Feb 02 2010

تیم هکری سایبری سپاه!!

نوشته:     :::       24 پیام

تا حالا ادعایی خنده دار تر از این ندیده، نشنیده، نخوانده بودم! حضراتی که باورشان شده این عملیات روزهای گذشته کار سپاه پاسداران یا حتی هکرهای استخدام شده بوسیله سپاه بوده‌اند، یا وسعت این عملیات را نمی‌شناسند یا از پیچیدگی چنین عملیات هکری بی اطلاع هستند.
در خبرها می‌خوانیم که تیم سایبری سپاه سایت‌هایی مثل بایدو (Baidu) چین، سایت زمانه، سایت تویتر و سایت‌های دیگری را هک کرده‌اند! شاید سایت رادیو زمانه را بتوان راحت هک کرد، ولی سایت‌هایی مثل بایدو که سایتی است متعلق به یک شرکت جستجوگر چینی، و تویتر کار هر کسی نیست. اصولا سایت‌هایی از این دست، تیم‌های بسیار کار کشته امنیتی دارند که شبانه روز سرورهای شان را زیر نظر دارند و کوچکترین نشانه‌ای از یک عملیات هکری را قبل از عملی شدن متوقف می‌کنند.
به خاطر علاقه‌ای که به دنیای کامپیوتر داشته‌ام سالهای زیادی است که این مسائل را دنبال می‌کنم و با این مسائل آشنا هستم. با اطلاعاتی که دارم می‌توانم به اطمینان بگویم که این نوع کارهای هکری کار هر ننه مرده‌ای نیست، خصوصا نه یک متخصص مکتبی سپاه پاسداران که بجز ریش گذاشتن و علوم فقهی و قواعد ورود به بیت الخلا کار دیگری در عمرش نکرده.
من یقین دارم که این عملیات هکری که در این یکی دو هفته گذشته انجام شده، کار هکرهای روسی است که یقینا سپاه پاسداران را در این مسیر یاری رسانده‌اند. بطور کلی هک‌هایی از این دست، بدون دخالت گروهی بسیار زبده میسر نیست و یقین بدانید که این کار کار سپاه نیست. اگر سپاه دسترسی به چنین متخصصین زبده‌ای داشت دولت آخوندی هیچوقت نمی‌رفت تکنولوژی فیلترینگ را از آمریکا و دیگر کشورها بخرد. تیم هکری با این وسعت اطلاعات و تخصص به آسانی قادر خواهد بود یک سیستم دفاعی فیلترینگ برای رژیم آخوندی سرپا کنند. یقین بدانید این اسعتداد هکری رژیم هم مثل استعداد اتمی آن چیزی بجز یک جنس بنجل وارداتی نیست.
هکرهای روسی معروف ترین هکرهای دنیا هستند و معمولا هک‌هایی از این دست و ابعاد، بوسیله آنها انجام می‌شود. شاید به همین دلیل هم بوده که سایت بایدو چینی را هم هک کرده‌اند.
راستی اگر این تیم سایبری سپاه تیم هکری سپاه است نه رفقای روسی، به چه دلیل سایت بایدو که چینی است را هک کرده!؟ مگر آقایان هکرهای سپاه مرض دارند که یکی از متحدان خود را بیازارند!؟ اگر واقعا این تیم سایبری سپاه است چرا سراغ سایت‌های شیطان بزرگ نمی‌روند!؟
خیر آقا جان شما بیخودی دارید ارزش و اعتبار به سپاهیان بی سواد اسلام ناب محمدی می‌دهید! این هکرها از تخم ترکه پوتین حرامزاده هستند!
پ.ن.:
این مطلب را بعد از نوشتن متن دیدم. به نظر من ممکن است آقایان هکرهای ایرانی بتوانند با دزدیدن شناسه و پسورد بعضی سایت های فکسنی، آنها را هک کنند، ولی سایت‌های حرفه‌ای از آن دست که در بالا توضیح دادم را نمی‌توان با این روشها هک کرد. معمولا مسئولین امنیتی اینگونه سایت‌ها بسیار با تجربه تر از این حد و اندازه هستند و نمی‌توان با دزدیدن پسورد و شناسه مسئول آن سایت را هک کرد. به این گونه هکرهای زپرتی دزد می‌گویند نه هکر.

نوشته: در ساعت: 8:45 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

24 پیام  |           

24 پیام به “تیم هکری سایبری سپاه!!”

 1. abbas says:

  سایت بیدو (Baidu را هکرهای گوگل هک کردندو یک کپی از ان صفه کذائ (سایبر سپاه )که در سرورهای گوگل همه میتوانند پیدا کنندرا گذشتند . اگر به اخبار آنزمان دقت میکردید همزمان بود با حمله هکرهای دولت چین به جیمیلهای ناراضیان چینی

 2. عباس آقا حدس شما درست است با اینکه مدرکی از این مساله در دسترس نیست ولی همین حدس را من هم زده بودم ولی خوب می دانید که این روزها باید همه کاسه کوزه ها را سر روسها و چینی ها شکست
  —-
  پ.ن.:
  دیشب بعد از نوشتن این کامنت روی این موضوع زیاد فکر کردم. گمان نمی‌کنم حدس شما و خودم زیاد با واقعیت نزدیک باشد. دلیل اصلی آن هم وجهه‌ی گوگل است. با شناختی که از رفتار گوگل در مسائل این چنینی در گذشته دارم نمی‌توانم باور کنم که مدیریت گوگل تصمیم به هک کردن سایت دیگری را گرفته باشد.
  اخلاقی (Moral) که گوگل می‌خواهد از خود نشان دهد، همیشه اینگونه رویه‌های را تقبیح کرده. در نتیجه گوگل نمی‌توانسته در چنین کاری شرکت داشته باشد. این کار یا کار هکرهای چینی بوده که از دست دولت چین عصبی هستند (به علت این همه سانسور) و یا کار هکرهای روسی.
  توجه داشته باشید که برخلاف رفتار یاهو که اطلاعاتی را که دولت چین از آنها خواسته بود دو دستی تقدیم کردند، گوگل در مقابل اینگونه درخواستهای چین مقاومت کرد و حتی آنها را تهدید به تحریم کرد. این اخلاقی (Moral) را که گوگل در بیزنس خود از آن پیروی می‌کند در کمترین شرکت بزرگ بین المللی شاهد هستیم.

 3. ali says:

  man ham fekr mikonam kare roosha boodeh.

 4. علی says:

  ای آقا. این حرف ها که گفتن نداره. یه روز می گن ای میل ها رو چک می کنیم. یه روز می گن با دوربین مخصوص چره رو تشخیص می دیم. یه روز می گن رهبر رفته فضا. این ها همه واسه ترسوندن آدم های امی و عامیه و ما ها که کامپیوتر می دونیم می فهمیم که چرت می گن. شما هم اعصابتو خورد نکن.

 5. من says:

  دقیق درست و بجا هست. اینها که با دادن پول فرت فرت اجناس بنجل چینی وارد میکنن، بعد برن و سایتشونو هک کنن؟ تازه! از کیسه ملت هم به این روسهای حیله گر میبخشن: لطفاموقع هک کردن این تصویر سپاه پاسداران رو هم بذارین که نشون بدیم: ما هم اهل دیجیت هستیم.

 6. مهتاب says:

  متاسفانه سپاه تونسته با حقوقهای نجومی متخصصهای کامپیوتر نخبه رو استخدام کنه هرچند از چینی های نامرد هم هیچی بعید نیست

 7. Farshid says:

  نابود باد جمهوری فاشیستی اسلامی.
  مرسی از توضیحاتت عزیز

 8. مهتاب says:

  راستی دیگه چنچنه رو آپ نمی کنید؟

 9. masoud says:

  man kolan hasan agha ro az bachehaye etelaat midanam va be harf haye in agha ziyad goosh nakonid dorogh harej bodan vaghti ba ip irani vared shode dalil in edea hast va kheyli chizaye dige

 10. خسن آقا من چون دوستت دارم اجازه می خوام که یه نقدی در قالب شوخی دوستانه با شما بکنم: دادا این تحلیلت از اون تحلیلهای ناشتا بود..! یه مثلی هست که میگه: تبی که با شیر بیاد با مرگ میره. حالا این مثل داستان جمهوری اسهالی و بقیه اعوان و انصارش از سال 57 تا حالا بوده.

 11. سعید says:

  همون خط اولی که نوشتی نشون میده آدم احساسی هستی و قضاوتت از روی احساساته. یعنی شما در طول عمرت ادعایی خنده دارتر از این نشنیدی؟!! تیم سایبری سپاه وقتی مخالفان سایبری رو انقدر جدی میگیره و انقدر وقت و هزینه میزاره که ده ها نفر رو از اروپا و آمریکا میکشونه ایران و به دام میندازه(گردانندگان آویزون) پس مطمئن باش در این زمینه هم خودش رو تجهیز کرده و میکنه و دانشش رو در این زمینه زیاد میکنه.
  اینکه چرا سایت چینی رو هم هک کرده فکر میکنم دلیلش این بوده که جوابی به اون افرادی بده که این گروه رو متهم میکنن که به هکرهای چینی پول میده که سایت های مخالف جمهوری اسلامی رو هک کنن و با این کار خواسته بگه که یک گروه کاملا ایرانی هست و هیچ ارتباطی به چین یا روسیه نداره. یادت باشه دست کم گرفتن دشمن از مهترین دلایل شکسته.

 12. آقا سعید بکار بردن حیله و کشاندن چند تا آدم به ایران به معنی هکر بودن نیست. حیله گری مهمترین ابزار آخوند و حکومت گران آن در این 30 سال بوده. پس لطفا حیله گری را با علم و دانشن اشتباه نگیرید. هک کردن در این سطح نیاز به دانشی دارد که به نظر من در قد و قواره کسانی که زیر عبای آخوند می‌روند نیست. معمولا وقتی انسانها باهوش باشند برای خود زندگی بهتری دست و پا می‌کنند و مجبور نمی‌شوند با زبونی زیر عبای یک ملای مافنگی بروند.
  در مورد اینکه نباید دشمن را دست کم گرفت، باید به شما عرض کنم که اگر دشمن را زیاد بزرگ کردید دیگر مبارزه با آن غیرممکن خواهد شد. پس لطف کنید دشمن ملت را بزرگتر از آن که هست برای مردم به نمایش نگذارید.
  این رژیم از ضعف ما است که به این قدرت رسیده نه از قدرت خودش.
  حکومتی که رئیس جمهورش دیوانه‌ای دروغگو مثل احمدی نژاد باشد، یقین بدانید که مهره‌های کوچکترش از او هم زبون تر هستند.

 13. اصغری says:

  همانطور که در خبرها آمد برخی سایتها که توسط حزب الله ایران هک شدند با روش کلک رشتی انجام شده!
  حزب الله فیک ایمیل به رجیستر کننده سایتها زده و خود را مدیر سایت معرفی کرده و رمز کنترل پنل را خواسته و کارمند مربوطه دقت نکرده و رمزجدید به آنها داده و آنان دی ان اس دومین را تعویض کرده بودند. به همین سادگی بدون نیاز به سواد کامپیوتری و سواد هک کردن

 14. me says:

  سپاهیها عرضه این کارها رو ندارند درسته، ولی‌ شما فاکتور امام زمان را فراموش کردید.

 15. اصغری کاکو درست درک کردی اینها در حیله گری خود شیطان را تشنه می برند لب رودخانه و تشنه برمی گردانند.

 16. خسن آقا یعنی منظورت این بود که برادران سپاه گاگول تشریف دارن؟ آره؟

 17. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز،
  نیازی نبود نابغه باشی تا به این کشف مهم برسی. اینها منظورشون از تیم هکری سایبری این بوده (siberia hackers). واگرنه این آقایون سه پا (از نظر من چهار پا درست تره) از اینترنت بیشتر از سایبر سکس و سایبر کاندوم نمی فهمند.
  آلت ملا حسنی برقرار باد (ظاهرن اسلام پیاده شده).

 18. صفرعلی says:

  از لطف شما به وبلاگ استفتاء متشکرم.
  بنده احساس تکلیف کردم که این وبلاگ راه افتاده برای خودش و انتظار مالی به جز همان وجوهاتی که مقلدان می پردازند و … ندارم. دیدم دین این جوانها مثل بول الاغ دارد از بین می رود. دیدم این جوانها با علما نزدیکی نمی کنند (احساس نزدیکی البته). بهرحال امیدوارم بخشی از سئوالات مقلدان و مکلفان جواب داده شود در این بلاگ. والله خیر …از این حرفها!

 19. صفرعلی says:

  حکم شرعی درباره آقای آیت الله خامنه ای پس از اصلاحات http://alestefta.blogspot.com/2010/02/blog-post_1374.html

 20. علی says:

  سلام خسین اقو. کاکو کخلصیم.
  ++++
  پاسخ:
  علی آقو کاکو پارسال دوست امسال آشنا! کجا هستی بابا پیدات نیست؟

 21. N says:

  na. etefaghan, kare khodeshoone.
  amade ravani va mozdoor ziade.
  hamintor ke daran selahe haste ee misazan

 22. moji says:

  این نمونه ای ازازادی در ایران است که شما ازاد هستیدکه سایتهایی که دوست ندارید را هک یا فیلتر کنید

 23. بهزاد says:

  وای فا چطوری هک میشهـ

 24. بهزاد says:

  ایا برنامه داره

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی