Jan 17 2010

شیادان جنایت کار را باید افشا کرد!

نوشته:     :::       15 پیام

تحلیلی که در رابطه با وقایع این چند ماه نوشتم دارد شفاف تر می‌شود.
در تحلیل قبلی (نگاهی به پشت پرده!) نوشتم که سران جناح موسوی یا بهتر است بگویم هاشمی با دستگاه خلیفه در پشت پرده به توافق رسیده‌اند و همین روزها نتایج آن به مرور هویدا خواهد شد. این روزها نشانه‌های این توافق دارد بیشتر هویدا می‌شود. از همه بدتر آن بخش از پیش بینی بود که نوشتم، برای ساکت کردم مردم به جان آمده هم سرکوب‌ها را افزایش خواهند داد. حالا ببینید همین دیروز پنج انسان بیگناه را که بجز ابراز عقیده گناه دیگری نکرده‌اند را می‌خواهند به عنوان محارب به مجازات برسانند. همگی می‌دانیم حکم محاربه در حکومت آخوندی چیست. شوهای تلویزیونی هم که این اواخر راه انداخته‌اند نیز بر اساس همان تحلیل قبلی که نوشتم دارد اجرا می‌شود. به این معنی که ایجاد کمی فضای باز از یک سو و سرکوب از سوی دیگر.
اینجاست که نیروهای آزادی خواه واقعی باید به میدان بیایند و دستان کثیف اصلاح طلبان حکومتی را رو کنند و اجازه ندهند مردم را بازیچه دست خود کنند، تا با این وسیله بتوانند به ساختار قدرت بازگردند. همه می‌دانیم که این شعبده بازی‌های اصلاح طلبان حکومتی چیزی نیست بجز سهم خواهی از قدرت و اگر می‌بینید این روزها تا این اندازه آزادی خواه(!) شده‌اند به این دلیل است که جناح دیگر رژیم دارد در این پروسه اخیر گروه هاشمی/موسوی/خاتمی/کروبی را از ساختار قدرت اخراج می‌کنند. به همین دلیل هم یک شبه این شیادان، آزادی خواه شده‌اند. همگی می‌دانیم که این شیادان شعبده باز از روز اول در حکومت دست داشته‌اند و در همه جنایات رژیم شریک بوده‌اند. پس نباید توقع داشته باشیم که اینها با دستان خود ساختار حکومت اسلامی را تخریب کنند.
مگر نه اینکه اینها مدعی هستند که می‌خواهند حق ملت را از حکومت پس بگیرند!؟ خوب بفرمایند جلو و از این انسانهای بی گناه دفاع کنند! پس چرا حضرات در مقابل این جنایات موضع نمی‌گیرند و خفه خوان گرفته‌اند؟ مگر این انسان‌ها برای همان اهداف مشترکی که آقایان مدعی هستند به میدان نیامده‌اند؟ خوب پس چرا آقایان کروبی و میرحسین موسوی و شرکا که تا همین چند هفته پیش شبانه روز گوش فلک را کر کرده بودند حالا خفه خوان گرفته‌اند!؟
در این اوضاع سیاسی که روبروی ماست، نیروهای آزادی خواه واقعی باید دست شیادان اصلاح طلب که می‌خواهند خود را منجی ملت معرفی کنند را رو کنند و با تمام قوا برای دفاع از این بیگناهان که بازیچه دست قدرت طلبان شیاد شده‌اند بپا خیزند و اجازه ندهند جان این انسان‌های بی گناه فدای قدرت طلبی عده‌ای فرصت طلب شوند.
آری هموطن در میان آخوندها اصلاح طلب وجود ندارد، اینها همه قدرت طلبانی هستند که بنا به شرایط روز رنگ عوض می‌کنند. دسیسه‌گری این شیادان را باید برملا کرد و با تمام قوا در برابر آنها موضع گرفت.

نوشته: در ساعت: 9:53 am در بخش: سیاسی

15 پیام  |           

15 پیام به “شیادان جنایت کار را باید افشا کرد!”

 1. بلوا says:

  خسن‌اقای عزیز! درست نوشتی بیانیه‌ی موسوی هم نشان از عقب‌نشینی داشت. من هم چند روز پیش مطلبی نوشتم در آن سعی کردم جمهوری اسلامی را از اول تا حال تحلیل کنم و به این سوآل پاسخ بدم که:«آیا ج.ا. می‌تواند مانند دهه‌ی ۶۰ جنایت کند؟»
  http://balva.wordpress.com/2010/01/14/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%AC-%D8%A7-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D9%87%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%DB%B6%DB%B0-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

 2. دفترها says:

  با متهم کردن بازداشت شدگان تظاهرات روز عاشورا به “محاربه با خدا”، رژیم ایران بار دیگر به ایرانیان و سراسر جهان اعلام می‌کند که من نماینده خدا روی زمین هستم و هر آنکس مخالف من بیاندیشد و سخن گوید و گام بردارد محارب با خداست و محکوم به توبه و یا مرگ.
  در سراسر جهان، بسیاری از مدافعان حقوق انسانی با ره آورد چنین جهان‌بینی که حاصل دگردیسی مذهب به ایدئولوژی سیاسی است آشنایند و به نتایج فاجعه بار آن در ایران آگاهی دارند: صدها هزار پیکر تازیانه خورده ! دهها هزار سر بر دار و جانِ ویران از آتش تیربار ، صدها قتل فراقضایی با پرونده نامعلوم در داخل و خارج کشور.
  با علم کردن اتهام نخ نمای “محاربه با خدا” حاکمان در تدارک قتل دگراندیشان و مخالفان هستند. حاکمان بار دیگر به خود مقام خدایی اعطا کرده اند تا خواست آزادی را سرکوب کنند و خون انسان‌هایی را که جز حقوق شهروندی هیچ چیز نخواسته اند مباح سازند .
  پس شایسته است ما شهروندان ایرانی که خواهان حقوق انسانی خود هستیم، برای اقدام فوری علیه سرکوب و کشتار مخالفان، به صف آزادی‌خواهانی بپیوندیم که با صدای بلند می‌گویند” “من هم یک محارب هستم”
  با تدارک هزارها اقدام اعتراضی علیه سرکوب و اعدام و برای آزادی زندانیان سیاسی، از جنایات تازه علیه بشریت به نام خدا پیش‌گیری کنیم.
  یک‌صدا و با تمام قوا از آزادی‌خواهان سراسر جهان، از تمامی نهادهای بین المللی مدافع حقوق بشر و از سیاستمدارانی که از ارزش های دمکراتیک سخن می‌گویند بخواهیم از وقوع قتل‌های سیاسی در ایران پیشگیری و به سرکوب مخالفان اعتراض کنند.
  زندانی سیاسی آزاد باید گردد

 3. A says:

  ممنون و مرسی حسن اقا…. دقیقن همین هست. بنظرم این درست ترین تحلیلی هست که اوضاع کنونی را تشریح میکند. ایکاش میشد در ابعاد وسیعتری هم این نوع تحلیلها را انتشار داد.

 4. me says:

  خوب حالا همه اینا درست، حالا چه بکنیم؟ اگه مردم میخواستند حرفای شماهارو گوش بکنند ، هیچ کس تو انتخابات شرکت نکرده بود و هیچ وقت صدای مرگ بر ولایت وقیح خیابانهای ایران را پر نکرده بود. حسن آقا شعبده بعضی‌ میفرمائید وقتی‌ میگید هاشمی‌ دزد و جنایتکار است. اینو که خواجه حافظ هم میدونه دیگه.
  شماها راه چاره‌ی ندارید که پیشنهاد کنید پس بگذارید مردم حتا یک قدم هم که شده جلوتر بروند. این مردم تازه دارند یاد میگیرند که خمینی پرت و پلا میگفت و باید مذهب و سیاست را کاملا از هم جدا کرد. اونهایی هم که فکر میکنند بعد از جمهوری اسلامی ایران سوئد میشه سخت در اشتباهند. ما داریم تازه یاد میگیریم که نباید از حول حلیم افتاد تو دیگ.مثل سال ۱۳۵۷.

 5. آقا یا خانم me گویا شما متوجه نوشته من نشده‌اید! بنده نگفتم که ملت باید دست روی دست بگذارد و نظاره‌گر اوضاع باشد. من فقط هشدار داده‌ام که ملت نباید به اسهال طلب‌ها اعتماد بکند در عوض باید آنها را به عنوان ابزار عبور از بحران استفاده کرد.
  بهترین گزینه این خواهد بود که دو جناح را در مقابل هم قرار داد و آتش بیار معرکه شد و گذاشت این دو گروه یکدیگر را بسوزانند. با هشیاری می‌توان این گزینه را اجرا کرد.

 6. حسن آقا جان حرفت درست است مخصوصا کسانی که خفقان گرفته اند و از این خفقان دارند خود را جر میدهند
  در ضمن این خفقان گرفته ها خوشحالند که دارند پشت پرده مامله نه معامله میکنند

 7. Omid says:

  انتشار لیست پول نقد
  مقامات ج. اسلامی در بانک های جهان
  شبکه تلویزیونی C.N.N شب گذشته در گزارشی که روی سایت این شبکه قرار دارد، اعلام داشت که توسط یکی از کارکنان ایرانی بانک های کشور مالزی در جریان لیستی از پول مقامات و رهبران جمهوری اسلامی در خارج از کشور دست یافته است. این شبکه تلویزیونی مدعی شد که کارمند ایرانی بانک های مالزی بدلیل علاقه ای که به جنبش سبز در ایران دارد، این لیست را برای انتشار در اختیار C.N.N گذاشته است. C.N.N ضمن تشکر از این فرد ایرانی که نام وی را اعلام نکرده است، لیست مورد بحث را انتشار داده است که به شرح زیر است:
  1ـ غلام حسین الهام:25 میلیون دلار در دوبی،13 میلیون دلار در ترکیه، 17 میلیون دلار درسوئیس،0.7 میلیون دلار در بیروت
  2 ـ س. ح. پناهی: 11 میلیون دلار در بانک اسلامی شریعت، 4 میلیون ایورو در مالزی
  3 ـ مسعود کاظمی: 45 میلیون دلار در آلمان، 4.2 میلیون دلار در دوبی
  4ـ علی هاشمی بهرامیان:5.2 میلیون دلاردر کویت،11 میلیون ایورو در بلژیک، 23 میلیون دلار در دوبی و مبلغی نامشخص در الناخال کمپانی
  5 ـ محمد محمدی:12 میلیون دلار در دوبی، 17 میلیون دلار در کویت، 8 میلیون ایورو درترکیه
  6 ـ مهدی احمدی نژاد:18 میلیون ایورو در بلژیک،45 میلیون ایورو در سوئیس،44 میلیون دلار دربانک اسلامی شریعت
  7ـ نازیه خامنه ا ی:7 میلیون دلار در ترکیه،56 میلیون ایورو در آلمان،122 میلیون پوند درگریت انگلیس
  8 ـ صادق محصولی:14 میلیون ایورو در امارات متحده عربی، 24 میلیون دلار در ترکیه، 3 میلیون ایورو درمالزی
  9 ـ مجتبی خامنه ای: 1 بیلیون پوند در گرین انگلیس( احتمالا بلوکه شده است)، 2.2 بیلیون ایورو در آلمان، 766 میلیون دلار در قطر. مبلغی نامشخص در بانک سوئیس
  10 ـ حسین معادی خواه 15 میلیون دلار در کویت، 45 میلیون ایورو در استرالیا، 7 میلیون دلار در امارات متحده عربی
  11 ـ عیسی کلانتری :3.2 میلیون ایورو در بلژیک، 1.2 میلیون دلار در ایتالیا
  12 ـ حسین طائب: 122 میلیون دلار در امارات عربی، 42 میلیون ایورو در ایتالیا
  13 ـ مسعود حجاریان کاشانی 92 میلیون دلاردر استرالیا،13.7 میلیون دلاردر قطر
  14 ـ سردار احمد وحیدی: 32 میلیون دلار در امارات متحده عربی،65 میلیون دلار در ترکیه، 122 میلیون دلار در آلمان( احتمالا بلوکه شده)
  15 ـ عباس کدخدائی: 2.5 میلیون دلارایتالیا،7.1 میلیون دلاردر کویت، 3.2 میلیون دلار دوبی
  16 ـ مجتبی مصباح یزدی:184 میلیون دلار در دوبی، 221 میلیون دلار الناخال کمپانی
  55 میلیون ایورو در اسپانیا
  17 ـ علی مصباح یزدی : 45 میلیون دلار امارات متحده عربی، 17 میلیون دلار در ترکیه، 65 میلیون پوند دربانک انگلیس،75 میلیون دلار در افریقای جنوبی ، 110میلیون ایورو آلمان
  18 ـ حسین فیروز آبادی:320 میلیون دلار در مالزی، 65 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 103 میلیون دلار در کویت، 17 میلیون دلارترکیه،…
  19 ـ پرویز فاتح 16 میلیون دلار ترکیه، 5.2 میلیون ایورو در ترکیه، 22 میلیون دلار سوئیس
  20 ـ حسین شاجونی:66.5 میلیون دلار در دوبی، 39 میلیون دلار در کویت، 11.2 میلیون دلار در بیروت 8 میلیون دلار مالزی
  21: حبیب الله عسگراولادی : 172 میلیون دلار در بلژیک،120 میلیون ایورو در آلمان، 420 میلیون دلار درالناخال کمپانی، 42 میلیون دلار در ترکیه، 219 میلیون دلار در مالزی
  22 ـ حسین جنتی:228 میلیون دلار دوبی، مبلغی نا مشخص در بانک سوئیس و مبلغی نا مشخص دربانکی در ترکیه 200 میلیون دلار در مالزی، 150 میلیارد دلار درژاپن 32 میلیون دلار در مالزی
  23ـ سکینه خامنه ای 25 میلیون دلار در مالزی، 14 میلیارد دلاردر قطر، 112 میلیون دلار در دوبی
  24ـ اسفندیار رحیم مشایی: 5.2 میلیون دلار در آلمان 32 میلیون دلار درایتالیا، 41 میلیون دلار دردوبی
  25 ـ ح. محمدی اقائی: 48.4 میلیون دلار در دوبی، 2.4 میلیون دلار دربیروت،56 میلیون ایورو در اسپانیا
  26 ـ علی اکبر ولایتی:244 میلیون ایورو در المان، 6 میلیون ایورو در استرالیا 56 میلیون دلار در مالزی
  27 ـ محمد محمدی ریشهری:241 میلیون دلار الناخال کمپانی و 121 میلیون دلار دردوبی، 48 میلیون دلار درآلمان، 43 میلیون دلار درایتالیا
  28ـ محسن هاشمی بهرامانی: 35 میلیون دلار در ایلات متحده عربی، 56 میلیون دلار در بلژیک
  29 ـ محسن هاشمی ثمره: 11 میلیون دلار در قطر، 5.9 میلیون دلار درمالزی
  30 ـ علی لاریجانی:185 میلیون ایورو در استرالیا،16 میلیون ایورو در امارات متحده عربی، 112 میلیون ایورو در مالزی
  31 ـ عباس آخوندی:9 میلیون دلار در امارات متحده عربی، 502 میلیون دلار در بانک بیروت
  32 ـ محسن رفیق دوست، 129 میلیون دلار در بلژیک، 44 میلیون دلار درکویت، 92 میلیون دلاردر کویت
  33ـ حمید حسینی:30 میلیون دلارمالزی، 82 میلیون ایورو در اسپانیا
  34 ـ محمد حسینی:14 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 7 میلیون دلار در کویت، 3 میلیون دلار درترکیه، 11 میلیون پوند در….
  35 ـ محمود حسینی: 3.2 میلیون دلار درترکیه، 11.4 میلیون دلار در کویت
  36 ـ مجتبی هاشمی ثمره:28 میلیون دلار در اسپانیا، 76 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 124 میلیون دلار در مالزی
  37 ـ کامران دانشجو: 76 میلیون یورو در استرالیا، 7.2 میلیون دلار در مالزی
  38 ـ احمد رضا رادان: 98 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 65 میلیون دلار در کویت، 121 میلیون دلار در افریقای جنوبی
  39 ـ یدالئه جوانی:22 میلیون دلار در ایلات متحده عربی،5 میلیون دلار درهند،23 میلیون دلار در پرتقال
  40 ـ غلام رضا فیاض: 65 میلیون دلار در مالزی، 40.9 میلیون دلار در کویت
  41 ـ رضا فیاض: 23 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،17 میلیون دلار در ترکیه، 7 میلیون دلار در ایتالیا
  42 ـ علی مباشری: 12 میلیون دلار در بلژیک، 19 میلیون دلار در مالزی، 42 میلیون دلار در کویت
  43 ـ محمد نقدی:142 میلیون ایورو در ایالات متحده عربی،24 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،66 میلیون دلار در مالزی
  44 ـ فرهاد دانشجو : 2.3 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 5.6 میلیون دلار در ترکیه
  45 ـ خسرو دانشجو:11 میلیون دلار در ترکیه، 7 میلیون دلار در جمهوری چک
  46 ـ حمیدی حسینی:4.2 میلیون در مالزی، 28 میلیون در ایالات متحده عربی
  47 ـ محمد باقری خرازی:120میلیون دلار در لبنان،86 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،42 میلیون دلار در برکلی بانک آفریقای جنوبی
  48 ـ مهدی هاشمی ثمره:5.7 میلیون دلار در ترکیه، 44 میلیون دلار در کویت
  49 ـ حمید رسائی: 62 میلیون دلار در مجارستان،32 میلیون ایورو در آلمان، 18 میلیون پوند در انگلیس، 14 میلیون دلار در امارات متحده عربی
  50 حسین موسوی اردبیلی: 21 میلیون دلار در کویت، 110 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،32 میلیون دلار در مالزی
  51ـ علی مبشری: 7 میلیون ایورو در استرالیا،22.4 میلیون دلار در ایالات متحده عربی
  52 ـ حسین شریعتمداری:225 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،54 میلیون دلاردرآلاناخل کمپانی، 65 میلیون ایورو در«ح.س. ب. س» بانک انگلیس
  53 ـ حسین شاهمرادی:56 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 64 میلیون دلار در مالزی،7 میلیون دلار درهند
  54 ـ کامران دانشجو: 24 میلیون دلار در ژاپن، 43 میلیون دلار در مالزی
  55ـ داوود احمدی نژاد 55 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،48 میلیون ایورو در ایالات متحده عربی، 8 میلیون دلار در بانک پترزبورگ روسیه
  56 ـ عبدالئه عراقی: 84 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 127 میلیون دلار در لبنان، 67 میلیون دلار درمالزی ،مبلغی نا مشخص در بانک سوئیس
  57 ـ بهاالدین حسینی هاشمی: 45 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،80 میلیون دلار در مالزی
  58 ـ محی الدین فاضل هرندی:52 میلیون دلاردرعمان، 45 میلیون دلار در عربستان سعودی
  59 ـ احمد جنتی: 450 میلیون ایورو در بلژیک، 143 میلیون دلار در الناخل کمپانی، 124 میلیون دلار در ایالات متخده عربی،267 میلیون دلار در مالزی،118 میلیون دلار در آفریقای جنوبی و مبلغی نامشخص در بانک سوئیس
  60 ـ علی جنتی:35 میلیون دلار در ایلات متحده عربی،155 میلیون دلار در ترکیه، 55 میلیون دلار در آلمان ، مبلغ نا مشخص در بانک
  سوئیس
  61 ـمرتضی رفیق دوست: 120 میلیون ایورو در آلمان، مبلغی نا مشخص در بانک سوئد
  63 ـ م. ح.پارسا:43 میلیون دلار در ترکیه،12 میلیون دلار در مالزی،
  64 ـ فاطمه عسگر اولادی: 43 میلیون دلار در قطر،16 میلیون دلار در ترکیه
  65 ـ علی اکبر محتشمی: 125 میلیون دلار در شارجه، 85 میلیون دلار در کویت، 200 میلیون دلار در مالزی، مبلغ نامشخص در بانک سوئیس
  66 ـ یاسر بهرامانی هاشمی: 22 میلیون ایورو در آلمان، 12 میلیون ایورو در استرالیا، 14 میلیون دلار در ایالات متحده عربی
  67 ـ غلام علی حداد عادل:12 میلیون دلار در ترکیه، 2.4 میلیون دلار در مالزی، 43 میلیون دلار در ایالات متحده عربی

 8. me says:

  پس من درست متوجه نشدم. با عرض پوزش.
  با این نظری که دادید خیلی‌ موافقتر هستم.

 9. Omid says:

  آنکه در خونش طلا بود و شرف
  شانه ای بالا تکاند و جام زد
  چتر پولادین ناپیدا به دست
  رو به ساحل های دیگر گام زد
  در شگفت از این غبار بی سوار
  خشمگین، ما بی شرف ها مانده ایم.

 10. A says:

  بفرما حسن اقا جان ….بده واسه اونائیکه سند میخوان:
  http://iran-chabar.de/news.jsp?essayId=26591

 11. دوست عزیز منهم اتفاقا از همین میترسم که زد و بندی صورت گیرد که امیدوارم چنین نشود.

 12. دفترها says:

  درود حسن آقا این بلاگ گردون مفلوک شما چه جوری کار میکنه که وبلاگ من هر چی اپ دیت تر میشه میره پایینتر!
  به خودتون زحمت ندید ها فقط خواستم ببینم رو چه روالی کار میکنه!
  موفق و سربلند باشید

 13. بلاگ رولینگز من بر اساس بلاگ رولینگز بلاگ اسپات کار می کنه. با این تفاوت که چونکه وبلاگ من بلاگ اسپاتی نیست یک بلاگ رولینگز در بلاگ اسپات درست کرده‌ام و هر 15 دقیقه کپی آنرا می‌آورم اینجا روی سرور.
  اگر بخواهید وبلاگ شما بروز شود باید حتما پینگ کنید در غیر اینصورت به روز نخواهد شد.

 14. shiva says:

  خبر جدیدو خوندی ؟ استفاده از فیلتر شکن هم جرم شناخته شد ! هاهاها

 15. me says:

  حالا اگر پشت پرده زدبندی شد چه باید کرد؟
  اصلا چه کاری از دست این مردم بر میاید ؟ البته کارهای واقعا عملی‌؟ بیایید شعر ندهیم و نگاه کنیم به آنچه مردم میتوانند و خواهند کرد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی