Feb 23 2010

بازی‌های سیاسی

نوشته:     :::       9 پیام

عجب داستان جالبی است! عبدالمالک ریگی دستگیر شد! به همین سادگی!؟ من در عجب‌ام که چطور هست که مدتی است از عبدالمالک ریگی خبری نبود! در تمام این مدت بعد از انتخابات که رژیم نزدیک به سرنگونی بود، هیچ سرو صدایی اطراف عبدالمالک ریگی نبود!؟ حالا یک مرتبه سرو کله او پیدا می‌شود! آن هم دست بسته در دستان وزارت اطلاعات رژیم!؟
راستی این خبر دستگیری ریگی قرار نبوده سایه‌ای روی این خبر بیندازد؟ چرا در کمتر از چند ساعت که فیلم وحشیانه سرکوب در دانشگاه تهران بوسیله بی‌بی‌سی فارسی نمایش داده می‌شود، یک مرتبه سرو کله عبدالمالک ریگی پیدا می‌شود!؟
یک سوال دیگر، این فیلم کوی دانشگاه را چه کسانی از درون تنگ ترین دالانهای قدرت در جمهوری آخوندی به بیرون فرستاده بودند!؟
قرار است پشت پرده عده‌ای قربانی شوند؟!
پ.ن.:
برای اینکه کلاه سرمان نگذارند! برای اینکه خبر را با خبری دیگر از دید جامعه مخفی نکنند، برای اینکه خون سرفراز ترین فرزندان ایران زمین بیهوده بر زمین ریخته نشده باشد، ویدئو را برای همه دنیا بفرستید، نگذارید تا سرنگونی این رژیم این تصاویر از خاطره ها برود.

نوشته: در ساعت: 8:07 am در بخش: سیاسی

9 پیام  |           

9 پیام به “بازی‌های سیاسی”

 1. دفترها says:

  به نکته بسیار خوبی اشاره کردید. به این راحتی نمیشه این فیلم رو داد بیرون و با این همه اطلاعاتی که توش هست…این جنایات قلب هر انسانی رو مملو از تنفر نسبت به این رژیم میکنه.
  ولی برای من هم بسیار جالب بود که فکر کنم به چه دلیلی یکباره تصمیم گرفته شده که فیلم رو انتشار بدن.
  نمیدونم این شاید نشون دهنده یک اختلاف دیگه بین سردردمدارانه..شاید هم آنجوری که شما میگید خواستن سر بیگناهی رو در این جریانات زیر آب کنند یا …یا …یا بیدار شدن گروهی از بسیجی ها و مردمی شدن آنها که امیدوارم این آخری درست باشه.
  این فیلم تاثیر جهانی خواهد داشت و بدون شک فریاد دادخواهی انسانها رو به همراه خواهد داشت.

 2. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، این مزدوران ظالم به هم دیگر هم اعتماد ندارند و از سرپنجه خونین یکدیگر فیلم می گیرند تا وقتش که شد به نمایش بگذاراند. گمانم حالا که دعوا بین عسس های بسیجی و ثارالهی و گزمه های انتظامی بالا گرفته، با صداگذاری روی فیلم ها آنها را بیرون می دهندتا مثلا وانمود کنند که دیوثان لباس شخصی قلب مهربانی داشته و کوشیده اند تیغ بدستان انتظامی را به «رفتار اسلامی» فرا خوانند. هرکار این خناسان سنگدل در خدمت بقای ظلم و مردم کشی است. ای مغول آسوده بخواب که جمهوری اسلامی بیدار است.

 3. me says:

  وقتی‌ فرمانده نیروهای انتزاعمی‌، رجبزاده را روز اول اسفند برکنار کردند، وی در نطق آخرش گفت : “افتخارش این است که هیچ کس از ۸ ماه پیش تا به امروز به دست نیروهایعاست‌‌ انتزاعمی‌ کشته نشده است”. این حرف را همه سرسری گرفتیم و از آن گذشتیم. نگو منظور این بابا این بوده که کشتارها به دست ایشان نبود بلکه به دست لباس شخصیها و سپاه و بسیج صورت گرفته است. سپاه این ویدئو را با سدگزری بیرون داده است تا حساب این سردار را برسد. این ویدئو به خصوص نشانگر این است که اطلاعات سپاه دمب همه را در تله گرفتار کرده و اگر کسی‌ از خودشان بخواهد دام درازی کند او را به راحتی‌ قربانی خواهند کرد.
  البته این چیزها از پست فطرتی هیچ یک از این جانیان کم نخواهد کرد. از بسیجی‌ گرفته تا رهبر ادمکششان سرو تا یک کرباس هستند.

 4. والد جان اتفاقان همین فکر را هم من کردم با خودم گفتم نیروهای امنیتی رژیم برای نجات خود چندتا آدم آهنی را که کسی نمی‌شناسد مسئول جلوه دهند و گرنه این گزمه‌های سید علی یک دست یکی از یکی خونخوار تراند. جملگی این اراذل و اوباش همانها هستند که اوایل انقلاب، انقلاب را از دست آزادی خواهان واقعی دزدیدند و به دست آخوندها دادند.

 5. Omid says:

  چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن ,سیامک مهر
  ——————————————————————————–
  گزارش به خاک ایران:
  بدون شک مراسم چهارشنبه سوری پیش رو با توجه به اوج گیری جنبش آزادیخواهی جاری از جایگاه متفاوتی برخوردار است. چهارشنبه سوری هم پتانسیل ارتقاء جنبش را درخود ذخیره دارد و هم به دلیل گوهر ایرانی ِخود می تواند فاصله گذاری معناداری با مناسبت های اسلامی و بیگانه و خودساختهء دستگاه استبداد الهی را به نمایش بگذارد، بطوریکه اصلاح طلبان حافظ رژیم اسلامی نیز جایی برای عرض اندام شعارهای اسلامی و دودوزه بازی و دسیسه کاری های خود نمی یابند. چهارشنبه سوری از یکسو آیین اصیل و فراگیری است که ایرانیان از هر قوم و تیره ای و فارغ از هر باور و عقیده ای در سراسر میهن بدان عشق می ورزند و از طرفی گوهر ایرانی و ملی ِ آن به اسلامیون و عرب پرستان و دشمنان ایران فرصت شعبده بازی و مصادرهء انرژی های نهفتهء آن را نمی دهد.
  امروز شیادهای اصلاح طلب و ملی- مذهبی و سایر اسلام پرستان سبز، پروژه ای را که والیان و مجاهدان اسلام در طی چهارده قرن پیگیری و تلاش، موفق به اجرای آن نگشتند در نظر دارند ظرف یکی دو سال با نیرنگبازی و عوام فریبی به خورد ملت ایران بدهند.
  اسلام سبز را در مقابل اسلام سیاه خامنه ای علم کرده اند و کاری که با کوشش آخوندهای ضد ایرانی مانند مطهری و پیرکفتاری مثل ابول قاسم خزعلی جهت نابودی آیین های ناب ایرانی و فرهنگ ایرانشهری به سرانجامی نرسید، اکنون دار و دستهء رفسنجانی و موسوی چی ها با زیرکی دنبال می کنند. یک جنگ زرگری براه انداخته اند تا آزادی خواهان را دوشقه کرده و بخشی را متوهم کنند به اسلام سبز تا بدست خود، آن گروه از ایرانپرستان آگاه و سرسختی که نبردی ریشه ای با دین اهریمن را وجهه همت خویش قرار داده اند ناآگانه و از روی بلاهت تخطئه و سرکوب کنند.
  بازی با کارت خاتمی و موسوی و کروبی را بسپاریم به سیاسی کارهای حقیر و فرصت طلبی که نه هرگز به ماهیت اهریمنی و انسان ستیز اسلام پی برده اند و نه هم اساساً هیچوقت دغدغهء میهن و شور ایرانی در سر داشته اند.

 6. Omid says:

  به همانگونه که جمهوری اسلامی در این سه دهه با سرکوب مردم در چهارشنبه سوری ها از همایشی مردمی و افروختن آتش با هیمه و هیزم و پریدن از روی آتش جلوگیری کرده و آیین شکوهمند ملی را به ترقه بازی سخیف کودکانه تبدیل نموده است- که از یکسو دکانی شد برای دلالان و قاچاقچیان سپاه پاسداران که وسایل بنجل آتش بازی و زباله های چینی را به فروش برسانند و از طرفی آیینی کهن و باستانی و ایرانی را لوث و بی اعتبار سازند- اکنون هم آخوندک های سبز مسلمان، مردم را به سکوت سبز دعوت می کنند. فرمایش می فرمایند که: هر ایرانی یک شمع منور سبز به همراه الله اکبر سبز با آخرین چهارشنبه سال!
  نفرت اسلام سبز نیز از نفرت اسلام سیاه نسبت به فروزه های ایرانی هیچ کم ندارد. اینان نیز از به زبان آوردن چهارشنبه سوری به همان اندازه پرهیز کرده و ترجیح می دهند از چهارشنبه سوری به چهارشنبه آخر سال و یا آخرین چهارشنبه سال یاد کنند
  .
  وقتی که اسلامپرستان جشن چهارشنبه سوری را با تحریف چهارشنبه آخر سال می نامند، حکایت از عمق وحشت و نیز کینه ای ضد ایرانی است که نسبت به سنت های غیراسلامی و غیرعربی در وجود هر آخوندی لانه کرده است.
  آتش هر بوته خشک در چهارشنبه سوری چون دشنامی است که روح پلید آخوند را به ستوه می آورد و جز سرکوب این جشن زیبا راهی در پیش رو ندارند. آیت الله های عرب پرست در طی قرون گذشته حتا دوره هایی که مستقیماً هیچ سهم و نقشی در حکومت نداشته اند با گرد آوردن کودکان و نوجوانان در مساجد و تکایا و حسینیه ها و هیئت های مذهبی بر ضد سنت های زیبای ایرانی عربده کشیده اند. در روضه های خانگی مردم را بر ضد شور و شادی جشن چهارشنبه سوری و نوروز مغزشویی کرده اند.
  هوشیاری بسیاری لازم است تا اجازه ندهیم که ارزش ها و آیین ها و دلبستگی های ایرانی ما را به زهر اسلام آلوده کنند. نباید اجازه داد مارمولک های سبز شعارهای اهریمنی و زشت اسلامی را در دهان ما بگذارند. گوهر چهارشنبه سوری با آتش سرشته است. آتش پاک کننده ای که بنیان باستانی اش بر نابودی پلیدی ها و زشت کاری ها استوار بوده است.

 7. Omid says:

  در بزرگداشت و عمل به این آیین اهورایی نباید دهان خود را به الله اکبر و شعار نفرت انگیز یا حسین- میرحسین آلوده و کثیف کنیم. چهارشنبه سوری و جشن نوروز خار چشم اهریمن و اسلام و آخوند است. شوربختانه مهاجمین اشغالگر مسلمان در طی قرون موفق شده اند جشن ها و آیین های پاک ایرانی مانند جشن مهرگان و جشن سده و سایر جشن های ایرانی و اصیل را یا کمرنگ و بیرنگ کنند و یا بکلی از خودآگاه ایرانیان عقب رانده و در اعماق چاه ناخودآگاهی ایشان مدفون سازند.
  با این حال در برابر محرم و تاسوعا و عاشورا و نیمه شعبان و نیز شهیدبازی ها و تظاهراتی که حکومت اسلامی هر از چندی و به مناسبتی برای نمایش حمایت و مشروعیت خود به راه می اندازد، مردم ما نیز جشن های ملی چون چهارشنبه سوری و جشن نوروز را برای اظهار مخالفت و بیان باورهای مغایر با عقاید مردم ستیز نظام اسلامی همواره در اختیار داشته است.
  امسال از طلایه هایش پیداست که جشن چهارشنبه سوری هم ابعاد گسترده تری خواهد یافت و هم از مضمون و محتوای مبارزاتی و آزادیخواهانهء ژرف تری برخوردار است. این حقیقت را از واکنش خشمگینانه حکومت آخوندی نسبت به تدارک برگزاری پرشکوه این جشن از سوی مردم می توان دریافت.
  از هم اکنون سگ های هار اسلام که پلیس خوانده می شوند نسبت به جشن چهارشنبه سوری عربده های هشداردهنده سر می دهند:
  جانشين فرمانده نيروی انتظامی اعلام كرد: مزاحمان چهارشنبه آخر سال در صورت دستگيری تا پايان تعطيلات نوروزی بازداشت می ‌شوند.
  سردار رادان افزود:‌ معتمدان محلات( لباس شخصی ها) می ‌توانند در اجرای مراسم چهارشنبه آخر سال نظارت بيشتری داشته باشند.
  اسماعیل احمدی مقدم رئيس پليس ایران نیز با اشاره به نزدیک شدن به جشن چهارشنبه آخرسال گفت: بايد قاطعانه از حوادث آن روز جلوگيری شود.

 8. Omid says:

  در جشن چهارشنبه سوری امسال انرژی و نیرویی نهفته است که به بنیادهای مبارزاتی و باستانی خود راه می برد و از ژرفای تاریخ ایرانزمین فرا می روید. پس از یک خواب و خلسهء طولانی اما برای نخستین بار خیزش و قیام آزادیخواهانهء ملت ایران با چهارشنبه سوری باستانی هم گوهر گشته و متفاوت از یک جشن ساده و سرخوشانه میرود که خرمن اهریمن را با آتش خود نشانه بگیرد.
  به همین دلیل بسیار مناسب است که ترقه بازی را به پرتاب کوکتل مولوتف ارتقاء دهیم. می توانیم تمامی سازمان ها و اماکن و نهادهای سیاسی و نظامی و اسلامی رژیم اشغالگر اسلام همچون ادارات دولتی، کلانتری ها، شهرداری ها، پادگان ها و وزارت خانه ها و هر مکان و محلی که در دسترس است و همچنین مساجد و مهدیه هایی که محل لواط و تجاوز مسلمین است و سایر دخمه های مجاهدان اسلام و بسیجی ها و لباس شخصی ها را آماج کوکتل مولوتف قرار دهیم و آتش چهارشنبه سوری را به اصالت اسلام ستیز و ضداشغالگرانهء خود بازگردانیم.
  خاطرمان باشد که ایرانی در طول چهارده قرن با اندیشیدن به چنین مبارزات و قهرمانی هایی از این دست، جان خویش را گرم نگه داشته و ایرانی مانده است. وگرنه ایرانیان امروز هم مانند حشرات مسلمانی که در پاکستان و سودان و سومالی مثل کرم در هم می لولند، به همراه فرهنگ بالندهء خود در باتلاق متعفن اسلام خفه و مدفون شده بودند.
  siamakmehr@yahoo.com

 9. khosrov says:

  پیشتر برخی منابع خبری وابسته به دولت محل بازداشت را شرق ایران گزارش کرده بودند اما شبکه تلویزیونی پرس تی وی، متعلق به جمهوری اسلامی، گفته است که عبدالمالک ریگی هنگامی که با هواپیما از دوبی عازم آسیای مرکزی بود دستگیر شد اما در مورد نحوه این دستگیری توضیحی نداده است هر چند در برخی گزارش ها آمده است که هواپیمای حامل آقای ریگی هنگام عبور از حریم هوایی ایران “اسکورت” و وی بازداشت شد.
  حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات هم در یک نشست خبری که بعد از ظهر سه شنبه در تهران برگزار شد گفت که ماموران وزارت اطلاعات “ریگی را مدیریت کرده و در فضای جمهوری اسلامی دستگیر کردند” که می تواند به معنی بازداشت وی در هواپیمای عبوری از ایران باشد اگرچه آقای حیدری مشخصا این موضوع را تصریح نکرده و تنها تاکید ورزیده که ماموران کشور دیگری در این عملیات مشارکت نداشته اند.
  در عین حال، تا کنون هیچ شرکت هوایی خارجی از وادار شدن هواپیمای خود به فرود اجباری در ایران گزارشی نداده در حالیکه طبیعتا آقای ریگی با شرکت های هواپیمایی ایرانی و هواپیمایی که در خاک ایران توقف داشته سفر نمی کرده و برای این منظور، قطعا یک شرکت هواپیمایی خارجی را انتخاب می کرده است که در این صورت، بازداشت او مستلزم فرود آوردن هواپیمای خارجی حامل او در خاک ایران بوده است.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی