Apr 07 2010

فراخوان عمومی برای نام جدید خودروی “مینیاتور”

نوشته:     :::       10 پیام

نام های پیشنهادی باید ایرانی ، زیبا ، خوش آهنگ ، خوش معنی و حتی المقدور کوتاه و یک کلمه ای باشند و چنانچه کلمات خاص و کم کاربرد پیشنهاد شوند، معنی آن نیز درج گردد.
پول نیوز – رهبر معظم انقلاب در دیدار از نمایشگاه توانمندی های صنعت خودروسازی درباره نام خودروی “مینیاتور” نقدی را مطرح کردند.
ایشان وقتی به خودروی جدید مینیاتور رسیدند با اشاره به نام آن تصریح داشتند:”این کلمه در زبان فرانسوی هم استفاده می شود . کلماتی هم وجود دارد که مال ماست اما آنقدر آنجا استفاده شده که دیگر خارجی محسوب می شود ، حالا چرا مینیاتور؟ یک اسم دیگر انتخاب کنید که حرف و حدیث نداشته باشد .”
بدین ترتیب قرار شد نام این خودرو تغییر کند و یک نام خودی بر روی این خودروی ایرانی گذاشته شود. منبع خبر
این هم نام پیشنهادی خُسن آقا
با درود به روان ناپاک رهبر انقلاب و بقیه اراذل و اوباش
“پشکل”

نوشته: در ساعت: 1:54 pm در بخش: طنز

10 پیام  |           

10 پیام به “فراخوان عمومی برای نام جدید خودروی “مینیاتور””

 1. parisa says:

  یکی‌ نیست بگه چرا اسم زیردریاییتون طارق؟!! مینیاتور به این ظریفی‌ خوش دهنی بده؟ طارق قشنگه مثلا؟نمی‌شد بگید نهنگ؟حتما باید طارق می بود گور بگو بشه سیدلی چلاق؟
  همین پشگل که میگی‌ خسن آقا جون بهتره از هرچی‌

 2. Reza says:

  بهترین اسم واسه این ماشین مشدی مندلی، “خمینی” است، خراب میشه میگی بازم این خمینی آب و روغن رو قاطی کرد؛ جوش بیاره میگی بازم این خمینی جوش اوردو ….

 3. امید says:

  اسم پیشنهادی رهبرپسند: بیضه

 4. بهلول says:

  راسش من همون اول هم متعجب شدم که چرا مینیاتور . اصلا مناسبتی ندارد چیزی را که اینها مدعی ملی بودنش هستند و میگن به دست متخصصین داخلی ساخته شده و اینهمه مزخرف و دروغ , مینیاتور باشد . نه از لحاظ اینکه کلمه بدی است . خیر اما چرا این کلمه ؟
  و صد هزار البته که استدلال من با فرزانه خانم فرق می کند . اون از روی باد معده می گوید و مثلا می خواهد بنالد که مینیاتور یک کلمه فرانسوی است . خوب پدر سگ حرومزاده اسم تو هم عربی است الاغ !

 5. نظرتان درمورد اسم ننجون کروبی چیه؟
  فکر کنم خوبه واسه اینکه ایرونیه

 6. ذوالجنان یک اسم اصیل ایرانی است. چون مال اعراب بوده ولی روضه خونها آنقدر استفاده کرده اند که ایرانی شده! (با منطق آقا امام خامنه ای)

 7. me says:

  این رهبر دیگه همه مشکلات این مملکت را حل کرده فقط مونده اسم این ماشین رو درست کنه. خاک بر سر بی‌ لیا قتت . تف تو اون روت که انقدر بی‌ حیایی. جوونای مردم کرده تو سیاهچال اومده اسم ماشین برای من درست کنه.

 8. فرهاد says:

  خسن آقای گل
  شرمنده ام که باید خبر تلخ درگذشت ناخدا حمید ( وبلاگ میداف ) را بدهم
  در مصاحبه ای ، ناخدا از تو و وبلاگت یاد کرده بود
  به کوری چشم جمهوری اسلامی ، بد نیست همه عزیزانی که به قلم یا قدم در پی نابودی آخوندها بوده اند را بزرگ بداریم و بویژه برای درگذشت ناخدا میداف ، چند خطی بنویسیم
  قربانت ، فرهاد

 9. دفترها says:

  رفتم تو سایت ها گشتی زدم دیدم چند تا لباس شخصی و دور و بری های احمدی نژاد مثل خواهر زاده و برادرزاده هاش دارند از ماشینهای جدید پرده برداری میکنند..حالم به هم خورد! رنج و مشقتش رو یک عده کارگر بینوا که شش ماه حقوقشون عقب میافته میکشند و یک عده مفت خور و لباس شخصی پولشو به جیب میزنند!! بعد به قول این دوستمون رهبر یک مملکت عوض گرداندن کشور میگه اسم ماشین خارجیه! چقدر زیبا بود که اجازه میدادن چند تا کارگر ماشین سازی از این ماشین ها پرده برداری کنند…و همونجا چند تا ازین ماشین ها رو به کارگرها هدیه میدادند.

 10. سرزمين رويايي says:

  شكل و شمايل اين خودرو ملي بد جوري توي ذوق ميزنه ، مدت ها ست كنجكاو بودم كه اين خودرو ملي كه سايپا طراحي كرده چه ظاهري داره ؟ كه اين پست شما تمبلي را إز من گرفت ، يك چرخي زدم توي نِت : آفرين گفتم به اين سليقه طراحان وطني .
  ايران خودرو و سايپا غوغا  كردند در صنعت ماشين سازي .
  ميناتور را ميشود گفت كاريكاتور پرايد – ريو – مزدا !
  يا حاصل ازدواج پرايد و ريو چيني !
  نتيجه فراخان عمومي در روزنامه هاي كثير الانتشار اعلام گرديد : ” در پيت ” خودرو ١٠٠٪ ملي !  

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی