Jan 12 2010

بیچاره ایرانی!

نوشته:     :::       5 پیام

بیچاره کسی که در ایران امروز زندگی می‌کند. واقعا این روزها با شنیدن خبرها دل آدم می‌گیرد از اینکه در ایران امروز تا این اندازه جان آدمیزاد شده مصداق شعر زیبای شاملو که می‌گوید:
هراس ِ من باری همه از مردن در سرزمینی است
که مزد ِ گورکن
از بهای ِ آزادی‌ِ آدمی
افزون باشد
بیچاره کسی که در آن مملکت زحمت می‌کشد، درس می‌خواند، تحقیق می‌کند و خلاصه در راه پیشرفت ایران کار می‌کند. ببینید رژیم اسلامی که قرار بود معنویات ما را بیشتر کند، روحیات ما را عظمت ببخشد!(گفته خمینی ملعون) چه به حال و روز ملت می‌آورد! کار بدانجا رسیده که هر کسی بتواند قدمی مثبت بردارد سربنیستش می‌کنند تا به اهداف پلیدشان برسند. پزشک بیچاره کهریزک را می‌کشند تا مبادا جنایاتشان را افشا کند. استاد دانشگاه را می‌کشند تا مبادا دانشجو را بر علیه آنها بسیج کند، غافل از اینکه همه این نوع خونریزی‌ها را دیکتاتورهای قبلی هم انجام دادند و تنها نتیجه آن تسریع سرنگونی شان شد. جالب است بعضی هنوز سعی دارند اسلام ناب خمینی و خامنه‌ای را حفظ کنند. نام شان را هم گذاشته‌اند روشنفکران دینی! هنوز بر طبل توخالی اسلام ولایت فقیه می‌کوبند تو گویی که این رژیم تا حالا کم کشته و کم ایران را ویران کرده. تو گویی که تا امروز کسان دیگری حکومت کرده‌اند! گویا اینها یادشان رفته که این کشتارها امروز شروع نشده و این فجایع داستان امروز و دیروز ما نیست. این جنایات از روز اول به روی کار آمدن این حکومت بوده و تا روزی که اسلام را به طویله مساجد برنگردانیم در بر همین پاشنه خواهد چرخید. ایران سیاسی را باید از این ملاهای عمامه دار و بی عمامه تهی کرد تا شاید ملت ایران روی آسایش ببینید.

نوشته: در ساعت: 8:30 pm در بخش: جنایات رژیم

5 پیام  |           

5 پیام به “بیچاره ایرانی!”

 1. بهمن ایرانی says:

  این قتل خیلی بو دار است.کاملا” مشخص است هدف تغییر توجه مردم به اخبار مربوط به مرتضوی می باشد. یک استاد دانشگاه بی نام و نشان ( از لحاظ سیاسی) را با بمب کشتن!!!عجب .
  این همه فعال سیاسی سبز و حزب اللهی که هر دو شمشیر را از رو بسته اند را ول کرده رفته دنبال استاد؟
  آنچه واضح است اینست که همیشه بی گناهان تاوان می دهند و تاوان دادن تمام نشده.
  بیایید همه با هم تکانی بخوریم و 22 بهمن کار را تمام کنیم.نترسید مرگ آخرشه.مگر الآن نمرده ایم؟ اگر همه دست هم را بگیرم تاوان کمتری می دهیم.
  22 بهمن همه با هم یک هل اساسی به این حکومت در سرتاسر کشور بدهیم.مثل یک حباب نابود می شه.

 2. moaser says:

  ijade roob va vahshat hamishe yeki az abzare nezamhaye estebdadi bode. in gaziye yek no zange hoshdari az tarafe nezam mitavanad bashe .shayad ham shoroe gatlhaye zanjireii ke ba pezeshke kahrizak varede bakhshe jadidi shode.

 3. درود بر شما
  دوست گرامیم آغایان در این توهم بسر میبرند که با کشتن و ترساندن میتوانند مردم را به خانه ها برگردانند اما این خوکان غافلند اگر موسوی و کروبی را هم بکشند به حال مردم تغییری حاصل نمی شود چرا که ایرانی یک هدف دارد و ان سرنگونی دیکتاتوریو استبداد است چه با موسوی و چه بی موسوی و این نکته ای است که آغا(ع) از آن نا اگاه است و زمانی می فهمد که رهبر کسی نیست جز مردم که دیر شده است.

 4. هرچه هست از سر ناچاری است خسن آقا

 5. سر شبی حالمونو گرفتی چه کنیم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی