Apr 19 2010

کیهان سبز و کیهان دولت فخیمه در راه کیهان شریعتمداری

نوشته:     :::       6 پیام

جوانان امروز ایران را که با جماعت قبل از انقلاب مقایسه می کنم به آینده ایران امیدوار می‌شود. مرگ شجاع الدین شفا و نحوه خبررسانی سایت جرس(کیهان سبز) و در پس آن سایت بی‌بی‌سی(کیهان دولت فخیمه) در باره این انسان فرهیخته و در مقابل این دو ارگان سخن پراکنی، عکس العمل جوانان آگاه ایران به رفتار و نوشتار این دو رسانه سرسپرده، نشان داد که جوانان امروز ایران بسیار هشیارند و پوزه یاوه گویان را به خاک خواهند مالید.
این همه عکس العمل شدید به روش خبررسانی این دو رسانه، نشان داد که جوانان امروز مثل دوران قبل از انقلاب نیستند که “هَمَه با هَم” به دام قلم به مزدان بیفتند و در ماه عکس این یا آن دجال را رویت کنند. ای کاش بین این همه جوان پویا و آگاه، کسی بیرق هدایت را بلند کند و یک اعتراض دست جمعی را سامان دهد و این دو رسانه را مجبور به عذرخواهی بی قید و شرط می‌کرد.
بیایید برای یک بار هم که شده دست به دست هم بدهیم و این یاوه گویان را تنبیه کنیم.

نوشته: در ساعت: 8:00 pm در بخش: اسلام و مسلمین

6 پیام  |           

6 پیام به “کیهان سبز و کیهان دولت فخیمه در راه کیهان شریعتمداری”

 1. بلوا says:

  الحق که حق می‌گویی!

 2. من یک هتاکم says:

  من خشم گله مسلمان سبز الهی و غیره رو درک میکنم. کسی که با توسل به همان خریت و نادانی جمعی حاصله از اسلام و فرهنگ بیابان گردی (که خود استاد شفا باهاش میجنگید) تونسته بدون 2 کلاس سواد، وزیر و وکیل یک مملکت ثروتمند بشه و مثل گاو بخوره باید ناراحت هم باشه از کتاب های آگاهی بخش استاد شفا.
  کلا این لقب تازه ای نیست که دینداران بی مغز متحجر به منتقدان دین میبندن !! هرکسی که دین بیابانی این گاوها رو به چالش بکشه بهش هزارتا لقب میبندن از مرتد ، ملحد، باقی، کافر تا نجس و منحوس و اخ !!! عرعر میکنند که به عقیده بیابانی و ضد انسانی ما توهین شده !!! هنوز شعور اونها به حدی نرسیده که بفهمند که اعتقادات محترم نیستند بلکه این انسانیته که محترمه … همون چیزی که در دنیای دین کمترین ارزش رو داره !!
  حالا سوال اینجاست که آیا دین به شرف و ارزش انسانیت توهین نکرده ؟؟؟ نفی انسانینت و انسان بودن رو نکرده ؟؟؟ همین دین اسلام باعث نکبت و بدبختی و خواری چندین کشور ثروتمند و باستانی نشده ؟؟؟ همین قرآن نگفته فلان و فلان نجس و کثیف هستند ؟؟ همین عربها نگفتن ایرانیها زبان نفهم و منحوس هستند ؟؟؟ پس اولین هتاک اون قرآنه و اون فرهنگ بیابانی اسلامی که 1400 ساله هر گهی دلش خواسته خورده… حالا احترام هم طلب میکنه اما اگه یکی بیاد نقدش کنه میشه هتاک !!! اگر رد اسلام و فلسفه عقب مانده آن و توحش دینی اسمش هتاکیه من با افتخار میگم … من یک هتاکم !

 3. سرزمين رويايي says:

  اين بينش ماست كه ما را به اسارت گرفته ، عقايد كوركورانه بخش بزرگي از مردم ايران ،
  كه در طول ساليان دراز در مغز ها رسوخ كرده و دو دستي حكومت را به دست سود جويان مذهبي قرار داده .
  اين اعتراضات آزادي خواهي اخير در ج.ا بيسابقه نيست در اوايل انقلاب هم از طرف كساني كه ادعا ميشود وابستگي سازماني داشته اند انجام ميشده است كه با اتهام ضديت با اسلام ، به شدت سركوب و عاملان اعدام شدند.
  سركوبي كه تا الآن به خوبي جواب داده و دليلش هم اين ٣٠ سال است !
  اگر بينش ها اصلاح نشود بعد از واژگوني اين سلسله هم همين آش و همين كاسه است.
   

 4. kia says:

  از بی بی سی نباید انتظار داشت رسانه ای است در خدمت منافع کشورش ولی ان سایت کثیف جرس با ان نویسنده گان مسلمونش امثال ان روسپی مسیح علی نژاد در بی شرفی دستکمی از روزنامه حسین بازجو (کیهان) ندارد من که تا بهحال یکی دو بار بیشتر روی این سایت لجن کلیک نکردم کسانی که افکار مسلمانی دارند برای من جز تنفر چیزی دیگه ندارند

 5. parisa says:

  اولین چیزی هم که به ذهن من رسید اینکه این جوانها خیلی فهمیده هستند و نباید دست کم گرفته شوند.گاهی که می بینم به موسوی دلبسته هستند و نمیشود یک کلام از ایشان حرف زد به خودم می لرزم که ای داد سرمان باز هم کلاه میرود و این بچه ها می مانند و حوضشان.
  ولی بعد از قضیه مرحوم شفا فهمیدم که موسوی و امثالهم باید به خودشان بلرزند.
  درود خسن اقا جان.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی