Feb 26 2010

مذاکرات محرمانه سید علی رهبر با عبدالمالک ریگی!

نوشته:     :::       13 پیام

پس از نمایش‌های تلویزیونی رژیم با هنرپیشگی ریگی، دو مامور دارند ریگی را برای اعدام می‌برند.
ریگی به مامور همراه: می‌خوام با خود رهبر قبل از مردن صحبت کنم.
مامور با پوزخند: خواب دیدی خیر باشه! فکر کردی رهبر بیکاره با تو حرف بزنه؟
ریگی: اون چیزی که من می‌خوام بهش بگم یقینا وقتشو داره!
مامور: چی می‌خوای بهش بگی!؟
ریگی: باید به خودش بگم
مامور تلفن همراهش رو در میاره شماره آقا رو می‌گیره.
مامور: آقا! ریگی می‌خواد با شما صحبت کنه!
سید علی: گه خورده ببرید دارش بزنید.
ریگی می‌پره نزدیک تلفن،
توی گوشی: آقا جنس افغان درجه یک از افغانستان براتون سوغات آوردیم!
سید علی به مامور: این پدرسگ رو بیار ببینم حرف حسابش چی چی هست!
پ.ن.:
خبر رسید جنس افغان درجه یک را رهبر دارد استفاده می‌کند!
فتوا برای سگ راهنما!
از یک کشور اسلامی بودن هم توی این مملکت کفار برای ما شده دردسر! بعضی وقتها نروژی‌ها اگر سئوالهایی در باره مسائل اسلامی داشته باشند می‌آیند سراغ حقیر! خیال می‌کنند من هم می‌توانم فتوا صادر کنم و بر مسائل اسلامی اشراف دارم! خانمی نروژی دیروز می‌پرسید، راستی نابینایان در ایران چکار می‌کنند، سگ راهنما دارند یا در اسلام سگ راهنما هم ممنوع هست!؟ گویا این خانم یک مطلبی را روی نت خوانده بود در باره اینکه یک راننده تاکسی مسلمان از سوار کردن یک سگ راهنما همراه یک خانم نابینا خودداری کرده بود.
گفتم والله تا اونجایی که من یادم میاد 31 سال پیش که در ایران بودم سگ راهنما برای نابینایان ندیده بودم، حالا در حکومت اسلامی را نمی‌دانم. ولی تا آنجایی که می دانم آقای رئیس جمهور از آقا فتوا گرفته و برای خودش از آلمان سگ محافظ وارد کرده. حالا اگر شما اطلاعاتی در این باره دارید حقیر را هم باخبر کنید، تا فتوای آنرا برای این خانم کافر نروژی صادر کنم!
گاهی اوقات فکر می‌کنم شاید بد نباشد روی سینه لباسهایم این جمله را بنویسم تا از شر این گونه سوالهای بی ربط خلاص بشم:

I am not a muslim, I’m actually fucking islam

روی نت هرچی گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم، یکی دوتا لینک پیدا کردم که در زیر می‌بینید:
سگهاى راهنما براى نابينايان
کانون فانوس دانشگاه شیراز
نابينايي و کمک سگ های راهنما

نوشته: در ساعت: 9:00 am در بخش: طنز

13 پیام  |           

13 پیام به “مذاکرات محرمانه سید علی رهبر با عبدالمالک ریگی!”

 1. بابک says:

  خسن آقای عزیز سلام،
  تا سه سال پیش که خبری از سگ های راه نما برای نابینایان نبود و این افراد تنها به عصای سفیدشان، گوش خوب و احیانا کمک بعضی از دوستان و غریبه ها اتکا می کردند.

 2. jay says:

  حسن جان
  بدترین فحشی که یکی میتونه به من بده اینه که بگی مسلونی ؟ بد جوری پاچه میگیرم انوقت 🙂 تا طرف مقابل به گه خوردن نیافته ولش نمیکنم ..مردم باید یاد بگیرن که حدس نزنن کسی دین داره یا نداره دین باید به حیطه شخصی افراد فرستاده بشه ! فکر کنم اون جمله یک کلمه جا افتاده و منطورت این بوده
  I am not a muslim, I’m actually hate fucking Islam
  من از همه مذهب ها متنفرم !
  روز خوبی داشته باشی

 3. جی عزیز این بیچاره‌های نروژی بدجوری از اسلام وحشت کرده‌اند. من به اینها حق می‌دهم در کمتر از دو دهه زندگی اینها دگرگونی‌های زیادی را تحمل کرده بخاطر نفوذ اسلام.
  فکرش را بکن برای اینها چنین چیزی هیچوقت اتفاق نیفتاده که یک راننده تاکسی از سوار کردن یک نابینا خودداری کند. حالا این چیزها را می‌بینند وحشت می‌کنند. همین هفته پیش بود درگیری‌های زیادی را اسلامیست ها توی اسلو برپا کردند و جلو مجلس نروژ بطور علنی روزنامه نروژی را بخاطر انتشار کاریکاتورهای محمد تهدید کردند. خلاصه هر چه می‌کشیم از اسلام است.

 4. Kia says:

  خسن اقا چند وقت پیش شنیدم که مسلمونهای وحشی در نروژ راه پیمائي کردن که قوانین اسلامی باید در نروژ برسمیت شناخته بشود و به اجرا گذاشته شود درسته واقعن این؟ اگر واقعن این درست باشه که باید دودستی زد توی سر این نروژیها که اینفدر بی عرضه هستن که نیتونند جلوی این وحشیها رو بگیرند. خسن اقا جان باید یواش یواش واقعن نگران بشی ویروس اسلام بدجوری به نروژ سرایت کرده یک وبسایت نروژی درست کن و خطر ویروس اسلام را در نروژ هشدار بده . اگر توی المان اون جریانی که نوشتی اتفاق میافتاد خشتک اون مسلمونو پاره میکردن المانیها.

 5. پاسخ به کیا:
  اینکه مسلمانها برای تغییر قوانین فعالیت می کنند درست است ولی اینکه بخواهند کل قوانی رو تغییر بدهند اصلا به این سادگی ها نیست. هرچی باشه نروژی ها میخ که نیستند. اگر اینها با مدارا با مسلمونها رفتار می کنند بخاطر خلق و خوی دموکراتیک اینهاست. هرچه مسلمونها بیشتر گه کاری کنند بیشتر تهت کنترل و فشار قرار خواهند گرفت.

 6. بهمن ایرانی says:

  مستحب است قبل از استفاده از هر نوع حیوان صیغه محرمیت خوانده شود.
  آیت الله خرالله (ع)

 7. مارشال says:

  سلام خسن آقای عزیز اگر می شور لطف کنید و فیلم حادثه کوی دانشگاه رو یه جای درست درمون آپلود کنید و برای دانلود قرار بدید چون در سایت بی بی سی کلی دنگ و فنگ برای تماشا وجود دارده بقیه سایت ها هم که برای دانلود قرار داده اند یا نصفه و نیمه هستش یا فیلتر شده ست.با تشکر.اگر میشود لینک دانلود رو به ایمیل من بفرستید چون ممکنه به دلیل نداشتن فیلترشکن بازهم یه مدتی نتونم اینورا بیام.راستی لعنت بر هر چی دین و دیندار زبون نفهم
  ——-
  پاسخ:
  فایل این فیلم بیش از 50 مگابایت است، داونلود آن با سرعت های اینترنت در ایران تقریبا غیر ممکن است.

 8. گمنام says:

  متاسفانه خيلى از مردم از اسم يا لهجه ما نتيجه ميگيرند ما مسلمان هستيم و به ما به چشم مسلمان نگاه ميكنند. اكثرشان زحمت سوال كردن هم به خودشان نمى دهند. فوق العاده ناراحت كند است. من نمى توانم اول از هر چيز به هر كس كه ميرسم توضيح بدهم كه من هيچ دينى ندارم.

 9. بلوا says:

  خسن‌آقای عزیز!
  انگار به ما الهام شده بود. متنی نوشته بودیم. در مورد تریاک کشی آقا منبع تریاک نمی‌دانستیم کجاست که از شما آموختیم. بابا زودتر افشا می‌کردی! 🙂

 10. ممنوعه says:

  درود بر خُسن آقا
  شوربختانه همگی از این گرفتاری رنج میبریم و با اینکه منهم درحال گـ××دن این دین بربری هستم، همچنان برچسب زشت مسلمان آنهم ورژن شیعه آن گریبان‌گیر باقی مانده! لطفا چنانچه راهکاری پیدا کردید ما را هم بی خبر نگذارید.

 11. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، در فیلم «گربه های ایرانی» بهمن قبادی، صحنه تکان دهنده ای هست که گزمه های مذاب در ولایت، ماشین دختر و پسر جوانی را متوقف می کنند تا تنها دلخوشی که برایشان مانده یعنی سگ محبوبشان را به زور از دستشان بدر آورند و لابد هلاک کنند. صدای آن عمله های ظلم شنیده می شود که می گویند «مگه نمی دونین نجسه!». فقط سگ هم نیست در اسلام ناب، گبر و ارمنی و فرنگی و نوروژی هم در همان قاطیقوریا (Categorie) جای می گیرند. این را عرض کردم که اگر لازم شد، در جواب پرسشگران کافر درنمانی!

 12. سلام حسن آقا . ما یک دبیری داشتیم مرحوم می گفت در جواب یعضی سوالها بهتر است آدم بگوید نمی دانم. چون نمی دانم راحت جانم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی