Apr 24 2010

کشف زلزله با زلزله سنج آخوندی!

نوشته:     :::       12 پیام

تا همین یکی دو روز پیش به گفته آلت الله های ریز و درشت، دلیل وقوع زلزله دامن کوتاه خانم‌ها و زنای فی سبیل الله باعث و بانی زلزله بود. حتی همین امروز هم آلت الله جنتی این دلایل را تکرار کرد. امروز اما یک مرتبه آلت الله خاتمی در همان نماز جمعه نه زیر گذاشت و نه رو و رید روی آلت الله‌های قبلی و گفت:
آلت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران:
در ارتباط با زلزله‌ای که این روزها در تهران به عنوان یک مساله روز در محافل مطرح است، باید گفت هیچ کس جز معصومین(ع) که علم غیب دارند نمی‌توانند زمان دقیق زلزله را مشخص کنند.
خُسن آقا: والله دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ! علوم جدیده کشف کرده‌اند که خر و بز و حیوانات چهارپا و سه پا و غیره هم از نعمت کشف زلزله پیش از وقوع آن برخوردار هستند.
پس با این وضع می‌توان نتیجه گرفت که هم بز هم خر و هم قاطر به علاوه معصومین و آلت الله‌های ریش دار با هم مساوی‌اند! و قادرند زلزله را پیش از وقوع تشخیص بدهند. البته زلزله‌ای که آخوندها تشخیص می‌دهند زلزله‌ای است که به واسطه تکان تکان خوردن های زن و مردهای بد بد بوجود می‌آید!
این داستان زلزله و آخوندها و داستان زنا و اینجور چیزها در یک هفته گذشته باعث خنده عالم و آدم شده و همه تلویزیون‌های دنیا آنرا در آخر خبرها برای خنداندن تماشاگران خود به عنوان طنز پخش می‌کنند و متاسفانه باعث شده ملت ایران هم در همین راستا ابزار خنده دنیا شود.

نوشته: در ساعت: 12:33 am در بخش: ملای حیله گر

12 پیام  |           

12 پیام به “کشف زلزله با زلزله سنج آخوندی!”

 1. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز، این علم امامت خیلی موضوع جالبی است. برفرض باور کردن علم امامت، امام حسین هم می دانست در کربلا سرش را می برند و خواهرش را می گایند. با این حال راه صحرای کربلا را پیش گرفت و خواهرش را هم با خودش برد! احتمالن معصومین باید زکات فرج اهل بیتشان را اینگونه بپردازند.
  آلتت برقرار باد

 2. کل موک says:

  خسن آقای عزیز با درود و مهر فراوان
  قطعا این ریشخندها, تمام و کمال متوجه اسلام عزیز و مبلغان آن است . ور نه هر مادر مرده ای ( ولو پرورش یافته گان غار کهف ) میدانند که ایران و ایرانی با این حشرات . تومنی صد شاهی تفاوت دارد…

 3. خسن آقا نگو اینچیزارو, ائمه معصومین سنگت می کنن ها! توی نروژ زلزله میارن ها

 4. پریسا says:

  خسن اقا جون اینها همه چیز رو تو پایین تنه می دیدن حالا یکبار علمی حرف زدن و تو بالا تنه دیدن شما کوتاه نمیای؟

 5. جوجه شیخ says:

  خْسن آقا! حالا چرا آلت الله؟!

 6. دیود says:

  جالب اینجاست که کس شعرگویی مذهبی های بی مغز و الاغ درباره مسایل علمی و ژئوفیزیکی فقط مختص گوساله های مسلمان نیست. چند ماه پیش در پی وقوع زلزله هائیتی یک مادرقحبه مذهبی مسیحی که توی آمریکا خیلی معروفه با نام Pat Robertson اومد و کس شعرهایی مشابه درباره مردم و تاریخ هائیتی گفت و اعلام کرد که زلزله هائیتی کار شیطان رجیم بوده.در دنیای بیماران روانی مذهبی، بیان کردن اینجور اراجیف عادیه !

 7. Nader says:

  سلام و وalyekom akhaviye نازنين حسين آقا . اين قد به اين نه نه فلان ها ridi كه ديگه سگ sahebesho نميشناسه. دمت گرم و بر قرار باشى. مواظبِ Alatolahe خودت باش!!

 8. بهلول says:

  چیزی که در پایین تنه است , در بالاتنه هم هست !
  امام خمینی
  شنیده بودم که شبی که یزدگرد سوم به آسیاب پناه می برد , اسب یا سگی که آنجا بوده ,
  اظهار بی تابی می کند . یزدگرد علت را می پرسد . می گوید که این بی تابی علامت این است که امشب باران می بارد و بهتر است که شما در داخل بمانید و بقیه ماجراها ….
  راسش با این صحبت ها فهمیدم که قبل از اینکه تعداد ائمه به حد نصاب برسد , تعدادی معصوم زندگی می کردند و پیش بینی های لازم را می نمودند بدون اینکه اسمی از آنها برده شود و ادعایی داشته باشند و موقوفه ای به نام آنها باشد و بودن اینکه فرزندانشان برای مفت خوری به ایران آمده باشند و بارگاه و درگاهی صاحب شده باشند.

 9. خسن آِقا جون حالا يه بار هم اين اوباش پول هفتگی که من ميرم سينما قيلم کمدی ببينم رو برام ذخيره کردن شما ناراحتی ؟! عمو جان بذار بگم ما هم ميخنديم فقط .

 10. sia says:

  دلایل علمی ارتباط زلزله و زنا
  http://alestefta.blogspot.com/2010/04/blog-post_25.html

 11. ببین خسن آقای عزیز مگر سلیمان نمی‌توانست با حیوان‌ها صحبت کند؟
  حالا چه اشکالی دارد این‌ها( کهمقامشان بسیار بالاتر از سلیمان است) بتوانند با گاو و خر مشورت کنند؟
  چشم نداری ببینی؟
  از آن طرف این همه این صهیونیست‌های جهان‌خوار با فیلم‌های کمدی‌اشان به جوانان این مملکت شبیخون زدند و به بهانه خندادن آنها را جذب فرهنگ منحوط غرب کردند و شما صدایت در نیامد!
  حالا اینجا می‌خواهند جهان رابخندانند اعتراض می‌کنی؟
  مگه چه چیز این آقایان کمتر از چاپلین و کیتن است؟
  اگر منظورت قیافه است که خب فیلمهای ترسناک کمدی که جذاب ترند!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی