Mar 23 2010

ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند!

نوشته:     :::       5 پیام

رژیم جمهوری اسلامی جناح خامنه‌ای‌اش مثل آخرهای دوران شاه می‌خواهد با قربانی کردن خاندان هاشمی به خیال خودش مردم عصبانی و قیام کرده را به این خیال خام که حالا دیگه همه دزدها را گرفتیم، یک کمی آرام کند! سر مردم را شیره بمالد و به خیال خودشان قیام را با این ترفندها ساکت کنند. آن جناح دیگر که به نام اسهال طلب معروف است به سرکردگی هاشمی هم به خیال خودشان می‌خواهد با الم شنگه اصلاحات (شما بخوانید اسهالات) گناه را به گردن طرف مقابل بیندازد و با از میدان بدر کردن رقیب با یک تیر دو نشان بزند، هم رقیب دیرینه را از میدان بدر کند و هم مردم را دل مشغول به اسهالات بکند. زهی خیال باطل!
مردم ایران رند تر از این حرف‌ها هستند که خام این یکی یا آن یکی شوند.
اگر یادتان باشد خمینی ملعون علیه ما علیه همیشه ملت را از دو نوع اسلام می‌ترساند، یکی اسلام مرتجع بود، دیگری اسلام انگلیسی و آمریکایی. مردک خر خبر نداشت! شاید هم می‌دانست تقیه می‌کرد، که زیر همان عبای خودش هر دو اسلام را پرورش داد و امروز همان دو گرایش اسلامی، دارند ملت و ایران را هر دو را با هم به نابودی می کشانند.
دستگیری نوه هاشمی “حسن لاهوتی” نشان داد که اسلام مرتجع تا کجا حاضر است پیش برود، جناح اسلام مرتجع بعد از خونریزی‌های خیابانی حالا وارد مرحله دستگیری شده و خیال دارد ضربه نهایی را به جناح اسلام انگلیسی آمریکایی بزند.
عده‌ای از همه جا بیخبر هم با کمی ناز و عشوه هاشمی و خاندانش جوگیر شده‌اند و شعار به نفع این جناح می‌دهند، بدون اینکه بدانند و آگاه باشند که همین خاندان هاشمی و شرکا بودند که خزانه ملت ایران را در این 30 سال خالی کردند، دست به هر جنایتی زدند و حالا هم اگر می‌بینید این همه ملت ملت می‌کنند و وا اسلاما سر می‌دهند، از آن جهت است که دست خودشان از درون کیسه ملت بیرون کشیده شده و دستان پلید سپاه و خاندان اسلام ناب محمدی در آن کیسه است.
خلاصه مطلب اینکه “از هر طرف که شود کشته به سود ایران است” عزیزان زیاد از حد برای این جناح یا آن جناح اشک تمساح نریزید. فقط باید کاری کرد که هر دو جناح با هم و هم زمان ضربه بخورند و روزی که این جنگ جناحی تمام شد، بجز جنازه چیزی از این دو جناح باقی نمانده باشد وگرنه اگر یکی از دو جناح از این جنگ قدرت با پیروزی خارج شود وای بر احوال ملت.

نوشته: در ساعت: 2:02 pm در بخش: ملای حیله گر

5 پیام  |           

5 پیام به “ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند!”

 1. kia says:

  خسن اقا باهات کاملن موافقم همین هاشمی در این ٣٠ سال گذاشته دستور بسیاری از جنایتها رو داده اسم فرج سرکوهی را که شنیدی موقعی که هاشمی رئیس جمهور بود چه چیزها که سرکوهی از کارهایی که هاشمی کرده گفته دستور چه قتلهایی رو داده من که فکر میکنم هاشمی یکی از خونخوارترین های این حکومت اسلامی بوده هنوز عالیجناب سرخپوش یا خاکستری از یادها نرفته حالا دستش از قدرت کوتاه شده با این به قول تو اسهال طلبها همراه شده از دزدیهای خودشو خانواده اش که داستانها که نه کتابها میشود نوشت همین اسهال طلبها درده قدرت و اسلام دارند نه درده مردم و ایران اگر یک ذره انسانیت یک ذره وطندوستی داشتن میگفتن جدایی دین از سیاست یکی نیست به اسهال طلب دینی مهاجرانی بگوید مردک ٣١ دخالت دین در سیاست را دیدی چه جنایتها چه بدبختیها که برای ایران به ارمغان نیاورده یعنی در یک کشور دموکرات زندگی میکنی و میبینی که چقدر به سوده یک کشور است جدایی دین و سیاست ولی هنوز میگویی باید اس لام باید حکومت کند خب این درده مردم دارد یا قدرت از شماها میپرسم؟.

 2. yekvahid says:

  خسن آقای عزیز درود سال نو رو بهتون تبریک میگم و آرزوی بهترینها رو براتون دارم.امیدوارم تا هرچه زودتر خاک وطن آزاد شود و شما به ایران بازگردید یا حداقل بدون ترس و لرز دستگیرشدن برای دیدار از وطن تان به ایران بیایید.راستی بازهم از بابت آپلود فیلم دانشگاه ازتان ممنونم و لازمه یادآوری کنم که به لطف وی پی ان دیگه هیچ سایتی فیلتر نیست و کلی دارم به ریش نامبارک ج.ف.ا(جمهوری فخیمه اسلامی)میخندم.

 3. parisa says:

  این روز‌ها حوصله نوشتن ندارم.وگرنه همین موضوع را مطرح می‌کردم.ممنونم که میگویید و حرف میزنید.گاهی‌ از ایران به من میگن آخه مگه بیکاری؟چند نفر میفهمند؟چند نفر گوش میکنند؟چند نفر فکر میکنند حق با توست؟جواب من هم یک چیز بیشتر نیست،میگویم که دلم نسوزد چرا نگفته ام…واقعا متاسفم مردم یادشان نیست یا خبر ندارند یا خودشان را به خریت میزنند !!همین دختر هاشمی‌ بود که رئیس مرکز بیماریهای خاص بود و هزاران نفر از قبل خانم ایدز گرفتند چون خون آلوده وارد کرده بود.بقیه دزدیها و خوش نامیها !!! هم پیشکش.

 4. پریسا عزیز مردم (عوام) تا ده سانتیمتری دماغ خودشان را هم نمی‌بینند، نباید توقع داشت که از این مسائل باخبر باشند.
  حکومت آخوندی یک مهره مار دیگر هم علاوه بر ابزارهای معمولی که در دیگر نوع حکومت‌ها دارند هم دارد و آن هم باورهای عقب افتاده مذهبی عوام است.
  همین که یک آیت الله فتوا صادر کند اگر در فتوا گفته باشد زنشان هم بر آنها حرام هست این جماعت اطاعت می‌کنند.
  همین سه سال پیش بود که شرکت نفتی دولتی استات اویل متعلق به نروژ در یک ماجرای رشوه دادن به پسر آقای رفسنجانی (مهدی هاشمی) متهم و محکوم شده. در این ماجرا شرکت نامبرده 115 میلیون کرون برابر 15 میلیون دلار به آقای هاشمی رشوه داده بود. در این ماجرا مدیرعامل شرکت مجبور به استعفا شد، عده‌ای از مدیران این شرکت از کار برکنار شدند و خلاصه هزار دردسر برای این شرکت و دولت نروژ ببار آورد، در صورتی که در ایران هیچ کس حتی جرات نکرد به آقازاده هاشمی بگوید بالای چشمش ابروست!
  http://www.aftenbladet.no/innenriks/article360288.ece

 5. me says:

  بهرام که گور میگرفتی همه عمر دیدی که چگونه گور بهرام گرفت
  من فکر می‌کنم عمر سیاسی هاشمی‌ پایان یافته است. سرداران سپاه، این لشکر بدون آینده، دخل او را دارند بین طرفداران رژیم میاورند. بین مردم، دستش از خیلی‌ وقت پیش رو شده بود. سی‌ سال کشت و دزدید، کمی‌ هم به این سرداران داد تا حکومت را نگاه دارند، حالا پهن هم بارش نمیکنند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی