بند های زندگی مذهبی اینها جور در نمیاد! جالبه اگه ازشون پرسیده بشه چرا مهاجرت کردید؟

 2. خب اینکه یه قوم یا پیروان یه ایدئولوژی ای تو یه بستر اجتماعی ضدهنجارهایی از خودشون نشون بدن دلیل نمیشه که مسئولین اون جامعه که ادعای مدنیت دارن، حقوقشون رو نادیده بگیرن … اتفاقا همین راهکاراس که جامعه و آدماش رو درمان میکنه … مطمئنا مقامات سوئد به کشور و چامعه ی خودشون فکر میکردن که چنین تصمیمی گرفتن چون اون جماعت درست یا غلط دیگه بخشی از اجتماعشون به حساب میان و باید امکاناتی خاص براشون فراهم بشه تا رفتارهایی مناسب اون بستر داشته باشن.

 3. پاسخ به هوروتات
  ای کاش این گونه بود که شما نوشتید. متاسفانه باید به عرض شما برسانم که در مدت سی سالی که من در نروژ بوده‌ام دیده ام که این حضرات مسلمان که اکثرشان دیگر نسل دوم هستند و همگی در این کشورهای پیشرفته به دنیا آمده‌اند ولی متاسفانه هنوز نه تنها یک قدم به پیش نرفته‌اند بلکه برعکس به علت واردات ایدئولوژیک (واردات ملا و آخوند) به این کشورها و مغز شویی که این ملاها بر روی جوانان مسلمان نسل دوم انجام داده‌اند اکثرا اینها عقب افتاده تر از جواناهایی هستند که در کشورهای مسلمان خیز زندگی می‌کنند.
  اینها که می نویستم از روی باد معده نیست ها اینها مشاهدات کنجکاوانه من در مدت سی سال بر روی مسلمانهای مهاجر مقیم نروژ هست. مسلمانهایی از پاکستان، مصر، ترکیه، مراکش، الجزیه و این اواخر از سومالی ووو
  فقط جهت اطلاع به عرض تان برسانم که بیش از 20 سال از مدت اقامت ام در نروژ در موسسات آموزشی بوده و با این گونه جوانان سروکار داشته ام.

 4. بنفشه says:

  من نمی دونم این مسلمونا باید دیگه چه کار کنن تا اینجور کشورها دیگه راهشون ندن. خسن آقا جون شما زیادی دموکراتیا! چرا به این آدمای بی ادب و گستاخ اجازه می دی بیان اینجا و نظر بدن؟ واقعا بی شرم هستن. چه جوری می تونن این واژه های زشت رو به زبون بیارن؟ خوش باشی دوست خوب.

 5. kia says:

  خسن اقا یادت هست چند ماه پیش در کامنتی که برات نوشتم گفتم مسلمونها نروژ را دارند تصرف میکنند از راه پیمایی که مسلمونها در نروژ برای به اجرا دراوردن قوانین اسلامی در نروژ کردن در کامنتم نوشتم ولی جدی نگرفتی حالا دیدی سنگر به سنگر میان جلو یوقت ٣٠ ٤٠ سال دیگه اکثریت مردم نروژ باید قوانین اسلامی را رعایت بکنند وگرنه شلاق میخورند .در شهری که من ٢٥ سال زندگی میکنم دیروز برای اولین بار یک دختر جوان ایرانی دیدم که با حجاب کامل بود پیش خودم گفتم مسلمونهای واپسگرای ایرانی هم دارند روز بروز بیشتر میشند واقعن باید از اسلام و مسلمونها ترسید دارند اروپا رو به لجن میکشند بعد یه کسی مثل هوروتات هم بیاد ازشون دفاع بکنه که شاید خودش یک روزی از دست همین مسلمونها از ایران فرار کرده و به همین اروپا پناهنده شده که یک زندگی ساده بدون ترس و در ازادی داشته باشه نروژ چوب این بیفکری را خواهد خورد

 6. Sanaz says:

  اروپایی ها زیادی به مسلمانهای فنتیک رو میدن و کفر هنرمندانشون رو در میران و اینجوری مورد بی حرمتی قرار میگیرند. اینجا کانادا گرچه مدارس اسلامی هست اما زیاد بهشون رو نمیدن. و اما این هم تقدیم به شیرین عزیز از دست رفتمون.
  http://youtube.com/watch?v=zLmt2VGdzoc&feature=related

 7. دفترها says:

  ترانه باران تقدیم به فرزاد٬ شیرین٬ فرهاد٬ علی٬ مهدی…سفر به خیر همرزمان.
  فرزاد کمانگر: یادتان باشد که به شعر ، به آواز ، به لیلاهایتان ، به رویاهایتان پشت نکنید ، به فرزندانتان یاد بدهید برای سرزمینشان برای امروز و فرداها فرزندی از جنس « شعر و باران » باشند به دست باد و آفتاب میسپارمتان تا فردایی نه چندان دور درس عشق و صداقت را برای سرزمینمان مترنم شوید .
  http://www.daftarha.com/?p=5194

 8. خسن آقا این بچه مسلمونا میان اونجا پولاشونو میریزن و میرن, نگران عقل سالم این خوارج نباش.

 9. چیزی که من هرگز نمی فهمم این است که این مسلمانان جاکش چرا بر نمی گردند به همان کثافتخانه‌ی اسلامی شان و زیر خایه‌ی محمد زندگی نمی کنند٬ بلکه می آیند به غرب٬ بعد می خواهند حجاب داشته باشند٬ می خواهند مشروب ممنوع کنند٬ فیلم و هنر و رابطه‌ی زن و مرد را ممنوع کنند و …
  خوب پفیوزها٬ بروید به سنده خانه‌ی اسلامی تان٬ کون هم بگذارید٬ زنانی را که تمایلات مازوخیسلامی (خوشت آمد اصطلاح را؟) دارند را در گونی کنید٬ و هر روز کتکشان بزنید اما دست از سر کچل دنیای غرب بردارید.
  برای مثال در میان این همه گوسفند مسلمان که به قتل آن جنده‌ی محجبه در دادگاه آلمان اعتراض کردند٬ هیچ کس نگفت چرا آن زنیکه اصلا در آلمان زندگی می کند؟ مگر نه اینکه غرب مهد فساد است و رو به اضمحلال؟ خوب بروید در جوامع مترقی اسلامی با خیال راحت سرتان را در آخور اسلام کنید و به چرا مشغول باشید بدون اینکه کسی در یونجه تان سنگ بیاندازد.

 10. کودن با استعداد اتفاقا این همان چیزی است که من مدام به گوش این کره خرهای اسلامی می‌خوانم، ولی تو گویی نه تنها خر تشریف دارند بلکه خرفت و کر هم هستند.

 11. Patric says:

  آقای خسن آقا سلام. فرصت نشد زود تر بنویسیم ویدیوی موردبحث را youtube بر داشته است.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی